Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42651

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 30-10-2009, 19:24:05
Ehh ore plak aman vetem ti mos plakesh te keqen se te kam me kimet  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#576 ne: 30-10-2009, 19:25:53
Do kaloj me Missin  ne kasollen time  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 30-10-2009, 19:29:23
Ore ke 5 vjet qe me thua do ta bej vile e nuk e ben ate te shkrete kasolle LOL :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 30-10-2009, 20:09:24

  Me Misss-in :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 30-10-2009, 20:18:59
Me Hektorin por weekendin tjeter  :D  :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 30-10-2009, 20:41:25
nje dashnorke qe kisha
admini ban mi vuri

do marr qefleshken e leftos
se sikleti me zuri. LOL LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 30-10-2009, 21:13:04
me amoren time tinken ,do benim hard sex LOL LOL :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#582 ne: 31-10-2009, 12:52:32
Me njeren nga amoret e mia :D

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 31-10-2009, 14:49:05
me zëristat më aktivë të forumit  :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 31-10-2009, 18:09:52
Ate qe e kaloj cdo nate

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 31-10-2009, 18:27:51
me Zejneben...

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 31-10-2009, 18:28:15
me zëristat më aktivë të forumit  :)
  Edhe mua po me bjen te kaloj caste me ty zemer :perqafim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 31-10-2009, 18:34:30
Me Hektorin  :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 31-10-2009, 18:39:22
me njeren :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#589 ne: 31-10-2009, 18:41:17
Une ,Tipi e Shejtania.... :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#590 ne: 31-10-2009, 18:42:05
Me Hektorin  :P
  Uav me njeshin :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 31-10-2009, 18:45:53
Une ,Tipi e Shejtania.... :D
mire mo lefto une do rri me shejtanen ti kap Dorianen. LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#592 ne: 31-10-2009, 18:47:10
hahaha..Doriana tere diten ka qene me mua ti kape ate e une kam pune tjera...LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 31-10-2009, 18:48:43
me ca zocka dhe lefterin lidhur pas peme duke u lepire. LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#594 ne: 31-10-2009, 18:51:11
Fundjaven do e kaloja te krevati i Missit...LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 31-10-2009, 18:52:10
me missin ne krevat kurse lefterin poshte krevatit duke ndjere shtypjen e tij. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 31-10-2009, 19:14:13
Fundjaven do e kaloja te krevati i Missit...LOL

Te kam thene majtas apo djathtas LOL  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#597 ne: 31-10-2009, 19:16:03
Te kam thene ne mes....LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 31-10-2009, 19:16:33
me missin ne krevat kurse lefterin poshte krevatit duke ndjere shtypjen e tij. LOL LOL

Miss-i jam busy keshtu qe mos me permendni emrin ju thashe  :D :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 31-10-2009, 19:17:14
Te kam thene ne mes....LOL

Ta kam shpjeguar mesin...keshtu qe me mire mendoje dhe nje here LOL  :P

Temat e fundit