×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34634

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 30-10-2009, 19:24:05
Ehh ore plak aman vetem ti mos plakesh te keqen se te kam me kimet  :D

 • Postime: 12234

#576 ne: 30-10-2009, 19:25:53
Do kaloj me Missin  ne kasollen time  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#577 ne: 30-10-2009, 19:29:23
Ore ke 5 vjet qe me thua do ta bej vile e nuk e ben ate te shkrete kasolle LOL :P

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 30-10-2009, 20:09:24

  Me Misss-in :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#579 ne: 30-10-2009, 20:18:59
Me Hektorin por weekendin tjeter  :D  :perqafim

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 30-10-2009, 20:41:25
nje dashnorke qe kisha
admini ban mi vuri

do marr qefleshken e leftos
se sikleti me zuri. LOL LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#581 ne: 30-10-2009, 21:13:04
me amoren time tinken ,do benim hard sex LOL LOL :D

 • Postime: 4261

#582 ne: 31-10-2009, 12:52:32
Me njeren nga amoret e mia :D

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 31-10-2009, 14:49:05
me zëristat më aktivë të forumit  :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 31-10-2009, 18:09:52
Ate qe e kaloj cdo nate

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 31-10-2009, 18:27:51
me Zejneben...

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 31-10-2009, 18:28:15
me zëristat më aktivë të forumit  :)
  Edhe mua po me bjen te kaloj caste me ty zemer :perqafim

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 31-10-2009, 18:34:30
Me Hektorin  :P

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 31-10-2009, 18:39:22
me njeren :D

 • Postime: 12234

#589 ne: 31-10-2009, 18:41:17
Une ,Tipi e Shejtania.... :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#590 ne: 31-10-2009, 18:42:05
Me Hektorin  :P
  Uav me njeshin :perqafim

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 31-10-2009, 18:45:53
Une ,Tipi e Shejtania.... :D
mire mo lefto une do rri me shejtanen ti kap Dorianen. LOL LOL

 • Postime: 12234

#592 ne: 31-10-2009, 18:47:10
hahaha..Doriana tere diten ka qene me mua ti kape ate e une kam pune tjera...LOL

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#593 ne: 31-10-2009, 18:48:43
me ca zocka dhe lefterin lidhur pas peme duke u lepire. LOL LOL

 • Postime: 12234

#594 ne: 31-10-2009, 18:51:11
Fundjaven do e kaloja te krevati i Missit...LOL

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 31-10-2009, 18:52:10
me missin ne krevat kurse lefterin poshte krevatit duke ndjere shtypjen e tij. LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 31-10-2009, 19:14:13
Fundjaven do e kaloja te krevati i Missit...LOL

Te kam thene majtas apo djathtas LOL  :P

 • Postime: 12234

#597 ne: 31-10-2009, 19:16:03
Te kam thene ne mes....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 31-10-2009, 19:16:33
me missin ne krevat kurse lefterin poshte krevatit duke ndjere shtypjen e tij. LOL LOL

Miss-i jam busy keshtu qe mos me permendni emrin ju thashe  :D :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 31-10-2009, 19:17:14
Te kam thene ne mes....LOL

Ta kam shpjeguar mesin...keshtu qe me mire mendoje dhe nje here LOL  :P

Temat e fundit