Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42511

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#650 ne: 24-11-2009, 17:18:35
Per cka te ju mbush mendjen juve? Tre behen shume Lefto :D
une them ta hedhim ne short....me leter pa vrime...LOL LOL LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#651 ne: 24-11-2009, 17:20:29
Vrimen e hap une pastaj...LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 25-11-2009, 01:14:26
si gjithmone me kalipsone  e tipin  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#653 ne: 25-11-2009, 01:16:55
Vec me ata aaaa....ncncnncnnc    :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 25-11-2009, 01:17:46
me ty e vullkanin javen tjeter hahahaaaaaaaaaaa  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#655 ne: 25-11-2009, 01:20:10
hahahaha...kjo po me pelqeka, me pelqen ta kem ndonje qe te luaj **** me te....LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#656 ne: 25-11-2009, 01:25:30
po mos me kukllen time do luash por vetem nje keshille ki kujdes cik te floket  se i ka delikat

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#657 ne: 25-11-2009, 01:29:08
hahhhaa..ate mbaje luaj vet se ske gje tjeter....LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#658 ne: 25-11-2009, 01:31:54
hahhhaa..ate mbaje luaj vet se ske gje tjeter....LOL
po ati a doje te luaje un biles u tregova i sjellshem qe ta dhash kurse ti na ben dhe naze

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#659 ne: 25-11-2009, 01:36:57
Ooooo po ti qenke i sjellshem ore.... :D

Me sjell ndonje te bukur nga shtepia  nese e ke e luaj une me te e ti vazhdo luaj me ate qe ke luajtur tere jeten.....LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#660 ne: 25-11-2009, 01:37:40
se per pak harova qe te mos merzitesh deri sa te vi un mere nje kukull me qera dhe shty kohen po mere kosovar jo shqiptar se te bejne shume pise ndotin vend e a vend
Post Merge: 25-11-2009, 01:38:42
Ooooo po ti qenke i sjellshem ore.... :D

Me sjell ndonje te bukur nga shtepia  nese e ke e luaj une me te e ti vazhdo luaj me ate qe ke luajtur tere jeten.....LOL
po pse te ngre kukull qe ktej un ti do na ftosh ne shpi kontrollojme me mire aty meqe e dashke kshu

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 25-11-2009, 01:40:33
pra me ke do e kalonit fundjaven si perfundim se asgje smora vesh une

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#662 ne: 25-11-2009, 01:41:10
Ore ne shtepi te gjithe jemi  pingul,dmth mundesh nje nga nje te hipesh e ta shofesh Parizin qe nga ketu...LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#663 ne: 25-11-2009, 01:42:05
uuu qenke bere brisk nga goja ti re
Post Merge: 25-11-2009, 01:42:41
pra me ke do e kalonit fundjaven si perfundim se asgje smora vesh une
akoma spo e vendosim se ste le rehat ky

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 26-11-2009, 16:57:43
me Dreza ,kur do vish ti Dreza :P???

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 26-11-2009, 17:42:19
Viten qe vjen... :P


 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 26-11-2009, 17:57:55
Vetem me Lefton jo...:P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#667 ne: 26-11-2009, 23:30:50
me misin

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 27-11-2009, 20:29:49
me Dreza ,kur do vish ti Dreza :P???
Viten qe vjen... :Pmire me date 1 janar te prese ,mos harro e :P,2010 do e nis me Dreza dhe do e mbaroj me hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 27-11-2009, 20:36:34
me Titin  :P ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#670 ne: 27-11-2009, 20:37:38
me ..............

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 27-11-2009, 20:39:14
me Titin  :P ;)
wauuuuuuuuuuuuuu,per Amoren e prish rradhen une :P :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 27-11-2009, 20:39:52
hahahaaa duku nga TR dreq  :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#673 ne: 27-11-2009, 20:40:47
me ndonjeren qe ne kto momente eshte ne tr

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 27-11-2009, 20:41:27
me vullkanin per krishtlindje po isha ne TR LOL

Temat e fundit