Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42653

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#675 ne: 27-11-2009, 20:52:29
me shejtanen per vit te ri

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 27-11-2009, 20:53:36
behen shume 2 here brenda vitit dhe krishtlindje dhe vit te ri  :D :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#677 ne: 27-11-2009, 20:54:43
per shen valentin

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 27-11-2009, 20:56:23
u bene 3 jooooo shume  :D nje here e teper e ke mos me bej te ndroj mendje hahahaaa

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#679 ne: 27-11-2009, 20:59:20
haahah pse kaq e veshtire qenka per te dale ne takim me ty???

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 27-11-2009, 21:01:22
ehe  :D :P

1 fundjave edhe mundet jo me shume LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#681 ne: 27-11-2009, 21:02:18
nje fundjave ja vlen se ke munci te besh shume gjera

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 27-11-2009, 21:04:04
po mund te besh shume gjera te pish kafe cigare te besh muhabet te dalesh ndonje xhiro me makine e te tjera sme vijne ne mend

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#683 ne: 27-11-2009, 21:06:05
po pra kte po thosha dhe une te flasesh te besh gallate te njifesh me mire te pish alkol
etj etj etj....se ka shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 27-11-2009, 21:07:39
kur dal fundjavave nuk e pi alkoolin une  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#685 ne: 28-11-2009, 12:39:15
fundjavave e ben pushim ti :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#686 ne: 28-11-2009, 18:25:13
Me sorelinen se me ka marr malli per te :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 28-11-2009, 18:26:08
Ate qe e kaloj cdo fundjave..

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#688 ne: 28-11-2009, 18:34:30
Me nje te behet bajat moj.... :D

Une do kisha kaluar me trimneshat e forumit.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 28-11-2009, 18:46:01
me mashtrusat e dy fytyrshat  :@

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#690 ne: 28-11-2009, 22:58:54
me nje te nxehur si pune ksaj me siper jo njer
ca ka ndodhur me goce

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 28-11-2009, 23:01:10
me Mishel e Capi te benim ca llogje ka kohe qe si kam takuar   :)

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 28-11-2009, 23:03:17
me hendrix :D ...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 28-11-2009, 23:16:17
me Chorrin Lefton Hendrix e Kijametin  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 29-11-2009, 10:49:47
Me ate kete dhe ato keto  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 29-11-2009, 11:17:42
me ket siper  :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 29-11-2009, 12:00:41
me ket qe dot vjen me radh....... :perqafim

 • Postime: 97
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 29-11-2009, 12:15:31
Ja ku jame  :perqafim :pafshim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 29-11-2009, 12:23:00
Rri rri se mir je...... :) ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 30-11-2009, 19:14:59
me ket siper  :perqafim
hajde zemra nga do na humbesh.. :P :perqafim

Temat e fundit