×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34631

 • Postime: 2568

#675 ne: 27-11-2009, 20:52:29
me shejtanen per vit te ri

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 27-11-2009, 20:53:36
behen shume 2 here brenda vitit dhe krishtlindje dhe vit te ri  :D :P

 • Postime: 2568

#677 ne: 27-11-2009, 20:54:43
per shen valentin

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 27-11-2009, 20:56:23
u bene 3 jooooo shume  :D nje here e teper e ke mos me bej te ndroj mendje hahahaaa

 • Postime: 2568

#679 ne: 27-11-2009, 20:59:20
haahah pse kaq e veshtire qenka per te dale ne takim me ty???

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 27-11-2009, 21:01:22
ehe  :D :P

1 fundjave edhe mundet jo me shume LOL

 • Postime: 2568

#681 ne: 27-11-2009, 21:02:18
nje fundjave ja vlen se ke munci te besh shume gjera

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 27-11-2009, 21:04:04
po mund te besh shume gjera te pish kafe cigare te besh muhabet te dalesh ndonje xhiro me makine e te tjera sme vijne ne mend

 • Postime: 2568

#683 ne: 27-11-2009, 21:06:05
po pra kte po thosha dhe une te flasesh te besh gallate te njifesh me mire te pish alkol
etj etj etj....se ka shume

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 27-11-2009, 21:07:39
kur dal fundjavave nuk e pi alkoolin une  :D

 • Postime: 2568

#685 ne: 28-11-2009, 12:39:15
fundjavave e ben pushim ti :P

 • Postime: 4261

#686 ne: 28-11-2009, 18:25:13
Me sorelinen se me ka marr malli per te :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 28-11-2009, 18:26:08
Ate qe e kaloj cdo fundjave..

 • Postime: 12234

#688 ne: 28-11-2009, 18:34:30
Me nje te behet bajat moj.... :D

Une do kisha kaluar me trimneshat e forumit.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 28-11-2009, 18:46:01
me mashtrusat e dy fytyrshat  :@

 • Postime: 2568

#690 ne: 28-11-2009, 22:58:54
me nje te nxehur si pune ksaj me siper jo njer
ca ka ndodhur me goce

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 28-11-2009, 23:01:10
me Mishel e Capi te benim ca llogje ka kohe qe si kam takuar   :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 28-11-2009, 23:03:17
me hendrix :D ...

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 28-11-2009, 23:16:17
me Chorrin Lefton Hendrix e Kijametin  :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 29-11-2009, 10:49:47
Me ate kete dhe ato keto  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#695 ne: 29-11-2009, 11:17:42
me ket siper  :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 29-11-2009, 12:00:41
me ket qe dot vjen me radh....... :perqafim

 • Postime: 97
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 29-11-2009, 12:15:31
Ja ku jame  :perqafim :pafshim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 29-11-2009, 12:23:00
Rri rri se mir je...... :) ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 30-11-2009, 19:14:59
me ket siper  :perqafim
hajde zemra nga do na humbesh.. :P :perqafim

Temat e fundit