Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 35450

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 02-12-2009, 23:53:12
sqe ofendim ... qe menyre te shprehuri per te mos thene sa budall qe je

ok ok po e fshij

 • Postime: 2568

#726 ne: 02-12-2009, 23:57:20
gjeja qe te pelqen me shume ty eeshte qe te dukesh si e zgjuar............. .....

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 03-12-2009, 00:06:56
Me Shejtanen ne nje natyre te bukur  :) :perqafim

Te dalim mos gjuajme ndonje Shej LOL :P

 • Postime: 2568

#728 ne: 03-12-2009, 00:07:03
asgje kte te mire e kam gjerat i them ne sy dhe jo mbrapa kraheve

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 03-12-2009, 00:08:34
Me Shejtanen ne nje natyre te bukur  :) :perqafim

Te dalim mos gjuajme ndonje Shej

:P u mesove keq ti me ket natyren eeee

jo kesaj rradhe do shkojme ne vend tjeter  ;)

 • Postime: 4261

#730 ne: 03-12-2009, 14:39:01
Me disa nga grate e mija :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 03-12-2009, 14:48:50
One and only

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 03-12-2009, 14:49:40
met jou

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#733 ne: 03-12-2009, 16:31:40
gjeja qe te pelqen me shume ty eeshte qe te dukesh si e zgjuar............. .....
kush eshte kjo mo??????? :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 03-12-2009, 17:47:54

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#735 ne: 03-12-2009, 20:43:35
me regrets  :D

 • Postime: 4261

#736 ne: 03-12-2009, 21:35:15
Kush o ai ? :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 03-12-2009, 22:00:53
eshte nje shprehje italiane:DIO BUONO COME SONO LE DONE

mbase eshte shprehje???por italiane nuk eshte..

u po harrova Titin  :perqafim
permend gjithe forumin ti dhe mua me harron  ;)ishte me mire mos te me permendje as ne kte rast ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#738 ne: 03-12-2009, 22:06:22
..permend gjithe forumin ti dhe mua me harron  ;)ishte me mire mos te me permendje as ne kte rast ;)

omelsina lihet per ne fund amoreeee   :) :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 04-12-2009, 09:02:08
Xemlen tim vec

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 04-12-2009, 09:06:50
Me  .. E...

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 04-12-2009, 10:51:34
me drezen ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 04-12-2009, 10:58:43
me ty....jo se kam frig  :) :-[

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#743 ne: 04-12-2009, 11:01:14
po pse moj na ke ncjerre jashte i ke bllokuar te gjitha?
OK atehere do mundohem qe te bej pak politik
dhe ndoshta ta mbush mendjen :(

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 04-12-2009, 11:06:18
ok atheren dote vij neser prama me prit aty ku nuk jam..... :) :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 04-12-2009, 11:07:44
po te pres deri sa te vdes :P

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 04-12-2009, 16:53:23
me patriotin tim, se s'e kam lexuar me kohe... :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#747 ne: 04-12-2009, 18:17:38
me ate qe me theret... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 04-12-2009, 18:25:26
Hajde Kijamet se te doli shansi dhe ty,po te therras une  :D 

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#749 ne: 04-12-2009, 18:28:34
do nisem neser me ne fund me ftoje nje mike...me jep numrin e cel :D

Temat e fundit