Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34727

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 04-12-2009, 18:31:53
E kam nderruar ate te vjetrin...fshije  :D

Kape kete te riun 4652838943853757346 534718389137837 e shenove? LOL :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 04-12-2009, 18:33:45
jo e mbajta ne mend LOL LOL

me le me mire adresen ndoshta eshte me i shkurt LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 04-12-2009, 18:40:09
E mire po te jap edhe adresen e e-mail-it meqe nr e fiksove ne tru LOL


Sherbet_per_bakllav a@tepsi.com LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 04-12-2009, 19:10:01
me eagle albania  :D LOL

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 17-12-2009, 02:13:46
 me ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 19-12-2009, 18:10:22
Me miqte e mi

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 19-12-2009, 18:24:48
Me Kengen,Dreamm,Shejtanen,Aden....te kalonim 2 dite ne nje vend me debore...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 19-12-2009, 18:37:51
Tregom per te cilen fundjave ke mendjen :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 19-12-2009, 18:41:55
atehere ne ca date e lame  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 19-12-2009, 18:45:45
Une jam dhe per sonte...  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 19-12-2009, 18:47:50
une nuk jam available sonte kam ca pune  :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 19-12-2009, 18:48:19
Mbeta pa ardhe une atehere  :(  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 19-12-2009, 18:53:06
Kenga pres per ty une... :D :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 19-12-2009, 18:57:52
Zemer je ti  :engjell:  ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 19-12-2009, 18:58:42
e mire se e le dhe une punen .. nisuni te dyja ju pres te shpia ime  ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 19-12-2009, 19:09:41
Do vish te na maresh se po bie shume shi... :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 19-12-2009, 19:14:16
Tamam, edhe une kohes se fundit vetem me shofer po leviz.........s'ma mban te dal jasht :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 19-12-2009, 19:15:57
Do vish te na maresh se po bie shume shi... :P

po mi bile kur eshte koha me shi vdes te bej xhiro me makine kot neper TR

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 19-12-2009, 19:18:19
Une thashe te me maresh ...jo te besh xhiro per vete ti... :P LOL 

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 19-12-2009, 19:21:48
Ne qe jemi te forumit ne Tr do dalim nji dit :P po se kur si dihet mbase per Krishtlindje ose 10 vjetorin e zeriyt prsh :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 19-12-2009, 19:22:11
O miss, shejtanja i bejka dy pune ne nje :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 19-12-2009, 19:30:38
Ne qe jemi te forumit ne Tr do dalim nji dit :P po se kur si dihet mbase per Krishtlindje ose 10 vjetorin e zeriyt prsh :P

Dalim Progreso dalim...edhe pse te shoh shpesh... :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 19-12-2009, 19:31:32
O miss, shejtanja i bejka dy pune ne nje :D

Shejtanka....biles biles i ben dhe 4 pune njeheresh... shan,poston,pi dhe ha  :P LOL

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 19-12-2009, 19:32:04
po une qe jam pak me larg se ju, si ia behet? :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 19-12-2009, 19:35:26
Po hajde se te presim...neser  ;) :D

Temat e fundit