Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42580

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 04-12-2009, 18:31:53
E kam nderruar ate te vjetrin...fshije  :D

Kape kete te riun 4652838943853757346 534718389137837 e shenove? LOL :P

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#751 ne: 04-12-2009, 18:33:45
jo e mbajta ne mend LOL LOL

me le me mire adresen ndoshta eshte me i shkurt LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 04-12-2009, 18:40:09
E mire po te jap edhe adresen e e-mail-it meqe nr e fiksove ne tru LOL


Sherbet_per_bakllav a@tepsi.com LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 04-12-2009, 19:10:01
me eagle albania  :D LOL

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 17-12-2009, 02:13:46
 me ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 19-12-2009, 18:10:22
Me miqte e mi

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 19-12-2009, 18:24:48
Me Kengen,Dreamm,Shejtanen,Aden....te kalonim 2 dite ne nje vend me debore...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#757 ne: 19-12-2009, 18:37:51
Tregom per te cilen fundjave ke mendjen :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 19-12-2009, 18:41:55
atehere ne ca date e lame  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 19-12-2009, 18:45:45
Une jam dhe per sonte...  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 19-12-2009, 18:47:50
une nuk jam available sonte kam ca pune  :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 19-12-2009, 18:48:19
Mbeta pa ardhe une atehere  :(  :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 19-12-2009, 18:53:06
Kenga pres per ty une... :D :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 19-12-2009, 18:57:52
Zemer je ti  :engjell:  ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#764 ne: 19-12-2009, 18:58:42
e mire se e le dhe une punen .. nisuni te dyja ju pres te shpia ime  ;)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 19-12-2009, 19:09:41
Do vish te na maresh se po bie shume shi... :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 19-12-2009, 19:14:16
Tamam, edhe une kohes se fundit vetem me shofer po leviz.........s'ma mban te dal jasht :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 19-12-2009, 19:15:57
Do vish te na maresh se po bie shume shi... :P

po mi bile kur eshte koha me shi vdes te bej xhiro me makine kot neper TR

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#768 ne: 19-12-2009, 19:18:19
Une thashe te me maresh ...jo te besh xhiro per vete ti... :P LOL 

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 19-12-2009, 19:21:48
Ne qe jemi te forumit ne Tr do dalim nji dit :P po se kur si dihet mbase per Krishtlindje ose 10 vjetorin e zeriyt prsh :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 19-12-2009, 19:22:11
O miss, shejtanja i bejka dy pune ne nje :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 19-12-2009, 19:30:38
Ne qe jemi te forumit ne Tr do dalim nji dit :P po se kur si dihet mbase per Krishtlindje ose 10 vjetorin e zeriyt prsh :P

Dalim Progreso dalim...edhe pse te shoh shpesh... :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#772 ne: 19-12-2009, 19:31:32
O miss, shejtanja i bejka dy pune ne nje :D

Shejtanka....biles biles i ben dhe 4 pune njeheresh... shan,poston,pi dhe ha  :P LOL

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 19-12-2009, 19:32:04
po une qe jam pak me larg se ju, si ia behet? :S

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#774 ne: 19-12-2009, 19:35:26
Po hajde se te presim...neser  ;) :D

Temat e fundit