Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 32 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34652

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 19-12-2009, 19:36:53
po une qe jam pak me larg se ju, si ia behet? :S

Mos u qaj ti, se ka edhe me keq :D

Shejtanka....biles biles i ben dhe 4 pune njeheresh... shan,poston,pi dhe ha  :P LOL


Hahahhahaha

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#776 ne: 19-12-2009, 19:39:00
Kenga... une e ti, u pa puna, nje dite me vone :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 19-12-2009, 19:41:55
Ne presim kur te del dielli ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 19-12-2009, 19:43:48
O miss, shejtanja i bejka dy pune ne nje :D

ja robi qe me njef... sa here pime kafe nga 7 pune dhe ne kafe bej  :P

Progres e leme per vit te ri them une se krishlindjet i kam te zena

kush eshte per vit te ri te ngreje doren LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 19-12-2009, 21:05:06
me kane prenotuar dy zocka te njoma :P :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 19-12-2009, 21:12:05
eeeeeeeeeeeeeee  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 19-12-2009, 21:12:33
ta veeeeeeeeeeeee LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 19-12-2009, 21:14:53
ta veeeeeeeeeeeee

te venca derrin e eger ty une ishalla ta shikoje pastaj te mos te merrte asnje spital persiper  :D LOL LOL LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 19-12-2009, 21:16:28
hahahahaha te mbeti fiksim ai derri dje eee ;)

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 19-12-2009, 22:38:31
s'ka gje rendesi ka qe reflektove LOL LOL LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 23-12-2009, 11:36:34
MIss ka deshire te kaloje krishtlindjen me mua meqe Leftoja nuk i feston :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 23-12-2009, 15:42:12
me te gjithe... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 23-12-2009, 15:48:28
hej dost  :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 23-12-2009, 15:50:11
selam mike :perqafim

me ka mare malli per ju :)

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 23-12-2009, 15:53:33
Me antarin me lart :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#790 ne: 23-12-2009, 15:54:17
u harruam dost si ke qene ti si i kam miqte e tjere andej beju selam prej meje chorrit e hendrix  :)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 23-12-2009, 16:09:09
po mire jam ne thojza, me qe ne ditet e sotme rralle here mund te jesh ne nivel...dola nje nate me chorrin e me hendrixin :)  do i beje te fala qe te dyve :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 23-12-2009, 16:27:28
flm abab  ;)

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 23-12-2009, 17:29:13
me miken siper nese do vjen para kijametit :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 23-12-2009, 18:36:04
MIss ka deshire te kaloje krishtlindjen me mua meqe Leftoja nuk i feston :D


Ku e nxorre kete konkluzion  :P jo per gje po as une si festoj Krishlindjet  :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 23-12-2009, 22:38:49
te

Ku e nxorre kete konkluzion  :P jo per gje po as une si festoj Krishlindjet  :P
te  beri presion Leftoja mo,e Miss qeke frikacake kshu :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 25-12-2009, 18:27:08
Kush eshte kjo frika se se njoh.... hmmmmm:  do ma prezantosh Titi LOL  :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 25-12-2009, 18:31:03
Kush eshte kjo frika se se njoh.... hmmmmm:  do ma prezantosh Titi LOL  :P
me kenaqesi do te prezantoj dhe dicka tjeter LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 25-12-2009, 18:32:09
Aq mire e njihke friken Titi ?  :P


Fundjave me Kengen e Titin....por Titi mos e mer friken me vete aman... LOL

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 25-12-2009, 18:57:19
Me te gjith  :)

Temat e fundit