Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 35580

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#850 ne: 26-01-2010, 16:48:51
ky lefto s'qenka per hajer jooo....
sa te kujtohet ky, u ftoha une LOL LOL LOL

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 26-01-2010, 16:49:12
me te gjithe...pse jo :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 26-01-2010, 16:52:05
keshtu them dhe une..

pershendetje Kijamet  :)

 • Postime: 12234

#853 ne: 26-01-2010, 16:58:45
Me Solanzhen ne kolltukun e kuq te Shejtanes,dhe ate gjithe fundjaven...LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 26-01-2010, 16:59:35
e kam per vete kolltukun :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 26-01-2010, 16:59:41
ja paske pa kolltukun edheti shejtanes more shejtan. :P LOL LOL LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 26-01-2010, 17:00:58
pse Tipke cte keqe ka e kam ftuar per dreke ne shtepi   :D LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 26-01-2010, 17:01:43
pse moj ja nxjerr namin vetes dhe kolltukut. :P LOL LOL

 • Postime: 12234

#858 ne: 26-01-2010, 17:02:04
hahahha...Ore do ja blej komplet ate kolltuk se shume i rahatshem qe...LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 26-01-2010, 17:03:10
bli kolltukun dhe shejtanen se pa te nuk kane lezet  pa njeri tjetrin :P :P :P LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 26-01-2010, 17:03:27
me mire nami sesa syri tipke .... ose ket tjetren qente le te lehin kolltuku te ec perpara LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#861 ne: 26-01-2010, 17:04:01
bli kolltukun dhe shejtanen se pa te nuk ka lezet kompiuteri :P :P LOL

une sjam per tu shit e as per tu ble :D jam toke e xanum me prunar :P

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 26-01-2010, 17:04:14
mos u hap gje ankandi  hmmmmm:

 • Postime: 12234

#863 ne: 26-01-2010, 17:04:58
Po Solanzh pa ankand do e marr ate kolltukun tone...LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 26-01-2010, 17:06:18
kaq shpejt u be "i joni"???

ai qenka i yti dhe i shejtanes  ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 26-01-2010, 17:07:24
une kisha deshire ta kaloja me Fabin 1 fundjave

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#866 ne: 26-01-2010, 17:08:26
une jam ne dileme: me lefterin apo me kete Tipon hmmmmm:

 • Postime: 12234

#867 ne: 26-01-2010, 17:08:49
kaq shpejt u be "i joni"???

ai qenka i yti dhe i shejtanes  ;)

Jo mo jo se na fali ajo  ta shfrytezojme sa te mundemi....LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 26-01-2010, 17:10:49
skam vendosur akoma per ty  :P

 • Postime: 12234

#869 ne: 26-01-2010, 17:13:32
Prape me Solanzh,por jam ne dileme ne kolltuk apo te toke....LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#870 ne: 26-01-2010, 17:16:58
prape me lefterin e po mendoj: valle a ia vlen??? hmmmmm:

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#871 ne: 26-01-2010, 17:18:33
hic nuk ja vlen se a kopuk. :D :P    ke zgjedhje me te mira :D

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 26-01-2010, 17:20:13
a thua hmmmmm:

apo u bere xheloz? hmmmmm:

 • Postime: 12234

#873 ne: 26-01-2010, 17:21:15
hahahhahaha...shpir ti mos  i beso atij se eshte komplet genjeshter,jo per gje po profesion e ka....LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 26-01-2010, 17:21:25
ehe e kuptove ti? :P

Temat e fundit