Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 36 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34653

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 26-01-2010, 17:22:43
hahahhahaha...shpirti mos  i beso atij se eshte komplet genjeshter,jo per gje po profesion e ka....LOL

dhe cfare profesioni ka ai?aktor?

 • Postime: 12234

#876 ne: 26-01-2010, 17:24:37
Jo bre politikan eshte....LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 26-01-2010, 17:25:39
dhe cfare profesioni ka ai?aktor?
  aktrimi eshte pjese e profesioni. ;)  Por parelli shkurt. LOL LOL LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 26-01-2010, 17:27:18
prandaj ndihesh kaq interesant se je parelli?

po leftoja qenka troke atehere  :P

 • Postime: 12234

#879 ne: 26-01-2010, 17:29:19
Do kaloja bashke me Tipin e Solanzhen...LOL LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#880 ne: 26-01-2010, 17:31:00
them ta kaloj me Misssin ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 26-01-2010, 17:33:52
 ;)

 • Postime: 12234

#882 ne: 26-01-2010, 17:34:02
Kombinim i mire,,,pranoj.... :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 26-01-2010, 17:34:24
hajdeni te bejme nje treshe. :P LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#884 ne: 26-01-2010, 17:35:16
sikur u beme kater...keshtu me dalin llogarite  ;)

 • Postime: 12234

#885 ne: 26-01-2010, 17:38:36
Gjithsesi 3 behemi ne cdo kombinim je ti e une e ne njeren eshte Tipi e ne tjetren Missi....LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 26-01-2010, 17:39:31
Une nuk vij se u bene ca si shume.... ;) LOL


Po e kaloj vetem me mire  :D

 • Postime: 12234

#887 ne: 26-01-2010, 17:44:37
Jo mo se vet ste le une,marr Sollanzhen e erdha.... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 26-01-2010, 17:47:13
Merre Solazhin e me ik sa me larg... LOL  :P

 • Postime: 12234

#889 ne: 26-01-2010, 17:49:42
Jo moo dua ti tregoj se sa te forte e kam gruan..... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 26-01-2010, 17:54:30
Lefto me ty nje fundjave do desha....por sot ma nderrove mendjen fare LOL  :P

 • Postime: 12234

#891 ne: 26-01-2010, 17:56:54
Moooooooooooo shpritiiiiiiiiiiiii iiii,vec nje fundjave aaaaaa..... :DI lashe te gjitha per ty,edhe beji te fala atij kopuku se kam kallashin me vete...LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#892 ne: 26-01-2010, 18:01:27
hajde miss ta fillojme qe sot fundjaven ne. :D  Lefto mbaj kallashin lart po mos e njom se nuk te shtje pastaj LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 26-01-2010, 18:05:17
Me mua a me kallashin do e benit fundjaven ju te dy?? LOL

 • Postime: 12234

#894 ne: 26-01-2010, 18:05:34
hahahhaha...Ore e kam tha une barutin gjuaj si raketa e rusit...LOL

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 27-01-2010, 13:53:27
sa mburret ky i meposhtmi....e keni vene re juve :P

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#896 ne: 28-01-2010, 01:00:32
me disa qe ende qendronin hidden... ;)

 • Postime: 2568

#897 ne: 03-03-2010, 01:17:39
WINDOW SKY

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 03-03-2010, 10:14:43
Une do deshiroja nje fundjave me tipa te pandreqeshem dhe vetem te pandreqshem...LOL  ;)

 • Postime: 322

#899 ne: 03-03-2010, 10:30:04
me qiftin tim  hehe     ANESEN       :XX

Temat e fundit