Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 35563

 • Postime: 2568

#900 ne: 03-03-2010, 19:50:24
winter dhe mis

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 08-03-2010, 20:48:38
Vullkanin...dhe Shej-in ti degjoja duke debatuar...  :P

 • Postime: 2568

#902 ne: 08-03-2010, 22:40:57
me ate qe kam kaluar gjith kto fundjava
e di vet ajo kush ehste

 • Postime: 2568

#903 ne: 08-03-2010, 22:41:46
Vullkanin...dhe Shej-in ti degjoja duke debatuar...  :P
do te thrasim ndonjehere

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#904 ne: 08-03-2010, 22:50:37
Vullkanin...dhe Shej-in ti degjoja duke debatuar...  :P

rri te keqen se shyqyr e hoqa qafe :D LOL

 • Postime: 2568

#905 ne: 09-03-2010, 19:59:42
rri te keqen se shyqyr e hoqa qafe :D LOL
cdo te thuash me kte ti???????????

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 10-03-2010, 15:29:45
..me nje kompozitor..:D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#907 ne: 10-03-2010, 15:38:30
..........s'ka kompozitor ketu..........zgjed h nje tjeter :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#908 ne: 10-03-2010, 15:41:06
hahhahaha si moj ska ne gjithe keta anetare del dikush..:D

o kompozitor..o ska LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 10-03-2010, 15:42:42
hahahhahahahaha, me trego si kaloi fundjava mandej :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#910 ne: 17-03-2010, 14:10:05
Me ate qe me kupton dhe e kuptoje,,, :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#911 ne: 17-03-2010, 15:06:52
un me BABY du    thoj jo po deshe  ahah

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#912 ne: 17-03-2010, 16:23:37
...une me shej dhe dream...hajt per hater po marr edhe sterotipin LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#913 ne: 17-03-2010, 16:42:54
un me ANESAA  se eshte ta pish ne kup prej bronxi ahah

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#914 ne: 17-03-2010, 16:53:47
me TINKAA se i kap gjerat ne ajer ahah

 • Postime: 1215

#915 ne: 17-03-2010, 17:27:39
une me erm se e kemi vendos kete jeve

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#916 ne: 17-03-2010, 18:53:15
sa mire,,,fundjave te kendshme :)

 • Postime: 1215

#917 ne: 17-03-2010, 23:54:13
sa mire,,,fundjave te kendshme :)
flmm

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#918 ne: 17-03-2010, 23:56:10
Miss Kenga Dreamm

 • Postime: 2568

#919 ne: 18-03-2010, 00:44:41
me shej

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#920 ne: 18-03-2010, 00:45:27

 • Postime: 2568

#921 ne: 18-03-2010, 00:47:11
da soli apo ne grup :P
da soli come sempre ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 18-03-2010, 00:47:52
da soli

duhet ti marrim leje grupit :)

 • Postime: 2568

#923 ne: 18-03-2010, 00:48:59
ikim fshehurazi

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#924 ne: 18-03-2010, 00:51:36
pse ore hajdutce do ta kalosh fundjaven me mua ti  :P

Temat e fundit