×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34616

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 22-03-2010, 22:10:24
me ate qe e kaloj cdo fundjave      shej

:P

 • Postime: 2568

#951 ne: 22-03-2010, 22:10:57

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 22-03-2010, 22:11:54
jo mo cne kush tha gabim :D

 • Postime: 12234

#953 ne: 22-03-2010, 22:12:55
Me Chorrin neper muzika... :D

 • Postime: 2568

#954 ne: 22-03-2010, 22:13:06
jo mo cne kush tha gabim :D
hepra thash se

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 22-03-2010, 22:14:05
Me Chorrin neper muzika... :D

ku ku bre qenka gjalle poshtersia LOL

 • Postime: 12234

#956 ne: 22-03-2010, 22:14:58
7 here vdic e erdh... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 22-03-2010, 22:16:36
kush kishte ditelindjen sot thuaji ... po me pyet shejtania :D

 • Postime: 12234

#958 ne: 22-03-2010, 22:19:12
okkk se spo me hap telefonin tash ku e di ku eshte.... :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 22-03-2010, 22:29:30
po thy qafen gjekundi me siguri LOL

 • Postime: 1215

#960 ne: 25-03-2010, 07:53:53
hmmmmm: te mendohem edhe sot...

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 25-03-2010, 09:18:30
 Mos u mendo me shume se qe duhet, :P

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 25-03-2010, 09:37:40
E une ka kater vite qe mendohem e ende s'e kam gjete :P

 • Postime: 1215

#963 ne: 25-03-2010, 10:13:11
Mos u mendo me shume se qe duhet, :P
hehe po nuk mund te zgjedh... :P :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 25-03-2010, 10:33:10
E une ka kater vite qe mendohem e ende s'e kam gjete :P

ncncncn  :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 25-03-2010, 10:56:17
me kengen dreamm dhe oqeanin :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 25-03-2010, 11:14:18
me kengen dreamm dhe oqeanin :)

:perqafim

ecni te une kete fundjave po ju ftoj :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 25-03-2010, 11:29:54
:perqafim

ecni te une kete fundjave po ju ftoj :)

perq

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 25-03-2010, 15:37:54
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#969 ne: 25-03-2010, 15:41:32
nuk mund te rri asnje cast  vetem me honestttt :puth

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 25-03-2010, 15:45:54
nuk mund te rri asnje cast  vetem me honestttt :puth


na le beqare per gjithe jeten..per zotin.... :D  :P :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#971 ne: 25-03-2010, 15:50:34

na le beqare per gjithe jeten..per zotin.... :D  :P :P
tessoro po ti ke le vec per mu :puth

 • Postime: 1215

#972 ne: 25-03-2010, 16:03:27
me lolen...erm....

 • Postime: 138

#973 ne: 25-03-2010, 16:06:40
e sigurova fundjaven me duket :P

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 25-03-2010, 16:41:25
me Militon  :D

Temat e fundit