Me ka shkuar mendja per... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74742

 • Postime: 5949

ne: 09-06-2006, 17:38:38
.... per recel qershie, me ka shku menja :D :-[

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-06-2006, 17:51:10
Xhajes i ka shku mendja per Trahana me qepe, ose grosh me pasterma.

 • Postime: 5949

#2 ne: 09-06-2006, 17:58:34
hey xhaje, e kam nji qese me trahana ketu qe ma ka lene mami qe heren e fundit qe erdhi (une s'para e kam qejf :d) keshtu qe ne te ka hy nepsi aq shume, hajt se po ta dergoj me poste re :P vec kam hall se mos fillon e te kopanis plaka, se xheloze ajo :D

 • Postime: 581
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-06-2006, 14:58:47
mka shku menja per te fluturoj prap me avion.:D

 • Postime: 70
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 21-06-2006, 09:05:16
......per icik groshe.Kam vite pa provuar.Me duket se ja kam harruar dhe shijen.

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 21-06-2006, 09:29:24
me ka shkuar mendja per fli

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 21-06-2006, 21:50:59
me ka shkuar mendja per liko arre ...............ose  trahana me dhjam te skuqur :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 21-06-2006, 21:53:23
ma jep pak adresen PLZZZZZ :D

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 21-06-2006, 21:59:48
se harrova edhe per kete me ka shkuar mendja po e kam cik larg dreqin :D

 • Postime: 12234

#9 ne: 27-06-2006, 17:16:22
Me ka shkuar mendja per hapesen e temes.... ;)...

Edhe me vet Lisen se spe po i shkon ajo mendje aq larg kur na ke neve afer.... :D

#10 ne: 14-07-2006, 04:50:32
Per ca kumbulla te jeshilta te vogla..qyqy Bakie mos ka ngel me barr cupa ;)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 14-07-2006, 05:23:42
5  euro kilja mi xhane  :D

mua me ka vajtur mendja per te keputur vete me doren time nje kokerr shalqi  :D  
keta te bleret nuk me shijojne hic  :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 14-07-2006, 05:29:25
mua më ka vajtur mendja për te keputur vete me doren time një kokerr shalqi  :D  
këta te bleret nuk me shijojne hiç  :P

C'i ke ato fjale mi shefe, leri shalqiret se te kap ligji për... uffa, s'e them dot! :P LOL

Mua më ka shkuar mendja për pjepra!

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 14-07-2006, 05:32:06
e ka fajin mendja LOL

#14 ne: 14-07-2006, 05:34:20
ketyre u paska ikur qe et dyve menja fare.ua paska lan koken bosh :D LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 14-07-2006, 05:38:32
këtyre u paska ikur qe et dyve menja fare.ua paska lan koken bosh :D LOL LOL LOL LOL LOL

Jo moj jo, erlehta e kish fjalen per mendjen time! LOL

Sa per pjeprat e mi, ne frigorifer i kam. Ja ta marr njerin ta shijoj... mmmmm! :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 14-07-2006, 07:28:16
Mua me ka vajte mendja per dimrak  :D

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 14-07-2006, 09:17:39
si ka mundesi qe askujt si ka vajt mendja per  qefull! LOL LOL LOL
mua per vete me ka vajt mendja per midhje! LOL LOL LOL

 • Postime: 1460

#18 ne: 14-07-2006, 09:45:32
Aaaaa midhjet mi ler mu per ti qeruar
Qefullin gocat ta vene per ta ferguar

Vetem kujdes mos e pjekin me shume sec duhet
Se me halat ndonjera do kruhet

Dhe dicka teper profesionale doja shoja
Vetem tu qeru koka peshku asnjeren nga keto nuk do te doja te shikoja

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL

 • Postime: 519
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 14-07-2006, 09:57:40
o ujk po midhje  ka sa te duash,dhe per ty dhe per mua, LOLvetem leke te kesh se jane ca te shtrenjta.

ore ca do me thene fergim qefulli,ME sa di une qefulli e hane dhe ashtu si eshte me ca limon ose kohet e fundit me yogurt luleshtrydheje per ti dhene shije te mire... LOL

po pse ,qerohen kokat e peshkut?!une di qe kokat e peshkut nuk haen.paska ecur para bota... hmmmmm:
 LOL LOL LOL LOL LOL




 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 14-07-2006, 10:03:58
mua me ka shkuar mendja per spinaq,,,,,

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 14-07-2006, 10:30:32
me ka shkuar ne mendje per byrek me qumesht (?)

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 14-07-2006, 10:32:28
hajde ke shpia ime sot se ka bo plaka byrek me qumesht , te ftoj per darke se per dreke , dreka iku....

 • Postime: 7991
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 14-07-2006, 10:34:25
 ku e ke shtepine ti .....te marr avjonin apo makinen :D

 • Postime: 1460

#24 ne: 14-07-2006, 10:49:20
Ke nje karroce me kushineta mu te dera e shtepise  LOL LOL LOL

Temat e fundit