Me ka shkuar mendja per... - 41 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74490

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 31-10-2008, 10:53:30
hmmmm me kashkuar mendja te shkoja ne vendin tim ta bukur ,por shum larg  :(

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 31-10-2008, 11:16:14

  Me ka shkuar mendja me shkue e me mare Drezen dhe me e pru ketu :engjell:

#1002 ne: 31-10-2008, 20:42:23
Me ka shkuar mendja te peshperis fjale magjie...

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#1003 ne: 31-10-2008, 21:38:58
Më ka shkuar mendja për...te ndegjuar peshperitjet

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 31-10-2008, 21:54:30
te kelthas me ze aq te lartë.. sa atje ne botën e largët te me degjoje vetëm një here.. :@ :@ :@

 • Postime: 12234

#1005 ne: 31-10-2008, 21:56:31
Mka shku mendja me dal ne tradthi.... :D(ne fakt mbrenda minutave edhe po dal  ;))

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 03-11-2008, 14:55:52
..te thyej ca mure..te hekurta...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1007 ne: 03-11-2008, 18:51:18
pjeshk pa qime :P

#1008 ne: 04-11-2008, 08:28:35
Gallate

#1009 ne: 06-11-2008, 08:43:50
Kumbulla

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 06-11-2008, 09:01:22
Kumbulla
Citim
mos je gje  in  ci...??? :D


mua  per ate  qe don kumbulla! :D

#1011 ne: 06-11-2008, 15:12:51
Jo re jo...nuk jam incinta fare...ha ha ha...rrofshin pres.... :P :engjell:

Qashtu...te paska shku mendja ty per mu, eeeeeeeee? Te kuptoj, s´je i vetmi...po gjera qe ndodhin... :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1012 ne: 06-11-2008, 16:39:07
Të kuptoj, s´je i vetmi...po gjëra qe ndodhin... :D
LOL LOL sa te forta ka kjo 

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 06-11-2008, 16:42:08
.... per qiqra ne hell  :P

 • Postime: 852

#1014 ne: 06-11-2008, 17:51:41
Mua ka shkuar mendja per te bere nje kenge dhe kenduar.

#1015 ne: 06-11-2008, 17:56:10
LOL LOL sa te forta ka kjo 

jo mo jo, kam edhe te buta... :D :P :engjell:

 • Postime: 12234

#1016 ne: 06-11-2008, 19:12:57
Mka shku mendja per pjeshka te buta. :D

#1017 ne: 06-11-2008, 21:01:12
Avash ti re avash...pse preferoke te butat ti mo?

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 06-11-2008, 21:07:24
mendon se te fortat jane me selikon :D dmth jo natyrale

#1019 ne: 06-11-2008, 21:25:53
mendon se te fortat janë me selikon :D d.m.th. jo natyrale
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, une i kam natyrale fare...po ai enderron per dike tjeter, jo per mu...

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1020 ne: 06-11-2008, 21:42:16
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, unë i kam natyrale fare...po ai enderron për dike tjetër, jo për mu...
une se besoj qe i ke natyrale ma mbush mendjen tashi me fakte :P :P

#1021 ne: 06-11-2008, 21:44:48
unë se besoj qe i ke natyrale ma mbush mendjen tashi me fakte :P :P

me mire nuk po them asigje se do lej nam, ka pas nje rubrike te vecante per punen e madhesise se gjoksit a, se si duhet me qene trupi i nje femre...shko lexo po deshe...se do kete pas ndonje moment rrjedhjeje truri nga ana ime, edhe ne te kaluaren e ndritur... :D ;) :P

 • Postime: 12234

#1022 ne: 06-11-2008, 21:48:56
Mka shku me i hager keto mushmollat qe i kam perpara. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 06-11-2008, 23:54:30
te bej ca eksplorime rreth e rrotull LOL

 • Postime: 12234

#1024 ne: 06-11-2008, 23:58:31
Ti tregoj kesaj se peshkaqeni eksplorohet nga kafazi. :D :D

Temat e fundit