Me ka shkuar mendja per... - 43 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74708

 • Postime: 12234

#1050 ne: 12-11-2008, 12:20:33
Mka shku mendja me i thon kesaj siper se edhe ne vdekje shkoj per te. :D

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#1051 ne: 12-11-2008, 12:22:38
Me ka shkuar mendja me i thon,,,,do shihei ne boten tjeter pra yll ooo :perqafim :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 13-11-2008, 10:12:36
nje caj te ngrohte momentalisht...:)

 • Postime: 262

#1053 ne: 13-11-2008, 10:15:49
per te bere dashuri

 hmmmmm:

 • Postime: 4261

#1054 ne: 13-11-2008, 10:16:42
Une gjithmone menjen aty e mbaj :D

 • Postime: 262

#1055 ne: 13-11-2008, 10:21:41
edhe une ....

 :)

 • Postime: 4261

#1056 ne: 13-11-2008, 10:28:07
Mire eshte kjo qe na shkon veq aty menja ee :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1057 ne: 13-11-2008, 10:43:28
Per te ikur ca dite e mos shoh fytyre te te njohuri verdalle. :)

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#1058 ne: 13-11-2008, 10:46:13
Me ka shkuar mendja :Qe ta ftoj dike nga forum per kafe por si duket eshte mendje madh dhe do ta le krejt  :D :D

 • Postime: 4261

#1059 ne: 13-11-2008, 11:35:18
Me ka shku menja me ftu kete siper  per kafe :D

 • Postime: 262

#1060 ne: 13-11-2008, 12:47:23
se di Charli ne eshte mire apo keq

por mendja aty shkon shpesh here

si thua pse ndodh kjo

ke ndonje mendim ti

 hmmmmm:

 • Postime: 4261

#1061 ne: 13-11-2008, 12:49:56
Paska kohe qe nuk e pakse lag prandaj LOL :D

Mire eshte mire qe po te shkojka menja veq aty del diqka dikur thone :D

#1062 ne: 13-11-2008, 14:52:30
se di Charli ne është mirë apo keq

por mendja aty shkon shpesh here

si thua pse ndodh kjo

ke ndonjë mendim ti

 hmmmmm:

 LOL LOL

me shkrive ti mua moj
nuk eshte as mire dhe as keq zemer, eshte thjesht njerezore dhe normale...vecse...d isa e shprehin dhe disa te tjere jo... ;) befsh sa me shume dashuri atehere  :perqafim

 • Postime: 262

#1063 ne: 13-11-2008, 15:08:36
ou
 
pse keshtu eshte Charli kur se lag eeeeeeeeeeeee

jo more

une se kam ashtu

une sa me shume t ebej dashuri aq me shume me behet
shoku

se kam nga mungesa

mos ma qaj hallin

ti Emira rrofsh me shkrive edhe ti mua me menyren se si ma shpjegoje

e kam thene une je sh e evecante dhe origjinale

eshte kenaqesi te ndash mendimet me ty

je njesh

pershendes edhe gjithe forumin

jeni te papame

me plotesoni boshllekun qe ndjej ndonjehere edhe ne menyre t

epashpjegueshme

nje  :perqafim te ngrohte te gjitheve


#1064 ne: 13-11-2008, 15:46:03
Pershendetje edhe per ty marsiole!!

Dhe mos harro:

Te beshe dashuri eshte gjeja me e mire ne bote  ;) ...vec aty i jemi prane hyjnores, se perkryeres  :engjell:...cdo gje tjeter...sillet rreth e rrotull dashurise... hmmmmm:

 • Postime: 12234

#1065 ne: 13-11-2008, 15:57:09
Mka shku mendja me bo dashuri si i cmendur. :D :D

 • Postime: 136
 • Gjinia: Femer

#1066 ne: 13-11-2008, 16:26:20
Me ka shkuar mendja mi then keti siper me kend ashtu  :D

 • Postime: 12234

#1067 ne: 13-11-2008, 16:42:23
Mka shku mendja me te thene qe je e para ne liste :D

#1068 ne: 13-11-2008, 16:50:20
Mka shku mendja me i thon kësaj sipër se edhe ne vdekje shkoj për te. :D

Aman, mos shko ne vdekje, shko ne krevat... :D

 • Postime: 12234

#1069 ne: 13-11-2008, 16:53:13
Mka shku mendja me i thone kesaj se edhe ne cati ti shtepise  s'prish pune. :D

#1070 ne: 13-11-2008, 17:00:47
Po siper lavatrices ?  :D :engjell:

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1071 ne: 13-11-2008, 17:03:06
sa fantazi ka kjo :D kur lavatricia te jete ne procesin e tharjes :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#1072 ne: 13-11-2008, 17:07:17
per qofte ke daja  :D

#1073 ne: 13-11-2008, 17:07:52
Ncuq, te shtrydhjes lali, centrifugu me 1600 rrotullime...p.sh.

Me ka shku mendja me la rroba me Titin  LOL LOL

 • Postime: 12234

#1074 ne: 13-11-2008, 19:24:26
Po sipër lavatrices ?  :D :engjell:


Ide e mire kjo... ;)


Mka shku menja me provue.... :D


Temat e fundit