Me ka shkuar mendja per... - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74709

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 11-01-2009, 12:45:58
ski...

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 11-01-2009, 14:12:11

 • Postime: 12234

#1127 ne: 11-01-2009, 21:45:51
Per hapesen e temes...Smiley-n... :-*

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1128 ne: 12-01-2009, 15:53:02
..te zihem me dike per vdekjee..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 12-01-2009, 16:44:08
.. Te bej ooohhh yeahhhh .. :D

 • Postime: 4261

#1130 ne: 12-01-2009, 16:46:13
Hahha edhe mu si kjo siper :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 12-01-2009, 16:47:19
.. Ku di ti c'ka eshte ajo mer? ..  ^o) :D

 • Postime: 4261

#1132 ne: 12-01-2009, 16:48:03
Hahah shuj veq bo qashtu ohh yeahhh tii LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 12-01-2009, 16:49:56
.. :LOL :LOL .. He ty te marrofte zoti hajt se t'nxo t'nxo .. ^o) :D

 • Postime: 4261

#1134 ne: 12-01-2009, 16:52:57
Ohhh yeahhh po po me nxen ti :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 12-01-2009, 16:55:20
..Shut uppppp yeahhhh.. :D

 • Postime: 4261

#1136 ne: 12-01-2009, 16:56:20
Ohhh yeahhhh :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 12-01-2009, 16:57:26
.. Oooohhhhhhhhh .. :@  nukduatedegjoj nukduatedegjoj  :D

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#1138 ne: 12-01-2009, 17:26:20
hahahha dhe un si babygirl :X

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 12-01-2009, 19:21:02
me kashkuar mendja ja nuk jam kadij hmmmmm:

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#1140 ne: 12-01-2009, 19:29:15
me kashkuar mendja ja nuk jam kadij hmmmmm:
eja te rrijm pak edhe e sheh se ku po te shkon menja  hmmmmm:

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer

#1141 ne: 12-01-2009, 21:41:04
c`esht keshtu mo....???!!
me ka shku menja per kyt e per ate....
Mos keni ngelur gjit shtatzen mo.....???????!!!!!!!!!!
 

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 12-01-2009, 21:46:58
.. Te vras dikend .. ^o)

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#1143 ne: 12-01-2009, 21:48:43
WOWWW SA E REZIKSHME    hmmmmm:

 • Postime: 4261

#1144 ne: 12-01-2009, 21:50:36
Me ka shku menja me puth Baby-n :-*

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#1145 ne: 12-01-2009, 21:57:51
MU ME KA SHKU MENDJA TE ROK PER FLOKESH BABYN DHE EREN..  shkulfloket)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#1146 ne: 12-01-2009, 21:59:49
tja fus shpulle ketij

 • Postime: 4261

#1147 ne: 12-01-2009, 22:00:07
Me ka shku menja me ja jap 1 plumb ne ball ketij hajvani  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 12-01-2009, 22:00:32
.. Me ka shku mendja ti bej BANN dikujt .. ^o)

 • Postime: 380
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 12-01-2009, 22:05:55
HAHAHA ME KA SHKU MENDJA PER LUFT ME KTA HAHA

Temat e fundit