Me ka shkuar mendja per... - 98 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74568

 • Postime: 12234

#2425 ne: 14-09-2010, 00:31:44
Le mor burre Tomin futu vet ne krevat e luaj me ndonje...LOL

#2426 ne: 14-09-2010, 00:32:02
Muahahahahaha... Ca spo nigjojm, berni i thoka qenushe... LOL LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2427 ne: 14-09-2010, 00:34:27
Per nje tiger mka shku mendja...por ktu paska vetem peshk! :D

#2428 ne: 14-09-2010, 00:35:27
Kane mbaru tigrat miss, te fundit e mora une... LOL LOL LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#2429 ne: 14-09-2010, 00:36:15
Muahahahahaha... Ca spo nigjojm, berni i thoka qenushe... LOL LOL LOL

Sdoja ta thoja ate emrin tjeter hahaha LOL

Misss do nje Luan ne vend te Tigrit  :P

#2430 ne: 14-09-2010, 00:37:06
Muahahahahahaha... do tjapi Berni Tomin miss, mos u genje... LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#2431 ne: 14-09-2010, 00:37:33
Le mor burre Tomin futu vet ne krevat e luaj me ndonje...LOL

Skam me cin te luaj leftero e kam cuar me pushime  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2432 ne: 14-09-2010, 00:45:12
Kane mbaru tigrat miss, te fundit e mora une... LOL LOL LOL

iiiiiiiiiiiii sa e keqe qe je.......si nuk na le nje cope tiger dhe neve mi LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2433 ne: 14-09-2010, 00:47:10
Ate tigrin sma gjetet mua????

Berni mire Tomi? Po miza, iku? :D

Lefto ku e ke milindonen ti? LOL

Ps. Kopsht zeologjik u be! :-[

#2434 ne: 14-09-2010, 00:48:01
Ps. Kopsht zeologjik u be! :-[

Ashtu ka qene qe ne fillim, po ti tani e vure re... LOL

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#2435 ne: 14-09-2010, 00:48:55
Mizen e kapi merimanga LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2436 ne: 14-09-2010, 00:56:27
Berni edhe merimange....bravo, shih sa mire! LOL

#2437 ne: 14-09-2010, 00:57:38
Berni edhe merimange....bravo, shih sa mire! LOL

Shi kur ti dali dhe nai Mamuth tani... LOL

Kalove npc ti mi... apo nmobill je akoma? :-[ :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#2438 ne: 14-09-2010, 01:01:39
Berni edhe merimange....bravo, shih sa mire! LOL

Ska kush tmi pastroje i kane bere cepet e murit si fole dallandyshje, brenda kane mbledh mizat hahahaha  :D

Spring kujt ti thua mamuth ti  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2439 ne: 14-09-2010, 01:05:34
Hahahah Mamuthi dhe pastaj edhe Sidi LOL

Spring ne automobill jam, them ta bej kete pjese qe me ka mbetur me avjon po skam lek! LOL

#2440 ne: 14-09-2010, 01:06:48
Hahahah Mamuthi dhe pastaj edhe Sidi LOL

Hahahaha... i kisha harru fare... LOL
Po ai qe gjemonte lajthine si e ka mi? hahahaha LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2441 ne: 14-09-2010, 01:18:37
Hahahahh sa I lezecem eshte ai! :D

Sme vjen emri taniiiiiiiii.....vo ne shume! :D

Mka shku mendja per...kafe me ty goce!  hmmmmm:

#2442 ne: 14-09-2010, 01:20:36
Hahah... Gje e realizueshme eshte... :D ;)

Mka shku menia me ik nprz po sbohet... :-[ :(

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2443 ne: 14-09-2010, 01:26:50
Pse s'bohet mi?

Ne bejme te mundur gjithcka! :D ;)

#2444 ne: 14-09-2010, 01:30:28
Ne nuk jemi me te mirat, po me te mira skemi pare... LOL LOL

Mka shku menia per kapucino me kafe dhe shllak! :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2445 ne: 14-09-2010, 01:40:07
Hahahah skam pare jo! :D

Mua vetem per....shllak! :-[

#2446 ne: 14-09-2010, 01:41:29
Epo dhe celuliti do beje te tijin... :-[ :PDo te doja penergat me karkaleca! LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2447 ne: 14-09-2010, 01:50:23
Ehhhhh....oreksi! :D

Imagjino nje trilece tani!  :S

#2448 ne: 14-09-2010, 01:51:42
Jo jo, dua tortelini me pana me proshute... :-[

O ma! :SLOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2449 ne: 14-09-2010, 02:00:27
,Mamin lere n'pun te ve,t se duhet te jete ne gjume! :engjell:

......Mami im ka ditelindjen sot....  :engjell:

Temat e fundit