Me ka shkuar mendja per... - 100 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74491

#2475 ne: 14-09-2010, 03:08:33
Ja u kuptuam me ne fund! :DMe ka shkuar mendja per gjume... :-[

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#2476 ne: 14-09-2010, 03:09:58
epo eshte koha tani ndoshta edhe vone paksa

 • Postime: 2173

#2477 ne: 14-09-2010, 16:07:50
per seks. :-[.pse ta mbaj fshehte? :engjell:

 • Postime: 85
 • Gjinia: Mashkull

#2478 ne: 14-09-2010, 16:18:47
Me ka shku mendja per nje tave me Koran dhe vere... :D

 • Postime: 2173

#2479 ne: 14-09-2010, 16:19:38
Me ka shku mendja per nje tave me Koran dhe vere... :D
..qenke rehat ne qafe e siper  hmmmmm:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2480 ne: 14-09-2010, 17:18:14
Me ka shku mendja per nje tave me Koran dhe vere... :D

plas nga inati.......sapo hengra :P :P

#2481 ne: 14-09-2010, 22:10:18
plas nga inati.......sapo hengra :P :P ua sa e keqe qenke ti moj.

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2482 ne: 14-09-2010, 22:13:07


jam po .......akoma sme ke njohur ti mua :P

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#2483 ne: 15-09-2010, 01:05:06
per qka se di ndoshta per gjum apo per pranin e ndonje vajze afer

#2484 ne: 15-09-2010, 12:44:31
...nai koncert rock! :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2485 ne: 15-09-2010, 12:51:03

#2486 ne: 15-09-2010, 12:55:10
me three :D

Di gjo, do na vije nanji interesant mrena shtatorit? :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2487 ne: 15-09-2010, 12:56:28
Di gjo, do na vije nanji interesant mrena shtatorit? :D

skam degju gje deri tani ... po erdhi qeras une me bileta e shkojme shofim hallakatemi cike lol

#2488 ne: 15-09-2010, 13:00:01
Shur shur of kors! :d

Mgjs Reamonn nuk besoj se vijne me... :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2489 ne: 15-09-2010, 13:03:11
Shur shur of kors! :d

Mgjs Reamonn nuk besoj se vijne me... :P

ahahaaaa te ka ngel fiksim eee ... mos e merzit se i sjell prap une per ty ;)

#2490 ne: 15-09-2010, 13:07:15
Yyy, po isha une atje mi! :D
Diten e shtune ne oren 7 ra telefoni, ec urgjent se gjetem bileta! Ne oren 8 nisi koncerti. :D Sa u merzita kot. :-[
Po s'ka gje po i solle ti per mua, iki prape une! :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2491 ne: 15-09-2010, 13:11:40
ashtu e bejme ;)

mua me ka shku mendja per dreke tani bye sky  :puth

#2492 ne: 15-09-2010, 13:14:06
T'u befte shnet e pare! :d
 perq

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2493 ne: 15-09-2010, 13:14:28
amin LOL

ika ciaoooo

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2494 ne: 15-09-2010, 13:37:15
....per nje cigare tani ,se po vdes  :D

#2495 ne: 15-09-2010, 13:38:54
...per buke, po s'me pelqen turlia... :(

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2496 ne: 15-09-2010, 13:42:31
...per buke, po s'me pelqen turlia... :(

po fasulet te pelqejne....?  :D

#2497 ne: 15-09-2010, 13:50:21
Me mire se turlia jane iher... ^o)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#2498 ne: 15-09-2010, 13:54:32
Me mire se turlia jane iher... ^o)

mire pra po te ftoj per dreke........ :P

#2499 ne: 15-09-2010, 14:26:17
Rrofsh, zere se erdha! :D

Temat e fundit