Me ka shkuar mendja per... - 104 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74694

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#2575 ne: 28-11-2010, 16:24:31
te liqeni :P LOL
Erdha, mos u merzit :D

 • Postime: 75

#2576 ne: 28-11-2010, 17:46:16
per te ura e Lanes :P

#2577 ne: 30-11-2010, 11:52:24
Makiato me qumesht te ftohte te Meduza, duke pa Salen qe iken per pune... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2578 ne: 30-11-2010, 23:07:34
Nje pice me vajzat e forumit. :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2579 ne: 01-12-2010, 14:56:49
per 1 hurme lluqe

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2580 ne: 01-12-2010, 14:57:01
Makiato me qumesht te ftohte te Meduza, duke pa Salen qe iken per pune... :D
:D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2581 ne: 01-12-2010, 14:58:03
per nja 2 birra te ftohta  :P

 • Postime: 12234

#2582 ne: 01-12-2010, 23:13:40
Per pjeshka te buta..... :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2583 ne: 01-12-2010, 23:19:21
te bej i kafe, por, ja, i pertoj gjerave te tilla

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2584 ne: 02-12-2010, 11:45:42
qumesht PANDA e per nje super akullore!

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2585 ne: 02-12-2010, 11:47:36
qumesht PANDA e per nje super akullore!
jep adresen pronto  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2586 ne: 02-12-2010, 11:55:32
siper COLI'S kati 4 dhe spo tallem !

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2587 ne: 02-12-2010, 12:19:58
:d

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2588 ne: 02-12-2010, 12:30:06
u zhduke mo blender, sikur sme ka rene dera akoma mua?! :) :P
se mbake fjalen fare! po ne do beheshim shembull ne forum mor djale, se si realizohen deshirat e te tjeret do na merrnin shembull,mgjth varja po dergoj Gimin te mi sjelli :) :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2589 ne: 02-12-2010, 12:31:35
Ja prit 5 minuta te dera e ke me 4x4 e 1 kuti Panda LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2590 ne: 02-12-2010, 12:35:48
i preva shpresat fare :( lere qe tani me shkriu deshira per akullore e me iku etja per qumesht panda!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2591 ne: 02-12-2010, 12:46:44
mos ka shkuar te marre Panden ai mi :P LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2592 ne: 02-12-2010, 12:48:05
edhe une ashtu mendova se do e bente vertet dhe i dhashe adresen e sakte dreqit:)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2593 ne: 02-12-2010, 12:49:45
Rri se ma turperove vllain ... LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2594 ne: 02-12-2010, 12:52:26
mena  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2595 ne: 02-12-2010, 12:53:27
me fal vellain :) me gjithe mend e ke vella :) ?!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2596 ne: 02-12-2010, 12:54:25
ta kam fal mi por ma kthe prap .... po mi :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2597 ne: 02-12-2010, 12:56:37
ue cfare surprize! po pse u turpurua vellai cfare i thashe ?!

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2598 ne: 02-12-2010, 13:10:45
i dolen ca pune kthehet shpejt  ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2599 ne: 02-12-2010, 13:12:35
;) :)

Temat e fundit