Me ka shkuar mendja per... - 105 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74519

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2600 ne: 02-12-2010, 13:14:41
fiq :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2601 ne: 02-12-2010, 13:56:18
ue cfare surprize! po pse u turpurua vellai cfare i thashe ?!
me fal per vonesen po prita sa iku turpi  :perqafim
ne vend akullores po te jap  :puth

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2602 ne: 02-12-2010, 14:11:05
zjarr me oxhak dhe debore  :d

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2603 ne: 02-12-2010, 14:22:48
plazh e harabela te pjek  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2604 ne: 03-12-2010, 12:15:47
Nje caj, qe po e bej ne cast. :)

 • Postime: 2173

#2605 ne: 03-12-2010, 12:18:00
te befte mire o zot :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2606 ne: 03-12-2010, 12:23:37
te befte mire o zot :perqafim

Fjala jote ne vesh te perendise o zot. :P

Ckemi ore? :D :puth

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2607 ne: 03-12-2010, 12:24:11
Uppsss harrova... :D Bujrum. :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#2608 ne: 03-12-2010, 12:53:16
Nje caj, qe po e bej ne cast. :)

pershendetje firma ''caji'' :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2609 ne: 03-12-2010, 14:31:52
pershendetje firma ''caji'' :P

 :D :P pershendetje back... :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#2610 ne: 03-12-2010, 22:53:04
Ballokume

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2611 ne: 03-12-2010, 23:16:33
sex por, sinqerisht, jam me se i lodhur

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2612 ne: 09-12-2010, 16:20:56
te dehem por me dy zocka ne krah. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2613 ne: 12-12-2010, 21:19:48
..nje kafe ne Tirane me ca e ca. :D :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#2614 ne: 12-12-2010, 21:32:39
 :perqafim

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#2615 ne: 12-12-2010, 22:53:08
per pjeshke  :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2616 ne: 13-12-2010, 01:35:17
te mos merrem më me ngjarjet ne KS......

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2617 ne: 14-12-2010, 10:39:29
per luleshtrydhe me cokollate dhe pak shampanje...si atehere...

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2618 ne: 15-12-2010, 16:26:29
... per nje dark te rahatshme

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#2619 ne: 15-12-2010, 16:29:22
per................ ............... :-[

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#2620 ne: 15-12-2010, 22:34:11
per.....njejte si kjo siper

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#2621 ne: 16-12-2010, 10:34:25
o vagabond nuk eshte e mundur te na ket shkuar mendja per te njejten gje sepse un jam vajz dhe ti djal :P :P :P :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2622 ne: 16-12-2010, 10:39:43
...per nje cop tiramusun... ^o)

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer

#2623 ne: 16-12-2010, 10:44:44
i gjori qenke zgjuar nga ana mbrabsht :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2624 ne: 16-12-2010, 11:37:17
capiroska alla fragola

Temat e fundit