×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73537

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2650 ne: 19-02-2011, 23:23:33
per kumbulla :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2651 ne: 19-02-2011, 23:53:31
per trahana :P
C'me kujtove edhe mua trahanane. :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2652 ne: 19-02-2011, 23:57:03
C'me kujtove edhe mua trahanane. :D
hahah  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2653 ne: 20-02-2011, 00:33:33
na shtihve nepsin o nik mua dhe dreamm per çorbe... :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2654 ne: 20-02-2011, 00:35:32
na shtihve nepsin o nik mua dhe dreamm per çorbe... :D
:D :D do i themi dreamm te na bej corbe :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2655 ne: 20-02-2011, 00:41:15
thuj po te bej nje tenxhere tmadhe mos te zihemi.. :D

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2656 ne: 20-02-2011, 00:44:15
thuj po te bej nje tenxhere tmadhe mos te zihemi.. :D
or me duket se iki sa degjoj aromen e trahanase :D :D na la pa corbe.. :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2657 ne: 20-02-2011, 00:55:12
jo se ktu esht ndjej aromen une :D po degjo thuj ta bej me qep e me dhjam se bohet me e mir.. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2658 ne: 20-02-2011, 17:14:50
luleshtrydhe

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#2659 ne: 20-02-2011, 17:17:53
per Gurrabi :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2660 ne: 20-02-2011, 17:20:50
per fruta pylli

 • Postime: 2568

#2661 ne: 20-02-2011, 17:29:37
pjeshkaaaaaaaaaaaa shum pjeshkaaaaaaaaaaa

 • Postime: 2173

#2662 ne: 22-02-2011, 14:01:36
kujdes berthamat ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2663 ne: 22-02-2011, 14:06:54
per akullore me luleshtrydhe.. :P

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#2664 ne: 22-02-2011, 14:40:51
...per te ik ne nje vend te nxehte !!!

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2665 ne: 22-02-2011, 14:49:46
Per tave kosi :)

 • Postime: 12234

#2666 ne: 22-02-2011, 15:15:26
...per pjeshka te buta..... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2667 ne: 22-02-2011, 17:46:51
T'i bej nje vizite neser, ketij tipit siper. :D :D hmmmmm:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2668 ne: 22-02-2011, 20:35:45
plazh

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#2669 ne: 22-02-2011, 20:41:40
muhabet virtual

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2670 ne: 22-02-2011, 20:42:46
qenke pa qejf ti pse sthua :P

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#2671 ne: 22-02-2011, 20:46:23
ashtu ishte, por sjam me

 • Postime: 2568

#2672 ne: 26-02-2011, 22:32:11
zoga  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2673 ne: 26-02-2011, 22:39:42
kolloqifte me rigon :d

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2674 ne: 26-02-2011, 22:47:19
per petulla :D

Temat e fundit