Me ka shkuar mendja per... - 111 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 88030

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2750 ne: 25-03-2011, 11:49:52
ooo me rente pika mua... :S

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2751 ne: 25-03-2011, 19:56:48
per asgje per momentin

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2752 ne: 26-03-2011, 13:12:14
per geshtenja .... :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2753 ne: 28-03-2011, 18:48:26
Per qiqra ne HELL. :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2754 ne: 28-03-2011, 18:52:14
me ka shku menja me u feju e me marr nje tironse :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#2755 ne: 15-04-2011, 11:20:42
Toblerone!!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2756 ne: 15-04-2011, 11:21:23
Toblerone!!

edhe mua :D o zot si jane te shkrijne ne goje :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#2757 ne: 15-04-2011, 11:24:52
 :D :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2758 ne: 15-04-2011, 13:15:46
Me vjedh ndonje bank se eshte bo keq per pare vallai

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#2759 ne: 15-04-2011, 21:32:48
teorin e pitagores! LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2760 ne: 16-04-2011, 10:46:37
per nje ndeshje me dy zocka njeheresh. te me mundin e te me bejne telef... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2761 ne: 18-04-2011, 08:54:33
per pak torte por do e ha neser :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2762 ne: 18-04-2011, 10:07:11
nje cop tort dhe nje gote vere.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2763 ne: 19-04-2011, 14:37:54
me fjete

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2764 ne: 20-04-2011, 12:25:36
per. :-[.ato te zgjutat e kuptojne ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2765 ne: 28-04-2011, 13:20:57
per gjume

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2766 ne: 28-04-2011, 13:27:29
per thana :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2767 ne: 28-04-2011, 13:28:05
Per te pire nje kafe te kafeneja e lagjes me plakat e pleqt duke bere thashetheme. ....e bej gati cdo pasdite kur jam back home

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2768 ne: 28-04-2011, 13:29:21
Per te pire nje kafe te kafeneja e lagjes me plakat e pleqt duke bere thashetheme. ....e bej gati cdo pasdite kur jam back home

ia vlen cfare smeson dhe cfare s'degjon nga ata :D edhe mua qekur jam kthyer ne Shqip me ka zene virusi i thashethemeve :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#2769 ne: 28-04-2011, 13:38:58
E po grate tjeter llaf nuk bejn vetem thashetheme :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2770 ne: 28-04-2011, 13:39:52
per thana

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2771 ne: 28-04-2011, 13:40:52
ti goce....ec i here me shpjego ci ke pas keto insinuime mi ke ajo tema e Cifteve ...pfffff rob koti  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2772 ne: 28-04-2011, 13:41:13
edhe ty mi dreq, sa me ngjan mi sa me ngjan :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2773 ne: 28-04-2011, 13:41:36
Per te pire nje kafe te kafeneja e lagjes me plakat e pleqt duke bere thashetheme. ....e bej gati cdo pasdite kur jam back home

gjalle qeke ti mi femne?? hahaha

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2774 ne: 28-04-2011, 13:43:22
Prit ta shof. ....aaaaa gjall qenkam dreqin gjall :D

Temat e fundit