Me ka shkuar mendja per... - 113 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 82977

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2800 ne: 19-05-2011, 13:52:06
Dashnin e vjeter......but  ^o)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2801 ne: 19-05-2011, 13:52:56
per nje Zocke dhe nje shishe Vodka....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2802 ne: 19-05-2011, 13:54:23
....me u martueee.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2803 ne: 19-05-2011, 13:54:47
Per qershia :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2804 ne: 19-05-2011, 13:57:58
Per pjeshka te njoma :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2805 ne: 19-05-2011, 14:12:40
2 vitet e kaluara ti kthej mrapsht.. :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2806 ne: 19-05-2011, 14:15:49
Me ka shku menja per seks :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2807 ne: 19-05-2011, 14:27:31
asgje :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2808 ne: 20-05-2011, 09:22:15
per nje alamet bakllavaje qe o zot o zot sa me mungon se keto te blerat sjane si ato te dikurshmet :( qe bente gjyshja ime :)

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#2809 ne: 20-05-2011, 10:42:29
Ti fus ndonjerit ndonje shpull :P

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2810 ne: 22-05-2011, 20:59:21
.....per te blere te holla-euro me shume se jeta atje (ne Kosove) duket te jete shtrenjtuar qe nga vizita ime e fundit. 1.30 euro vaj/liter

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2811 ne: 24-05-2011, 12:42:14
Per pjeshka me lesh.... :D

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2812 ne: 24-05-2011, 12:46:02
Ahahahahahhahahah, tamam si mua

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2813 ne: 24-05-2011, 13:16:47
leshi ju dalte ne balle :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2814 ne: 24-05-2011, 14:16:25
per pjeshka pa lesh. :P LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2815 ne: 27-05-2011, 15:48:56
shalqin... :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2816 ne: 01-07-2011, 08:59:17
...te prish ca leke, po ca si shume ama ....  hmmmmm:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2817 ne: 03-07-2011, 12:09:44
Per ca pjeshka te lengshme :D

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#2818 ne: 03-07-2011, 12:22:57
Per ca fara luledielli te pjekme me krip .

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2819 ne: 05-07-2011, 15:10:16
Per ca fara luledielli te pjekme me krip .

iiiiiiii te marrte e mira cna kujtove,kohen e miut :D ehhh sa me mungon ajo kohe :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2820 ne: 05-07-2011, 15:18:24
cik seks :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2821 ne: 06-07-2011, 10:45:48
petulla me mjalt :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2822 ne: 06-07-2011, 11:00:51
pjeshke pa llush. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2823 ne: 06-07-2011, 14:52:36
Per ndonje loje te rrezikshme  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2824 ne: 06-07-2011, 14:55:27
per nje ananas :D

Temat e fundit