Me ka shkuar mendja per... - 114 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 78740

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2825 ne: 06-07-2011, 14:57:21
Mos ti kujtova gje frutat???  :P


Me ka shkuar mendja per nje arratisje larg Tiranes!!!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2826 ne: 06-07-2011, 14:58:52
jo mi :D :P

vallai ai ananasi me hahet pas nje buke me qofte :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#2827 ne: 07-07-2011, 10:43:58
Per pjeshka ne njoma.......... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2828 ne: 17-07-2011, 17:31:17
PER SHUME GJERA DHE NUK DI NGA TIA FILLOJ

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2829 ne: 17-07-2011, 18:54:57
PER SHUME GJERA DHE NUK DI NGA TIA FILLOJ

Ne nje gjendje ndodhemi  :D Ca rastesie  hmmmmm:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2830 ne: 18-07-2011, 17:47:17
t'i them jo - s'dua ta takoj me!

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2831 ne: 18-07-2011, 23:45:15
Ne nje gjendje ndodhemi  :D Ca rastesie  hmmmmm:

si shume na qellojne kto rastesite ne te dyve :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2832 ne: 19-07-2011, 00:15:49
Te shkoj me pushime vetem diku ku nuk me njeh njeri mundesisht ndonje vend ku as gjuhen nuk e kuptoj...pa fjale :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#2833 ne: 19-07-2011, 00:19:08
Pastaj vdes urie ...nuk di me kerku as nje gote uje :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#2834 ne: 19-07-2011, 00:23:40
Ahhh nuk bje rrufeja ne hale lol por ka gjithmon nje gjuhe te perbashket ;)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#2835 ne: 19-07-2011, 11:16:20
Ahhh nuk bje rrufeja ne hale lol por ka gjithmon nje gjuhe te perbashket ;)
..kush vdiq? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2836 ne: 22-07-2011, 15:36:10
me ka shkuar mendja per dike qe te flas dhe te me degjoj.....dhe ne fund te me thote....mos u dorezo!!!!

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2837 ne: 22-07-2011, 15:37:05
fol.... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2838 ne: 22-07-2011, 15:40:02
LOL
sa majmun je hahahahahah....po cte te tregoj ty ..a ka gje qe ti se di ne fakt  :P

je bere si hafije o dreq

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2839 ne: 22-07-2011, 15:40:38
fol prap se jam degjues i mire.... ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2840 ne: 22-07-2011, 15:41:38
nuk me vjen me ty ... :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2841 ne: 22-07-2011, 15:42:46
ik bej cicin pra... :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2842 ne: 22-07-2011, 15:43:59
pse mi vjedh shprehjet or dreq.....

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2843 ne: 22-07-2011, 15:44:57
padashje :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2844 ne: 22-07-2011, 15:46:53
o Tipi po thuje o njeri me ka shku mendja per kollopifqe me rigon se na lodhe LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2845 ne: 22-07-2011, 15:47:10
s'du :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2846 ne: 22-07-2011, 15:47:56
e ik mushu pra :perqafim

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2847 ne: 22-07-2011, 15:50:07
mbushje per te tere... :D :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2848 ne: 22-07-2011, 15:53:04
mbushje karte o???

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2849 ne: 22-07-2011, 16:02:42
Mbushje po se ku ate e di une. :D :D

Temat e fundit