Me ka shkuar mendja per... - 115 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73604

 • Postime: 12743

#2850 ne: 22-07-2011, 16:06:18
LOL LOL edhe une edhe une...po sta them LOL

 • Postime: 2568

#2851 ne: 23-07-2011, 02:34:30
PER CFARE TE KA VAJT TY MISHEL SE ME DUKET QENKEMI TE DY NE NJE MENDJE

 • Postime: 75

#2852 ne: 23-07-2011, 12:55:58
Per nje dore muhabet me dike  :D

 • Postime: 12234

#2853 ne: 23-07-2011, 13:02:28
Pjeshka te buta  :D

 • Postime: 75

#2854 ne: 23-07-2011, 13:04:44
Pjeshka te buta  :D

kujdes se do te mbes berthokla ne fyt   :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#2855 ne: 23-07-2011, 13:47:48
ashtu jalyp fyti  :P :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2856 ne: 23-07-2011, 17:55:51
kolloqifte me rigon

 • Postime: 2568

#2857 ne: 23-07-2011, 18:17:42
pjeshka

 • Postime: 12743

#2858 ne: 24-07-2011, 11:47:24
PER CFARE TE KA VAJT TY MISHEL SE ME DUKET QENKEMI TE DY NE NJE MENDJE
epo une shok per mendje dua LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2859 ne: 24-07-2011, 11:52:02
BDKK

 • Postime: 12743

#2860 ne: 24-07-2011, 22:37:11
per nje shetitje buze liqenit ......si ath .......

 • Postime: 2568

#2861 ne: 24-07-2011, 23:47:45
per nje shetitje buze liqenit ......si ath .......
dhe te ham petulla me mjalt :D :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2862 ne: 24-07-2011, 23:48:19
per 1 perqafim

 • Postime: 12743

#2863 ne: 24-07-2011, 23:52:03
dhe te ham petulla me mjalt :D :P

ne fakt ne ate kohe qe kam pas dale une (se u bene vite qe s'dal me) nuk haheshin petulla mor vullkan.....ehhh ca haheshin ath... Fara luledielli LOL .dukesh qe je brez i vonshem ti.....sa vjec ti shoku

 • Postime: 2568

#2864 ne: 24-07-2011, 23:52:52
35 i bej per 10 min petulla me mjalt ishte dicka tjeter po nejse do e kuptosh em vonese

 • Postime: 12743

#2865 ne: 24-07-2011, 23:56:39
po kur i bere 35 mer dak.....ath qeke me i madh
ceshtja eshte se nuk i eshte thene asihere petlla me mjalte
maksimumi i thuheshe .....do i fusim i tegel apo ndonje shprehje te tille....petllat jane brez tjeter LOL

 • Postime: 2568

#2866 ne: 24-07-2011, 23:57:45
jan te brezit tim pra ne i themi te hanim ca petulla me mjalte ose ta benim nje te shpejte duket qe jemi braza te ndryshem

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2867 ne: 24-07-2011, 23:57:57
per upsi dupsi... me kercy domethene LOL

 • Postime: 12743

#2868 ne: 25-07-2011, 00:00:17
jan te brezit tim pra ne i themi te hanim ca petulla me mjalte ose ta benim nje te shpejte duket qe jemi braza te ndryshem

epo duhet te jesh brezi 25 se 35 eshte brezi im....hajt se folna
me ka shku menja me bo i xhiro anej nga "gjiri" hhahahahaahhahhaha

 • Postime: 2568

#2869 ne: 25-07-2011, 00:01:58
po ktej verdall jam dhe une ti nga gji8ri kurse un po iki te fus pak makinen ne garazh

 • Postime: 12743

#2870 ne: 25-07-2011, 00:06:06
shnosh vete......

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2871 ne: 25-07-2011, 00:18:21
per gjume... naten misha  :P

 • Postime: 12743

#2872 ne: 25-07-2011, 06:36:33
mgjes tushe.......me ka shku mendja me thone Hello world

 • Postime: 2173

#2873 ne: 25-07-2011, 09:09:46
ehhh lum si mendja juaj...shyqyr qe nuk e dini ku me ka shkuar mendja mua :perqafim

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2874 ne: 25-07-2011, 09:17:14
per nje perqafim te ngrohte

Temat e fundit