Me ka shkuar mendja per... - 117 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74476

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2900 ne: 31-08-2011, 22:41:05
per kukurec
ec se te jap un :P

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2901 ne: 31-08-2011, 22:42:14
hahaha sa i disponuar qenke..po thoja kot se nuk me pelqen.jo... Jojo: Jojo:

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2902 ne: 31-08-2011, 22:45:16
hahaha sa i disponuar qenke..po thoja kot se nuk me pelqen.jo... Jojo: Jojo:
hahahaha dhe un kot ja futa :D

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2903 ne: 31-08-2011, 22:49:27
uauauau mu kujtua me ka shkuar mendja per tiramisu.. jarge:

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#2904 ne: 31-08-2011, 22:51:42
uauauau mu kujtua me ka shkuar mendja per tiramisu.. jarge:
ca oshte kjo mi :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2905 ne: 31-08-2011, 22:53:24
nansy meso ta besh vet mos u bej dembele :)

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2906 ne: 31-08-2011, 22:55:34
nje lloj embelsire italiane..por qe une di ta gatuaj vet...
 do ta provosh ti ?? do te sjell nje cop...dhe madje te gjithve juve ne forum...do jua sjell me emayl..hahahah LOL LOL

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#2907 ne: 31-08-2011, 22:56:25
po deshet ju bej dhe trilece.... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#2908 ne: 01-09-2011, 08:40:19
per shendetlie shtepie :) ose kompekaj :)

 • Postime: 12743

#2909 ne: 01-09-2011, 10:27:34
per kadaif ...si ai qe kam bere vete

 • Postime: 2173

#2910 ne: 01-09-2011, 10:34:44
mos e ke llafin per gje tjeter..? ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2911 ne: 01-09-2011, 11:23:13
po deshet ju bej dhe trilece.... :D
kshu bej ktij siper se nuk ka dhembet :P

 • Postime: 12743

#2912 ne: 01-09-2011, 11:24:12
mos e ke llafin per gje tjeter..? ;)

qe eshte?

 • Postime: 2173

#2913 ne: 01-09-2011, 13:21:53
per seks moj..e per cfare tjeter para kesaj gjeje i shkon mendja robit?? ;)

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2914 ne: 01-09-2011, 16:07:19
greze paske probleme te medha

 • Postime: 12743

#2915 ne: 01-09-2011, 16:22:15
lere te ziun se i ka ardhur mosha e Andropauzes dhe helbete ka ndonje shperthim te tille.....eshte ne periudhen e geshtenjave LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2916 ne: 01-09-2011, 16:23:03
Per det, do ja leshoj neser dhe te hene do vij. :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2917 ne: 02-09-2011, 10:02:30
 Nje 10 ditesh ne Shqiperi.. ^o  :)

 • Postime: 2173

#2918 ne: 02-09-2011, 13:21:34
lere te ziun se i ka ardhur mosha e Andropauzes dhe helbete ka ndonje shperthim te tille.....eshte ne periudhen e geshtenjave LOL
....megjith mend nuk e di cfar kam..nuk po ngopem  :D

 • Postime: 12743

#2919 ne: 02-09-2011, 15:26:16
Nje 10 ditesh ne Shqiperi.. ^o  :)

sa mire....shpresoj te kenaqesh :perqafim

 • Postime: 2568

#2920 ne: 03-09-2011, 16:13:58
ca pjeshka te mira

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#2921 ne: 02-05-2012, 21:33:23
...per kete...e mezi e gjeta.. :D

GIOVANNI MARRADI - Janet`s Dream

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#2922 ne: 04-05-2012, 14:21:01
Shalqi

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#2923 ne: 04-05-2012, 14:22:54
edhe mua per shalqire. :D

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#2924 ne: 04-05-2012, 14:23:21
gjize  :S

Temat e fundit