Me ka shkuar mendja per... - 118 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 78742

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2925 ne: 04-05-2012, 14:23:58
Kush eshte  shtatzane ktu..?
mua zakonisht nuk me shkon mendija per asgje...

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2926 ne: 04-05-2012, 14:24:24
une per vete jo
me diabet po LOL

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2927 ne: 04-05-2012, 14:25:18

aa mu kujtua..
per fli Kosovare...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2928 ne: 04-05-2012, 15:59:15
aa mu kujtua..
per fli Kosovare...

..po ti nga e di si eshte?? hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2929 ne: 04-05-2012, 15:59:38
.....te ikur diku.. ^o)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2930 ne: 04-05-2012, 15:59:56
te isha diku me dike.....si dikur

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2931 ne: 04-05-2012, 16:10:11
kolloqifte me rigon

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2932 ne: 04-05-2012, 16:15:01
kolloqifte me rigon

hajde se i bejne te mira tek qofte tymi.....LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2933 ne: 04-05-2012, 16:16:32
hajde se i bejne te mira tek qofte tymi.....LOL

ke ndry zyrat prap ti mi :P

dhe per qifqi me ka shku mendja ... do me ket dal noj pucerr ne bark me duket LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2934 ne: 04-05-2012, 16:23:02
uaaaa kush te pickoi rrushi??? shyqyr qe sme pickon njeri mua LOL

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2935 ne: 05-05-2012, 19:06:20
tpi i kafe me kto siper :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#2936 ne: 05-05-2012, 22:14:43
....nje udhetim ne trevat shqiptare!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2937 ne: 06-05-2012, 00:06:03
tpi i kafe me kto siper :D

tashi ti do me te lut???? Hajde pra ca pret :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2938 ne: 06-05-2012, 09:41:28
per cike det mbas llogaraje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2939 ne: 07-05-2012, 08:50:45
per cike det mbas llogaraje

eja te ikim te dyja.....edhe mua me ka marre malli shume

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2940 ne: 07-05-2012, 10:50:13
..po ti nga e di si eshte?? hmmmmm: hmmmmm:
e kam provuar,  dhe ja di shijen si e ka...
kam gjyshen me origjine nga Kosova, per ket din ta beje...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2941 ne: 11-05-2012, 22:46:19
 :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#2942 ne: 11-05-2012, 22:46:48
...nje udhetim diku... ^o)

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2943 ne: 11-05-2012, 22:48:31
... ndonje koncert rocku, ah sikur te vinin kete vit Metallicat  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#2944 ne: 17-05-2012, 12:24:41
... ndonje koncert rocku, ah sikur te vinin kete vit Metallicat  :D

Puff ca shkon dhe na kujton ky LOL rri ore rehat :D keta do doja edhe une. I adhuroj!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2945 ne: 17-05-2012, 13:16:36
me ka shku mendja per ca pushime alla mishel

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#2946 ne: 22-05-2012, 21:41:09
kimça.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#2947 ne: 23-05-2012, 06:57:18
Hashure............ .. :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#2948 ne: 23-05-2012, 07:47:58
per kafen e mengjesit....me eshte bere si droge

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2949 ne: 23-05-2012, 21:39:36
nje rruge te gjate ne nje vend t e panjohur. :)

Temat e fundit