Me ka shkuar mendja per... - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 78878

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 30-05-2008, 14:47:07
jo mos te ka shkuar ty charlie per kastraveca fshati  :P

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 30-05-2008, 15:38:58
Cme ka shku menja per tu fejuee :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 30-05-2008, 15:44:52
yy kollaj more fejohu se kollaj oshte  :P
a don me bo dasem se  hmmmmm:

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 30-05-2008, 15:48:09
yy kollaj more fejohu se kollaj është  :P
a don me bo dasëm se  hmmmmm:
Kismet te fejohem njiher pastaj dasem do te ftoj dhe ty merre orkestren tende qe te kendosh live :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#529 ne: 30-05-2008, 15:49:12
yy kollaj more fejohu se kollaj është  :P
a don me bo dasëm se  hmmmmm:


po mi dell vullnetare ti  :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 30-05-2008, 15:53:08
Per dicka qe nuk thuhet ne kete ore :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 30-05-2008, 15:55:01
Kismet te fejohem njiher pastaj dasëm do të ftoj dhe ty merre orkestren tënde qe te kendosh live :D

yyy qyqa sa do me paguash ti ? :P


po mi dell vullnetare ti  :P

pse ke frige ti, shih, djali don me u feju  ^o)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 30-05-2008, 15:57:26


pse ke frige ti, shih, djali don me u feju  ^o)
[/quote]

jo mi e mirepres nje ofert te till  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 30-05-2008, 16:25:11
peshk zgare ^o) :S

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 30-05-2008, 16:26:12
dream te jap un nje peshkaqen mi e ke per nji muj  :D

#535 ne: 30-05-2008, 16:40:33
o ky lloj mostre me shkatarron tu qesh. mu me ka shku menja me flejt

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 30-05-2008, 16:45:01
o ky lloj mostre me shkatarron tu qesh. mu më ka shku menja me flejt


Mishi ec fli ke preheri i burrit moj ku ka me mir se ne shpin tende  :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 30-05-2008, 16:45:20
Me pi aranxhat :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 30-05-2008, 16:59:34

  Me ka shkuar mendja me i ra ne dore se nuk eshte tue ardhe.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 30-05-2008, 17:01:25
S'ka nevoj te na tregosh neve ate e ben per vete ti :D
p.s mos na kujto ate pune tani se.... :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 30-05-2008, 17:06:36
me pa nai film erotik se skam cbej  :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#541 ne: 31-05-2008, 17:00:00
Me ka shku menja me u shkep me nai Tironce, se na mbyten katunaret e civilizume  :@

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 31-05-2008, 17:15:23
do marr ciften do dal per gjah jam shoku jaman jaman  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 01-06-2008, 11:34:11
geshtenja te pjekura :-[ ^o) :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 01-06-2008, 23:49:40
Mka shku mendja meu fejue :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#545 ne: 02-06-2008, 09:31:19
Se c'me shkoi mendja per luleshtrydhe tani.

#546 ne: 02-06-2008, 10:42:55
per pushime relaks total nga gjithcka...gjithkus h

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 02-06-2008, 12:01:27
Per redbull pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#548 ne: 02-06-2008, 12:05:21
Per keks :D

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 02-06-2008, 12:47:49
per ravani. :)

Temat e fundit