Me ka shkuar mendja per... - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74478

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#575 ne: 02-06-2008, 22:07:53
geshtenja te pjekura :-[ ^o) :)

ishte shaka de
anyway

nga ke humbur

 • Postime: 5949

#576 ne: 02-06-2008, 22:12:55
my dear, don't think I read that far :O ehuhaaa s'kam kohe te shfletoj faqet e forumit sa ka :P

s'kam humbur jo, rrugen e gjej kollaj una :d thjesht s'kam aq kohe te tepert per forumin :)

 • Postime: 4261

#577 ne: 02-06-2008, 22:53:52
Hec ore me shpesh kendej nese do te hash geshtenja :D

 • Postime: 94
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 02-06-2008, 23:23:48
'Mana'  :S
Shume e shume vite pa i shijuar.

#579 ne: 03-06-2008, 00:07:42
Per mare. ahh sa mu hakan.

#580 ne: 03-06-2008, 00:09:24
Për mare. ahh sa mu hakan.
mos je gje cik me barre...se ti vete e ke thene qe dhe ngelesh lehte LOLnejse...mirembrema si te kam sot ?

#581 ne: 03-06-2008, 00:22:08
Top hat me ke. po te isha me barre sdo me shkonte mendja per te ngrene ne fakt. puc

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 03-06-2008, 03:12:18
Petë me spanaq.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#583 ne: 03-06-2008, 09:16:15
Tani me shkoi mendja per vosa... :D

#584 ne: 04-06-2008, 12:02:54
per seks..as me vjen turp ta them :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#585 ne: 04-06-2008, 12:06:27
PER MANAFERRA

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 04-06-2008, 14:24:52
per nje bjonde qe do vi sonte  :P

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#587 ne: 04-06-2008, 16:50:15
'Mana'  :S
Shumë e shumë vite pa i shijuar.


PER MANAFERRA

Cna futet nepsin per keto 2 gjera qe keni permendur, kur te iki une ne fund te korrikut Manaferra kam per te gjetur, ishalla jane gjalle ferrat hahaha sa per Mana sbesoj se me duket se tani nga mezi qershorit behen manat.

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#588 ne: 04-06-2008, 17:25:27
per te honger kummlla te vjedhme nga kopshti gjyshit  :P

#589 ne: 05-06-2008, 23:09:57
manat jane bere mor djale mjaft te zgjatesh doren e ti hash.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 06-06-2008, 09:29:43
Me ka shkuar mendja per hashure...ooo sa i kam ne qef tani... :( :( :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#591 ne: 06-06-2008, 10:06:02
Per paidhaqe qengji  jarge: jarge:

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#592 ne: 06-06-2008, 12:58:25
per nje labce vence

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 06-06-2008, 16:09:54
per shume gjera vecse ktyesorja per dicka qe nuk thuhet tani... :P

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#594 ne: 06-06-2008, 16:48:48
Për paçe koke dhe një shtambe me dhalle te ftohte...

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#595 ne: 06-06-2008, 19:34:40
Per "nje te shpejte" me ndonje goce ketu :P :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#596 ne: 06-06-2008, 19:55:43
 LOL LOL Jojo:

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#597 ne: 06-06-2008, 21:17:46
u shkrive fare moj :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#598 ne: 06-06-2008, 22:26:22
Edhe une ka ardhur koha e shkrirjes me duket... :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#599 ne: 06-06-2008, 22:32:26
si ju hyry moj vajza, nen shale, apo mbi shale?....se edhe une si capi.......sporteda shes jemi :D

Temat e fundit