×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73518

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 06-06-2008, 22:33:36
S'ka rendesi se si apo ku?...rendesi ka te hy... :D

#601 ne: 06-06-2008, 22:37:31
Për paidhaqe qengji  jarge: jarge:
keto te shkaterrojne nga emri

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 06-06-2008, 22:39:48
këto te shkaterrojne nga emri
LOL LOL ashtu eshte... :D

#603 ne: 06-06-2008, 22:42:09

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 06-06-2008, 22:47:46
ctu hash atyre
E pra kur e degjova per here te pare kujtove se ishte shaka por ashtu e kishin emrin me te vertet LOL LOL

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 06-06-2008, 22:59:29

  Te fle se me mbyllen syte per gjume.

#606 ne: 06-06-2008, 23:01:02
  Të fle se me mbyllen sytë për gjume.
mire qe me kujtove ti....mgjs po pres dike ne msn

e kote te fle

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 13-06-2008, 17:29:27
Gjoks Pule :P :D

#608 ne: 13-06-2008, 18:06:59
per lojen qe luanim te vegjel- Kapshtriqi, pa ca loje LOL LOL

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 13-06-2008, 18:09:02
te hidhen ne lum dhe te rri nja 2 ose 3 or

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 13-06-2008, 19:08:52
ky do te mbytet ne lume :D

#611 ne: 14-06-2008, 16:13:43
per nje dor pushimesh.......... ................

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 14-06-2008, 19:39:01
Per shume gjera qe nuk numerohen,,,eehhh,,,, :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 14-06-2008, 20:39:51
shume nostalgji :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 14-06-2008, 22:25:34
per nje redbull,,, :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 14-06-2008, 22:29:35
te jane mbaruar

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 14-06-2008, 22:31:08
jo jo vecse pertoj ta marr,,,, :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 14-06-2008, 22:33:39
thuaj burrit qe te ka shkuar mendja,,,,,per redbull

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 14-06-2008, 22:34:41
burrit i thashe,,,,dhe tani ma bjen,,, :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#619 ne: 14-06-2008, 22:44:00
lum si ai

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 14-06-2008, 22:45:03
eeh sesi ma din hallin ky mu,,,ika une se erdh redbulli,,, :D

 • Postime: 12234

#621 ne: 16-06-2008, 12:31:42
Mka shku menjdja per Dreamken. :perqafim

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 16-06-2008, 12:43:24
Mua per fiq :P

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 16-06-2008, 12:54:14
Per qejf. :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 17-06-2008, 10:45:39
Mka shku menjdja për Dreamken. :perqafim

Hug for U 2

..per shume gjera :D

Temat e fundit