Me ka shkuar mendja per... - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 82972

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#600 ne: 06-06-2008, 22:33:36
S'ka rendesi se si apo ku?...rendesi ka te hy... :D

#601 ne: 06-06-2008, 22:37:31
Për paidhaqe qengji  jarge: jarge:
keto te shkaterrojne nga emri

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#602 ne: 06-06-2008, 22:39:48
këto te shkaterrojne nga emri
LOL LOL ashtu eshte... :D

#603 ne: 06-06-2008, 22:42:09

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#604 ne: 06-06-2008, 22:47:46
ctu hash atyre
E pra kur e degjova per here te pare kujtove se ishte shaka por ashtu e kishin emrin me te vertet LOL LOL

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#605 ne: 06-06-2008, 22:59:29

  Te fle se me mbyllen syte per gjume.

#606 ne: 06-06-2008, 23:01:02
  Të fle se me mbyllen sytë për gjume.
mire qe me kujtove ti....mgjs po pres dike ne msn

e kote te fle

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#607 ne: 13-06-2008, 17:29:27
Gjoks Pule :P :D

#608 ne: 13-06-2008, 18:06:59
per lojen qe luanim te vegjel- Kapshtriqi, pa ca loje LOL LOL

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#609 ne: 13-06-2008, 18:09:02
te hidhen ne lum dhe te rri nja 2 ose 3 or

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#610 ne: 13-06-2008, 19:08:52
ky do te mbytet ne lume :D

#611 ne: 14-06-2008, 16:13:43
per nje dor pushimesh.......... ................

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#612 ne: 14-06-2008, 19:39:01
Per shume gjera qe nuk numerohen,,,eehhh,,,, :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#613 ne: 14-06-2008, 20:39:51
shume nostalgji :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#614 ne: 14-06-2008, 22:25:34
per nje redbull,,, :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#615 ne: 14-06-2008, 22:29:35
te jane mbaruar

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#616 ne: 14-06-2008, 22:31:08
jo jo vecse pertoj ta marr,,,, :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 14-06-2008, 22:33:39
thuaj burrit qe te ka shkuar mendja,,,,,per redbull

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 14-06-2008, 22:34:41
burrit i thashe,,,,dhe tani ma bjen,,, :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#619 ne: 14-06-2008, 22:44:00
lum si ai

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 14-06-2008, 22:45:03
eeh sesi ma din hallin ky mu,,,ika une se erdh redbulli,,, :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#621 ne: 16-06-2008, 12:31:42
Mka shku menjdja per Dreamken. :perqafim

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 16-06-2008, 12:43:24
Mua per fiq :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#623 ne: 16-06-2008, 12:54:14
Per qejf. :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 17-06-2008, 10:45:39
Mka shku menjdja për Dreamken. :perqafim

Hug for U 2

..per shume gjera :D

Temat e fundit