Me ka shkuar mendja per... - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 78872

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#625 ne: 17-06-2008, 12:59:27
per nje brune. :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#626 ne: 17-06-2008, 13:00:20
Ketu jam une,,, :D
Tani per dardha,, :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#627 ne: 17-06-2008, 14:55:02
me shku ne piknik me mishin  :P

#628 ne: 17-06-2008, 15:27:30
mos harro zgaren

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#629 ne: 17-06-2008, 15:37:54
do marr deh vasken me vete  :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#630 ne: 17-06-2008, 22:21:11
per cokollate tani,,,c'me gjeti dhe mua,,, :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#631 ne: 18-06-2008, 00:23:36
te iki me ndonje zocke tani se esht von  :P

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#632 ne: 18-06-2008, 09:52:24
Per qershi :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 19-06-2008, 12:12:37
per nje cope buke se vdiqa,, :(

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#634 ne: 19-06-2008, 12:23:21
te pucc njeren fort

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#635 ne: 19-06-2008, 12:24:48
kam uri te madhe,,

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#636 ne: 20-06-2008, 12:07:33
Per nji pjat gjell se vdiqa :P

#637 ne: 20-06-2008, 12:14:38
per gjume  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 20-06-2008, 12:37:54
per dicka qe nuk thuhet,, :D

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#639 ne: 20-06-2008, 12:41:55
Edhe mua po ca ti bej se jam ne pun tani :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#640 ne: 20-06-2008, 12:52:44
 LOL LOL :puth

#641 ne: 20-06-2008, 13:22:12
per fiq..ua ca nepsi si me qene shtatezane  :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#642 ne: 20-06-2008, 13:29:10
per te peshku

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#643 ne: 20-06-2008, 13:44:17
për diçka qe nuk thuhet,, :D
  Nese nuk thuhet, nuk behet!

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#644 ne: 20-06-2008, 13:48:35
u be ajo,,, ;)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#645 ne: 20-06-2008, 13:59:13

  Te nisem drejt saje.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 20-06-2008, 14:07:26
Drejt kujt?,, :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 20-06-2008, 14:23:13

  Te i mar ere trandafilit.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 20-06-2008, 14:25:19
Kujdes se merr gje tjeter se,,,, LOL :puth

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#649 ne: 20-06-2008, 14:32:00

  Gjithecka qe ke i pranoj,ske asgje te pa vlere ti.

Temat e fundit