Me ka shkuar mendja per... - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 79019

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 20-06-2008, 14:37:10
hhaha ok atehere,,,por mos trego,, ;)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 20-06-2008, 14:38:40
me tall lesht me njeren

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#652 ne: 20-06-2008, 14:49:11
per me i dhan CH nje perqafim te fuqishem,,, :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#653 ne: 20-06-2008, 14:52:07
Per me i jep nje puthej ksaj siper :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 20-06-2008, 14:52:54
per dicka tjeter tani,,, ;)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#655 ne: 20-06-2008, 14:55:17
me pa ca te forta qe ben njera pa tru LOL LOL

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 20-06-2008, 15:23:32
me tall lesht me njërën

O Mistrec, kujdes kur shprehesh ne kete menyre, shume veta po ankohen nga menyra e te shprehurit tat ne forum, mos u tall shume.

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 20-06-2008, 15:25:12
me i dhan nje :perqafim Bernit per punen e mire qe ben,,, ;)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#658 ne: 20-06-2008, 15:41:51
O Mistrec, kujdes kur shprehesh ne këtë mënyrë, shumë veta po ankohen nga mënyra e te shprehurit tat në forum, mos u tall shumë.


un nuk thash emer dhe si te them un me tall meren apo lesht ???

#659 ne: 20-06-2008, 16:54:54
Me ka shku menja per fiq me fara

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#660 ne: 20-06-2008, 16:57:54
Gjera te mira. :p

#661 ne: 20-06-2008, 16:58:56
Më ka shku menja për fiq me fara

per nga ata te medhenjte e zinj LOL

te lashte u themi ne..dhe une vdiqa ua ca nepsi :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 20-06-2008, 17:00:14
Me ka shkuar mendja te dal buze detit xhiro. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 20-06-2008, 17:03:19
Per nje shetitje ne pyll :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 20-06-2008, 23:40:06
per spageti,,,,eehh deri neser do vdes,,

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 22-06-2008, 10:01:49
Per ashtuuu :P

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 22-06-2008, 12:13:40
per redbull :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 22-06-2008, 12:16:41
per te puthur fortttttt dike qe po me mungon shume.. :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 22-06-2008, 12:18:25
edhe une ty :D :perqafim

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 22-06-2008, 12:28:13
te me bejne nje masazh :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#670 ne: 22-06-2008, 12:29:39
 nukduatedegjoj sedi:

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 22-06-2008, 14:09:24
nje trendafil partikolar

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 22-06-2008, 14:20:45
edhe per nje redbull tjeter,,tani sa mbarova nje :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#673 ne: 22-06-2008, 14:23:28
Um ka shkue menja mu nda prej kesaj :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 22-06-2008, 14:26:53
 :( :( :( hmmmmm:

Temat e fundit