Me ka shkuar mendja per... - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73574

 • Postime: 4261

#675 ne: 22-06-2008, 14:32:36
Me ka shku menja me ik dikund :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 22-06-2008, 14:34:08
shko mre kush po te nal :D

 • Postime: 4261

#677 ne: 22-06-2008, 14:35:04
Me ka shku menja mi ja mbyll gojen kesaj :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 22-06-2008, 14:36:19
eehhh,,, :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#679 ne: 22-06-2008, 14:38:49
te bej nje sy gjume :S

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#680 ne: 22-06-2008, 14:39:28
pritme dhe mua :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#681 ne: 22-06-2008, 14:40:46
mos u vono :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#682 ne: 22-06-2008, 14:41:47
vec sa te marr divorcin :D

 • Postime: 4261

#683 ne: 22-06-2008, 14:44:29
Ja ku e kee :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 22-06-2008, 14:45:58
ooo titi hajde se u ba qameti,,,buri me dha divorcin :D

 • Postime: 4261

#685 ne: 22-06-2008, 14:47:26
Nuk behet joo ...merre dhe mos u kthe mee tek une :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#686 ne: 22-06-2008, 14:48:43
 LOL.,,,kaq shpejt me heq dhimbjen ti ee?,, :D

 • Postime: 4261

#687 ne: 22-06-2008, 14:50:32
Cfare dhimbjee ? :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 22-06-2008, 14:52:38
te zemres

 • Postime: 4261

#689 ne: 22-06-2008, 14:53:45
Pse une te kam bere me dhimbje zemre ee ok ok :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#690 ne: 22-06-2008, 14:56:45
sa vone kupton dhe ti,,,mos je shtatanik???,, :D

#691 ne: 22-06-2008, 16:37:55
te me pickoj skifteri i atij..qe mezi po pres kur ta takoj ti them qe e kam jete  :engjell:

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 22-06-2008, 19:30:46
pjeshka

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 22-06-2008, 19:56:53
per qumesht te nxeht me sheqer,,,

#694 ne: 23-06-2008, 21:55:26
me ka shkuar mendja...qe per njehere te vetme te dale nga vetja...dhe te dale jashte meje bisha....

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 23-06-2008, 21:56:38
 :S :(

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 01-07-2008, 00:29:28
Me ka shkuar mendja per cigare..

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#697 ne: 01-07-2008, 12:05:53
tani per tani per nje caj shqiprie,, :(

 • Postime: 12234

#698 ne: 01-07-2008, 14:06:19
Mka shku mendja per pjeshka te buta. :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#699 ne: 05-07-2008, 20:51:04
Mua per vosa,,,

Temat e fundit