×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73523

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#750 ne: 17-07-2008, 12:37:41
e se me pak vullent e leshon veten po te deshiroje. :P LOL LOL

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 18-07-2008, 18:06:56
Vetem per dicka,,

#752 ne: 18-07-2008, 23:56:51
per doza te vogla mirkuptimi...

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 19-07-2008, 00:08:23
Per buke,,

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 19-07-2008, 02:50:05
........hallvë

 • Postime: 4261

#755 ne: 19-07-2008, 02:52:39
Shiii dreqi mos ma bjer ndermend se vdes per tee :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 19-07-2008, 02:56:05
lene mo se po me del leng nga goja per hallve qe kam vite pa e honger

ufffffffffffffff

 • Postime: 4261

#757 ne: 19-07-2008, 03:01:11
Qyy ufff ..lene mi mos ma kujto mee :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 19-07-2008, 03:41:51
Per kos me uje,,,

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#759 ne: 19-07-2008, 09:35:10
Per limon te njome,,,uuff

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#760 ne: 19-07-2008, 23:32:01

  Per buzet e saje

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#761 ne: 19-07-2008, 23:38:31
Per puthjet e atij,,,

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#762 ne: 19-07-2008, 23:41:23

  Per nje La Ruzh me te

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#763 ne: 25-07-2008, 14:52:39
Per salmon....

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 25-07-2008, 18:48:22
per nje gje te mire :P

#765 ne: 26-07-2008, 00:41:19
per pak vere te kuqe se dje piva pak dhe tani pertoj te hap nje shishe.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 26-07-2008, 08:08:26
Per redbull...qe te mi hapi syte..

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 29-07-2008, 07:17:14
per nje ferkim shpatullash. :P

#768 ne: 29-07-2008, 07:22:40
per pak qetesi...per pak ngrohtesi... :S

 • Postime: 64

#769 ne: 01-08-2008, 18:57:13
Per nje cope buke me gjalpe e me sheqer :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 02-08-2008, 15:37:38
Per uje me akull dhe luleshtrydhe..

#771 ne: 02-08-2008, 19:28:52
per nje te kafshuar ne buze....

 • Postime: 213
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 07-08-2008, 13:29:29
e me ka shku mendja me u martue,,,,,,,,,,,
e,,,,,,

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 07-08-2008, 13:35:34
Per nje puthje vallai...

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 07-08-2008, 17:45:08
per pjeshk pa qime. :D

Temat e fundit