×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73536

#775 ne: 12-08-2008, 12:37:15
per nje korona buze detit...me kripe e limon..paaaaaaa sa mu pika  :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 12-08-2008, 12:42:28
te sjell burri ty nje ark te madhe e pim bashk anes detit te palar :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 12-08-2008, 13:04:20
me ka shkuar mendia per ashtu...  :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#778 ne: 12-08-2008, 13:07:07
zuzuna per cfar moj ca esht kjo ashtu eeee edhe mua per keshtu me ka shkuar :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#779 ne: 12-08-2008, 13:13:45
 LOL LOL eeee e di ti e di :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 12-08-2008, 13:15:33
zuzu e di mi e di thuje hapur me ka shku menja per zhytje ne det me mask :P qe te kapesh peshq :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 12-08-2008, 13:38:15
Po ore per ate e kisha fjalen dhe une :D Por atni jam ne pune dhe nuk shkoj dot ne det :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 12-08-2008, 14:40:30
zuzuna merr taksi se ja vlen do besh qejf :)

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 13-08-2008, 08:49:26
Me ka shkuar mendia per fiq :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 13-08-2008, 22:32:29
per gjera te mira. :P

#785 ne: 14-08-2008, 08:13:49
Me ka shku menja per Caraca... (?) (?) dikur kishte shume..po tani ku u zhduken???

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 14-08-2008, 08:43:15
Me ka shkuar mendija per byrekun e mamit tim :(

#787 ne: 14-08-2008, 08:54:21
kurse mua byrekun e halles...me qepe e domate, e ka pas qare...kush shkon deri ne amerike thuaj eh taksirat hahhaa

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 14-08-2008, 09:12:07
 LOL LOL Me hape oreksin moj,dhe une dua byrek me domate :perqafim

#789 ne: 14-08-2008, 09:14:11
epo c'te bej edhe une moj...ti permende byrekun une harxhin...


moj mos jemi me barre...qyqa luj venit hahahahaha


#790 ne: 14-08-2008, 09:21:34
hahaha po pse s'thu e paske perdhunu ahahhaha


Jo jo mua testi me doli bosh pa viza...ik aman mos me kujto testet se sa here kam bere kam qellu...hahhhahahah ha

#791 ne: 14-08-2008, 09:35:58
me ka shku mendja per kok-arap....i mbani mend???

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 14-08-2008, 09:40:20
epo ç'të bëj edhe unë moj...ti permende byrekun unë harxhin...


moj mos jemi me barre...qyqa luj venit hahahahaha


DHe ajo na duhet mi goce,,qyqja mos o zot...

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 14-08-2008, 10:06:46
Te shqyej ndonje pjeshke. :P

#794 ne: 14-08-2008, 10:45:41
psa neps kam per gjume...pupupupu

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 14-08-2008, 13:17:42
per jeten shkollore

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 14-08-2008, 13:18:43
Per nje perqafim te dikujt...

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 14-08-2008, 13:20:08

Mua me ka shkuar mendija per nji ekskursion ne mal hmmmmm:

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#798 ne: 14-08-2008, 13:24:27
per shal , gjokse kshu gjerash ahahha

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 14-08-2008, 13:27:03
për shal , gjokse kshu gjërash ahahha
Po pse ore kaq e veshtir eshte atje ku ndodhesh ti per kesoj gjerash :P

Temat e fundit