Me ka shkuar mendja per... - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3328 · 74514

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#800 ne: 14-08-2008, 13:30:07
zuzuna jam ne nje ishull vetem kafsh ka do kap ndonje pul hahahaha

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 14-08-2008, 13:34:22
zuzuna jam ne një ishull vetëm kafsh ka do kap ndonjë pul hahahaha
Kujdes mo se do ta ngordhesh :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 14-08-2008, 13:38:32
zuzuna po ngordhi ngordhi cti bej un po vuaj :P

 • Postime: 5949

#803 ne: 17-08-2008, 00:21:21
per geshtenja vallaj... ndac te pjekme e ndac te zieme, s'kam naze :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 17-08-2008, 07:55:01
Me ka shkuar mendija per te ikur ne SHqiperi :(

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 19-08-2008, 04:52:26
me ka shku mendja per shume gjana por se di a do i shijoj te tana hmmmmm:

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 19-08-2008, 08:57:51
Me ka shkuar mendija per... ;)

 • Postime: 12234

#807 ne: 23-08-2008, 18:22:32
Mka shku menja prape me u martue. :D

 • Postime: 130
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 23-08-2008, 18:24:03
Mka shku menja prapë me u martue. :D

Po ndahu nje here  :D

 • Postime: 12234

#809 ne: 23-08-2008, 18:27:12
Ncuk. do i marr dy se nje pak po me duket. :D

 • Postime: 4261

#810 ne: 23-08-2008, 19:45:34
Nuk po mundesh mi jep gjevap asaj qe ke marr e lere me tjeravee :D oo i dopt je ti :D

 • Postime: 108
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 23-08-2008, 19:46:17
Thana .ne amerik s'ka cudi!

 • Postime: 4261

#812 ne: 23-08-2008, 19:49:39
Ti sjell ca me poste atjee une :D

 • Postime: 108
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 23-08-2008, 23:40:06
Ti sjell ca me poste atjee unë :D


Thanks!Zere se mi solle lol! :perqafim

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 23-08-2008, 23:44:57
Me ka shkuar mendja per qershia...

 • Postime: 4261

#815 ne: 24-08-2008, 11:21:02

Thanks!Zere se mi solle lol! :perqafim

Une nuk jam shpresa kot ..kur te them ti sjell ate e bej :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 24-08-2008, 12:12:41
mendja shkon dhe vjen dhe zemra qetesi spo gjene :(

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 26-08-2008, 10:12:15
me ka shku mendja per hurma..

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#818 ne: 26-08-2008, 12:15:07
Per pjeshke me push. :P

#819 ne: 26-08-2008, 13:25:25
sikur ta dija...hahhaha

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 26-08-2008, 14:02:14
mka shku mendja me u fejueeeeee :P

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#821 ne: 26-08-2008, 14:08:24
E me marr nji djal beqar :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 26-08-2008, 14:14:58
Eh kane firuar beqaret vallai  :(  :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 26-08-2008, 14:15:55
shtypni 1 qe te lidhesh me çun beqar, shtyp 2 qe te japësh karakteristikat, shtyp 3 qe te të vijë e te te beje me dhimbje beli. LOL LOL LOL

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 26-08-2008, 14:21:16
pjeshke pa push :P

Temat e fundit