×
Hyrja
Profili

Me ka shkuar mendja per...

Me ka shkuar mendja per...

· 3326 · 73538

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#850 ne: 28-08-2008, 13:28:53
perher te njejtin gabim bej me ty un qe ta var shum ehh mend per te ardhmen ciaooo....

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#851 ne: 28-08-2008, 13:37:18
per tu ber serioz hahahaha

 • Postime: 108
 • Gjinia: Femer

#852 ne: 29-08-2008, 16:09:12
zup dhe momblan qe shiteshin ne qytetin tim te femijeris ;)

 • Postime: 800
 • Gjinia: Femer

#853 ne: 30-08-2008, 10:26:34
Mendja me ka shkuar sot per te ikur ne bregdet..

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 30-08-2008, 10:35:20
Hajde tek une mi goce  hajt_ktu:  ;)

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#855 ne: 01-09-2008, 18:22:12
per fiq

 • Postime: 1580

#856 ne: 01-09-2008, 20:09:52
Per manaferra :P

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 01-09-2008, 20:11:36
per ti rras nji te puthme sorelines :P

 • Postime: 1580

#858 ne: 01-09-2008, 20:18:26
Per ti rras nje shpulle ketij :D

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 01-09-2008, 20:19:34
ti rras gjuhen ksaj LOL LOL  :P

 • Postime: 1580

#860 ne: 01-09-2008, 20:23:18
Ej permbahu ore e rrasja ndonje lope andej

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 01-09-2008, 20:25:16
jo mi jo se sjam me lop ktu jam vec me dele hahahaah se mos ta rrasa me verte si bo dhe ti sikur sdo LOL

 • Postime: 1580

#862 ne: 01-09-2008, 20:29:54
Epo mire se u ngaterrova dhe ti ndonje dele pra, oj sguxon me be njeriu ndonje gafe LOL LOL Nuk du jo se jom ngop :D

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 01-09-2008, 20:32:11
e mir si te dush mu me lusin :P

 • Postime: 4261

#864 ne: 01-09-2008, 20:34:00
Me ka shku menja mi ja je nje shplak sorelines :D

 • Postime: 1580

#865 ne: 01-09-2008, 20:35:23
LOL  Ti do vrare ore :D

 • Postime: 4261

#866 ne: 01-09-2008, 20:38:32
Me ka shku menja mi ja jep nje puthja kesaj :D

 • Postime: 12234

#867 ne: 01-09-2008, 20:40:35
Mka shku mendja me i dhine plum ballit ktij qenit. :D

 • Postime: 1580

#868 ne: 01-09-2008, 20:41:55
Me ka shku mendja me pi nje kafe me Lefton :D

 • Postime: 4261

#869 ne: 01-09-2008, 20:45:08
Me ka shku menja me e rraf kete :D

 • Postime: 12234

#870 ne: 01-09-2008, 20:45:59
Mka shku mendja mi ja bo kafen vet. :D

 • Postime: 4261

#871 ne: 01-09-2008, 20:48:41
Me ka shku menja me var kete siper :D

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 01-09-2008, 21:04:33
Me ka shku mendja me i vrare keto dy siper se nuk rrin urt :P

 • Postime: 4261

#873 ne: 01-09-2008, 21:08:31
Me ka shku menja me ia jep nje puthje te nxehte kesaj siper :D

 • Postime: 377
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 01-09-2008, 21:09:11
Më ka shku mendja me i dhënë një shpulle këtij sipër :P

(puthja me shpullen si vella e moter ;) )

Temat e fundit