Zerion

Zeri yt => Café Zerion ツ => Teme e nisur nga: SmiLey ne 09-06-2006, 17:38:38

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2006, 17:38:38
.... per recel qershie, me ka shku menja :D :-[
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 09-06-2006, 17:51:10
Xhajes i ka shku mendja per Trahana me qepe, ose grosh me pasterma.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 09-06-2006, 17:58:34
hey xhaje, e kam nji qese me trahana ketu qe ma ka lene mami qe heren e fundit qe erdhi (une s'para e kam qejf :d) keshtu qe ne te ka hy nepsi aq shume, hajt se po ta dergoj me poste re :P vec kam hall se mos fillon e te kopanis plaka, se xheloze ajo :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: grupi lemeria ne 11-06-2006, 14:58:47
mka shku menja per te fluturoj prap me avion.:D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: BLASTER ne 21-06-2006, 09:05:16
......per icik groshe.Kam vite pa provuar.Me duket se ja kam harruar dhe shijen.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Belinaa ne 21-06-2006, 09:29:24
me ka shkuar mendja per fli
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 21:50:59
me ka shkuar mendja per liko arre ...............ose  trahana me dhjam te skuqur :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 21:53:23
ma jep pak adresen PLZZZZZ :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 21-06-2006, 21:59:48
se harrova edhe per kete me ka shkuar mendja po e kam cik larg dreqin :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 27-06-2006, 17:16:22
Me ka shkuar mendja per hapesen e temes.... ;)...

Edhe me vet Lisen se spe po i shkon ajo mendje aq larg kur na ke neve afer.... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 14-07-2006, 04:50:32
Per ca kumbulla te jeshilta te vogla..qyqy Bakie mos ka ngel me barr cupa ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 05:23:42
5  euro kilja mi xhane  :D

mua me ka vajtur mendja per te keputur vete me doren time nje kokerr shalqi  :D  
keta te bleret nuk me shijojne hic  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 05:29:25
mua më ka vajtur mendja për te keputur vete me doren time një kokerr shalqi  :D  
këta te bleret nuk me shijojne hiç  :P

C'i ke ato fjale mi shefe, leri shalqiret se te kap ligji për... uffa, s'e them dot! :P LOL

Mua më ka shkuar mendja për pjepra!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 05:32:06
e ka fajin mendja LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 14-07-2006, 05:34:20
ketyre u paska ikur qe et dyve menja fare.ua paska lan koken bosh :D LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 14-07-2006, 05:38:32
këtyre u paska ikur qe et dyve menja fare.ua paska lan koken bosh :D LOL LOL LOL LOL LOL

Jo moj jo, erlehta e kish fjalen per mendjen time! LOL

Sa per pjeprat e mi, ne frigorifer i kam. Ja ta marr njerin ta shijoj... mmmmm! :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 07:28:16
Mua me ka vajte mendja per dimrak  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 09:17:39
si ka mundesi qe askujt si ka vajt mendja per  qefull! LOL LOL LOL
mua per vete me ka vajt mendja per midhje! LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 09:45:32
Aaaaa midhjet mi ler mu per ti qeruar
Qefullin gocat ta vene per ta ferguar

Vetem kujdes mos e pjekin me shume sec duhet
Se me halat ndonjera do kruhet

Dhe dicka teper profesionale doja shoja
Vetem tu qeru koka peshku asnjeren nga keto nuk do te doja te shikoja

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 09:57:40
o ujk po midhje  ka sa te duash,dhe per ty dhe per mua, LOLvetem leke te kesh se jane ca te shtrenjta.

ore ca do me thene fergim qefulli,ME sa di une qefulli e hane dhe ashtu si eshte me ca limon ose kohet e fundit me yogurt luleshtrydheje per ti dhene shije te mire... LOL

po pse ,qerohen kokat e peshkut?!une di qe kokat e peshkut nuk haen.paska ecur para bota... hmmmmm:
 LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 10:03:58
mua me ka shkuar mendja per spinaq,,,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 14-07-2006, 10:30:32
me ka shkuar ne mendje per byrek me qumesht (?)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 10:32:28
hajde ke shpia ime sot se ka bo plaka byrek me qumesht , te ftoj per darke se per dreke , dreka iku....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 14-07-2006, 10:34:25
 ku e ke shtepine ti .....te marr avjonin apo makinen :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 10:49:20
Ke nje karroce me kushineta mu te dera e shtepise  LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 11:00:01
ujk si ka mundesi!
ti te ajo karroce kur ishe i vogel,ke nxjerre xhiro dashnoren e pare,shume po sakrifikon,apo te ka vajt keq(mendja) per lizen... :D
he ca kodoshi qe je ti LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 11:06:53
Rri more urte ti, une mezi i grasatova kushinetat se ishin ndryshk komplet. Pastaj dashnoren e pare une se kam shetit me karroce me kushineta plako, por e kam mbajtur hopa ne krahe nga kuzhina deri te dhoma e gjumit LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Olsi Ferazini ne 14-07-2006, 11:09:54
ku e ke shtepine ti .....te marr avjonin apo makinen :D
jo jo nuk eshte shume larg e ke afer te brraka te treni , por kujdes nga qent e rrugeve kur te vish se te hane ., ose me mire sa te le punen per nja nje ore do te dal te te pres LISA
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 11:19:31
ore ujk harrove kur ishim ne kopesht e te gjithe te kishin zili,per karrocen dhe dashnoren(gocen e vogel)??!! ca e quanin ate se nuk e mbaj mend,o liza o ana me duket. :D LOL LOL

pastaj mos genje se gili-vili bere tek ai bunkeri poshte pallatit. :D  LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 11:21:34
Jo plako nuk e mbake mend fare ajo e ka pas emrin Paquze dhe ishte nja 30 vjet me madhe se mua LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 11:27:33
 :O

cfare behet ketej moj amani
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 11:32:44
Nami po behet moj Erlehte
Keta trimat e forumit duan ta fusin Ujkun ne siklet

Po i kujtojne kohet e pubertetit
A thua se atehere nuk i ndihej lezeti

Leqe duan te me bejne me zore dhe me dashnore
A thu se se une kam dale me nje xhaxhi per dore

Po qetesohuni more te uruar
Ehu sa do kazani im per te vluar

 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 11:35:05
ore ujk po si nuk ma kishe thene perpara,po pse ore dhe me edukatoren me te bukur paske shkuar ti? >< LOL LOL LOL LOL?!

kete nuk ta fal,duhet te ma thoshe,e paske listen me te gjate se e imja  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 11:38:56
pu pu ky prijes....paske qenë nom ti re   :P

mos e luj xhaxhi ujkun
se ai duron duron
pastaj ncjer dhembet
dhe te kafshon LOL

mu më ka xhan ai  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 11:45:36
ujkut mos i beso,se i besoi dhe kesulkuqja,por  kur e kapi  ujku ... hajde te degjoje te renkuarat e kesulkuqes pastaj,bir nene bir! LOL LOL LOL

 ku se futi gojen ujku .... nuk la vend pa e 'kafshuar' LOL LOL LOL LOL

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-07-2006, 11:48:05
ujkut mos i beso,se i besoi dhe kesulkuqja,por  kur e kapi  ujku ... hajde te degjoje te renkuarat e kesulkuqes pastaj,bir nene bir! LOL LOL LOL

 ku se futi gojen ujku .... nuk la vend pa e 'kafshuar' LOL LOL LOL LOL
e paske lexuar version tjeter ti perrallen e kesulkuqes  LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 11:56:13
jo jo,ne versionin tjeter ujku i thote:
ik moj kesulkuqe,me ler te dhj.s rehat! LOL LOL

edhe ujku nuk ka faj,i hahej se helbete edhe ai instikt e ka te ngrenit.

mua me cudit kesulkuqja,kur i nxori ...dhembin e madh (ate te qenit),si nuk iku me vrap po ...! LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 11:56:48
O Prijs pse me ve ne siklet
Une kam kafshuar ke kam dashur vete

Dhembet i kam te vajisur me rima humoristike
Ndonjehere dhe me batuta satirike

Me e bukura eshte se asnjehere nuk jam i uritur
Thjesht kur lexoj ndonje gje ketu gjaku me eshte ngritur

S'di ke te shaj e ke te levdoj
Se per mua tere jeni njelloj

Nuk erdha ne forum si ujku ne fshat
Qe kur pa bagetine e beri sallat

Erdha qe perrallen e kesulkuqes serisht per tua treguar
Pasi ajo kish kohe qe me asnje nuk kish shkuar

Nuk qe nevoja dhembet ti tregoja
Pasi ajo me dha ate qe doja

Do thoni je se cfare ishte
Ishte nje thjesht fati qe me priste ;)

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 12:08:22
e lere ate muhabet ujko!
ne fillim ajo ste njohu por kur i tregove .. dhembin e madh atehere spa me nga syte kesulkuqja! LOL LOL

ama po dhe ti nuk i le gje mangut,ia tregove qefin,ca si punove! LOL LOL

keshtu heren tjeter kesulkuqja tia degjoje keshillat mamit,e mos te dale me me minifund te KUQ,se nuk i dihet ca ka bota,ka ujqer po ka dhe dema,E PO  e zuri demi .....,nuk ka roje pylli ta shpetoje! LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 14-07-2006, 12:16:02
Shiko përralla s'e thotë se c'bëri ujku kur hyri ne shtepi
E këtë zor se e di njeri

Por për një gjë të jeni te sigurt
Kesulkuqja prej andej doli shumë e turbullt

Kur e pyeten se ç'të bëri Ujk grabitqari
I tha nuk e prisja te me shkundte ai i marri

Kujtova se me gjithë lecka do me kishte ngrënë
Por ai maskarai me kenaqi ate gjene

 LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Ladyx ne 14-07-2006, 12:19:27
më ka shkuar ne mendje për byrek me qumësht (?)

Lisa ,ndoshta nei themi ndryshe ( ???) por vertete byrek me qumesht nuk paskam degju ! Na e shkruaj nje here receten ose te mesohem ta gatuaj ose te di qka eshte ai :) hmmmmm:
 
Mua me shkoi mendja per nje sallate pemesh, se na myti vapa !
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 14-07-2006, 12:23:07
po pse ore ca i bere cupes ti qe doli e turbullt ajo, mos e shave gje?!!! hmmmmm:

mua me thane qe doli e skuqur dhe se si po ecte,keshtu si marinaret! LOL LOL LOL

pastaj ca i kenaqe ti ... stomakun?!
i gatove ndonje tas dheu apo tave kosi a te dyja bashke me nje akullore nga prapa! LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 28-11-2006, 21:04:24
per thana :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 28-11-2006, 21:14:41
Per kumbulla te thara.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Bekimi ne 29-11-2006, 00:54:49
Per rrush te thate. :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-11-2006, 01:56:06
Me ka shkuar mendja per te vajtur ne party :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Gjeniu I Vogel Korcar ne 29-11-2006, 01:59:04
Me ka shkuar mendja per sallam tona
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-11-2006, 02:00:34
hahahahaha ska sallam tona ne Amerike :D

By the way cuna kete e kam shoqe te ngushte mos e ngacmoj njeri se ja u cava ballin  :D LOL  :P :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2006, 02:05:56
Mka shku menja me mu qa balli dhe me shku ne party.... :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-11-2006, 02:13:25
Hej kujdes se kam marre nje sopate Korce me vete LOL LOL

Arusheeeee hajde na bej nje parade ketu :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 29-11-2006, 02:23:45
Hajde Rrushe knej se  kam ba mend me hanger sopate Korce per ty.... :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 29-11-2006, 02:58:23
jo jo nuk është shumë larg e ke afër te brraka te treni , por kujdes nga qent e rrugëve kur të vish se te hane ., ose me mirë sa te le punën për nja një ore do të dal te te pres LISA


Pse nuk thu ti me.....qekemi komshi fare :D (pak a shume) po te mos jetoja 18 ore udhetim larg ...
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Kinge ne 07-12-2006, 23:51:39
me ka shku menja per thana ...
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 07-12-2006, 23:54:29
Mka shku menja per dashnin e vjeter.... :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: [< 88 >] ne 07-12-2006, 23:56:15
më ka shku menja për thana ...

Ho mi dreq, un thash se kushedi se per çar tka shku :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Kinge ne 07-12-2006, 23:56:35
me ka shku menja me rrah njerin....
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 07-12-2006, 23:59:24
Mka shku menja mos jam une ai... :D88-c ku te kam vlla na ke hum krejt?... ;)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Kinge ne 08-12-2006, 00:04:31
Citim nga: [&lt; 88 &gt;] ne 07-12-2006, 23:56:15
Ho mi dreq, un thash se kushedi se për çar tka shku :D


weeeeeee ke po me shohin syt......
per ca te me shkote mendja mar :D

Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: [< 88 >] ne 08-12-2006, 00:17:47
Kinge:po thash kushedi se si :D

Lefto: knej rrutull shoki me halle e probleme ;)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Kinge ne 08-12-2006, 00:23:05
88 ------------> perqaf
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: [< 88 >] ne 08-12-2006, 00:48:28
Kinge-->(http://img171.imageshack.us/img171/9819/66jh1.gif) (http://imageshack.us)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Kinge ne 08-12-2006, 01:11:15
 :puth :puth
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2006, 15:36:02
per i dore hide
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 15:52:19
M'ka shku mendja me u fejue.... :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2006, 15:55:38
me Greke eeeee :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 16:03:31
Tybe stakfirullah. Mos e boft zoti.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 08-12-2006, 17:00:51
Me ka shku mendja me pagezu kete Bekon LOL LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2006, 17:21:22
t'ja vej emrin Vasilaqi :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 08-12-2006, 17:24:48
oo me  ka  shku mendja me gjuajt me kallash :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 08-12-2006, 19:18:57
Me ka shkuar mendja per fiq :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 08-12-2006, 19:52:26
Mua per rrush.. :perqafim
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 20:04:01
per fiqqq.....u ca nepsi u cfare shtatezanie e rende me kerkesa te larta me binjak cuna me duket.U cfare shtatezanie me cuna binjak me floke kacurrela te zeza dhe sy bojqiell.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2006, 21:31:26
paska dale cuni asaj sikur ta ket zone me dashnorin tim......:D Tani qe po mendohem mire ne nje qytet jemi ne :D LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 08-12-2006, 21:56:45
ahahha oj liza...
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 08-12-2006, 22:35:22
e ka ngaterruar o Capkene...Lisa..se nuk e ka ashtu dashnorin..me duket se e ka me flok bojqielli dhe sy kacurrel hmmmmm:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Bekimi ne 08-12-2006, 22:55:56
LOL LOL LOL LOL Sa bukur shprehesh mo qerrata... :D LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 09-12-2006, 02:09:57
e ka fjalen per zocken e vet Willi :D  William si te duket ajo zocka qe me ke ne avatar e verdhe...se mua me duket boqell :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 09-12-2006, 09:15:32
eeee...Lisa...e verdhe se e kam shume xheloze. :S.por sic e shiko e trajtoj shume mire ..gjith diten e perkedhel. ;).ndersa gjith naten e keqtrajtoj pastaj.. hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 11-02-2007, 20:27:51
Mka shku mendja qe edhe Lisa te jet verdall.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 11-02-2007, 20:41:48
Me ka shkuar mendja per hallva. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dalber ne 11-02-2007, 22:39:32
po deshe supe bej nje fishkellim :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 12-02-2007, 00:09:40
Mua më ka shkuar mendja për kte......cheesecake!! :D


(http://recipes.caribseek.com/Paul_Owens/images/white-chocolate-cheesecake.jpg)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 12-02-2007, 14:43:42
oiiiiii sa ma hodhi nepsin kjo mua,ej me hidh mua ca  :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-02-2007, 14:46:12
Se me ca me ngjajne ato thelat e luleshtrydheve..... ... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 12-02-2007, 15:20:48
nuk e di perse por kur pashe embelsiren me siper me hipi nepsi per nje pjate me supe zarzavatesh :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-02-2007, 15:30:55
Te kam thene njeqindhere hiq dore nga gjerat e kripura po kujt i thua............... . LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 12-02-2007, 15:36:58
Gjerat e embla i ha vetem kur jane vendosur ciper ndonje alamet kidhingu :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 12-02-2007, 15:49:30
Kam përshtypjen se përdor syze miopesh :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 12-02-2007, 18:41:52
nga afer nuk me hyjne ne pune ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 13-02-2007, 01:59:55
Ju thashe pra: ME KA SHKUAR MENDJA PER PETULLA TE FSHIRA dhe PETULLA SHQIPTARE ne pergjithesi, po me ka shkuar keqqqq se! S'e kini idene! Ju shkruajta edhe andej nga Bulemtaria e Zerit Yt! JU LUTEM ME GJENI NJE RECETE QE TE BEJ NDONJE PETULL UNE KETEJ. FALEMINDERIT 10000 HERE!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 13-02-2007, 22:25:54
molle dhe kos dua une . :D.dhe asgje tjeter. :D.per te ngrene e kam fjalen hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 21-03-2007, 06:13:21
Per Qershi dhe Kajsi.Dhe Djath shqiperie se ky djathi qe bejn keto jasht sme pelqen fare ska shije  ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 21-03-2007, 06:53:50
molle dhe kos dua unë . :D.dhe asgjë tjetër. :D.për te ngrënë e kam fjalën hmmmmm:
Ti vetem molle ha se mos e ke per here te pare.Ky nje thes ti japesh nje these ha,e di si me ka thene.Molla per mua simbolizon ballkonet e femrave ahahahahah ahahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 22-03-2007, 11:07:27
Ndoshta është e vërtetë Capkene,se edhe unë habitem me veten time,dhe mendoj se nuk ha me shumë se unë asnje nga keta qe njoh këto mollet.. hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 22-03-2007, 14:03:37
Mua sot me kashkuar mendja për ndonjë byrek me spinaq e me kos, por edhe për petulla. Prapë petualla dua unë. Qe nga hera e fundit qe shkruajta këtu, akoma s'i kam ngrënë petullat. :( Jam gjynaf! Me bëni ca petulla o SmiLey apo erlehta. Jo për gjë, por unë ju di për amvisa shumë te mira, ne kuzhine, juve. ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 22-03-2007, 15:20:30
Per Japrak :S 
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 23-03-2007, 11:07:58
Mua sot me kashkuar mendja për ndonjë byrek me spinaq e me kos, por edhe për petulla. Prapë petualla dua unë. Qe nga hera e fundit qe shkruajta këtu, akoma s'i kam ngrënë petullat. :( Jam gjynaf! Me bëni ca petulla o SmiLey apo erlehta. Jo për gjë, por unë ju di për amvisa shumë te mira, ne kuzhine, juve. ;)

Jemi jemi, kush tha qe s'jemi :-[
Por mos i vendos kerkesat neper qoshe, se s'i shohin dynjaja shpejt :P
Ketu t'i kam postuar recetat per petulla: http://www.zeriyt.com/component/option,com_smf/forumi,komunitetishqiptar/Itemid,51/topic,828.new#new
Zgjidh e merr tashi, ndac me kos... e ndac te mbushura :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 23-03-2007, 11:09:35
Flmd SmiLey. Do t'i hedh nje sy me vone recetes, edhe ta shkruaj. ;) Ishalla i ndjek mire udhezimet dhe i bej te shkretat, pa i djegur dhe me shije te mire, kuptohet. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 10:16:31
Mka shku mendja  te ha nje pite me spinaq.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 26-03-2007, 10:43:26
Mua sot me ka shkuar mendja per.... seks (keq fare vecse).  :-[
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 26-03-2007, 10:47:04
Mua sot më ka shkuar mendja për.... seks (keq fare veçse).  :-[
mua me shkon cdo 5 min. :-[..mos u be merak Elegance se nuk ka ndonje gje per tu shqetesuar :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 26-03-2007, 10:59:31
hahahha...O Willo po a e di ti qe ajo nuk shqetesohet fare. ;) Po i shkoj ne mendje tash pas ca minutave e ben nji dore seks. :D Po ti me mire shqetesohu pak per vete,se po shkoj puna keshtu ke ma na u tha komplet mduket. :D..Opsssss  ose behesh qull fare. :D


Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 28-03-2007, 11:47:46
O Lefter je parashikues i madh,se te ka dale ajo fjale e pare(jam thare e jam bere skelet,kam rene 15 kg) :-[.Tani do filloj te bej trajtim dhe ta marr pak veten  :P :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 28-03-2007, 22:38:51
hahahha...O Willo po a e di ti qe ajo nuk shqetesohet fare. ;) Po i shkoj ne mendje tash pas ca minutave e bën nji dorë seks. :D Po ti me mirë shqetesohu pak për vete,se po shkoj puna kështu ke ma na u tha komplet mduket. :D..Opsssss  ose behesh qull fare. :D

Ahaaaa me shkrive fare. Eshte e vertete se dje me kishte shkuar shume keq mendja per seks dhe nuk ka ndonje gje per tu shqetesuar jo. Mund ta kisha bere nje dore seks, por s'e bera se kam qene e semure. Tani e gjeti te me kape ky gripi dhe temperatura mua ore. Kam nevoja edhe une. Pastaj jam goce e mire, nuk doja t'ja ngjisja atij arushit tim gripin dhe jam munduar t'i rri sa me larg dje edhe sot. U pa puna, neser tani. :P ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 07:20:21
Cfare dite eshte sot ?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 10:25:51
Çfarë ditë është sot ?
hahahaha...ke ngatrruar ditet e javes moj? :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 10:29:27
Ahaaaa me shkrive fare. Është e vërtetë se dje me kishte shkuar shumë keq mendja për seks dhe nuk ka ndonjë gjë për tu shqetësuar jo. Mund ta kisha bërë një dorë seks, por s'e bëra se kam qenë e sëmurë. Tani e gjeti te me kape ky gripi dhe temperatura mua ore. Kam nevoja edhe unë. Pastaj jam goce e mirë, nuk doja t'ja ngjisja atij arushit tim gripin dhe jam munduar t'i rri sa me larg dje edhe sot. U pa puna, nesër tani. :P ;)

Le moj se s'eshte gje gripi,po e pate edhe ate te pulave mos e le arushin ashtu,. :D Se eshte sezona gjuetise po te hik duarsh pastaj. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 10:30:50
Po jo me burr i dheut po une cdo te enjte bej seks dhe me duket se sot e kam diten e seksit :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 10:39:18
Po jo me burr i dheut po unë çdo të enjte bëj seks dhe me duket se sot e kam ditën e seksit :D
pse moj kaq dobet? :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 10:42:32
ka rene tregtia cte bejme :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 10:43:56
ka rënë tregtia ç'të bëjmë :D
me duket se ka rene cilesia e mallit,prandaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2007, 10:47:41
Cilsia me 5 yje,po a ka kush kerko mall. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 10:52:48
Malli eshte prefeksionuar akoma me shume,,po ehh cte them mo Wili histori e gjate e gjate ....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 10:54:48
Malli është prefeksionuar akoma me shumë,,po ehh ç'të them mo Wili histori e gjatë e gjatë ....
kur do na thuash ndinje gje moj,se u be kohe e gjate..? hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 10:57:35
Ahaha skam e MSN e kam te ndaluar me ligj,(ketu ne pune  nuk lejohet chati)

Ndonje gje e re,e shumta e shumta do kemi dasem andej nga shtatori apo me vone :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 11:00:20
Ahaha skam e MSN e kam te ndaluar me ligj,(këtu ne pune  nuk lejohet chati)

Ndonjë gjë e re,e shumta e shumta do kemi dasëm andej nga shtatori apo me vonë :D
po cfar dasme moj,une per vete boll jam martuar(7 here deri tani)nuk martohem me,tani le te martohet kush te doje :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 11:01:39
Jo ti jo ,se ti shkon sysh.Ti mire do jesh me nje te dashur

E kisha fjalen per veten po se kam dot ti :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 11:05:59
Jo ti jo ,se ti shkon sysh.Ti mirë do jesh me një te dashur

E kisha fjalën për veten po se kam dot ti :D
cfar nje te dashur moj,une kam 5 a 8 cope dhe nuk jam mire,perkundrazi jam bere me keq :D :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 11:09:34
Po he pra he cben akoma leri ca ze nje te sakte :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 11:12:45
Po he pra he cben akoma leri ca ze një te saktë :D
Ky eshte mendim i sakte,qe neser do te shoh cilen te mbaj nga ato..flm per mendimin qe me dhe,por kam frike se nuk do me largohen ato tjerat dhe do ma mbysin kete qe do e zgjedh hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 11:17:17
Wili do iki une se sot eshte e enjte dhe e kam diten e seksin.Do iki te marr nje dush,te ve ca qirinj andej kendej te parfumosem mire,edhe te zhvishem :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 29-03-2007, 11:20:45
Wili do iki unë se sot është e enjte dhe e kam ditën e seksin.Do iki te marr një dush,te ve ca qirinj andej kendej te parfumosem mirë,edhe te zhvishem :D
mos Capkene ,se me keto qe shkruajte tani me bere edhe mua te behem gati megjithese nuk e kisha ne mend ate pune ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 12:03:07
Bohhhhh te gjitheve ketu per seks u paska shkuar truri i vogel. :P C'paskemi qene! Sa perverta qe jemi mer aman, forumiste perverte e seksuale ne kulm! LOL (Nje cike shaka. LOL)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-03-2007, 12:04:03
Mua me ka shkuar mendja te takoj Elegancen  :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 12:12:20
Elegance te rrime shtrember e te flasim drejt Seksin e kam qejf...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 12:19:55
Mua më ka shkuar mendja te takoj Elegancen  :)

Ohhh faleminderit zemer, po a mund te te pyes, pse keshtu?! Faleminderit zemer. Do jete kenaqesi edhe per mua nese do te te njoh e takoj nje dite. :)


P.S. Se shpejti do e gjesh nje interviste nga une atje tek TE VERTETAT. Ndoshta sonte ne darke. Me gjithe kenaqesi kam dashur prej disa javesh tashme te te bej nje interviste. Dakort?!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 12:20:35
Elegance te rrimë shtrember e të flasim drejt Seksin e kam qejf...

Po, shume drejt ke folur. Dhe une s'shava njeri jo. Thjesht te verteten thashe edhe une, packa se nje cike brutale. ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 29-03-2007, 12:21:40
E di ku eshte halli,se ketu po e shpreve troc qe te behet seks te turret nje tufe me meshkuj te etur per kete gje :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 29-03-2007, 12:35:39
E di ku është halli,se këtu po e shpreve troç qe te bëhet seks te turret një tufe me meshkuj te etur për këtë gjë :D

Kjo eshte e vertete. Ke te drejte, Siborke.

Nejse, tani mua me ka shkuar mendja per te henger. Kam tere diten pa ngrene dhe ora po vete 3.00 e drekes. Me ka shkuar mendja vecanerisht per nje supe te mire e te ngrohte, ndoshta edhe ngaqe jam e semure. :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 29-03-2007, 16:28:47
Ohhh faleminderit zemër, po a mund te te pyes, pse kështu?! Faleminderit zemër. Do jetë kenaqesi edhe për mua nëse do të te njoh e takoj një ditë. :)


P.S. Se shpejti do e gjesh një intervistë nga unë atje tek TE VERTETAT. Ndoshta sonte ne darke. Me gjithë kenaqesi kam dashur prej disa javësh tashmë te te bëj një intervistë. Dakort?!
Sepse ta kam thene dhe me pare qe dukesh teper inteligjente e mprehte,dhe e vecante nga te tjeret ( te pakten keshtu me dukesh,nuk te njoh shume thelle,por nga kjo njohje siperfaqesore qe kam me ty,me pelqen me te vertete si njeri,dukesh teper e zonja),dhe do ishte kenaqesi per mua te takoja dike qe ka keto karakteristika.  :)Plus qe edhe kam c'mesoj nga ty sikur edhe ne nje gjysem ore takim  ;)

Sa per intervisten,do ishte kenaqesi.  :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 29-03-2007, 19:34:25
Me ka shkuar ne mendje te eci buze ndonje lumi me gura shume .......
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 31-03-2007, 14:23:14
Më ka shkuar ne mendje te eci buzë ndonjë lumi me gura shumë .......

Wow sa romantike njera. Vetem apo me nje special someone moj?! :) Nejse, shume bukur eshte secila nga te dyja menyrat, cilado qofte!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 31-03-2007, 19:44:55
Si te jete Eleganca edhe me ndonje te panjohur nuk ka shume rendesi .....mua me ka marre malli te eci mes guresh te lagur ...te tjerat jane extra
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 01-04-2007, 12:24:12
Elegance te rrimë shtrember e të flasim drejt Seksin e kam qejf...
ehhh sa na perputhen deshirat. ;)..po nejse. :-[.e leme kete muhabet Capkene se po me dridhet zemra edhe duart tani per momentin ,mezi po shkruaj :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 01-04-2007, 16:46:46
Me ka shkuar mendja per te ngrene :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 08-04-2007, 08:48:58
Per Boks se kam nje lemsh ketu brenda qe prej 3 diteve...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 08-04-2007, 11:30:43
Për Boks se kam një lemsh këtu brenda qe prej 3 ditëve...
mos fol me pseudonime Capkene ;) :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 09-04-2007, 15:16:03
te puth dike :D :-[ seriozisht qe tani më ka shkuar mendja te puth shpirtin tim :-x
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 10-04-2007, 00:35:06
Mua per Fiq
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 10-04-2007, 00:44:25
Mua per Seks (edhe pse kam vetem 24 ore pa e bere), ehh te verteten po them. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 10-04-2007, 06:02:41
Me ka shku menja... hmmmmm: per i cike gjume...se jam telef fare :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 08:25:38
Per kumbulla te tharta me kripe....obob cfare nepsi kam si gru shtatezane :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 08:56:27
Ndoshta je ... :D

ik bej nje vizite dhe nje eko. ;)  dhe pastaj shprehu me e sigurte. :D se sa 6 muajshe je.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 08:59:14
Vetem te jem me frymen e shenjte se ajo metoda qe perdorin njerezit skadoi tek une :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 09:02:54
Ik nderro njehere etikete se eshte keq kur skadon malli. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 09:10:40
Sipas teje kush i bie te jete etiketa ?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 09:14:19
Ajo fotoja qe ke vene ne avatar ne lidhje me prodhimin e vezeve per pashke. :D

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 09:18:47
ehheehe keshtu ma sollen keshtu e postova :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 09:22:51
Mire moj mire po do ju japesh informacion te gabuar kalamajve te forumit ne lidhje me vezet. :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 09:24:21
Ehh ti hapin syte ti bejne kater..pse une do i mesoj gjithmone :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-04-2007, 09:26:35
Thua ti, :D po c'thone ata? :P :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 10-04-2007, 09:30:58
sme behet vone cthote bota por cfare me thote rrakatatja...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 02:21:57
Bobo nga tru kaloi ne rrakatake  :P shkalle e lartë e mpirjes se trurit :D Mos bëj shumë specializime se ike me gjithë rrakatake ne ferra.  :P :D :P E s'do pyese me njeri për rakataken tënde. :D :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 03:20:42
me ka shku menja per i cike suxhuk  :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 03:23:28
Mos na hap nepsin i moj.    :D   Bah edhe mua jarge:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 03:27:20
yyy neps derr....me keq se capkenja, s'lene rradhe keta te te shkoj menja per nai gjo...

sterio me ka shku menja edhe per i gjo tjeter do i cike.... LOL LOL LOL LOL
ose leje se ate me mire po ja ofroj capkenes  :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 03:42:05
jo se mund te jete me zarar ajo gjeja tjeter  :D Nuk e du por po deshe ndihme te ndihmoj. LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 03:52:59
Rrofsh per zemergjeresine...po kam hall se i heq kujt kafshaten nga goja.. LOL LOL

ska gjo se ka kush meno per mu... :D :D :D


me ka shku menja per tolluma....sa mu hakan  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 03:58:21
e mire nje fjale thashe edhe une jo se tu vura ne dispozicion 100%  :D :P

Te te nis ca tollumba se kam perballe zyres sime. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 03:59:40
mi nis hajt....do adresen e zyres sime???... :D :D

apo i nis kshu kush te dali te dali... :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 04:06:33
Si te dush ti  :P

po deshe ti nis edhe me e-mail. :D :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 04:08:49
hajde nisi...po i njesoj e kane shijen pastaj????

 :D :D :D
e re dreq leji fare se thu pastaj ma shkriu pasurine kjo tollumbarja....rri aty rri se te qajne kalomojte ke shpia pastaj... :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 04:14:29
E shoh qe me kurseve per hir te kalamajve. :D

po sa kalamaj kam di gje? :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 04:18:47
pse re skom pune tjeter une a si...te rri gjithe diten te numeroj kalamojt e tu...apo nuk mbin ata si kerpudhat mbas shiut, perdite ka nji.... :P

tashi i cun e ke ti e di une...te te rroj me jete e pac..per te tjeter ja te mendohem  :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 04:38:32
Ti rrofsh qe me urove se ndoshta kur te vije momenti behem me cun. :) :perqafim

Po tani per tani se gjete. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 04:44:02
hajt se ska gjo..ta ndolla nai dite bohesh edhe ti me cun... :D

me ka shku menja...ngeli tu me shku menja mo...per mafishe :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 04:51:37
Thashe se te kish shkuar mendja te ngelje me barre. LOL LOL LOL LOL

Ah me ka shkuar mendja per nje tave me karkaleca si ajo qe ben ai restoranti "Peshku" tek shallvaret. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 04:56:08
Jo jo me ngel me barre do me shkoj mendja mbas nja 3-4 vjetesh...(i bojme gjonat me plane ne  ;))..ka kohe

Emmm karkaleca...edhe une i ha qamet dreqin, por te gatuara si shume kohe me pare tek "kashta" ne durres....ehhhh :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 05:01:39
Epo ik provoi njehere tek ai lokali qe them une dhe pastaj ec se folim. :D

nderkohe une po iki tek kashta ne DUrres. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 05:03:59
Asaj kashtes ne durres kam pershtypjen se si ka ngel me as kashta e jo me lokali... :D :D :D
gjithsesi shko tek aragosta dhe te kenaqet shpirti...

me ka shku menja per sheqer te djegur dhe per koke arapi (pasta ne kohen e xhaxhit..se ju shko menja per keq pastaj..)... :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2007, 05:08:30
Me ka shku mendja me u martua e me marr nje ulqinak,ama ulqinak sma do nena keshtu Charlie rri aty rehat !
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 05:18:22
ohoh..kush erdhi ..po shyqyr mi shoqe se na preu malli...
per ca te paska shku menja ty... hmmmmm: hmmmmm: shiko mos te te rregulloj steritipi nai gjo se une nuk merrem me kesi gjerash..... :D :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2007, 05:25:21
ahhha po he pra he :D Me cmendi Charlie sme le me MP private me ka bllokuar posten..te dua cmendem per ty dua te martohem me ty te bej nje tufe me kalamaja te plakem me ty.....

mirpo une i kendova kengen,,tani ndoshta ai nuk eshte nga ulqini ama nga mali i zi eshte :D

sdo nena te martohem Charlie do rri beqare me duket :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-04-2007, 05:48:02
Kesaj semundje nuk i bej dot derman une. :D

pastaj une jam tip qe nuk i ndaj gjerat me te tjeret sidomos femrat. :P :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2007, 05:50:59
Me ka shku mendja me u hedh nga kati i pare dhe te  thyej cik gishtin e dores qe mos te vij nje jave ne pune :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 06:20:00
na mi na...pse mi me gishta punon ti??

Me ka shku menja me i gjujt i here ku i ha e ku i djeg njonit... :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 11-04-2007, 06:24:02
na mi na...pse mi me gishta punon ti??

Më ka shku menja me i gjujt i herë ku i ha e ku i djeg njonit... :D :D :D
Keq te paska shku moj mishel hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 11-04-2007, 06:27:43
I hengri Wilit me duket :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 11-04-2007, 06:28:29
mendja deshe te theshe ti Wili...cilesoji kundrinoret mor djale se na trashe...e keq me ka shku ne fakt.

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 02:47:39
Per thana me ka shkuar mendja :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 12-04-2007, 02:54:28
me ka shku menja per qumeshtor... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 03:03:39
Oboob cme kujtoje moj... do e deshtoj fare te shkretin :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 12-04-2007, 03:04:51
per nje tave kosi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 03:10:33
Per fasule alla shqiptarce :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 12-04-2007, 03:38:13
ahha per fasule pllaqi...dmth :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 12-04-2007, 03:52:55
ehhehehe :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Cami ne 12-04-2007, 06:24:34
me ka shkuar mendja te shkoj per te ngren diqka se vdiqa urie
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 12-04-2007, 15:00:30
per ananas/pineapple jarge:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Cami ne 12-04-2007, 15:06:35
me ka shkuar mendja per te fjetur pak
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 13-04-2007, 02:18:15
Për thana më ka shkuar mendja :D
me jete te gjate Capkene :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 13-04-2007, 02:33:01
Rrofsh Wili se vallahi me duhet edhe nje gje e tille :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 13-04-2007, 04:07:17
me ka shku menja per FIQ.... :P :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 13-04-2007, 05:34:11
 ku ju ka shkuar ju mendja dhe ku me ka shkuar mua.. ;).ehhuuu..mendje mendje eshte kjo dynja .. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 13-04-2007, 08:20:10
ku ju ka shkuar ju mendja dhe ku më ka shkuar mua.. ;).ehhuuu..mendje mendje është kjo dynja .. :D

Pa he, ku te ka shkuyar mendja ty njëherë?!

Mua më ka shkuar mendja për buke nga Panera Bread, ahh c'me hahet një sanduic nga aty, sot! ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 13-04-2007, 10:44:31
Me ka shkuar mendja per lajthi! :D S'e di pse?! :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 13-04-2007, 22:26:51
Per Kime ....booo sa kam qe nuk kam ngrene Kime me qep
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 15-04-2007, 16:21:54
per parfe me pistachio qe vetem nje njeri di t'i bej sic i kam qejf una jarge: :engjell:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 15-04-2007, 22:21:25
te ushqehem kam gjithe diten pa ngrene ......aman c'te jet se vduqa

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 15-04-2007, 23:23:09
te ushqehem kam gjithë ditën pa ngrënë ......aman ç'të jet se vduqaEdhe une motra, edhe une. Me hahet qe c'ke me te. Me ka shkuar mendja per te ngrene, ndonje gje te kripur, mundesisht, aq me shume qe para disa oresh hengra nje cope torte me muse cokollate. Sot tere diten e kam mbajtur xhanin vetem me nje gjysem sanduici dhe gjysem sallate nga "Panera Bread". Sikurse kisha shkruajtur edhe tek kjo teme me kishte marre nje cike mallin per Panera-n dhe sot me ne fund e permbusha nepsin tim. LOL :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 16-04-2007, 03:14:35
Edhe unë motra, edhe unë. Me hahet qe ç'ke me te. Më ka shkuar mendja për te ngrënë, ndonjë gjë te kripur, mundesisht,

Kujdes ti me ato te kripurat se prodhohen me shumicë këtej nga sektori i meshkujve  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2007, 09:08:02
Kujdes ti me ato te kripurat se prodhohen me shumicë këtej nga sektori i meshkujve  LOL LOL LOL LOL

Ore Ujku mos do te na e besh gocen me veshka ti more?? :P :D

Te pakten jepi alternativen e perzjerjes me sheqer se ndoshta do jete me e pranueshme per te. :D :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 16-04-2007, 09:11:30
Me ka shkuar mendja per te bere vrap LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-04-2007, 02:13:35
Sa mendje te keqe qe paske me. :D

Po sa here ke ndermend ti biesh verdalle fushes? :P :P

Me ka shkuar mendja per qershi. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 17-04-2007, 11:17:05
Me ka shku menja per bollokume..jo per gjo po kete vit nuk hengra asnje therrime per be....se di pse  (?)

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2007, 13:04:35
Mka shku mendja per ate magjupen qe sot ne mengjes me nxori gjumin se isha si i dehur ne makine.,....OOOooooo Zot i madh se si e kishte bere ate ashtu,si bomben atomike...si me qene kopje e Brooke Shields... :perqafim :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 16:00:10
S'ju them dot! :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 16:02:13
Shprehu,shprehu se i mshelim syte ne. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 16:25:12
ani ti... :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2007, 16:32:00
Pse  cka kam une?... :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: anonimus ne 19-04-2007, 16:40:37
po shihet çka ke... :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 19-04-2007, 19:08:38
hahaha ksaj m'duket i paska shku menja per "cingli-mingli"  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 19-04-2007, 23:23:56
hahaha ksaj m'duket i paska shku menja për "cingli-mingli"  :D

Po ty buze-bukura dhe buze-qershi-lengezuara perse te ka shkuar mendja valle?! Ne fakt edhe mua me ka shkuar nje cike mendja per cingli-mingli, sidomos pasi beme nje cike sherr sonte, te dy. S'ka si seksi mbas sherrit, njerez. (I Love Makeup Sex - o Zot sa te shijon e me c'pasion! LOL :D  :-[)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 20-04-2007, 16:56:58
Menja per pjeshke me ka shku. :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 25-04-2007, 02:57:17
me ka shkuar mendja aq keq sa nuk thuhet,per.... :perqafim KOS(lope) :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 25-04-2007, 11:21:46
A e di ti se  fjala KOS ne suedishte se cka dmth? :D(une 24/7 kam mendjen aty)


Mka shku mendja me mu mledh ca yje te forumit per icik gallate. ;)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: BabyDance ne 26-04-2007, 16:09:55
Mka shku mendja per akulloreeeee  :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 27-04-2007, 02:59:05
kujdes nga akulloret se te bejne keq,ne gjitha drejtimet,sidomos kur i lepin :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 27-04-2007, 08:21:15
Mua per berthama ftoi LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2007, 00:15:24
per llokum me shume arra ...se di perse une as nuk i ha ...kur mi sjell mami shkojne ne plera  :S
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 02-05-2007, 04:56:24
me ka shku menja per bishtaje apo barbunja . Emmm
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 02-05-2007, 11:07:44
Mendja mka shku per lesh... :D...Jo jo, mos me keqkputoni,per asi lesh qe behet me sheqer. :D(tek ne thojn pambuk  :P)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: kengaime ne 03-05-2007, 04:30:36
M'ka shku mendja per boze  jarge:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-05-2007, 08:25:13
M'ka shku mendja për boze  jarge:

Pse nuk thua ti kenga qe paske mendje te keqe :P
Ketej nga lagja ime thone se boza te rrit nivelin e lageshtires :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 20-05-2007, 10:39:45
Mka shku mendja per Elegancen.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 20-05-2007, 22:46:34
Mka shku mendja për Elegancen.

Faleminderit Shume i dashur! Me ne fund e lexova nje postim qe dike e paska kap malli apo i ka shkuar mendja sot! Dhe mua sikur te me kishte porositur dikush qe te hyja ne forum sot! Se pikerisht sot me 20 Maj - ne te njejten dite si ky postimi yt, rihyra prape ne forum!

Si ke qene Lefter?! Tani te drejten, te ka marre malli per mua apo per minifundet e mia, me shume?! LOL He se bej shaka. :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 21-05-2007, 10:47:29
Mire ,mire kam qene.Por ,me late vetem ketej me Willin. :D
Edhe mos me vet edhe ihere se per ca me ka shkuar mendja. :P Normal qe per minifundet e tua. :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 21-05-2007, 15:45:21
per thana dhe oshaf .......
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 01:32:02
Kjo paska mbetur shtatezane me duket LOL LOL LOL

Mua per byrek me spinaq oh nene po te ma gatuaj mami se keshtu te blere se ha,me ka shkuar mendja per kumbulla te tharta jeshile per qershi,per petanik,per...ctju them se me mbiu ushqimi i Kauflandit ne stomak u cmenda fare :(
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: kengaime ne 22-05-2007, 03:59:41
Pse nuk thua ti kënga qe paske mendje te keqe :P
Ketej nga lagja ime thonë se boza te rrit nivelin e lageshtires :P
Ne rregull se si thone andej nga lagja jote, prandaj nuk do thoja qe kam mendje te keqe   :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Cami ne 22-05-2007, 04:16:13
me ka shkuar mendja per n je martini bianco
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: stalion ne 22-05-2007, 04:17:49
Me ka shku mendja Bakllava.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 04:59:14
Më ka shku mendja Bakllava.
leri bakllavate ti po patro cik ate territorin se e ke plot me mp :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mbret.... ne 22-05-2007, 05:01:14
me ka shku mendje me boo  mmmmmmm cili--vili :D :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 05:03:05
më ka shku mendje me boo  mmmmmmm cili--vili :D :P
ehehe edhe mua para 2 javeve..kurse tani kam rane rehat..lexoj vetem gazeta LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mbret.... ne 22-05-2007, 05:04:45
cilen po e lixon??? hahhahahahahhahahha
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 05:06:37
Shekullin...aaahaha ha
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mbret.... ne 22-05-2007, 05:20:47
merre edhe 'Bota Sot' hahahahehehe
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Bekimi ne 22-05-2007, 08:04:46
Per ajer te paster.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2007, 13:34:16
per kumbulla...
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 22-05-2007, 20:38:29
per uje ...booo sa kam pa pire une .....
cohu thuaj mos perto e merr nje gote
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 14:20:44
per parfe me pistachio jarge: zemrathyer:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 14:24:23
për parfe me pistachio jarge: zemrathyer:
po SmiLey e shoh.. :P.aty e ke mendjen. :P.ehhhee :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 14:32:34
je icik shuuuuuuume larg me pas mundesin me m'pa mua ti, keshtu qe mshoji venit atje ku je, e mos derdellit kot ;)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 14:37:20
je icik shuuuuuuume larg me pas mundesin me m'pa mua ti, kështu qe mshoji venit atje ku je, e mos derdellit kot ;)
o te keqen o nevrikja e forumit.. :D.kur do bisedojme seriozisht bashke..? hmmmmm:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 23-05-2007, 14:43:28
foli manjaku seksual ohoho: seriozisht është kjo wili i vogel sa nje gogel :P LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 23-05-2007, 14:48:44
foli manjaku seksual ohoho: seriozisht është kjo wili i vogël sa një gogel :P LOL
ehhhh mire e ke ti SmiLey,ku ta marr te jem ashtu si thua ti. :-[.po une ka disa dite qe jam bere komplet impotent. hmmmmm:.kjo nuk kaperdihet me asgje,,.. hmmmmm: :S
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 23-05-2007, 19:07:39
per sultjash me kanelle
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 23-05-2007, 21:18:18
Mua - per plazh! Po numeroj ditet. Per 4 dite hapen plazhet dhe pishinat ketej tek ne! Urra!!!
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 24-05-2007, 14:29:27
Mua - për plazh! Po numeroj ditet. Për 4 ditë hapen plazhet dhe pishinat këtej tek ne! Urra!!!
Edhe mua Elegance,apo s'eshte vape sot ketej 31 grade.

Gjithashtu me ka shkuar per fara kungulli,se mi kujtovi Lefteri qe i kishte shkruar diku  :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 13-06-2007, 07:11:33
Mua per Qershi dhe Pjeshka  :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 13-06-2007, 10:39:24
Mua per bollokume elbasani :(
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-06-2007, 14:13:05
Nje banane ta jap me deshire po mos e kafsho shume. :P :P :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 14-06-2007, 14:14:19
Per cfare me ka shkuar mendja mua,ca thote ky :D

Steroi mbaje haje  vete bananen :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-06-2007, 14:18:27
Po thuaje dreqin cfar ete haet se edhe ne te shkretet nuk po e dime cfare te te ofrojme. :P :P :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 14-06-2007, 14:21:25
per bollokume lexo shoku LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-06-2007, 21:01:28
po bollokumen e ha vete sterio moj...ty te dha bananen...pahhhh sa e trashe hahahahha   :D :D :D

Une jam tu vdek me honger....kam porosit i kodosh piza sandwic yll bote.////emmm kur po vje se marovaaaa  :D :D :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 18-06-2007, 19:19:27
 hmmmmm: per geshtenja te pjekme jarge:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 19-06-2007, 16:59:09
Mka shku mendja per te gjitha dashurite qe kam. :D
Titulli: :)
Postuar nga: Elegance ne 19-06-2007, 17:02:30
M'ka shku mendja per imonik, apo s'jane edhe te mire tani per Vere! Leng te shkon goja. :)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 20-06-2007, 00:20:02
vdiqa per icik torte jarge: dua torte o maaaa :'( :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 20-06-2007, 00:23:12
vdiqa për icik torte jarge: dua torte o maaaa :'( :D
Thuaj burrit moj  :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 21-06-2007, 19:44:11
Mka shku mendja per kete laramanen siper. :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 10:14:56
Mka shku mendja per midhje   :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 27-06-2007, 10:31:32
Mka shu mendja per nje kafe turke  :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 10:33:56
mka shku mendja per luleshtryshe ,avatari o sorelines ma hapi oreksin
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 27-06-2007, 10:39:21
Me cfare i sheh luleshtrydhet tek avatari im ti mo, me dylbi :D :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 27-06-2007, 10:43:22
pse mi ske vene luleshtydhe ti aty  :D me kete avatar me shtove shume lloje te ndryshme urish  :D

Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 12:30:20
Me ka shkruar mendja te jem shtatezane LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 28-06-2007, 12:34:31
Më ka shkruar mendja te jem shtatezane LOL LOL
:XX :O :@ :XX
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 28-06-2007, 12:47:37
Te jem shtatezane me babane e femijes tim LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 28-06-2007, 16:50:58
Mde ka shkuar mendja per nje akullore nga "Cold Stone". Vallaj sot ne kohen e drekes nga puna, do ta marr nje, them. :)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 28-06-2007, 19:02:27
Të jem shtatezane me babane e femijes tim LOL LOL
ke harruar komshiun ;),mesa e shoh une gjysmen e jetes do e besh ne maternitet ti po nejse :D :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 28-06-2007, 20:57:27
Thuaj burrit moj  :D

epo s'e kam afer moj e uruar :D
tani me ka shku mendja per midhje :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 28-06-2007, 23:10:03
e ku me shkuar mua,. :-[.po nejse vazhdoni ju :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: prijsi ne 29-06-2007, 19:26:11
mka shku menja per nje fileto vici
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 30-06-2007, 19:53:21
mka shku menja për një fileto vici

Edhe mua si ty. Meqe une jam shume e lodhur e kam punuar shume, a na shkon ti e na e gatuan nje fileto vici per bukuri, nje per mu e nje per ty pra?! :) Se juve meshkujve edhe u jepet per te gatuar mish. ;)

Thanks.  :perqafim
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 15:20:59
mendje te mire ke Eleganca,lum si ti.. :perqafim :perqafim
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 15:25:08
me ka shku menja eh per ca....vetem mendja e do dhe e deshiron
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 15:27:55
më ka shku menja eh për ca....vetëm mendja e do dhe e deshiron
une nuk e mora vesh .. :Sse ndoshta do te plotesohej deshira jote hmmmmm:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 15:31:25
nuk je ti wili deshira ime qe keshtu me ler rehat. eshte nje njeri special ehuha.
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 15:33:31
nuk thashe se jam une, por thashe se mund te ndihmoja sado pakez,por nejse :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 15:35:10
me ka shkuar mendja per te puthur pak te buza  fort njerin..qerrata cun ai :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 15:36:33
puthe moj,kush te ndalon ty? hmmmmm:(sidomos ty) hmmmmm:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 02-07-2007, 15:40:06
se kam ketu re.......po dija une cti beja..qerrata cun maskara cun LOL LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 02-07-2007, 15:41:39
llokum
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: wiliams ne 02-07-2007, 15:42:46
eehhh me kete egersi ka rrezik jo ta puthesh por . :S.shyqyr qe nuk e ke per momentin thuaj.. hmmmmm:
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 03-07-2007, 07:54:54
Me ka shkuar mendje per nje imonik te kuq flake e te lengshem. Neser do dal ne market te blej nje se me ka hipur keq nepsi per kete. :)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 19:56:32
Më ka shkuar mendje për një imonik te kuq flakë e te lengshem. Nesër do dal ne market te blej një se më ka hipur keq nepsi për këtë. :)

Akoma s'e kam blere kete imonikun dreqin dhe akoma me hahet shume. Sot do shkoj ta blej nje se s'ben. :(
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2007, 20:05:37
Mka shku mendja tek akullorja e kesaj siper. :D
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:09:27
Mka shku mendja tek akullorja e kësaj sipër. :D

Edhe mua me ka shkuar mendja per akullore. Si ZEMER-BARDHE qe jam, hajde se e ndajme nje bashke. :)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2007, 20:10:58
Po te madhe e paske bre,taman per 5 veta. :D...Po sme dhe akulloren te ha une ate zemren e bardhe qe e ke ti. ;)
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:14:52
Po të madhe e paske bre,taman për 5 veta. :D...Po sme dhe akulloren te ha unë atë zemren e bardhe qe e ke ti. ;)

Ja pra, po ta jap, LEPIJE! Mos u bej tutkun, nga une ke turp edhe ti?! :D :P
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2007, 20:23:37
hahhaha...Une i turpshem?!!!... :D LOL..Po une jam nga ata qe kafshojne. LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elegance ne 06-07-2007, 20:26:59
hahhaha...Unë i turpshem?!!!... :D LOL..Po unë jam nga ata qe kafshojne. LOL

Aha, s'dashke vetem ta lepish, por edhe ta kafshosh hmmm?! LOL I Poshter je. LOL
Titulli: Re: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-07-2007, 20:29:50
Kur jep dicka jep me gjithe zemer  :P, mos mendo se cfare i bej une.Veq dije se e shikoj si syte e ballit vetem se eshte e jotja. :D LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Raldushi ne 30-12-2007, 15:33:24
mka shku mendja per njenen  hmmmmm: :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 30-12-2007, 17:43:06
Per Gjylac ...:D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 31-12-2007, 10:41:27
..per bakllavane qe ben mami im..kjo qe bera une me doli fare e shpifur.. :S  :-[
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 31-12-2007, 13:26:41
per nje perqafim te ngrohte, per nje prekje dritheruese, per nje fjale aq te dashur ehh gjera te parendesishme per dike, por jetike per mua!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Raldushi ne 03-01-2008, 15:53:21
edhe mu mka shku mishel njashtu  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chekevara ne 10-01-2008, 01:18:39
m'ka shku menja me u fejue.... :D sa kenge e bukur :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 19:21:02
..nje udhetim me anije kozmike :P :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 19:22:35
..një udhëtim me anije kozmike :P :P

Hajd hip ne raketen time e te shoheç Stambollin.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2008, 19:25:00
Hajd hip ne raketen time e te shoheç Stambollin.

ehuhaaaaaa ku qenke ti o xhaje..
stambollin e kam pare me kohe
dua te shoh vende te  tjera.. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 11-01-2008, 19:31:39
ehuhaaaaaa ku qenke ti o xhaje..
stambollin e kam pare me kohe
dua te shoh vende te  tjera.. :D

Pika qe ste bie moj laraske, po Stambolli eshte fjala, se do shoheç vende mrekullira moj qe as ne enderr si ke pare :D, eshte si puna e shprehjes, "ec e te jap nje kafe" por qe pi gje tjeter.

Njoshtu
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: çika e maleve ne 11-01-2008, 21:21:09
me shku ne kosove :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 23-01-2008, 14:32:13
Per mushmulla e shege
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 23-01-2008, 14:35:22
ca me kujtove Berni mushmullat oiii e deshtova LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 23-01-2008, 14:53:06
Ku e di une se per cfar lloj mushmullash te ka shkuar mendja ty,se une njoh 2 llojesh njera eshte e bute dhe tjetra e forte LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Aida ne 23-01-2008, 14:58:20
A ka mundesi kjo tema te mbyllet?  ^o)

Jo per gje po me shkateruat me keta ideja tuaja, uffff mushmulla...

Ku dreqin te gjej tani mushmulla dhe shege! LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 23-01-2008, 15:06:19
Kur te iki ne gusht ne shqiperi ti bie me poste nje qese :D Vetem me jep adresen e shpis :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Aida ne 23-01-2008, 15:08:03
Kur te iki ne gusht ne Shqipëri ti bie me poste një qese :D Vetëm me jep adresen e shpis :P

Deri ne gusht do vdes une! LOL

Ekziston ndonje mundesi tjeter? Ka ne Shqiperi DHL rastesisht? LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 23-01-2008, 15:09:51
Ka ne Shqipëri DHL rastesisht? LOL

Ne Shqiperi ka DHL, po tani vetem te bie dege mushmulle ne qese LOL Ne vere behen ato po se di sakte se cfar muaji.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Aida ne 23-01-2008, 15:15:51
Prej sot e tutje e bojkotoj kete teme!   :-[


MAX dhe Syrgjyn, a ekziston mundesia teknike qe postimet e kesaj teme mos me shfaqen tek Postimet e fundit?  ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 23-01-2008, 15:35:22
te iki ne ushtri
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 23-01-2008, 15:48:53
te iki ne ushtri

Lum si ti qe paske deshire,te tjere po paguajn per mos e bere.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 23-01-2008, 15:50:20
Un do iki per hobbyh kur i thon biles kam paguar per te ikur :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chekevara ne 23-01-2008, 21:35:20
per njeren..... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dalber ne 23-01-2008, 22:38:55
ta pi i kafe nga ky robi qe kam tani ngjit :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 24-01-2008, 12:55:45
Per dru LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-01-2008, 13:58:15
per byrek me kungull
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 24-01-2008, 16:49:03
Për dru LOL


Edhe mua. :P :D LOL LOLTitulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 24-01-2008, 17:37:26
hajde mazokiste hajde. LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 24-01-2008, 18:16:01
mushmulla  :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 24-01-2008, 18:52:07
...per nje nate me te qete se e qeta... hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 25-01-2008, 00:39:55
MUCMOLLA sikur e ka emrin ai gjoseni mi goce! me ka shku menja per nje poezi per veten!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 25-01-2008, 14:44:42
mushmulla  :S

Ti ke lexuar ato qe thashe une te nje faqe para kesaj LOL :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: AngelDeviled ne 25-01-2008, 14:47:14
Mushmolla e ka emrin... te dyja 4... uluni. :D :D


Mua me ka shkuar mendja per pak ngrohtesi e ndoshta pak rere e det.... :( (Me ... miss home so bad.. :( )
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 25-01-2008, 15:17:16
Neve nga Elbasani i themi Mushmulla.Ja ku i keni dhe ne foto mua me pelqejn me shumë këto te butat,sa te mira qe janë,ka pasur gjyshi im një rrenje te oborri shtepise,ndoshta CrYsTaL TeaRs i ka provuar se di,ja tna tregoje vete kur ta shohi.

(http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/normal_mushmolla1.jpg)

(http://www.galeriashqiptare.net/albums/userpics/10067/normal_Mushmula.jpg)

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: AngelDeviled ne 25-01-2008, 15:23:51
Ooooh... po keto jane lloj tjeter mor poc...

Une po flas per keto:

(http://www.all-creatures.org/recipes/images/i-persimmon.jpg)

(http://blog.fatfreevegan.com/images/persimmon-cut.jpg)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 25-01-2008, 15:26:32
Ooooh... po këto janë lloj tjetër mor poc...

Unë po flas për këto:


Ca thua ti hahaha shqiptar jemi dhe vesh s'po merremi,po këto janë Hurma,dhe ne Tiranë Hurma besoj se i thonë,po nga jugu kanë një emër tjetër me duket se kaki :D Kurse nga Veriu i thoket ndryshe fare.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: AngelDeviled ne 25-01-2008, 15:38:06
Po edhe Hurma u themi ne... po hurma themi vetem kur flasim me jugun... LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 25-01-2008, 16:45:18
Per Dru...elbasani te jete do ishte mire LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-01-2008, 17:06:34
kanë një emër tjetër me duket se kaki :D


Kaki i themi ne nga Berati. :DTitulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 25-01-2008, 17:26:52
Eee...per kaki....te jene keshtu farezeza LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-01-2008, 17:31:16
mmmmmm tashi me vajti mendja per kakii farezeza :D LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 25-01-2008, 17:32:16
oj mistrece.....ca na kujtove se do e deshtojme ahahaha LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-01-2008, 17:34:49
hahhahaha :D une t'i them babit te me bleje se s'ben ose do qaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 25-01-2008, 17:36:15
Na mi na..bleva une ke turku para ca ditesh..po nuk kane shije si prej Shqiperia LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SwEeTNeSs ne 25-01-2008, 17:44:55
epo se neve ne shqiperi u hedhim uje te bekuar :D LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: AngelDeviled ne 25-01-2008, 17:52:10
Kimca.... s'kam gjetur ketej nga vendet e pupujve te varfer te bashkuar ne Amerike...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: CrYsTaL TeaRs ne 26-01-2008, 23:29:36
lol AD edhe un u habita thash car po thot kjo, ne atyre i themi Hurma jo mushmulla... nejsee e lagu se lagu, mu mka shku menja per ato qe thash  :P


P.S. Berni, po me duket se i kam provuar, po ka pas edhe nje shoqja ime nje peme & me sillte gjithmone.. po sme pelqejn te buta.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 27-01-2008, 02:30:05
uhh m'ka shku menja per icik byrek me djathe dhe spinaq jarge: :love:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Vogelushja Korcare ne 28-01-2008, 15:10:21

Kaki i themi ne nga Berati. :D
Ne korce hurma i themi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 28-01-2008, 15:16:20
Oj gra mushmulla apo mucmolla  nuk jane hurmat se na trashet. jane ca kokrra ne ngjyre te kafte me berdhama te vogla brenda dhe kane shije si te athte! kurse humat jane tjeter gje! po te dyja te mira jane. mua tani me ka shku menja per gjume se vdiqa
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-01-2008, 18:04:55
njonen
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 30-01-2008, 00:10:57
Per ditet e femijerise....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 30-01-2008, 11:10:18
Per nje cigare ne keto momente.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 30-01-2008, 13:47:17
per nje coffe turke ne keto momente..por s'me pihet vetem...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-01-2008, 14:51:02
per bakllava. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: klea19krs ne 12-02-2008, 21:42:51
nje akullore super gjigande me cokollate
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest21156 ne 12-02-2008, 22:12:53
nje klea19krs me shllag
 
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 12-02-2008, 22:14:32
Më ka shkuar mendja për... aty  afer
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 13-02-2008, 16:55:49
shen valentin :):)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chapi ne 14-02-2008, 17:23:42
edhe mua me ka shkuar mendja per banane me shllak ma ofron njeri///chapiiiii
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chapi ne 14-02-2008, 17:25:33
do ma ofrosh nje ti lefter
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2008, 19:40:31
Prit ihere ti shof syte,se te jap une banane sa te doje shpirtii. :D


Mka hsku mendja per Xha Milon. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 14-02-2008, 20:49:24
per geshtenja te pjekme me ka shku menja :D :P
shpejt kush do ti pervishet punes te mi gjej LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-02-2008, 20:58:59
Me sill adresen se di dergoj una.. :D
Këtu i kemi  me thase ne çdo vend :D

 :perqafim :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: çika e maleve ne 14-02-2008, 21:42:59
e dashur mi dergo mua disa meqe e dine adresen time ,
se edhe mua me ka shkuar mendja per geshtenja :perqafim :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 14-02-2008, 22:11:00
Ti hipi tranvajit e shko blej vete  :D Nje e ke para CA-se LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 18-02-2008, 10:53:42
Per fiq te lashte :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 20-02-2008, 13:46:18
Për fiq te lashtë :(

Fiq te moshes se trete e kishe fjalen ti me cupe  LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 20-02-2008, 20:46:07
Per fiq ore..palafiq opo ky LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 20-02-2008, 22:49:45
byrek me kungull ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 21-02-2008, 01:01:36
qumeshtor
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-02-2008, 01:28:12
Per duda :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: klea19krs ne 22-02-2008, 18:57:23
me ka shkuar  :XX mendja te kem te dashurin prane qe sw kam tani :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 22-02-2008, 19:42:52
Me ka shkuar mendja te bej dush :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-02-2008, 20:03:13
Për duda :D


Ihaa ka kohe qe nuk kam ngren duda :D sa i kam qef
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: belushi ne 22-02-2008, 20:03:59
Më ka shkuar mendja te bëj dush :D

Ik beje por mos harro te kthehesh prape....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-02-2008, 20:40:26
mushmulla
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2008, 23:55:24
vals :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 22-02-2008, 23:57:13
Per cigare... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 23-02-2008, 00:45:18
Per chupa chups LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 23-02-2008, 01:53:21
Per tiramisu :X
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 23-02-2008, 16:59:54
Për tiramisu :X

duku ketej se sot ishte ne menune time :engjell:

per nje telefonate me mbesken :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 23-02-2008, 18:27:34
ne keto momente po me shko ne menje me i kap nipin dhe ket timin me i centru i cike se ma hoqen zarin. pfff me shmenen hahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-02-2008, 12:10:16
Per kumbulla te tharta. LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 24-02-2008, 12:11:40
Për asgje  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 24-02-2008, 13:52:09
Per Dardha LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 24-02-2008, 14:49:22
Per fara luledielli.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 28-02-2008, 16:28:13
Per cigare...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 21:44:09
Mka shku mendja me u fejueeeeeeeee.... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 21:46:53
per nje udhetim diku...ne galaktike :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 28-03-2008, 21:49:24
Mka shku mendja mos me e lane vet kte ne galaktike. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 28-03-2008, 23:14:36
per nje dhurate surprize... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: hurma ne 28-03-2008, 23:15:32
per hurmaaaaaaa  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 29-03-2008, 12:17:09
Per Kajsi

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 12:29:17
per seks me pozicione hahahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 12:38:11
per loje mos me nxe . :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 12:38:58
si luhet kjo loje? hahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 12:43:24
me pozicione per te shmangur zjarrvenien. LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 12:44:29
se kapa. ma shpjego me ne vija te trasha hahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 12:47:06
Degjo mishel po u trashen gjërat s'ka nevojë për spjegime por për aksion. LOL  Kështuqë te keqen leri gjërat te ecin normalisht pa u trashur. LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 12:49:02
rregullat e lojes kerkova . jo ta luaja hahahaha. varja. prape aty jam te ideja fillestare. u torturova tu bo amore me i stil hahahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 12:52:27
jam kurioz te di atë doren e thyme si e perdor. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 12:55:42
pikerisht efekti dores me pengon. ne misionar hahahaha. sa kurioz je dhe ti mo shoku. jo per gje po sa me terhoqe vemendjen hahahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 12:59:14
jo për gjë po sa me terhoqe vemendjen hahahahaha  EJ PA MA THUAJ NE CFARE PIKE TA TERHOQA VEMENDJEN :p :p
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 13:02:12
e varja po he . mos trash zerin te pakten se mbas dopios se dyte nuk me shofin syte. hahahaha. me ka shku menja me ehh
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 13:06:54
Tani je ti apo une ne dopion e dyte? :P

Nejse me ka shku mendja per ......... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 13:08:10
une jam e jam. ti ku je? hahahaha mos je te e treta
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chekevara ne 29-03-2008, 13:09:17
thujeni mo t'shkreten,,,se ju ka ngel n'fyt :D...thuni: m'ka shku menja per force graviteti... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 13:11:19
une e kam thene me troc se aq. apo spo di me lexu. hahahaha.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 13:12:48
varet se ku te perplas graviteti dhe pastaj te ben te mos mendosh me per te. :P :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 13:13:34
LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 13:16:30
avash se mos derdhesh goten e kosit eee te keqen LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-03-2008, 13:19:06
mos ki merak nuk e coj dem. me kane mesuar te jem nikoqire. hahahaha asgje scohet dem apo jo! hahaha ika tani se me ka ik qimja . ti boj realitet. se ngela tu bo gerr gerr kot
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 13:23:31
HAjde ik atehere dhe e gjetsh disponibel ate qe te ben qejfin se te iken dem vrulli pastaj. LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 29-03-2008, 19:52:47
për geshtenja te pjekme ^o) :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 29-03-2008, 22:46:53
Se di pse.Por deri para nja gjysem ore kam qene duke sikuar footbol dhe me te vertet mpat shku menja per forum.
Titulli:
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-03-2008, 23:15:12
me ka shkuar mendja per mish zoge. lol
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lamtumire ne 29-03-2008, 23:31:01
per t'u ber manekin
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 31-03-2008, 19:05:37
pakez kohe vetem per veten time.. ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 31-03-2008, 19:13:15
Per .................
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-03-2008, 19:37:32
per pjeshke lol
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lamtumire ne 31-03-2008, 23:16:02
per t'u martuar
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-04-2008, 00:00:43
Per cigare..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lamtumire ne 01-04-2008, 00:01:39
dush
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-04-2008, 21:27:07
prap per pjeshke LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2008, 23:01:09
te mbette ne fyt ty siper..


 te zihem me dike..ama keq fare.. ^o) :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 23:04:19
Mka shku mendja me u zone me kto lart. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 01-04-2008, 23:15:46
Mka shku mendja me u zone me këto lart. :D
U wouldn't wanna try.. ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 01-04-2008, 23:18:20
haha..Yeah I know I know. ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 01-04-2008, 23:20:07
me ka shku menja me ju puth te gjithve fort se jeni si yje
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Kinge ne 01-04-2008, 23:23:09
me ka shku menja per turshi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2008, 17:41:55
nja 3 ore ne nje banje  me avull  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 02-04-2008, 23:03:20
me ka shku mendja per 1 cigare qe skam.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lamtumire ne 03-04-2008, 09:30:53
t'i them ksaj siper qe ta le duhanin; shkakton pirje pasive ne forum.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 03-04-2008, 09:39:47
Me ka mar malli per tu lare ne det :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: stalion ne 03-04-2008, 10:32:54
me ka shku mendja per miser te pjek. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 03-04-2008, 12:43:43
Mua per Miser te zier :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 03-04-2008, 17:33:12
..te harruar gjithcka momentalisht.. ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 03-04-2008, 17:33:40
per kte lert ;):)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 06-04-2008, 16:31:32
geshtenja te pjekura :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-04-2008, 17:14:47
Ti pjek ca geshtenja kesaj. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 07-04-2008, 18:00:40
te pi kafen me ato feckat e punes. u harrova fare.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 07-04-2008, 19:41:00
te pi aranxhate
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 07-04-2008, 23:46:06
Per pjeshka mka shku menja.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Aida ne 07-04-2008, 23:59:40
Nuk e di pse, po mu kujtuan tani turshite siq i bente nena ime...kisha vrare njeri per nje pjate me ashtu turshi.... :-[
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 17-04-2008, 00:00:22
Per pizza..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: hurma ne 17-04-2008, 00:01:38
per pareeee....mua vetem te paret me rri mendja kohet e fundit  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2008, 00:03:52
Hahaha mua gjithmon tek paret me rri menja edhe tek gocat :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2008, 00:07:20
Mka shku mendja me e reh dru ket Charlien :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 17-04-2008, 00:09:02
Me ka shkuar mendja tja fus nje shpull Lefterit :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 17-04-2008, 00:11:50
Edhe mu mka shku mendja me e reh shpulla ket  Zanen vende vende :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2008, 00:12:43
Nuk guxon me dore me prek se te vras kopuk breee :D


Me ka shku menja me shku tek kjo hurma :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: hurma ne 17-04-2008, 00:13:57
Nuk guxon me dorë me prek se te vras kopuk breee :D


Më ka shku menja me shku tek kjo hurma :D

 :-[ :-[ s'kam hurma ne shtepi me vjen keq...nuk eshte stina  :P

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2008, 00:14:46
Ska gjee ...ben edhe pa hurma mjafton vetem tii :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 17-04-2008, 00:31:46
Me ka shkuar mendja te pi nje cigare dhe nje kafe..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 17-04-2008, 00:32:26
Po pij kush po te ndal :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 17-04-2008, 00:33:12
LOL LOL po pritoj me e qit kafen..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 17-04-2008, 12:00:08
te arratisem diku :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 17-04-2008, 12:17:03
Me ka shku menja te strukem ne ty. dhe te ndjej duart e tua te me qarkojne dhe te rrime ashtu pa folur! pastaj....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 17-04-2008, 12:30:13
Per Shege
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 19-04-2008, 19:25:33
Mka shku menja ti ftoj sonte ca zocka e te dal ne ndonje Club te behem tape. :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 20-04-2008, 21:10:15
te degjoj  "Tears in Heaven".... ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 21-04-2008, 15:31:33
  Per nje akullore ( por tani nuk mundem   :@)  (?)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 21-04-2008, 15:46:03
Kjo arrihet me pune, perpjekje, sakrifica dhe neglizhence :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 21-04-2008, 23:02:29
cna kujtove shegen ore djale..Berno apo me flihet mua pa e provuar :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 21-04-2008, 23:20:32
..te provoj ca rroba momentalisht.. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 09:45:11
per nje sere gjerash.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: stalion ne 23-04-2008, 14:27:21
per ty. :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 23-04-2008, 15:19:22
per ke mo delenxhi burre hahaha. me ka shku menja me pi i kafe tashi
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-04-2008, 16:46:26
per lakror me dy pete. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 23-04-2008, 20:58:44
Per nje pice havaiane me proshute, ananas, 4 lloje djathrash, karkaleca... Ika, ika te marr nje se ju lashe edhe juve pa ngrene :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 23-04-2008, 21:03:16
te.........vrapoj drej dikujt :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 23-04-2008, 22:44:35

  Te te puthe pakez
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: erlehta ne 24-04-2008, 20:05:20
per petulla  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 25-04-2008, 11:34:05
per puthje te zjarrta.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 25-04-2008, 21:03:01

  T`i mbylli syte dhe te mendoj
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 28-04-2008, 13:06:52
per qershi
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-04-2008, 13:59:22
per bakllava :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 28-04-2008, 14:20:03
per nektarina. emmm sa mu hakan
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 28-04-2008, 17:19:25
Per Pjeshke dhe Rrush
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 10:15:44
per pak gili vili
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 13-05-2008, 14:27:33
per shalqi.. dhe eshte faji im qe smora..pertova :-[ :D :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-05-2008, 16:37:51
Per pjeshke dhe shalqi :P :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-05-2008, 16:40:10
Per nje perqafim nga x.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 21:02:36
per nje kafe
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 13-05-2008, 21:10:32

  Pata me ta ba nje kafe por, po me percjellin!!!
  Me ka shkue mendja me e thane ate qka po mendoj!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 21:13:58
thuaje.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 13-05-2008, 21:22:22

  Jo nuk mundem ketu.
 
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 13-05-2008, 21:30:19
perse cndodh?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 09:02:20
Per nje paracetamol ne keto momente :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 09:46:48

  T`ia beje nje masazhe te lehte profesionale Trandafilit,s`do te kete nevoje per hapa pastaj.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 09:54:01
Oh Hektor te lutem mos na kujto masazhet tani.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 14-05-2008, 10:14:42
  T`ia beje një masazhe te lehtë profesionale Trandafilit,s`do të këtë nevojë për hapa pastaj.


O çuni i kam bërë unë mbrëmë ...tashi njeher s'ka nevoj për te ;) :D


p.S. Stefi une masazhet i kam gratis nuk pertoj fare per goca :D 
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 10:41:04
Oh Hektor te lutem mos na kujto masazhet tani.
  Masazhet i beje me deshire, po ku t`ia nisi se.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 10:44:16
O zot, o zot, o zot cfare meshkujsh te sjellshem qe jeni, lum si ne qe ju kemi.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 10:52:03

   Flm per komplimentet, edhe ti je e kujdesshme.
  Nuk jane vetem keto te mira qe i kemi, ka surpriza te tjera!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 10:53:31
Uuuuuuuuuuu ky ishte premtim ?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 11:04:25

  Premtimet i mbaj, po edhe ti duhet te premtosh dicka.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 11:05:59
Pa he ta degjojme nje here cfare duhet te premtoj une ?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 14-05-2008, 11:11:08

  Një kafe me mue live.[/i]]Një kafe me mue live. (ftp://[i)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-05-2008, 11:55:49
ktu qeka kput shiriti.  e si u la?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 14-05-2008, 11:57:50
  Një kafe me mue live.[/i]]Një kafe me mue live. (ftp://[i)

Hahaha Hektor, ok ta premtoj kur te vish ne tirane do ta pime ate kafen live.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-05-2008, 12:00:40
Hektor masazhin e more mbreme nga Charlie. (The best ever)
Migjithate flm qe ofron :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-05-2008, 13:11:31
Per Schatzin...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 21-05-2008, 23:17:04
mich auch für mein Schatz...der so viel mir fehlt
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 08:48:29
per gjume se jam pa!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 08:56:18
nje masazh..LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 09:02:50
NUk dashke hic ti  :D nje masazh ne pike te mengjesit  :D

Per asgje ne keto momente  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 09:05:44
se ke idene se sa do doja, ky gjumi me paska mpire fare
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 09:11:39
Edhe une me gjumin ashtu jam, duhet te leviz pak qe te me dale.

Nje kafe tjeter mbase do me bente mire tani.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 09:18:00
nuk te ben mire me...dy rrjesht :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 22-05-2008, 09:25:04
E di e di, prandaj nuk e piva.

Atehere nja dy gota uje te ftohta qe te me zgjojne  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 09:27:35
e pra....me ka shkuar mendja per luleshtrudhe :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 22-05-2008, 09:54:36
per asgje
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 10:53:08
per pjeper me kish shkuar mendja e bleva nje dje


Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 10:56:42
Per asgje as asnjerin ne keto momente
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:02:56
vazhdoj te bluaj ne koke per shijen e luleshtrudheve.. hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2008, 11:04:39
Tani po. Its pica time. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:06:05
aman kam une nja gjysem kg luleshtrydhe po ti nis me poste LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:06:49
LOL mqafsh ma co,se deshtova un
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 11:57:38
ja ti nis me DHL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 11:58:59
flm, po me co dhe ndonje wuestel, se spaska ktu te fasfudi
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-05-2008, 12:03:51
ja ta porosis :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest11984 ne 22-05-2008, 12:05:27
thnx :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: BabyDance ne 30-05-2008, 12:42:41
m'ka shku mendja per nje caj t'ftoht
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2008, 12:45:55
per pjeshke :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 14:15:16
per me u fejue  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 14:18:05
Fejou e bre se mbarove per.....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 14:20:12
mbarova per pjeshk doja me thon ee  :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 30-05-2008, 14:23:55
Mos deshe te thuash per kastraveca :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 14:47:07
jo mos te ka shkuar ty charlie per kastraveca fshati  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 15:38:58
Cme ka shku menja per tu fejuee :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: BabyDance ne 30-05-2008, 15:44:52
yy kollaj more fejohu se kollaj oshte  :P
a don me bo dasem se  hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 15:48:09
yy kollaj more fejohu se kollaj është  :P
a don me bo dasëm se  hmmmmm:
Kismet te fejohem njiher pastaj dasem do te ftoj dhe ty merre orkestren tende qe te kendosh live :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 15:49:12
yy kollaj more fejohu se kollaj është  :P
a don me bo dasëm se  hmmmmm:


po mi dell vullnetare ti  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 15:53:08
Per dicka qe nuk thuhet ne kete ore :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: BabyDance ne 30-05-2008, 15:55:01
Kismet te fejohem njiher pastaj dasëm do të ftoj dhe ty merre orkestren tënde qe te kendosh live :D

yyy qyqa sa do me paguash ti ? :P


po mi dell vullnetare ti  :P

pse ke frige ti, shih, djali don me u feju  ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 15:57:26


pse ke frige ti, shih, djali don me u feju  ^o)
[/quote]

jo mi e mirepres nje ofert te till  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 30-05-2008, 16:25:11
peshk zgare ^o) :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:26:12
dream te jap un nje peshkaqen mi e ke per nji muj  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 30-05-2008, 16:40:33
o ky lloj mostre me shkatarron tu qesh. mu me ka shku menja me flejt
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 16:45:01
o ky lloj mostre me shkatarron tu qesh. mu më ka shku menja me flejt


Mishi ec fli ke preheri i burrit moj ku ka me mir se ne shpin tende  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 30-05-2008, 16:45:20
Me pi aranxhat :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 30-05-2008, 16:59:34

  Me ka shkuar mendja me i ra ne dore se nuk eshte tue ardhe.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 30-05-2008, 17:01:25
S'ka nevoj te na tregosh neve ate e ben per vete ti :D
p.s mos na kujto ate pune tani se.... :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 30-05-2008, 17:06:36
me pa nai film erotik se skam cbej  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 31-05-2008, 17:00:00
Me ka shku menja me u shkep me nai Tironce, se na mbyten katunaret e civilizume  :@
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 31-05-2008, 17:15:23
do marr ciften do dal per gjah jam shoku jaman jaman  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 01-06-2008, 11:34:11
geshtenja te pjekura :-[ ^o) :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-06-2008, 23:49:40
Mka shku mendja meu fejue :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 02-06-2008, 09:31:19
Se c'me shkoi mendja per luleshtrydhe tani.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 02-06-2008, 10:42:55
per pushime relaks total nga gjithcka...gjithkus h
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 12:01:27
Per redbull pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 12:05:21
Per keks :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: stalion ne 02-06-2008, 12:47:49
per ravani. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 12:49:36
Me leng apo pa leng?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 12:50:41
Me lenge me e shijshme eshte :D

Edhe une vdes per to
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 12:51:34
Mbreme hengra une bici bici :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-06-2008, 12:52:20
Me ka shkuar mendja per nje "te shpejte " me kete lart :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 12:53:08
Hahahha c'eshte kjo oreee :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 12:53:31
S'kam te shpejta une vetem te ngadalta. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: stalion ne 02-06-2008, 12:54:08
Me leng apo pa leng?
si te te pelqej ty se une nuk ankohem.lool
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 12:58:58
Eh me keng ka lezet....
Tane me ka shkuar mendja per dike qe eshte shume larg trupit por afer zemres
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: stalion ne 02-06-2008, 13:15:40
merre ne tel te te vije.mos e turturo veten se gjynoh.lool
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 13:16:41
Nuk eshte burri jo ;)
Burrin ketu ngjit e mbaj une..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 02-06-2008, 17:48:17
na petllen me kte shprehjen
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 17:49:30
Me cilen ore? :D
p.s per c'fare te shkoj mendja ty? hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 17:49:56
Per seks :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 17:51:55
Go and get it pra... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 17:53:09
I need one beautiful girl to do that :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 02-06-2008, 17:57:02
Me cilën ore? :D
p.s për çfarë te shkoj mendja ty? hmmmmm:
do jete per mamin tend pra ajo shprehja :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 17:58:07
Qenke njeri...
Prap nuk te kuptoj..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 02-06-2008, 17:58:54
te tallem me ndonje budallaqe  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 02-06-2008, 17:59:19
me ka shkuar mendja per te ngrene fiq fshati
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 02-06-2008, 18:08:18
Qenke njeri...
Prap nuk te kuptoj..
njeriu pra qe eshe larg por afer zemres
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-06-2008, 19:05:34
Aha ate thuaj ti de...
Tani me ka shkuar mendja per dicka te vecante...pilaf me kos :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 20:51:42
nje pice tek "Juvenilia" hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 02-06-2008, 21:55:11
per geshtenja :D ndac te zieme ndac te pjekura, s'kam pretendime :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 22:00:36
për geshtenja :D ndac te zieme ndac te pjekura, s'kam pretendime :P

kopjace :P :P

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 02-06-2008, 22:06:34
s'e kuptoj sa shpejt arrite ne konkluzione :O me sa lexoj me siper postin tend ke shkrujt per pice... ath s'e kuptoj se perse me je hedh duke me piketuar si "kopjace" hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2008, 22:07:53
geshtenja te pjekura :-[ ^o) :)

ishte shaka de
anyway

nga ke humbur
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 02-06-2008, 22:12:55
my dear, don't think I read that far :O ehuhaaa s'kam kohe te shfletoj faqet e forumit sa ka :P

s'kam humbur jo, rrugen e gjej kollaj una :d thjesht s'kam aq kohe te tepert per forumin :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 02-06-2008, 22:53:52
Hec ore me shpesh kendej nese do te hash geshtenja :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Elated ne 02-06-2008, 23:23:48
'Mana'  :S
Shume e shume vite pa i shijuar.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 00:07:42
Per mare. ahh sa mu hakan.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 03-06-2008, 00:09:24
Për mare. ahh sa mu hakan.
mos je gje cik me barre...se ti vete e ke thene qe dhe ngelesh lehte LOLnejse...mirembrema si te kam sot ?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 03-06-2008, 00:22:08
Top hat me ke. po te isha me barre sdo me shkonte mendja per te ngrene ne fakt. puc
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Bekimi ne 03-06-2008, 03:12:18
Petë me spanaq.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-06-2008, 09:16:15
Tani me shkoi mendja per vosa... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 04-06-2008, 12:02:54
per seks..as me vjen turp ta them :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 04-06-2008, 12:06:27
PER MANAFERRA
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 14:24:52
per nje bjonde qe do vi sonte  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 04-06-2008, 16:50:15
'Mana'  :S
Shumë e shumë vite pa i shijuar.


PER MANAFERRA

Cna futet nepsin per keto 2 gjera qe keni permendur, kur te iki une ne fund te korrikut Manaferra kam per te gjetur, ishalla jane gjalle ferrat hahaha sa per Mana sbesoj se me duket se tani nga mezi qershorit behen manat.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 04-06-2008, 17:25:27
per te honger kummlla te vjedhme nga kopshti gjyshit  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 05-06-2008, 23:09:57
manat jane bere mor djale mjaft te zgjatesh doren e ti hash.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 09:29:43
Me ka shkuar mendja per hashure...ooo sa i kam ne qef tani... :( :( :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dalber ne 06-06-2008, 10:06:02
Per paidhaqe qengji  jarge: jarge:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 12:58:25
per nje labce vence
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 16:09:54
per shume gjera vecse ktyesorja per dicka qe nuk thuhet tani... :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 06-06-2008, 16:48:48
Për paçe koke dhe një shtambe me dhalle te ftohte...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 06-06-2008, 19:34:40
Per "nje te shpejte" me ndonje goce ketu :P :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 19:55:43
 LOL LOL Jojo:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 06-06-2008, 21:17:46
u shkrive fare moj :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 22:26:22
Edhe une ka ardhur koha e shkrirjes me duket... :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chekevara ne 06-06-2008, 22:32:26
si ju hyry moj vajza, nen shale, apo mbi shale?....se edhe une si capi.......sporteda shes jemi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 22:33:36
S'ka rendesi se si apo ku?...rendesi ka te hy... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 22:37:31
Për paidhaqe qengji  jarge: jarge:
keto te shkaterrojne nga emri
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 22:39:48
këto te shkaterrojne nga emri
LOL LOL ashtu eshte... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 22:42:09
LOL LOL ashtu është... :D
ctu hash atyre
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-06-2008, 22:47:46
ctu hash atyre
E pra kur e degjova per here te pare kujtove se ishte shaka por ashtu e kishin emrin me te vertet LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 06-06-2008, 22:59:29

  Te fle se me mbyllen syte per gjume.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 06-06-2008, 23:01:02
  Të fle se me mbyllen sytë për gjume.
mire qe me kujtove ti....mgjs po pres dike ne msn

e kote te fle
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-06-2008, 17:29:27
Gjoks Pule :P :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 13-06-2008, 18:06:59
per lojen qe luanim te vegjel- Kapshtriqi, pa ca loje LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 13-06-2008, 18:09:02
te hidhen ne lum dhe te rri nja 2 ose 3 or
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 13-06-2008, 19:08:52
ky do te mbytet ne lume :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest23196 ne 14-06-2008, 16:13:43
per nje dor pushimesh.......... ................
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 19:39:01
Per shume gjera qe nuk numerohen,,,eehhh,,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 14-06-2008, 20:39:51
shume nostalgji :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 22:25:34
per nje redbull,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 14-06-2008, 22:29:35
te jane mbaruar
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 22:31:08
jo jo vecse pertoj ta marr,,,, :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 14-06-2008, 22:33:39
thuaj burrit qe te ka shkuar mendja,,,,,per redbull
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 22:34:41
burrit i thashe,,,,dhe tani ma bjen,,, :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 14-06-2008, 22:44:00
lum si ai
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-06-2008, 22:45:03
eeh sesi ma din hallin ky mu,,,ika une se erdh redbulli,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 16-06-2008, 12:31:42
Mka shku menjdja per Dreamken. :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-06-2008, 12:43:24
Mua per fiq :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-06-2008, 12:54:14
Per qejf. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 17-06-2008, 10:45:39
Mka shku menjdja për Dreamken. :perqafim

Hug for U 2

..per shume gjera :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2008, 12:59:27
per nje brune. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 13:00:20
Ketu jam une,,, :D
Tani per dardha,, :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 14:55:02
me shku ne piknik me mishin  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 17-06-2008, 15:27:30
mos harro zgaren
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 17-06-2008, 15:37:54
do marr deh vasken me vete  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-06-2008, 22:21:11
per cokollate tani,,,c'me gjeti dhe mua,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 18-06-2008, 00:23:36
te iki me ndonje zocke tani se esht von  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 18-06-2008, 09:52:24
Per qershi :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:12:37
per nje cope buke se vdiqa,, :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 19-06-2008, 12:23:21
te pucc njeren fort
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-06-2008, 12:24:48
kam uri te madhe,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-06-2008, 12:07:33
Per nji pjat gjell se vdiqa :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 12:14:38
per gjume  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 12:37:54
per dicka qe nuk thuhet,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 20-06-2008, 12:41:55
Edhe mua po ca ti bej se jam ne pun tani :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 12:52:44
 LOL LOL :puth
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 13:22:12
per fiq..ua ca nepsi si me qene shtatezane  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 13:29:10
per te peshku
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 13:44:17
për diçka qe nuk thuhet,, :D
  Nese nuk thuhet, nuk behet!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 13:48:35
u be ajo,,, ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 13:59:13

  Te nisem drejt saje.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:07:26
Drejt kujt?,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 14:23:13

  Te i mar ere trandafilit.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:25:19
Kujdes se merr gje tjeter se,,,, LOL :puth
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 20-06-2008, 14:32:00

  Gjithecka qe ke i pranoj,ske asgje te pa vlere ti.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:37:10
hhaha ok atehere,,,por mos trego,, ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 14:38:40
me tall lesht me njeren
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:49:11
per me i dhan CH nje perqafim te fuqishem,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 20-06-2008, 14:52:07
Per me i jep nje puthej ksaj siper :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 14:52:54
per dicka tjeter tani,,, ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 14:55:17
me pa ca te forta qe ben njera pa tru LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 20-06-2008, 15:23:32
me tall lesht me njërën

O Mistrec, kujdes kur shprehesh ne kete menyre, shume veta po ankohen nga menyra e te shprehurit tat ne forum, mos u tall shume.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 15:25:12
me i dhan nje :perqafim Bernit per punen e mire qe ben,,, ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 15:41:51
O Mistrec, kujdes kur shprehesh ne këtë mënyrë, shumë veta po ankohen nga mënyra e te shprehurit tat në forum, mos u tall shumë.


un nuk thash emer dhe si te them un me tall meren apo lesht ???
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 20-06-2008, 16:54:54
Me ka shku menja per fiq me fara
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 16:57:54
Gjera te mira. :p
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 20-06-2008, 16:58:56
Më ka shku menja për fiq me fara

per nga ata te medhenjte e zinj LOL

te lashte u themi ne..dhe une vdiqa ua ca nepsi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 20-06-2008, 17:00:14
Me ka shkuar mendja te dal buze detit xhiro. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 20-06-2008, 17:03:19
Per nje shetitje ne pyll :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-06-2008, 23:40:06
per spageti,,,,eehh deri neser do vdes,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 22-06-2008, 10:01:49
Per ashtuuu :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:13:40
per redbull :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 22-06-2008, 12:16:41
per te puthur fortttttt dike qe po me mungon shume.. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:18:25
edhe une ty :D :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-06-2008, 12:28:13
te me bejne nje masazh :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 12:29:39
 nukduatedegjoj sedi:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 14:09:24
nje trendafil partikolar
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:20:45
edhe per nje redbull tjeter,,tani sa mbarova nje :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:23:28
Um ka shkue menja mu nda prej kesaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:26:53
 :( :( :( hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:32:36
Me ka shku menja me ik dikund :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:34:08
shko mre kush po te nal :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:35:04
Me ka shku menja mi ja mbyll gojen kesaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:36:19
eehhh,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 14:38:49
te bej nje sy gjume :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:39:28
pritme dhe mua :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 22-06-2008, 14:40:46
mos u vono :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:41:47
vec sa te marr divorcin :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:44:29
Ja ku e kee :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:45:58
ooo titi hajde se u ba qameti,,,buri me dha divorcin :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:47:26
Nuk behet joo ...merre dhe mos u kthe mee tek une :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:48:43
 LOL.,,,kaq shpejt me heq dhimbjen ti ee?,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:50:32
Cfare dhimbjee ? :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:52:38
te zemres
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 22-06-2008, 14:53:45
Pse une te kam bere me dhimbje zemre ee ok ok :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 14:56:45
sa vone kupton dhe ti,,,mos je shtatanik???,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 22-06-2008, 16:37:55
te me pickoj skifteri i atij..qe mezi po pres kur ta takoj ti them qe e kam jete  :engjell:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 22-06-2008, 19:30:46
pjeshka
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-06-2008, 19:56:53
per qumesht te nxeht me sheqer,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 23-06-2008, 21:55:26
me ka shkuar mendja...qe per njehere te vetme te dale nga vetja...dhe te dale jashte meje bisha....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 23-06-2008, 21:56:38
 :S :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-07-2008, 00:29:28
Me ka shkuar mendja per cigare..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-07-2008, 12:05:53
tani per tani per nje caj shqiprie,, :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 01-07-2008, 14:06:19
Mka shku mendja per pjeshka te buta. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 20:51:04
Mua per vosa,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 05-07-2008, 22:49:21

  Mua per nje puthje me...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-07-2008, 23:43:28
edhe mua per nje puthje me ate,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 06-07-2008, 00:04:21

  Me ka shkuar mendja te nisem per London.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-07-2008, 10:52:53
pjeshk :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 10:53:47
mua per dardhe,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-07-2008, 10:56:34
per buze :D :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Belinaa ne 06-07-2008, 11:02:36
me ka shkuar mendja per shume gjera qe nuk behen :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-07-2008, 11:04:50
Po ti thuaji njehere. :P

Me ka shku mendja per nje masazh. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 12:46:13
mua me ka shkuar mendja per nje kinez qe te me masazhoje,,,eehhh,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 12:47:05
Une e bej me mire se kinezi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 12:49:06
po po dihet por kujtova se nuk je ketu,,papapa nuk mundet te flase njeriu ate qe ndjen :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 12:49:52
Pse cfare ndjen ti ee :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 12:51:26
e thashe pra nje kinez = me nje masazh :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 12:52:48
Ta bej une mo pse kinezi :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 12:54:45
Nuk e di sepse kinezet njihen per ate pune,,,dhe rri pa merak kur je rreth tyre sa nuk kane gjo ne terezi,,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 12:56:45
Nuk me ke provu mua se nuk me nderron pastaj kurr :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-07-2008, 12:59:53
 LOL LOL,,,a di ti me ba masazhe aa?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-07-2008, 13:01:01
Me mire se kinezi biles :d
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-07-2008, 14:18:02
me ka shkuar mendja per buke me djath,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 07-07-2008, 14:26:05
Me ka shkuar mendia per byrek hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-07-2008, 20:20:29
Per nje gote vere te bardhe,,,ka kohe qe nuk  e kam provu,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 09-07-2008, 20:27:27
ktu tek ne vera<e bardhe dhe e kuqe> :D eshte fantastike
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 10-07-2008, 09:29:22
Per nje redbull ne piken e mengjesit,,,pu pu pu,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 10-07-2008, 11:09:50
Per nji kadaif me akullore :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:01:26
Per nje puthje,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 12-07-2008, 14:02:58
 perq
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:04:59
thnx :puth
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 12-07-2008, 14:07:17
ishte kenaqesi<edhe pse me korrospodence :P>
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:08:10
shyqyr qe ishte per ty :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 12-07-2008, 14:09:41
une flas per vete gjithmone :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:10:55
e mora vesh,, :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 12-07-2008, 14:12:47
sbesoj mbase :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-07-2008, 14:15:31
eehh as une jo,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-07-2008, 12:42:19
Me ka shkuar mendia per .... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 12:51:13
edhe mua aty me rri,, :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chekevara ne 13-07-2008, 18:23:54
per njeren :-[
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Cami ne 13-07-2008, 18:26:37
me ka mendja per me marr ca dit pushim por ca ti besh atij shejtani shefit tim qe nuk ja jep pushim fare... keshtu qe po mendoj me ik pa e pyetur fare
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2008, 18:34:52
me ka shkuar mendja te bej skandal sonte,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Cami ne 13-07-2008, 18:55:11
me shkoi mendja te vete ne nje vend ku servojn birr te ftohte edhe ate eshte Krikell Peje uaaaa nuk do pi shum tani vetem 4
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 14-07-2008, 17:56:59
Mka shku mendja me u martueeeeeeeeeeee.. .. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lura ne 14-07-2008, 18:01:32
Per nje pjate me karkaleca....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-07-2008, 19:06:31
Per dicka qe nuk thuhet ne publik,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-07-2008, 19:35:46
per gili vili. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Berni ne 17-07-2008, 10:26:52
Per Thana
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 10:28:50
Shi si na i kujton edhe ti tash ato??,,, :D,,Mue per vosa,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2008, 12:23:20
pjeshke pa push :D :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-07-2008, 12:26:39
Vetem per uje me akull,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-07-2008, 12:30:51
Vetem per .... ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2008, 12:33:25
Hape zemren mos ler merake. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: U.J.K.U ne 17-07-2008, 12:34:29
E ka brenda se nxjerr dot jasht "sikletin" LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-07-2008, 12:37:41
e se me pak vullent e leshon veten po te deshiroje. :P LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 18-07-2008, 18:06:56
Vetem per dicka,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 18-07-2008, 23:56:51
per doza te vogla mirkuptimi...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 00:08:23
Per buke,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: eurogina ne 19-07-2008, 02:50:05
........hallvë
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 02:52:39
Shiii dreqi mos ma bjer ndermend se vdes per tee :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: eurogina ne 19-07-2008, 02:56:05
lene mo se po me del leng nga goja per hallve qe kam vite pa e honger

ufffffffffffffff
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2008, 03:01:11
Qyy ufff ..lene mi mos ma kujto mee :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 03:41:51
Per kos me uje,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 09:35:10
Per limon te njome,,,uuff
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 19-07-2008, 23:32:01

  Per buzet e saje
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-07-2008, 23:38:31
Per puthjet e atij,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 19-07-2008, 23:41:23

  Per nje La Ruzh me te
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-07-2008, 14:52:39
Per salmon....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-07-2008, 18:48:22
per nje gje te mire :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 26-07-2008, 00:41:19
per pak vere te kuqe se dje piva pak dhe tani pertoj te hap nje shishe.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-07-2008, 08:08:26
Per redbull...qe te mi hapi syte..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-07-2008, 07:17:14
per nje ferkim shpatullash. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 29-07-2008, 07:22:40
per pak qetesi...per pak ngrohtesi... :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lura ne 01-08-2008, 18:57:13
Per nje cope buke me gjalpe e me sheqer :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-08-2008, 15:37:38
Per uje me akull dhe luleshtrydhe..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Capkenja ne 02-08-2008, 19:28:52
per nje te kafshuar ne buze....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: joy&joy ne 07-08-2008, 13:29:29
e me ka shku mendja me u martue,,,,,,,,,,,
e,,,,,,
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-08-2008, 13:35:34
Per nje puthje vallai...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-08-2008, 17:45:08
per pjeshk pa qime. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 12-08-2008, 12:37:15
per nje korona buze detit...me kripe e limon..paaaaaaa sa mu pika  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 12-08-2008, 12:42:28
te sjell burri ty nje ark te madhe e pim bashk anes detit te palar :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-08-2008, 13:04:20
me ka shkuar mendia per ashtu...  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 12-08-2008, 13:07:07
zuzuna per cfar moj ca esht kjo ashtu eeee edhe mua per keshtu me ka shkuar :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-08-2008, 13:13:45
 LOL LOL eeee e di ti e di :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 12-08-2008, 13:15:33
zuzu e di mi e di thuje hapur me ka shku menja per zhytje ne det me mask :P qe te kapesh peshq :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-08-2008, 13:38:15
Po ore per ate e kisha fjalen dhe une :D Por atni jam ne pune dhe nuk shkoj dot ne det :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 12-08-2008, 14:40:30
zuzuna merr taksi se ja vlen do besh qejf :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 13-08-2008, 08:49:26
Me ka shkuar mendia per fiq :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-08-2008, 22:32:29
per gjera te mira. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 08:13:49
Me ka shku menja per Caraca... (?) (?) dikur kishte shume..po tani ku u zhduken???
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 08:43:15
Me ka shkuar mendija per byrekun e mamit tim :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 08:54:21
kurse mua byrekun e halles...me qepe e domate, e ka pas qare...kush shkon deri ne amerike thuaj eh taksirat hahhaa
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 09:12:07
 LOL LOL Me hape oreksin moj,dhe une dua byrek me domate :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 09:14:11
epo c'te bej edhe une moj...ti permende byrekun une harxhin...


moj mos jemi me barre...qyqa luj venit hahahahaha

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 09:21:34
hahaha po pse s'thu e paske perdhunu ahahhaha


Jo jo mua testi me doli bosh pa viza...ik aman mos me kujto testet se sa here kam bere kam qellu...hahhhahahah ha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 09:35:58
me ka shku mendja per kok-arap....i mbani mend???
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 09:40:20
epo ç'të bëj edhe unë moj...ti permende byrekun unë harxhin...


moj mos jemi me barre...qyqa luj venit hahahahaha


DHe ajo na duhet mi goce,,qyqja mos o zot...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-08-2008, 10:06:46
Te shqyej ndonje pjeshke. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 14-08-2008, 10:45:41
psa neps kam per gjume...pupupupu
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:17:42
per jeten shkollore
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-08-2008, 13:18:43
Per nje perqafim te dikujt...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:20:08

Mua me ka shkuar mendija per nji ekskursion ne mal hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:24:27
per shal , gjokse kshu gjerash ahahha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:27:03
për shal , gjokse kshu gjërash ahahha
Po pse ore kaq e veshtir eshte atje ku ndodhesh ti per kesoj gjerash :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:30:07
zuzuna jam ne nje ishull vetem kafsh ka do kap ndonje pul hahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 14-08-2008, 13:34:22
zuzuna jam ne një ishull vetëm kafsh ka do kap ndonjë pul hahahaha
Kujdes mo se do ta ngordhesh :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 14-08-2008, 13:38:32
zuzuna po ngordhi ngordhi cti bej un po vuaj :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SmiLey ne 17-08-2008, 00:21:21
per geshtenja vallaj... ndac te pjekme e ndac te zieme, s'kam naze :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 17-08-2008, 07:55:01
Me ka shkuar mendija per te ikur ne SHqiperi :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 19-08-2008, 04:52:26
me ka shku mendja per shume gjana por se di a do i shijoj te tana hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 19-08-2008, 08:57:51
Me ka shkuar mendija per... ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 23-08-2008, 18:22:32
Mka shku menja prape me u martue. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Claraa ne 23-08-2008, 18:24:03
Mka shku menja prapë me u martue. :D

Po ndahu nje here  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 23-08-2008, 18:27:12
Ncuk. do i marr dy se nje pak po me duket. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 23-08-2008, 19:45:34
Nuk po mundesh mi jep gjevap asaj qe ke marr e lere me tjeravee :D oo i dopt je ti :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Diamanta11 ne 23-08-2008, 19:46:17
Thana .ne amerik s'ka cudi!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 23-08-2008, 19:49:39
Ti sjell ca me poste atjee une :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Diamanta11 ne 23-08-2008, 23:40:06
Ti sjell ca me poste atjee unë :D


Thanks!Zere se mi solle lol! :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 23-08-2008, 23:44:57
Me ka shkuar mendja per qershia...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 24-08-2008, 11:21:02

Thanks!Zere se mi solle lol! :perqafim

Une nuk jam shpresa kot ..kur te them ti sjell ate e bej :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 24-08-2008, 12:12:41
mendja shkon dhe vjen dhe zemra qetesi spo gjene :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 26-08-2008, 10:12:15
me ka shku mendja per hurma..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 12:15:07
Per pjeshke me push. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 13:25:25
sikur ta dija...hahhaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 26-08-2008, 14:02:14
mka shku mendja me u fejueeeeee :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 14:08:24
E me marr nji djal beqar :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 26-08-2008, 14:14:58
Eh kane firuar beqaret vallai  :(  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 14:15:55
shtypni 1 qe te lidhesh me çun beqar, shtyp 2 qe te japësh karakteristikat, shtyp 3 qe te të vijë e te te beje me dhimbje beli. LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 14:21:16
pjeshke pa push :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 14:22:05
Per te vajtur atje ku isha dje.... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 14:23:39
Mos na e thuj se na ngrihet ......... :P   mendja :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 26-08-2008, 14:27:51
pjeshke pa push :P
Pse nuk kini pjeshka pa push andej ju mo :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-08-2008, 14:28:41
Vende vende zuzuna. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 26-08-2008, 14:52:27
mmm për ca më ka shkuar mua mendja
           kot ta them se mos e kam afër


Shoqe dje isha...na se ta them ne email

me ka shku menja me luftu turqit.... :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 27-08-2008, 13:10:19
Me ka shku mendja per nje masazh se vdiqa ne PC gjithe diten  :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2008, 13:55:07
per kec :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 13:59:48
Per dicka qe nuk thuhet ketu :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2008, 14:04:14
Hape zemren mos mbaj gjera brenda vetes. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-08-2008, 14:05:43
Per seks dhe per puthje more pse shka kujtove tii iher?? :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-08-2008, 14:08:09
Thashe se per banane mi dreq. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 27-08-2008, 14:31:22
Hape zemren ti
shpirtin pa kufi....ej etj

mua me ka shku menja me i thene BOTES>......F.UCK OFFFFFFFFF
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 27-08-2008, 14:39:45
po thashe te mendohesha edhe njehere moj....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: *ZaNa* ne 28-08-2008, 00:36:36
Per rrush..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 28-08-2008, 00:50:03
Hec se kam une me bolluk :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 10:35:47
Per gjera te mira.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 28-08-2008, 11:53:25
per cokollate me lajthi  :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-08-2008, 11:53:39
Per asgje iher...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 28-08-2008, 12:05:50
As mua valli :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-08-2008, 12:11:03
Pe ty :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-08-2008, 12:51:09
per kap, shtri, ........ :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:00:51
per pak sherr ktu se si shum qetsi ka ren forumi esht mush me dele ....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:14:06
capekene te vi un sot tek shpia moj ???
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:16:38
ca jo mi mua mu ngref direkt sidomos ajo fjala seks i cmendur ahh e iamgjinon dot ti e kthyer mbrapa un qe vi te mbeshtes fortt ahhh kur do vish ne shqiperi :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:23:40
vazhdo enderro thot sikur aty e kam mendjen  un keq me pallu e thash me shaka o shoqe ...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:28:53
perher te njejtin gabim bej me ty un qe ta var shum ehh mend per te ardhmen ciaooo....
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Triology ne 28-08-2008, 13:37:18
per tu ber serioz hahahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Diamanta11 ne 29-08-2008, 16:09:12
zup dhe momblan qe shiteshin ne qytetin tim te femijeris ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 30-08-2008, 10:26:34
Mendja me ka shkuar sot per te ikur ne bregdet..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-08-2008, 10:35:20
Hajde tek une mi goce  hajt_ktu:  ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 18:22:12
per fiq
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 20:09:52
Per manaferra :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 20:11:36
per ti rras nji te puthme sorelines :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 20:18:26
Per ti rras nje shpulle ketij :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 20:19:34
ti rras gjuhen ksaj LOL LOL  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 20:23:18
Ej permbahu ore e rrasja ndonje lope andej
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 20:25:16
jo mi jo se sjam me lop ktu jam vec me dele hahahaah se mos ta rrasa me verte si bo dhe ti sikur sdo LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 20:29:54
Epo mire se u ngaterrova dhe ti ndonje dele pra, oj sguxon me be njeriu ndonje gafe LOL LOL Nuk du jo se jom ngop :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 01-09-2008, 20:32:11
e mir si te dush mu me lusin :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 20:34:00
Me ka shku menja mi ja je nje shplak sorelines :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 20:35:23
LOL  Ti do vrare ore :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 20:38:32
Me ka shku menja mi ja jep nje puthja kesaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 01-09-2008, 20:40:35
Mka shku mendja me i dhine plum ballit ktij qenit. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 20:41:55
Me ka shku mendja me pi nje kafe me Lefton :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 20:45:08
Me ka shku menja me e rraf kete :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 01-09-2008, 20:45:59
Mka shku mendja mi ja bo kafen vet. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 20:48:41
Me ka shku menja me var kete siper :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:04:33
Me ka shku mendja me i vrare keto dy siper se nuk rrin urt :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:08:31
Me ka shku menja me ia jep nje puthje te nxehte kesaj siper :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:09:11
Më ka shku mendja me i dhënë një shpulle këtij sipër :P

(puthja me shpullen si vella e moter ;) )
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:09:55
Me ka shku menja me e rremby kete :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:11:45
hahaha po be po i fort je ti :P

Me ka shku mendja  hmmmmm:  hmmmmm: sdi vallaj, per cdo gje :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:12:48
Me ka shku menja me shku me marr kete me kale te bardh :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:14:54
eeee tash po  :perqafim

Me ka shku mendja te bej nje xhiro me kale me Charlin ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:17:38
Me ka shku menja ti tregoj diqka ne vesh kesaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:22:20
Më ka shku mendja ta zdroj prej kali këtë :P

(te iku koka ;) )
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:23:34
Me ka shku menja ta ndali kalin dhe ta zbres ne duar kete :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 21:24:56
Se mos te ze poshte ore  :D

Mua me ka shkuar mendja per turshi :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:26:50
Me ka shku menja ti jap kastraveca turshi kesaj :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 21:30:34
Rrofsh per mundimin por nuk i ha kastravecat fatkeqsisht.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:33:06
Me ka shku mendja ti jap sorelines pak turshi, se paskan mbetur ca prej vjet :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 01-09-2008, 21:33:16
Provoj njeher sum te shijshem jan ore
:d
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 01-09-2008, 21:35:08
Charlie do dhe ti??  :hehe))
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: sorelina ne 01-09-2008, 21:35:33
Pse i provove ti charlie, kujdes ore se mos te ze ndonje semundje e na iken prej duarsh pastaj :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 01-09-2008, 22:04:52
i shijokan ketij :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Diamanta11 ne 02-09-2008, 03:40:49
mushmolla :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-09-2008, 16:31:29
per te shkretat pjeshke pa push. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 02-09-2008, 16:46:43
per nai () te bukur  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 02-09-2008, 20:15:36
Per pjeshka mka shku mendja. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 02-09-2008, 22:54:33
Ju per babane. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-09-2008, 15:49:49
Per dicka te keqe :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Fatjeta ne 05-09-2008, 12:13:02
Per nje dore muhabet me dike :( :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 05-09-2008, 15:11:55
Per nje kukurec
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 05-09-2008, 23:39:12
per sheqerpare :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Diamanta11 ne 06-09-2008, 01:32:28
Dua te iki ne las vegas. :( he po s'kam me ke?Më ka ngel pa pa!
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Dor!na ne 06-09-2008, 08:53:48
Diamanta po c'merzitesh ti, ja mua perse me ke ;) Se edhe mua me ka shkuar mendja per diku larg.. Las Vegas super do ishte.. (nisa te fantazoj un tash ;))

 :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 06-09-2008, 09:11:16
Per manaferra me ka shkuar mendja sot mmmm..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 06-09-2008, 09:16:57
Eeeee cna leshoi goja leng :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-09-2008, 09:28:10
Me ka shku menja me rremby kete siper :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 06-09-2008, 09:30:21
me ka shkuar mendja per fiqe,se per manaferra ju cohet goja leng shoqeris :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-09-2008, 11:47:02
Per buke :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-09-2008, 11:55:48
Ha moree :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 06-09-2008, 12:12:03
me rraf iher kete Charlien  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 06-09-2008, 12:33:32
Bujrun more edhe ti :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 09-09-2008, 10:42:41
asigje..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-09-2008, 12:13:59
Me bo fjale me dike keq.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-09-2008, 21:11:11
Per muhabet te embel me ndonjeren. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 15-09-2008, 09:57:29
per asgje deri tani..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2008, 17:37:01
per pjeshk  :D me lesh pa lesh vetem pjeshk te jesh. LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 15-09-2008, 17:52:48
per cokollate me lajthi..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 15-09-2008, 17:59:18
ah mendja e shkrete ku nuk po na shkon por nje dore e shenjte ndoshta na ndihmon :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 16-09-2008, 00:01:22
Mka shku mendja me dal pak nga shtepie,ndoshta me del ndonjera perpara. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 16-09-2008, 00:03:18
Me ka shku menja me lu topa me kete siper LOL :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 17-09-2008, 08:49:44
me ka shku mendja te  bej ca dite pushim sepse ndihem e vdekur e pakallur..... :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: moçali ne 17-09-2008, 09:20:50
Me ka shkuar mendja te mos fle vetem.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 17-09-2008, 13:09:16
Pizza
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-09-2008, 15:25:39
Per uje me ka shku mendja edhe pse po vdes urie... :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 17-09-2008, 15:37:22
Po pije more kush po te ndal :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: moçali ne 20-09-2008, 08:20:17
seks
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 20-09-2008, 08:44:36
per ngrohtesi....dasham iresi dhe tolerance!!!


Sa shume pretendoj edhe une dmth  ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-09-2008, 22:03:35
per pjeshka te fresketa. :P LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:08:43
te boj icik galat si dikur hahaha
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:15:20
Me ka shkue mendja per...nje dore muhabet me dikend..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:17:11
babygirl bejm bashk :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:18:52
Po.. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:20:51
po he nje shoqe do ma rregullosh mua :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:22:03
Cilen e do?...Kam shume. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:25:59
ate qe esdht me seksi :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:28:51
E ke fjalen per Sllovenken ti ee??  :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:31:51
eee :P foli cik per mua :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:33:04
Ajo eshte me seksi.. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:37:42
ee si mund te flas me ate un :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:39:09
Kemi dale jashte teme.. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 21-09-2008, 22:43:24
te iki
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2008, 22:45:51
Jo kalo te tema me tre fjale :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 10:01:43
ca behet ketu????
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 22-09-2008, 10:05:15
Po me qan shpirti per dhalle... zemrathyer:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 22-09-2008, 10:06:40
mua per kos te trajtuar hahahahahha

per dicka tjeter po qe ska lidhje hic me temen
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2008, 12:23:03


duhet te lexoj njecike..por mendjen e kam gjetke.. :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 22-09-2008, 15:16:13
Mua per pastice  hmmmmm: nuk e di pse ma dha truri tani (?) nuk e mbaj mend sa kohe kam pa ngrene pastice.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 28-09-2008, 12:06:14
Per nji kafe turke :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 16:05:57
Me e rrah dike mire e mire. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 28-09-2008, 16:08:31
Me e rrah dike mirë e mirë. :D

c'te ndalon.. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 16:10:18
vili gili :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 16:10:43
Policia. :D


Ncuk eshte shume larg larg larg... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 16:35:34
Me bo eehhh maaaa tsunami :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 16:37:04
Te mbes ne ate tsunami. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 16:37:28
te bëj tsunami me Trendafilin. :P LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-09-2008, 16:39:16
Mos u lodhni breee se po keputni noj gjeee.. :D

Me shkoi mendja per dardha tani..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-09-2008, 16:41:30
te rri vetem  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 28-09-2008, 22:25:41
pak zhurme..me mbyti heshtja ^o)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 28-09-2008, 22:39:07
Zhurme? :D..Mka shku mendja me b te kjo pak zhurme  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 28-09-2008, 22:40:30
Me ka shku menja me fluturu bashk me baby-n :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 28-09-2008, 23:34:21
Me ka shku menja per me bo Tornado LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Masha ne 29-09-2008, 18:26:47
buke.. :S
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Mistreci Shqiptar ne 29-09-2008, 18:38:27
te iki se u merzita
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 11:20:49
Per dicka dicka qe s'mund te rri pa te...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 07-10-2008, 16:47:05
me ka shku menja....per te me gushur dikush.... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2008, 16:53:39
Per pjeshk. :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-10-2008, 16:58:52
Me ka shkue mendja per byrek me patate..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 07-10-2008, 17:05:49
me  ka shkuar mendja tapij nje gjygym me qaj  :P :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 17:44:44
luleshtrydhe tani? mos je gje me barre?

me ka shku mendja per t´u zene me ndonjerin  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 07-10-2008, 18:22:07
me ka shkue mendja qe te zihem me me te miren ketu ne forum qe ajo eshte emira dhe me e veshtira hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 07-10-2008, 20:12:04
më ka shkue mendja qe te zihem më me te miren këtu në forum qe ajo është emira dhe me e vështira hmmmmm:

ki kujdes se te pin e zeza prej meje... :D

me ka shku mendja per budallalleqe...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: mishel ne 08-10-2008, 10:43:48
per masazh....kam dite qe skam bere ufffff
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 14-10-2008, 16:08:50
 hmmmmm:hmmmmm Mishel si jakaove per masazh  ,,,,
mka shku mendja ta ha nje flij,,por kot :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2008, 16:32:10
pjeshk :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 14-10-2008, 17:04:07
moll  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2008, 17:05:45
Per nje gote Cream Whisky..
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 14-10-2008, 17:17:07
me ka shkur mendja per mish teren  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 15-10-2008, 04:54:00
me ka shku mendja per mish te njome(qingji) ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 15-10-2008, 09:25:33
Me ka shkuar mendja te iku ne vendlindje :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chekevara ne 15-10-2008, 10:09:31
per midhjeeeeeeeeeee
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 15-10-2008, 13:31:41
per nje udhetim shqiperie... :D :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lisa ne 16-10-2008, 02:11:06
Tave dheu me karkaleca (si e bejne ne durres )   :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 16-10-2008, 08:24:16
Me ka shkuar mendija per te vajtur ne SHqiperi :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 16-10-2008, 18:25:36
me kashkuar mendja  hmmmmm: me merr edhe muaaaa,Zuzuna,se ved ibukur asht,Shqiperi :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: moçali ne 16-10-2008, 20:52:48
Per kofshe
................... ................... ........... pule.. :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest21156 ne 16-10-2008, 22:06:27
 
 Më ka shkuar mendja për ..

 Me ju tregu një barcolet

 Ish kon qka ish kon ish kon nja vajz e re ne rug duke hecur e lodhur dhe pa pritmas ruges afrohet nje bur me nje qere me kuaj dhe kjo goca e lut qe ta mer, dhe ruges du ke shkuar per ne fshat ky buri thot ti biem trup ruges dhe hyn mu ne mes te pyllit, ndegjon nga mbrapa qe vajza po qante , e pyt qke qe qan ti ? Vajza i kthehet duke qar po ne tani jemi ne pyll e ti do me pallon tani !  e dini se qka i thot buri ?
 E moj goc te faleminderit qe me tregove se me kish dal nga mendja
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2008, 22:31:13
Mka shku mendja me i tregu ketij siper se e paska leshuar ilaci krejt. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: guest21156 ne 16-10-2008, 22:35:46
 
 Ilaqe nuk perdori veq bari ha ato brenda shendrohen ne ilaqe
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 16-10-2008, 22:36:56
Mka shku mendja me te thane se sot paske hanger pak,ha edhe pak me te shtrengu me forte. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 16-10-2008, 22:51:46
Per me bo fjale me dikend... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 22:53:59
dheze nje cigare njehere qetesohu  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 16-10-2008, 22:56:35
drejt me thene..per Boronica :)...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 16-10-2008, 23:00:28
Cigarja

Cigaren Qe Kam Ne Dor e Dashur
me Tymin Qe Qes Nga Goja
Krijoj Pamjen Tende
Dhe Zhytem Fell ne Mendime
Kujtoj Qastet E Lumtura
Dhe Aq Fell Zhytem ne Mendime
Cigarja Vazhdon Rrugen Si Gjithnje
Un ende Jam Duke Menduar Per ty

Kthehem Kohes Kur ne dy ishim bashk
isha i lumtur si nje femij
kurse tani vetem ky tim
qe e thith me paraftyron pamjen tende

dhe ngadal cigarja e mbaron ruggen e vet
si gjithmon por un shpejtoj ta dhez tjetren
nuk dua qe ti te largohesh
edhe pse te paramendoj per mu esht boll
qe se paku pamjen tende e shikoj
dhe buzqesh per momentin
mu kujtua fjala
zemer ti je e vemtja shpres e imja
pa ty as nje hap nuk e bej ne ket jet

ja ato fjal e dashur mua me kan
ber ti perjetoj keto vuajtje
per ate smundem te haroj
se ato fjal jan mbyll ne zemren time
dhe nuk mundem ti nxer dot
sa her qe me kujtohen
e therin zemren time
dhe me zhytin fell ne mendime

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 27-10-2008, 00:34:19
te ta prish gjumin :D :P :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 27-10-2008, 00:52:18
edhe ma prishe,tash hajde ndreqe se ta le  ne dore :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 27-10-2008, 00:53:08
edhe te ta nderroj lekuren...LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 27-10-2008, 00:55:34
zot runa ka si shkojne mend ,te krisurve LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 30-10-2008, 12:31:14
per te bere dashuri...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: iShUlLi ne 30-10-2008, 12:47:22
edhe mua LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 30-10-2008, 12:51:51
kujdes ti ore,se po kap ndonji me zorr atje ku je :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 30-10-2008, 16:21:07

  Si te iki ne shpi,jame ne kembe.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 31-10-2008, 08:37:55
me ka shku mendja per...dy buze te kuqe...qe perhumbin ne nektarin e buzeve te mia...qe ofendojne shejtnite e ndyta te monotonise...hmmm.. .sa me ka shku mendja...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 31-10-2008, 10:53:30
hmmmm me kashkuar mendja te shkoja ne vendin tim ta bukur ,por shum larg  :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 31-10-2008, 11:16:14

  Me ka shkuar mendja me shkue e me mare Drezen dhe me e pru ketu :engjell:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 31-10-2008, 20:42:23
Me ka shkuar mendja te peshperis fjale magjie...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 31-10-2008, 21:38:58
Më ka shkuar mendja për...te ndegjuar peshperitjet
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 31-10-2008, 21:54:30
te kelthas me ze aq te lartë.. sa atje ne botën e largët te me degjoje vetëm një here.. :@ :@ :@
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 31-10-2008, 21:56:31
Mka shku mendja me dal ne tradthi.... :D(ne fakt mbrenda minutave edhe po dal  ;))
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 03-11-2008, 14:55:52
..te thyej ca mure..te hekurta...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-11-2008, 18:51:18
pjeshk pa qime :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 04-11-2008, 08:28:35
Gallate
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 08:43:50
Kumbulla
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: joy&joy ne 06-11-2008, 09:01:22
Kumbulla
Citim
mos je gje  in  ci...??? :D


mua  per ate  qe don kumbulla! :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 15:12:51
Jo re jo...nuk jam incinta fare...ha ha ha...rrofshin pres.... :P :engjell:

Qashtu...te paska shku mendja ty per mu, eeeeeeeee? Te kuptoj, s´je i vetmi...po gjera qe ndodhin... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 06-11-2008, 16:39:07
Të kuptoj, s´je i vetmi...po gjëra qe ndodhin... :D
LOL LOL sa te forta ka kjo 
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Shej ne 06-11-2008, 16:42:08
.... per qiqra ne hell  :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: iShUlLi ne 06-11-2008, 17:51:41
Mua ka shkuar mendja per te bere nje kenge dhe kenduar.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 17:56:10
LOL LOL sa te forta ka kjo 

jo mo jo, kam edhe te buta... :D :P :engjell:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 19:12:57
Mka shku mendja per pjeshka te buta. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 21:01:12
Avash ti re avash...pse preferoke te butat ti mo?
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 06-11-2008, 21:07:24
mendon se te fortat jane me selikon :D dmth jo natyrale
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 21:25:53
mendon se te fortat janë me selikon :D d.m.th. jo natyrale
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, une i kam natyrale fare...po ai enderron per dike tjeter, jo per mu...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 06-11-2008, 21:42:16
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, unë i kam natyrale fare...po ai enderron për dike tjetër, jo për mu...
une se besoj qe i ke natyrale ma mbush mendjen tashi me fakte :P :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 06-11-2008, 21:44:48
unë se besoj qe i ke natyrale ma mbush mendjen tashi me fakte :P :P

me mire nuk po them asigje se do lej nam, ka pas nje rubrike te vecante per punen e madhesise se gjoksit a, se si duhet me qene trupi i nje femre...shko lexo po deshe...se do kete pas ndonje moment rrjedhjeje truri nga ana ime, edhe ne te kaluaren e ndritur... :D ;) :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 21:48:56
Mka shku me i hager keto mushmollat qe i kam perpara. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 06-11-2008, 23:54:30
te bej ca eksplorime rreth e rrotull LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 06-11-2008, 23:58:31
Ti tregoj kesaj se peshkaqeni eksplorohet nga kafazi. :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 06-11-2008, 23:58:49
te bëj ca eksplorime rreth e rrotull LOL

ma lexove mendjen :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 07-11-2008, 00:00:42
ma lexove mendjen :D

vec mendjen ?? LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: chorri ne 07-11-2008, 00:05:24
veç mendjen ?? LOL

nejse de reth e rotull mendjes LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 07-11-2008, 08:43:17
sorrollatje intelektuale...pfff ffffffff...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-11-2008, 09:41:12
pjeshke se a bo keq. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Nadja ne 07-11-2008, 23:50:14
ca budalliqe. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 08-11-2008, 09:29:08
pjeshke se a bo keq. LOL

Po ti mendjen vetem tek pjeshket e paske ?  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 08-11-2008, 09:30:02
...te kilikosur dike ne nje vend te vecante...te sqetulla e kisha llafin  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 08-11-2008, 12:04:29
qe ti bej nje surprize nje mikeshes time
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-11-2008, 10:18:04
Ne keto momente te zhvesh ndonjeren. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 10-11-2008, 10:28:29
Te me zhvishte dikush...nga lakrat qe kam ne mendje ;-)))
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SocialNetwork ne 10-11-2008, 10:58:23
Të me zhvishte dikush...nga lakrat qe kam ne mendje ;-)))

Sa e forte kjo shprehja :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 11-11-2008, 09:06:57
Te lagesha nga nje shi i ngrohte vere ne mes te rruges deri ne palce, o Zot sa ndjenje erotike...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 11-11-2008, 12:50:27
Mka shku mendja ta lag-ja kete ne mes te rruges  deri ne palce qe ta ndiente erotizmin :D LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Stefi ne 11-11-2008, 15:28:30
Mka shku mendja ta lag-ja këtë ne mes te rrugës  deri ne palce qe ta ndiente erotizmin :D LOL

Me shampanje patjeter besoj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: iShUlLi ne 11-11-2008, 17:58:19
Me ka shkuar mendja per ... kërnacka :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 11-11-2008, 17:59:20
Me shampanje patjetër besoj :D

Mka shku mendja me  bo qull kte me lang te trandafilave. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: qershija ne 11-11-2008, 19:55:37
Më ka shkuar mendja te behem mik me charlin ,,
por aj nuk deshiron  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Hektori ne 11-11-2008, 20:24:21

  Me ka shkuar mendja te shijoj qershi ;)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 12-11-2008, 08:05:39
...dy sy te bukur
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: ZUZUNA ne 12-11-2008, 09:10:37
Me ka shkuar mendija per byrekun e mamit tim hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-11-2008, 12:08:02
Per perleshje me seksin e kundert. LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 12-11-2008, 12:14:16
per te  bere dashuri
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2008, 12:17:24
Mka shku mendja me i bo shoqeri kesaj sper. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: qershija ne 12-11-2008, 12:18:42
Me ka shkruar mendja ta ftoj Lefter ne dark po se di a me vjen  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 12-11-2008, 12:20:33
Mka shku mendja me i thon kesaj siper se edhe ne vdekje shkoj per te. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: qershija ne 12-11-2008, 12:22:38
Me ka shkuar mendja me i thon,,,,do shihei ne boten tjeter pra yll ooo :perqafim :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreamm ne 13-11-2008, 10:12:36
nje caj te ngrohte momentalisht...:)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 13-11-2008, 10:15:49
per te bere dashuri

 hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2008, 10:16:42
Une gjithmone menjen aty e mbaj :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 13-11-2008, 10:21:41
edhe une ....

 :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2008, 10:28:07
Mire eshte kjo qe na shkon veq aty menja ee :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-11-2008, 10:43:28
Per te ikur ca dite e mos shoh fytyre te te njohuri verdalle. :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: qershija ne 13-11-2008, 10:46:13
Me ka shkuar mendja :Qe ta ftoj dike nga forum per kafe por si duket eshte mendje madh dhe do ta le krejt  :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2008, 11:35:18
Me ka shku menja me ftu kete siper  per kafe :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 13-11-2008, 12:47:23
se di Charli ne eshte mire apo keq

por mendja aty shkon shpesh here

si thua pse ndodh kjo

ke ndonje mendim ti

 hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 13-11-2008, 12:49:56
Paska kohe qe nuk e pakse lag prandaj LOL :D

Mire eshte mire qe po te shkojka menja veq aty del diqka dikur thone :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 14:52:30
se di Charli ne është mirë apo keq

por mendja aty shkon shpesh here

si thua pse ndodh kjo

ke ndonjë mendim ti

 hmmmmm:

 LOL LOL

me shkrive ti mua moj
nuk eshte as mire dhe as keq zemer, eshte thjesht njerezore dhe normale...vecse...d isa e shprehin dhe disa te tjere jo... ;) befsh sa me shume dashuri atehere  :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 13-11-2008, 15:08:36
ou
 
pse keshtu eshte Charli kur se lag eeeeeeeeeeeee

jo more

une se kam ashtu

une sa me shume t ebej dashuri aq me shume me behet
shoku

se kam nga mungesa

mos ma qaj hallin

ti Emira rrofsh me shkrive edhe ti mua me menyren se si ma shpjegoje

e kam thene une je sh e evecante dhe origjinale

eshte kenaqesi te ndash mendimet me ty

je njesh

pershendes edhe gjithe forumin

jeni te papame

me plotesoni boshllekun qe ndjej ndonjehere edhe ne menyre t

epashpjegueshme

nje  :perqafim te ngrohte te gjitheve

Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 15:46:03
Pershendetje edhe per ty marsiole!!

Dhe mos harro:

Te beshe dashuri eshte gjeja me e mire ne bote  ;) ...vec aty i jemi prane hyjnores, se perkryeres  :engjell:...cdo gje tjeter...sillet rreth e rrotull dashurise... hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2008, 15:57:09
Mka shku mendja me bo dashuri si i cmendur. :D :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: qershija ne 13-11-2008, 16:26:20
Me ka shkuar mendja mi then keti siper me kend ashtu  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2008, 16:42:23
Mka shku mendja me te thene qe je e para ne liste :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 16:50:20
Mka shku mendja me i thon kësaj sipër se edhe ne vdekje shkoj për te. :D

Aman, mos shko ne vdekje, shko ne krevat... :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2008, 16:53:13
Mka shku mendja me i thone kesaj se edhe ne cati ti shtepise  s'prish pune. :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 17:00:47
Po siper lavatrices ?  :D :engjell:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 13-11-2008, 17:03:06
sa fantazi ka kjo :D kur lavatricia te jete ne procesin e tharjes :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Shej ne 13-11-2008, 17:07:17
per qofte ke daja  :D
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 13-11-2008, 17:07:52
Ncuq, te shtrydhjes lali, centrifugu me 1600 rrotullime...p.sh.

Me ka shku mendja me la rroba me Titin  LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Lefter ne 13-11-2008, 19:24:26
Po sipër lavatrices ?  :D :engjell:


Ide e mire kjo... ;)


Mka shku menja me provue.... :D


Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Syrgjyn ne 13-11-2008, 19:29:18
Pizza.
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: titi10 ne 13-11-2008, 20:22:43
Ncuq, te shtrydhjes lali, centrifugu me 1600 rrotullime...p.sh.

Më ka shku mendja me la rroba me Titin  LOL LOL
LOL LOL LOL
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 14-11-2008, 07:47:31
Me ka shku mendja per nje dush te mire dhe pastaj nje brez buke se vdiqa...
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 14-11-2008, 08:27:25
Me kashkuar mendja ta pij nje kafe kafe)) ,Emira do vish edhe ti te kafenja e stefit ,pote pres :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 14-11-2008, 14:27:20
Me kashkuar mendja ta pij një kafe kafe)) ,Emira do vish edhe ti te kafenja e stefit ,pote pres :perqafim

Dreza me fal. E paskam lexu pak vone kete postimin tend se me gjithe deshire do kisha ardh.
Te fala juve te dyjave, Stefit edhe Ty! :perqafim
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Nadja ne 17-11-2008, 12:20:25
nje xhiro rreth e rrotull :D :)
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: skiatori ne 17-11-2008, 12:27:14
me ka shkuar mendja te shetis
rrugicave te shkodres
por nje kanal i madhe po na ndan
ky kurbet i shkrete krejt po don me na djege :(
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: dreza ne 17-11-2008, 13:00:55
 do behet mir skiatori
 mos umerzit gjan jeta keshtu ne gyrbet e ka :(

 më ka shkuar mendja ...
 ma mir pe la për nesër ;) :P
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Emira ne 17-11-2008, 15:35:08
Pak gjume
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: marsiola ne 17-11-2008, 15:36:06
per pak dashuri

hmmmmm:
Titulli: Më ka shkuar mendja për...
Postuar nga: Charlie ne 17-11-2008, 15:46:41
Per seks :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 22:24:21
geshtenja te pjekme.. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-12-2008, 22:37:35
.. Per buke misrii me djadh te bardhe ..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:18:09
per seks on the beach. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:18:59
porosit nje shishe ne ndonje bar afer shtepise..:D
done..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:19:45
ate pije vete une e kisha per dicka tjeter. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:22:03
LOL..eeeh un e pafajshmja.. :P

ne ca beach tashi ore ne - grade phaaaa :D

me ka shkuar mendja per nje mbremje te qete diku me miqte e mi..vertet..:) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:24:00
Per hjfkdshfkshfs :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-12-2008, 23:26:07
... per qiqra ne hell... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 26-12-2008, 23:27:02
Per hjfkdshfkshfs

ca gjuhe eshte  hmmmmm:


... per qiqra ne hell... :P

LOL

me fto edhe mua :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-12-2008, 23:27:14
:P LOL sh'ka don me than or tai? LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amarda 77 ne 27-12-2008, 01:07:09
Me ka shkuar mendja per pak gjume qe nuk po me vjen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 27-12-2008, 01:48:26
Edhe mua me ka shkuar mendja per gjume por nuk po me vjen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 27-12-2008, 09:57:15
Me ka shkuar mendja ...te shkoj te qershija ta pim nga nje kafe bashk.. :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 09:57:36
per nje kafe fernet :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 27-12-2008, 10:01:47
..largoje at gisht se ma qerrove syrin me len vetem me nje sy ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-12-2008, 10:15:21
Ja po e ul me poshte. LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 27-12-2008, 10:47:24
mir ja bere tasht mir po sho me shkru.. ;) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 27-12-2008, 14:00:18
Mua me ka shkuar mendja per lakra te egra.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-12-2008, 14:04:09
Me ka shkuar mendja te bej skandal  ^o) :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 28-12-2008, 14:28:33
Me ka shkuar mendja te bej skandal  ^o) :S

Mka shku mendja ti bashkangjitem... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 29-12-2008, 00:18:59
Me ka shkuar mendja per... fishekzjaret e lefterit LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Emira ne 29-12-2008, 11:31:47
Sa ide e mire ajo e skandalit!! Bravo Baby, m´i pasurove deshirat e mia skandaloze  LOL LOL
Ke te forta ti, jo per gje!!!!!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 29-12-2008, 20:47:08
Sa ide e mire ajo e skandalit!! Bravo Baby, m´i pasurove deshirat e mia skandaloze  LOL LOL
Ke te forta ti, jo per gje!!!!!!
LOL LOL  sa stronza je
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-12-2008, 23:15:55
pjeshke LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 30-12-2008, 00:43:51
me ka shkuar mendja tju them,, gezuar LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amarda 77 ne 31-12-2008, 08:55:09
Me ka shku mendja per ski
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 31-12-2008, 08:55:59
per pjeshke. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-01-2009, 13:08:38
..Seks.. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-01-2009, 15:03:36
edhe mua. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 03-01-2009, 16:43:15
..Shalqi..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 03-01-2009, 18:05:43
per tu lare ne det kur dielli pervelon........
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 03-01-2009, 18:09:20
per seks
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 03-01-2009, 18:39:13
te dal jasht e te filloj naten me birre Peje per te festuar edhe sonte nese ka mbetur akoma pak feste
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 04-01-2009, 10:41:00
Me kashkuar mendja.......? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 04-01-2009, 11:22:07

   Edhe mua....? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 04-01-2009, 11:25:57
por sikur tadija........hmmmm m:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 04-01-2009, 12:45:15

   Po une e di qe ti e din :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 11-01-2009, 10:05:33
jo jo nuk edija...ah sikur tadija...... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 11-01-2009, 10:53:29

   Te te behem misit ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 11-01-2009, 12:45:58
ski...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 11-01-2009, 14:12:11
   Te te behem misit ;)
LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 11-01-2009, 21:45:51
Per hapesen e temes...Smiley-n... :-*
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 12-01-2009, 15:53:02
..te zihem me dike per vdekjee..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 16:44:08
.. Te bej ooohhh yeahhhh .. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 12-01-2009, 16:46:13
Hahha edhe mu si kjo siper :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 16:47:19
.. Ku di ti c'ka eshte ajo mer? ..  ^o) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 12-01-2009, 16:48:03
Hahah shuj veq bo qashtu ohh yeahhh tii LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 16:49:56
.. :LOL :LOL .. He ty te marrofte zoti hajt se t'nxo t'nxo .. ^o) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 12-01-2009, 16:52:57
Ohhh yeahhh po po me nxen ti :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 16:55:20
..Shut uppppp yeahhhh.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 12-01-2009, 16:56:20
Ohhh yeahhhh :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 16:57:26
.. Oooohhhhhhhhh .. :@  nukduatedegjoj nukduatedegjoj  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 17:26:20
hahahha dhe un si babygirl :X
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 12-01-2009, 19:21:02
me kashkuar mendja ja nuk jam kadij hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 12-01-2009, 19:29:15
me kashkuar mendja ja nuk jam kadij hmmmmm:
eja te rrijm pak edhe e sheh se ku po te shkon menja  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Madalena ne 12-01-2009, 21:41:04
c`esht keshtu mo....???!!
me ka shku menja per kyt e per ate....
Mos keni ngelur gjit shtatzen mo.....???????!!!!!!!!!!
 
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 21:46:58
.. Te vras dikend .. ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 21:48:43
WOWWW SA E REZIKSHME    hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 12-01-2009, 21:50:36
Me ka shku menja me puth Baby-n :-*
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 21:57:51
MU ME KA SHKU MENDJA TE ROK PER FLOKESH BABYN DHE EREN..  shkulfloket)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 12-01-2009, 21:59:49
tja fus shpulle ketij
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 12-01-2009, 22:00:07
Me ka shku menja me ja jap 1 plumb ne ball ketij hajvani  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-01-2009, 22:00:32
.. Me ka shku mendja ti bej BANN dikujt .. ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: memet ne 12-01-2009, 22:05:55
HAHAHA ME KA SHKU MENDJA PER LUFT ME KTA HAHA
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ERAA........ ne 12-01-2009, 22:55:03
MU ME KA SHKU MENDJA TE ROK PER FLOKESH BABYN DHE EREN..  shkulfloket)
hahahahahaha o meti jemi 2me 1 un dhe baby ndersa ti vet hmmmmm: hahaha ok meti klm je i mir
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ERAA........ ne 12-01-2009, 23:03:55
me ka shkuar mendja per bakllava  :X
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 12-01-2009, 23:35:41
me ka shku mendja per birr, tani do e marr nje edhe do shikojm se c'na thot forumi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-01-2009, 22:15:44
gili vili :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 25-01-2009, 21:14:45
nje xhiro rreth botes :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 22:50:58
per gili vili prap :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 22:51:57
per gili vili prap :P LOL


Cka kerkon ketu pra? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 22:52:43
gili vili LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 22:56:38
Ahaaa, ti dashke gili vili pa rrezik?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 22:58:51
qe do te thote? ;)


 Dhe kush e ofron kete sport te tille? LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:01:44
E kush ta ofron zakonisht?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:03:23
pune per mua, ti ofrohu po ta mbajti. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:05:42
Nuk merrem me ate sport une :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:06:29
hape krahun pra te vijne te tjerat. :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:07:22
tipi me not miret kenga,keshtu qe me lehte pak bej ftesen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:08:41
epo kjo teme me te shkuar mendja eshte mo chorri po hyre mbae si i thone. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:09:13
Cfare keni ju dy qe beni reklame te gabuar per mua? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:10:51
si i thone hidh grepin e cte dale. LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:12:33
Edhe c'te dul ty? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:13:19
kjo eshte pune per mua. :P ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 25-01-2009, 23:14:37
Epo mire........te befte mire :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 25-01-2009, 23:15:38
eshte edhe pune per mua :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-01-2009, 23:17:16
per ca rabecka e 1 birre....  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-01-2009, 23:20:06
per zoge fshati. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 26-01-2009, 17:06:58
Per te shkuar ne toilet.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-01-2009, 23:08:15
Per rremuje..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 27-01-2009, 01:41:36
per te bo i sy gjum
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: OMORFI ne 27-01-2009, 01:53:18
edhe mu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 27-01-2009, 01:55:09
une do rri pak minuta se neser ne mengjes ne ora 7 duhet te jem i zgjuar
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: OMORFI ne 27-01-2009, 02:00:49
ok naten  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 27-01-2009, 02:03:12
me ka shku mendja per ti then OMORFIT naten e mir edhe per ti dhen nje puthje ne balle per nate te mir dhe shohi vetem endrra te bukura dhe te kendshme
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-01-2009, 09:47:16
Per buke..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 27-01-2009, 11:49:29
me ka shkuar mendja per............ hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2009, 18:53:41
Per zockaaaa..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2009, 19:56:25
Tash per mushmollaa... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-01-2009, 20:09:52
per rabecka......... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2009, 20:11:22
Per pula ne hell.... :D LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-01-2009, 20:14:10
per qiqra ne hell.... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 27-01-2009, 20:18:07
Per  dardha te butaaa... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 31-01-2009, 22:24:46
Per arpagjika.. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2009, 10:12:03
Per miser te pjekur.. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 01-02-2009, 11:24:24
Per nje flij...???
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2009, 11:54:13
per speca te mbushur...dhe do i gatuaj per dreke.. :)
bujrem popull :D :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 01-02-2009, 12:03:50
me prit se erdha ... por mos iban shum te djeks :):perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 01-02-2009, 14:42:19
me prit se erdha ... por mos iban shum te djeks :):perqafim


 :D :D..ufff si paskan dale... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-02-2009, 14:51:16
..Seks.. ^o) :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Tiripilikiku ne 01-02-2009, 14:59:37
marredhenie intime
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: iShUlLi ne 09-02-2009, 15:24:07
per dardha te buta
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-02-2009, 17:02:43
Ah te kisha pak qereste. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-02-2009, 17:05:28
... per frikase.... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-02-2009, 17:10:51
Per nje loje "Mos me nxe" LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: iShUlLi ne 10-02-2009, 14:31:57
... per te bere nje telefonate te rendesishme :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 15-02-2009, 23:52:06
..nja 3 sy gjume..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 18-02-2009, 16:48:57
per akullore
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-02-2009, 13:43:31
Buke.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: iShUlLi ne 22-02-2009, 14:59:29
per te dale i here verdalle
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-02-2009, 17:49:17
Manaferra..Thana..S hega..Medra..Boroni ca..Vosa..Kajsi te pa pjekura..buke misri me djadh shqiperie se na shpifi ky djadh ketu..turshi shqiperie..fli kosove me maze..e shume e shume. :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2009, 18:01:18
...... per nje udhetim te gjate te gjate.....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 22-02-2009, 18:29:28
...... per nje udhetim te gjate te gjate.....
per ku e ke drejtimin :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2009, 19:19:50
veri jug lindje perendim , verilindje juglindje veriperendim jugperendim..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 22-02-2009, 19:39:40
shume preciz ky drejtimi :)ke filluar me sinoptiken
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2009, 19:50:35
epo te thashe qe doja udhetim te gjate....kesaj i thone gjometer rrugesh .... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 22-02-2009, 20:33:11
per seks..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-02-2009, 23:05:23
..me pozicione.. :D :LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 11:38:39
per thana LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-02-2009, 14:01:47
Manaferra..Thana..Shega..Medra..Boronica..Vosa..Kajsi te pa pjekura..buke misri me djadh shqiperie se na shpifi ky djadh ketu..turshi shqiperie..fli kosove me maze..e shume e shume. :(

Keto prap..edhe pse 2 i hengra pak me pare..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 23-02-2009, 14:05:45
nje camcakiz... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 23-02-2009, 14:34:30
te marr dike ne telefonnnnn ^o) ^o) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 08:19:04
per lakra te egra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2009, 08:43:10
per nje masazhhhhh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 11:08:32
per byrek me islla... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 11:15:57
C'jane keto isllat moj ti?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2009, 13:03:46
hisllat jane ato bime qe te bejne furtaka furtaka......


Mua me ka shku meja per pastice
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 15:12:10
hisllat qenkan ato bime qe ne gjuhen letrare quhen hithra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 15:13:53
e de e gjete me ne fund ...byrek me islla a do pak ti mi.... :P

ja ku i ke se te solla 1 dore islla... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Emira ne 24-02-2009, 15:18:38
Per mish derri te eger  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 15:19:35
Flm shume per hithrat.
Besoj se do me duhen ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 15:21:06
shif kjo sa seriozisht qe e mori .... bej shaka mi dreq....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 15:26:12
Iiiiii c'paske qene moj.
Vet mi dhe e vet mi merr.
S'ka gje moj se gjej vet une.
 pinokio))
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 15:30:35
merri moj dreq merri e me qe je a mi ben byrek aman se me ka shku mendja keq ..... lutesi))
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 15:34:20
Hahahhaha.
Gjete kishë te falesh dhe ti.
Ti bej une byrek por po pesove gje nuk mbaj asnje pergjegjesi.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 15:38:58
mo beje ti te heq nepsin une se e shumta e shumta barku do me shpelaje...... LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 15:43:00
Ok.Ti e di.
Ti je shefja. Une nje cope drejtor jam. :P

Mua per vete me ka shkuar mendja te hipi ne gomar.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 16:33:02
hahahahaa hajd se ta solla 1 ...hip pra.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-02-2009, 16:35:10
Ktheje me kembe perpjete o Shejtane. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 16:36:48
une i kam frike mor dreq ju rri 100 m larg..... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-02-2009, 16:38:49
Po kujt i kish shkuar mendja de. :P ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 16:49:50
Tipi sa te bej nje xhiro une
Pastaj ta le une me kembe perpjete ty ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-02-2009, 16:52:19
PEr gjera te mira. :)


Alondra me mua e kishe ti? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 16:55:14
Mua me ka shkuar mendja te zihem me shefin.
Ka ca kohe qe jemi ne paqe :(

Tipi a nuk ishe ti qe e doje gomarin te kthyer me kembe perpjete?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-02-2009, 16:58:41
Mua me ka shkuar mendja te zihem me shefin.
Ka ca kohe qe jemi ne paqe :(

Tipi a nuk ishe ti qe e doje gomarin te kthyer me kembe perpjete?
sygjrim ishte ti mos u nxeh se ben vaki dhe nuk e kthen shejtania... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 17:00:15
sygjrim ishte ti mos u nxeh se ben vaki dhe nuk e kthen shejtania... LOL LOL

ore do e qepesh ti apo te te kthej ty nga shen pollogu une.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2009, 17:18:36
e si perfundim si e late me kom perpjet a per poshte??? LOL LOL


Mua me ka shku menja  me ik tashi...byeeee
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-02-2009, 17:20:10
Puc
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2009, 22:44:33
me ka shku menja per karavidhe..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 22:56:31
mu me ka shku mendja per kolloqifte me rigon.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 24-02-2009, 23:02:32
mu me ka shku mendja per kolloqifte me rigon.... :D

ceshte ajo??  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-02-2009, 23:06:22
cke o dreamm qe e ndjell hahahahaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 24-02-2009, 23:08:12
cke o dreamm qe e ndjell hahahahaha

mendova qe jane tip qoftesh..LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Karatisti ne 24-02-2009, 23:09:58
Mka shku mendja me pa i onderr :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-02-2009, 23:12:06
ceshte ajo??  hmmmmm:

gjo e mire eshte dream e ngrenshme....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 08:57:31
Me ka shkuara mendja per fiq deti.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: skiatori ne 25-02-2009, 09:13:26
me ka shku mendja per shume gjera
por si duket per momentin jane te pa realizuara :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 09:56:21
me ka shku mendja per nje Hic te madh  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 09:57:50
Mishel mund ta kesh kur te duash ate qe kerkon :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-02-2009, 09:59:34
me ka shku mendja per qiqra ne hell.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 10:13:14
po he mi Alondra se jam tu vra menjen qe me mengjes...po spo e gjej gjekundi....Hicin hahahaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 10:18:03
Epo ndodh qe disa gjera te te vijne atehere kur nuk i kerkon.
Mua me ka shkuar mendja per tu hedhur me parashute.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 10:40:01
lere se asgje nuk the o Alondra...dhe une qe i vara shpresat tek ti//// LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 10:44:40
Gjete kishë te falesh dhe ti.
Dhe ke? Mua LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 10:51:05
po ti u shprehe mi...ja shejtania degjoi s'foli...ti edhe me ha edhe me djeg ahahahahahahhhha

 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 10:53:27
Epo c'te bej dhe une?
Rri rri e caj nga nje shalqi. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-02-2009, 11:01:02
mire qe ma kujtove Alondra me ka shku mendja per imonik.... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 12:42:40
mua per karpuz jina qe jina LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-02-2009, 14:13:51
mua per bostan.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-02-2009, 14:23:22
Fara luledielli.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-02-2009, 14:29:43
per kohen e gjimnazit....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 14:32:29
Ec re ti se te jap une ca fara.
Ne si zyre mbajme rekord per konsumim farash.
Kemi edhe shefin keq fare :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-02-2009, 14:38:17
Fara luledielli.

ja or tai vetem mos bej pis .... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-02-2009, 14:54:38
/me hyn te zyra e Alondres duke pertypur farat qe i dha Shejtania :D

Po ketu ne zyre lejohet te bej pis? :D

Me ka shku menja keq per te bere njecike pis. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-02-2009, 15:07:01
Tek zyra ime pa problem.
Bej pis sa te duash. ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 16:07:21
per kremkaramel :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-02-2009, 16:24:18
Per shega.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 19:34:41
me ka shku mendja te flej ca gjume  ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-02-2009, 20:08:56
dhe mua per nje gjume te thelle ...them ta bej sot....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-02-2009, 23:39:09
po na ben merak hahaha mos ke pi nai valium mi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 25-02-2009, 23:46:40
Per oksi foksi filloj boksi. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 25-02-2009, 23:46:51
Me ka shkuar mendja per hashure .....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: erlehta ne 26-02-2009, 10:48:00
Me ka shkuar mendja per hashure .....

Paske ardhur ti mi  :perqafim :perqafim :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2009, 14:19:54
Per asgje
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 26-02-2009, 16:59:28
per shume gjera te mira :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-02-2009, 21:26:40
per te bere disa gjera te ndaluara LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 27-02-2009, 00:42:07
per te bere disa gjera te ndaluara LOL LOL

bohh me paske vjedh idene e momentit LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 27-02-2009, 00:42:46
per pjeshka pa push.  LOL :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 09:15:47
per kunguj....te bej ca byrek me kunguj LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Stefi ne 27-02-2009, 09:18:25
per kunguj....te bej ca byrek me kunguj LOL

Nese e ben me ruaj nje pjese ok :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 09:38:05
po mi...po skam kunguj  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 09:44:47
me kunguj eshte mbushur dynjaja plot
dhe ti thua qe nuk kam
ngado qe te levizesh vetem kunguj ke per te pa.
 :D :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 12:19:09
po ti nuk hahesh ...cte te bej  ^o)


LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2009, 12:51:56
Puthje.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: skiatori ne 27-02-2009, 12:55:29
Puthje.
per puthje dhe perqafime kemi shume nevoje
por pak si teper po jepemi pas pareve
dhe ato sic duket po na verbojne
dhe nuk po i shikojme te mirat qe po na rrethojne ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-02-2009, 13:03:37
..... uff ufff de..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-02-2009, 13:11:49
cke moj qe gjemon???? LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 17:06:47

 nje sallate frutash momentalisht :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-03-2009, 19:23:05
Per amareta Shqiperie..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 20:23:36
per ca zhurme te zhurmshme...qe bejne te zhurmshimit LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 20:25:45
Zhurme s'ka gjullurdi po deshe te bejme... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 20:28:45
hajde pra mshoja LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-03-2009, 20:30:15
Duhet te di ku ta mshoj jo kuturu se leme ndonje me barre pastaj. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *A.D* ne 01-03-2009, 20:31:36
te perqafoj ndokend  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-03-2009, 20:32:36
te shkoja ne pushime mujore se mbarova nga kockat ajahahaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 01-03-2009, 22:33:49
nje kafe.:)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 01-03-2009, 22:36:53
Seks.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 22:37:05
Per seks me shumice... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 01-03-2009, 22:41:27
per caj me pakice.... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 01-03-2009, 22:42:32
Seks.
hahhaa...se pata pare kete mendim.... :D..Pajtohem plotesisht...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 08:07:43
m'ka shku menja me u martue e me marr nji ulqinak
aman ulqinakun sma don nana se me ka zene i ziu marak......

ma mire po maj ate qe kam se nuk me merzitet nana LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-03-2009, 13:48:29

te hyp ne nje Qilim Fluturues :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 13:51:01
Mka  shku menja me u bo Ali Baba...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 02-03-2009, 13:51:49
me kishte vajtur mendja per pastico edhe e bera....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-03-2009, 13:52:44
Vec per nje gje po me shkon..e kam thene..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-03-2009, 13:54:48
Edhe mue edhe mue.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 06-03-2009, 16:13:19
Per fiq..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-03-2009, 16:17:31
Mua me ka shkuar mendja me i hy kesaj ne avatar e mi ja perzi boten komplet....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 06-03-2009, 17:15:19
me ka shku mendja me u be hajdute.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Emira ne 06-03-2009, 17:39:00
Seks
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 06-03-2009, 17:42:40
m'ka shku mendja me u...martue :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 03:02:26
edhe mua si Kalipsos vetem me nje ndryshim te vogel fareeee

me ka shku menja me u Rimartu LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Bekimi ne 07-03-2009, 03:35:39
rimartoju Mishel, por aman vetem Ulqinak mos merr :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-03-2009, 13:27:04
jo pra se sma do nana ate llojin LOL LOL

ti beko beqar je eeeee LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Bekimi ne 09-03-2009, 03:54:04
jo jam i fejuar, por nje "rifejese" s'do me bente keq... mjafton te mos jete Ulqinake :D LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2009, 22:52:24
une sjom ulqinake mer cun....derr tiranase tjetra LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 10-03-2009, 22:54:04
... per fiq me ka shku mendja...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-03-2009, 22:57:55
u poqen fiqte gjino?? LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 10-03-2009, 23:03:09
njerez naten e mire, se kemi do pune ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 10-03-2009, 23:03:33
hajd naten moj... suksese ne pune  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 10-03-2009, 23:52:27
Mka shku mendja me e marr kallashin e me  hy radhe... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 10-03-2009, 23:53:53
 LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 10-03-2009, 23:55:54
Mos qesh se edhe ty te ze plumi...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 10-03-2009, 23:58:21
kujdes ti plumbin qorr  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2009, 00:00:13
hahaha...Corri rrok keq...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 20:58:31
me ka shku mendja per te rrahur njerez...LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-03-2009, 22:34:27
ke do rrahesh mi???? ishalla jo mua LOL

mua me ka shku menja per nje hic te madh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 11-03-2009, 22:35:17
mos u tremb


m'ka shku mendja me marre vrapin neper shi :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-03-2009, 23:04:00
per ta ndare krevatin me tre kater zocka. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-03-2009, 23:05:45
... per kurabije me ka shku mendja keq....  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 07:30:45
gjes gjes

a te te gjej une kurabije, nga ato te fortat ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 12-03-2009, 08:13:39
Per "Kiss".
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 22:37:03
kurse mua per "french kiss"
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 12-03-2009, 23:02:20
..te ik ne Itali momentalisht ^o) ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:03:21
te jem maje kulles Eifel
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:05:42
gjes gjes

a te te gjej une kurabije, nga ato te fortat ;)

ku jane kurabijet e mia....  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:06:23
s'me ktheve pergjigje

ia dhashe nje tjetre.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:06:46
me ka shku mendja te bej tatuazh..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:07:24
tani e pashe moj.... epo kesaj i thone te te marrin kurabijen nga goja...  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 12-03-2009, 23:09:51
Me ka shkuar mendja per...  xhamajke
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:11:59
me ka shku mendja per detin jon  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:17:08
m'ka shku mendja per gorrica LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 12-03-2009, 23:18:58
cka jane gorricat

me ka shku mendja per makinen e  shejtane LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:21:11
me ka shku mendja per vale deti  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 12-03-2009, 23:24:10
me ka shku mendja per tendera LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:32:41
me ka shku mendja me u be presidente me heq obamen e me zene vendin e tij   LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:35:03
m'ka shku mendja me nda ndonjerin nga gruaja LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 12-03-2009, 23:38:32
shyqyr qe sjam i martuar LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:40:34
po te ishe, kaq shpejt ndikohesh ti lal?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:41:34
me ka shku mendja me dal 1 xhiro te lagjia poshte :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 12-03-2009, 23:45:09
po  ndikoj dhe ndikohem lal LOL

shejtane mos e shfrytezo kohen ne lagje :D

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:46:16
me ka shku mendja me thene parrulla  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 12-03-2009, 23:46:54
mi kepute telat e zemres LOL LOL LOL

ti je i dyti, se i pari eshte lefto :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-03-2009, 23:59:35
per antarin tim te preferuar  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 13-03-2009, 00:00:24
d.m.th qe jam une :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 13-03-2009, 00:11:36
po ti je :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2009, 00:13:45
edhe une..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 13-03-2009, 00:15:40
per mua Bossi  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2009, 00:26:24
nja 7 sy gjume..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 13-03-2009, 00:29:04
ja kam nje sy mere behen 8 shef reth e rotull LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2009, 00:30:41
ideja ishte..gjume..jo vrojtim..LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 14-03-2009, 20:48:28
Per dike..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-03-2009, 20:59:54
Buke..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 14-03-2009, 21:03:35
Me ka shku menja mu nis tek kjo siper
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 21:40:48
per loje mos me nxeh. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 21:42:31
per 1 loje tavell
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 21:43:38
futu ne skype ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 21:47:13
jo se me rref....

me ka shku mendja me be rremuje dynjane  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-03-2009, 21:47:57
Per me marre vesh kujt do ja beje rremujen kjo. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-03-2009, 22:56:44
po ate as vete spo e gjej  :D

po qe dua te bej rremuje dua  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 15-03-2009, 23:01:38
Me ka shkuar mendja per "mjalte"
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 02:10:26
me ka shku mendja te luaj macja me miun  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 02:13:18
Mka shku mendja  te jem miu...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 02:17:12
me ka shku menja ti them leftit....zbriti breshkes se i rreshtove vezet LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 02:18:39
hahhahahhaha...Mka  shku menja me u bo familje e madhe e madhe e madhe...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 02:25:48
mk shku menja me i thone ketij....ec se folim LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 02:33:32
hahaha...Mka shku menja me i thone kesaj edhe pak dite se do te ta ze deren ty Lefteri...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 02:46:37
qyqqqqqqqqqaaaaaaaa aaa mos e dhente zoti ...jo per gje po nuk te ze LOL LOL

me ka shku menja me i thone lefterit...larg duret nga afgani LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 02:49:35
hahaha...Mka shku mendja  me i thone Mishelkes nuk vi ne avganistan jooo...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:06:52
me ka shku mendja me rraf ndonje polic  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-03-2009, 03:08:30
mka shku menja ala qut ti mi? ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:08:54
Mka shku mendja  me i thene kesaj hec shko flej aty...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:10:21
me ka shku mendja me be sherr ne lagje me tipin .... zgjohu mor qafir  LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:11:05
hahah..Mka shku menja me i thone kesaj le tipin rehat se ku me dit cfare pune ka...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:12:30
me ka shku mendja me i prish pune tipit .... cohu leni minat Tipo se ti theva xhamat e dritares...  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:13:52
Mka shku mendja me i thone kesaj hec kape jastekun e futja gjumit....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:15:27
me ka shku mendja mos fle me me jastikun se mu ka merzit per nate  LOL LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:18:05
hahahha..Mka shku mendja .....Sdi as vet ku mka shku....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:19:07
me ka shku mendja me gjet mendjen e Leftos se i paska humb krejt ..... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:24:27
hahahha...Mka shku mendja ne Tiraneeee,zocken ma te bukur o  me nxaneeee...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:25:35
hahahaa paske mendje te keqe vertet ... ma qepe gojen tani  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:26:36
hahahhaha...Mka shku mendja ta hapi kjo gojen  neser me  zocken e pare e ti tregon per mua...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 16-03-2009, 03:28:54
hahahaa... me ka shku mendja tju tregoj zockave sa i keq qe je...  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 16-03-2009, 03:33:01
hahaha..Mka shku mendja me te thone zbukuroje pak...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 16-03-2009, 13:34:04
Per Ardushen..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 09:28:27
Me ka shkuar mendja per petulla.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 11:31:53
me ka shku mendja me u zhduk fare per ca kohe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 11:35:32
Nga ku do qe te zhdukesh?
Nga forumi, nga puna, nga shteti, nga planeti?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 11:37:53
po nga te gjitha bashke po jo nga planeti
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 11:41:53
Mos u merzit se do te kaloje.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 11:44:34
thanks e di  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Stefi ne 17-03-2009, 12:16:44
Oooo mka shku menja me u fejue, e me marre nji ulqinak LOL
Aman ulqinakun sma do nana LOL LOL si me ja bo LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 12:22:03
Mbyll veshet dhe hap zemren :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Stefi ne 17-03-2009, 12:33:33
Mbyll veshet dhe hap zemren :)

Hahahahaha ah alondra skam asnje problem te atille me thene te drejten sikur te ishte keshtu ia kisha gjetur zgjidhjen direkt :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 12:49:22
Mka shku menja me qene ai  ulqinakuu... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-03-2009, 13:06:20
Per buke
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-03-2009, 16:10:00
me ka shku menja me pi i cigare nashti ja kshu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 17-03-2009, 16:28:31
Pirja e cigares VRET.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 17-03-2009, 22:37:51
seks
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 17-03-2009, 22:42:35

..te te kidnapuar..LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 22:56:05
me ka shku mendja me u zene me perroin te temat e cifuteve  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 17-03-2009, 23:02:13
me ka shku mendja me ik me be noj sy gjume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:08:40
me ka shku mendja e mua per gjume sot  ...........
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 17-03-2009, 23:10:14
te flem pra hehehehehehehe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:11:21
mire e ke.... hajd gjume per te gjithe ....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:26:08
Mka shku menja  me i keput veshin dikuj...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:29:16
hhahaaa me ka shku mendja me u be e dukshme  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:30:16
hahhaa...Mka shku menja me i thone kesaj hajde duku ketej...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:34:22
u duka dhe u zhduka  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:42:31
Mka shku mendja  me i thone se nuk hajme njerez ketej...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:44:31
robi kupto cike.... e dukshme te thashe .... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:45:28
hahahaha...si shume po dukesh zhduku pak....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:46:44
hahahahaa yes sir............ u zhduka hahahaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:48:25
Mka shku mendja me i thone zhduku edhe pak se po te duken ca pjese....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:50:25
hahhahaahaaaaaaaaaa aaaaaaa skuptoj hic skuptoj........... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:52:12
hahahha...Mka shku mendja me i thone kesaj  kopjoje pashaporten e veje ne avatar...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-03-2009, 23:57:39
hahahaaa iku iku hahahaaaaaaaaaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2009, 23:58:46
Mka shku menja me luajt bixhoz...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 18-03-2009, 00:04:27
Pica dhe birreeeee :) ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 18-03-2009, 09:45:38
Te qelloje me pistolete.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-03-2009, 10:59:41
qellove si kalama o Mane ....  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 18-03-2009, 11:10:49
Nuk jam Mania, jo.
Me ngaterron :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2009, 13:47:23
me ka shku mendja per kumbulla shahini (seriozisht) ueee sa me hahen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-03-2009, 14:32:43
mos je 7zane ti misho ..... seriozisht e une   LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 18-03-2009, 14:37:09
Hihhihi.
Sa qejf!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-03-2009, 15:05:13
mos je 7zane ti misho ..... seriozisht e une   LOL LOL

jo akoma....por jam nepsqare kur jam pa barre se me barre sme shko menja me honger  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 18-03-2009, 15:09:43
Mua me ka shkuar mendja per nje cigare dhe ate do bej.
Po dal te tymos.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-03-2009, 16:37:44
pjeshke te fresket :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 19-03-2009, 16:48:38
Te dal ne terren
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-03-2009, 20:00:25
Te dal pak..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 21-03-2009, 22:31:30
t'ju qep telefonit ..prape..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 22:33:22
per plazhin... per diellin per detin ....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2009, 22:35:32
Te marr disa dite pushim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 21-03-2009, 22:42:46
ku do i kalosh keto pushimet :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2009, 22:47:30
Ne afersi te polit te veriut :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 21-03-2009, 22:49:17
te ka zene vapa TY :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2009, 22:51:58
Me shume deshira per avanture :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 21-03-2009, 22:55:45
kur do nisemi atehere ;) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 21-03-2009, 23:07:00
Hahhahaha, ne pol te veriut?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:31:08
Per gixi mixi. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-03-2009, 23:37:48
per shen pollogun LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-03-2009, 23:41:10
Kush thirri.?????? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2009, 12:10:27
nje shetitje me varke..:D :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 12:13:30
me ka shku mendja per 1 udhetim te gjate po te gjate ama  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 22-03-2009, 13:24:06
Hahhahaha, ne pol te veriut?
me ka shku mendja per 1 udhetim te gjate po te gjate ama  ;)
ateher do nisemi apo jo hmmmmm:??
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 13:25:48
ja sa te blej patinat e skive une LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 22-03-2009, 13:35:03
leri fare patinat aty rreshqitet edhe me taka :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 13:53:35
po u ngulen takat e mia aty dalin nga ana tjeter e globit hahahaaaaaaaaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 22-03-2009, 14:07:16
po u ngulen takat e mia aty dalin nga ana tjeter e globit hahahaaaaaaaaaaa
leri takat atehere rrezikshmeria qeka e madhe :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: deisanti ne 22-03-2009, 16:16:28
Me ka shku menja per Trahana
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 22-03-2009, 21:18:00
Per Lion.. se cka eshte duke bere tani..!!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 22-03-2009, 21:45:17
per qiqra ne hell. dini gje ku mund te blihen??
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-03-2009, 22:44:35
Mish te thare..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2009, 22:55:40
Per mish te bute... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2009, 22:57:08
Per mish te bute... :D

nje dere me andej LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 22:58:05
per mish te forte LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2009, 22:58:30
hahahhahha...Nje dere me kendej...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2009, 23:00:08
hahahaha..jooo se do humbesh..LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2009, 23:02:57
Mka shku mendja me u humb...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 23:06:51
me ka shku mendja me u shfaq te dera LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 22-03-2009, 23:16:40
me ka shku mendja me i gjet shejtanes nje dere
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2009, 23:19:00
LOL LOL LOL dhe ti moj LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 22-03-2009, 23:20:43
jam rob i mire, mendoj per te tjeret kur i shoh qe vuajne..LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-03-2009, 23:41:04
nje masazh me duar. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 22-03-2009, 23:41:24
per 69
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2009, 23:59:38
Mka shku menja me e zmadhue deren... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 23-03-2009, 00:00:56
beje me dy doreza :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 00:07:56
Mka shku menja t'a bej automatike sa here te kapet dikush te funksionoje...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 23-03-2009, 00:09:22
epo kujdes me autromatiket, se po te ngec ndonje nga ata te fushes LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 00:11:00
Eeeeee po autromatike eshte funksionon si me te fushes si me te malit...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-03-2009, 00:12:45
Uje me akull
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: moçali ne 23-03-2009, 00:14:18
per (!)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 23-03-2009, 00:14:49
Eeeeee po autromatike eshte funksionon si me te fushes si me te malit...LOL
hajde ta gezofsh, por duhet te marresh me shume informacion te shejtanja se "cjane ata te fushes"

po me zhgenjen vertet LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2009, 00:16:43
Mka shku menja  me u informue... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-03-2009, 00:21:10
Lefto informohu shpejt se u transformoveee. LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 24-03-2009, 01:08:22
me ka shku mendja per fiq deti :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 24-03-2009, 08:39:24
Dua edhe une fiq deti :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-03-2009, 12:44:31
Per patate me coliflower cheese..

Per dreke do ti bej..:X
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2009, 15:51:45
Zocka te njoma. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-03-2009, 19:33:39
me ka shku menja per kafe dhe cigare  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 24-03-2009, 20:06:44
me ka shku menja me ik per dark se akoma nuk kam ngrene
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 20:13:20
per sinagridh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 24-03-2009, 22:16:42
per sinagridh

ca eshte kjo..

duke degjuar Phil Collins "One More Night"...sec mu kujtuan ca vite me pare..sec me shkoi mendja atje :D :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-03-2009, 23:08:07
....per te bere 1 xhiro me makine me qe filloj e shiu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 24-03-2009, 23:12:46
Rremuje..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-04-2009, 21:41:34
Per dy gjera.."Manaferra dhe french kiss".. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 28-04-2009, 22:03:15
Pallaqinka
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 22:23:31
Pallaqinka


ufff sa te mira i ben nje shoqja ime tiranse :)

u pa puna..neser ne mengjes do vete andej :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 28-04-2009, 22:24:40
T'i shijoje ti edhe te shoqes sate kosovare, do ta harroje ate tironsen :P

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 22:43:31
T'i shijoje ti edhe te shoqes sate kosovare, do ta harroje ate tironsen :Phahhahaa i ben te mira edhe ti ee :D
hajt se na bie rasti ti provojme ndonjehere :P :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 28-04-2009, 22:45:38
Ashtu me kan genjy dreamm :P

Kisha dashte te bie rasti :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 22:47:22
Mka shku menja meu feju...... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 28-04-2009, 22:48:04
....e me marr nje ulqinak???? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 22:48:25
ama ulqinakun sma do nana  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 22:49:12
Se me ka zene i ziu merak.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 28-04-2009, 22:50:17
Mka shku mendja me u martuee..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 22:50:24

Kisha dashte te bie rasti :)

 :perqafim :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 22:51:01
Mka shku mendja me u martuee..... :D


qysh kur keshtu :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 22:51:50
i paska be dem udhetimi Leftos LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 28-04-2009, 22:52:47
Sonte ketu   :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 22:53:51
hahahaaaaa me ke kshu  :D LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 28-04-2009, 22:54:52
O me brunen o do e rrembej kusheriren...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 22:56:28
hahahaaaa LOL LOL

me ka shku mendja me be gara me makine  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 22:57:23
ahah.....per me ia kalu kesaj motres siper..........ti le targen :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 28-04-2009, 22:58:27
Per me e marr nusen.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 22:59:45
ore ti i je qep fisit tim ti LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:01:02
Motra.....ça thote ky mi... :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 23:02:18
rri moj mos i thuaj te verteten se pastaj do me cmendi me keq LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:03:35
Kam frike moj..... :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 23:05:14
nga Lefto moj jo nga ai mos ki, por ki frike nga Chorri LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:05:55
Qyqja kush eshte ky mi.... :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 23:07:44

nje shetitje buze lumit :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 23:10:01
per lumin e mua  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:11:04
Per ate shpine buze lumit.... :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 23:11:46
mua ne fakt edhe per ca gjera te tjera pervec lumit..po spo i them :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 23:13:22
mua per zhurmen e lumit
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:13:37
He mi thuaji....mua per ujin.... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 23:15:24
per.... bauuuuuuuuuuuuuuuuu LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:17:03
Hajde bejme bashke....1 2 3 4...jepi.. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 23:17:25
mua per zhurmen e lumit

ka ndonje perkthim kjo..apo shqip shqip?? :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 28-04-2009, 23:22:25
Shejtaneeeeeeeeeeee e..........ku je....? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-04-2009, 23:47:56
luleshtrydhe momentalisht..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-04-2009, 23:50:54
Kete me luleshtrydhe. LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2009, 23:52:33
erdhaa se kisha nje bukuroshe  :D  mashkull ne telefon LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:13:19
me lidh ndonjeren tek hekrat e krevatit. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:29:52
per me rraf ndonje po mire ama LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 29-04-2009, 00:32:10
se mos ben gabim e ze emra bimesh me goje ... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:32:57
erdhaa se kisha nje bukuroshe  :D  mashkull ne telefon LOL LOL

Do te te merr ne qafe ai telefon...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:34:28
Do te te merr ne qafe ai telefon...LOL

 :D ke inat ti LOL plasssss LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:35:57
ahhahaha...Mka shku mendja me i thone atij mashkullit qa e kam shlyer nga tefteri...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:44:14
me ka shku mendja me shku ne Prishtine e me then Bac u Kry LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:46:41
hhhahahaa...Mka shku mendja me qen prezent... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:48:02
hahahaa me ka shku mendja me e kry vertet sbej hajgare LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:49:26
Mka shku mendja me ja dhene kallashin... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:50:26
me ka shku mendja me qellu per Shqiperine Kosoven e per Camerine LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 00:56:58
hahah....Mka shku mendja  me e shpall heroine...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 00:58:11
hahahaa prit se me ka shku mendja me qellu si perfundim per Shqiperine etnike   LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 01:01:39
Mka shku mendja me bo hara kiri...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 01:02:53
... per mucmolla LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 01:04:04
Per gorica :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 01:05:27
Per kusheriren se ja, dashuru keq....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 01:06:46
per................ ....  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 29-04-2009, 01:11:37
Per....per...asgje me duket.... :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 01:13:42
Per  kte si gjethmone... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 01:15:33
per gjumeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeee
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 13:52:24
Mka shku mendja per Missin... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 13:53:16
per sauna  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: qershija ne 29-04-2009, 13:54:29
Mka shku mendja per Missin... :D

Vetem per ty more Lefter qe na ke humb :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 13:55:20
Hajde pak ketu,eshte sauna,pishina,jakuzzi...etj etj...vec mashtrusa pak ka... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 13:56:18
po spati mashtrusa svij fare se sauna e jakuzzi etj etj kam e ketu LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 13:59:03
Vetem per ty more Lefter qe na ke humb :perqafim

Ojjjjjjjj Qarshize ta hangsha shpirtin.... :-* :-*Shejtaneee,jane jane ama fare pak... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 14:00:19
me ka shku mendja per bajagi mashtrusa  :D LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 14:01:37
Mka  shku mendja me  e mbush saunen komplet me mashtrusa... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 14:11:13
hahhahaa.... me ka shku mendja me e cu temepraturen e saunes 180 grade ta bej sauna ruse e ti pjek mashtrusat te gjalle aty LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 14:16:00
Mka shku mendja me e marr edhe kusheriren me vete e pastaj te behet ca te behet...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 14:18:36
me ka shku mendja me e cu kusheriren ne Siberi me e shpetu nga lopovi LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 29-04-2009, 14:20:28
Mka shku mendja me te thene qe as ne Hene nuk shpeton ajo ng une,jam dashurur keq...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-04-2009, 14:23:07
hahahahaaaa me ka shku mendja per white house e bushin ne te LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 30-04-2009, 00:18:45
per gjume  pagjume:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 30-04-2009, 01:02:04
hahahahaaaa me ka shku mendja per white house e bushin ne te LOL LOL


hahhaahahaa...Mka shku mendjq per Obamen...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 01:12:32
 :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 30-04-2009, 12:25:15
per pak qetesiii dikuu largg  ^o) ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2009, 21:44:38
per hallvasi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: memet ne 01-05-2009, 17:45:41
per dush:D :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 18:30:20
Akoma s'te ka ardhur e shtuna eeeeeeeee? LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 01-05-2009, 19:11:51

dic te pazakonshme :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-05-2009, 20:54:43
Per njeren. :P :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 01-05-2009, 21:05:05
Per njerin ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: PochoLoca ne 03-05-2009, 17:33:17
Per te kercyer muzik latine dhe per te pire :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 22:38:58
per shume gjera nice and trendy and funny,  and easy-going,and simple as life in its origin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 23:01:09
Per..........shume. .......gjera ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 23:48:01
te kapshme apo te paprekshme :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 04-05-2009, 23:50:18
Te kapshme moj ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 04-05-2009, 23:51:51
qenke materialiste LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 04-05-2009, 23:59:22
per bmwne e Kalipsose LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:00:08
dil ne ballkon te te hedh celesat ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:01:22
se mos e ke lene pa benzine e ngelem nga autostrada pastaj LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:01:27
Per kalipsone ne lume.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:03:07
hahahaa per makinen e Leftos LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:03:20
per peshkalefton ne det ..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:04:34
hhaha...Makina shkoj per lesh e morra nje  peshkaqen tash... :D


Mka shku mendja me  dal gara me kalipsone... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:05:40
ku te duash

ne kosove a ne tirane ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:06:35
ne Kine me mire LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:07:01
MkA SHKU MENDJA ME  DAL GARA NGA TIRANA NE KS;;;;EDHE ATE NE AUTOSTRADE TE SALES::: LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:08:17
ne Kine me mire LOL LOL
jo se na kap gripi kinez, e na fusin mua e lefton te dy ne karantine pastaj  ;) LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:14:58
MkA SHKU MENDJA ME  DAL GARA NGA TIRANA NE KS;;;;EDHE ATE NE AUTOSTRADE TE SALES::: LOL

me ka shku mendja me shku koke me koke makinave une me kalipsone nga TR per KS e Lefto me shumakerin nga KS ne TR LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:15:37
dhe baaaaaaaaaaaaaaaaau uuuuuuuuuuuuuu LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:16:29
pika e takimit? Hani i hotit
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:17:47
pika e takimit makrokozmosi LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:19:38
hahahhahahha...Tako hemi ne shume pika....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 00:27:50
Per ca peshq te fresket fare...... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:28:02
vendi i takimit.....ora e takimit......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:30:38
Ne nuk caktojme vend e ore,ku te mundemi aty.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:31:42
harrova- ti je me kushte dhe mjete rrethanore ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:33:13
ne kushkundaledh fiks ne oren 3 pa cerek me oren e kinezit te turkut e te lopovave gjejeni ca ore i bie ne Shqiperi LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:34:40
Mka shku mendja me i nderru pak rethanat.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:35:30
nderro edhe frenat, se te duhen cik te forta or taj :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:35:59
me ka shku mendja me degju rrethanat e reja te Leftos  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:37:15
Mka shku mendja mos me i perdor frenat hic...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:38:11
ashtu bej, se njehere vjen rasti ne dore LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:38:54
sidomos frenat e dores se te prishet makina pastaj LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:40:07
eh...per sa gjera me shkon mendja tash ....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-05-2009, 00:40:51
hahahahaha.....O sdua frena dua te hyj si kamikaz...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 05-05-2009, 00:42:35
Mka shku mendja me dal me pi nje cigare tani ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:42:43
hahahaaaa me ka shku mendja me u be tape me kamikaz Lefto ska lidhje me ty, eshte 1 pije tip shots ka vetem ne 1 vend ne bregdet qe njofim une e Kalipso ne vere ehhhh ca gallate sa here jam bere tape me kamikaz atje .... me ka shku mendja vertet
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:48:38
edhe mua :D ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:50:40
 :( :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:51:40
 Jojo: perq
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 00:56:32
 :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-05-2009, 00:57:41
cheer up

life goes on :engjell:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-05-2009, 01:00:48
yeeepppp po perpiqem  ;) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 05-05-2009, 01:23:07
shejtonen te pim ca shotza  :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-05-2009, 15:21:31
Pjeshke me pak push. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 07-05-2009, 15:35:15
Per muhabet forumi ;) :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 15:35:38
per konkrondila gjirokastre LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Emira ne 07-05-2009, 16:00:00
Per nje boze te ftohte.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 16:02:21
me ka shku menia me i dhene 1 boze meli kesaj siper e me pi 1 kafe e cingare per vete
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Emira ne 07-05-2009, 16:07:28
Keq e paske me cigaren ti lart...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-05-2009, 16:25:09
jo jo se e kam normalizu situaten dita e 3te qe nuk pi jam ndare me cigaren por ama mendja e shpirti akoma aty me rri po kesaj rradhe e kam vendos do ta le

jo per gje po jam frikacake per shendetin dreqin keto kohe  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Emira ne 07-05-2009, 16:34:11

U shkriva fare tu qesh, posi jo mi, qekeni tu bo divorcin, tani e mora vesh...e mire mire po edhe shpirti edhe mendja aty te rrinkan ?! nuk e imagjinoj dot, se nuk e kam pire ndonjehere tamam, po po e krahasoj me te renet ne dashuri:D

Natyrisht qe duhet te jeshe frikacake persa i perket shendetit se je nene...mendo te leshe femine rrugeve  hmmmmm:

Kushedi se per sa e sa idjotizma ma ka enda, po ma mbledhin kalamajte, vetem mendimi se do rriteshin pa nene me fut tmerrin!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 07-05-2009, 23:32:31
mishelin...ku eshte??
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 01:47:09
per nje xhiro jashte
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 08-05-2009, 10:22:37
mishelin...ku eshte??


misheli ka fillu pune ne miniere dhe kur nxjerre koken si urithi vjen e ju pershendet LOL

Mua me ja shku mendja ....kumbulla shahini
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-05-2009, 11:09:25
per oshafe  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 02:02:23
Per kohe te vjetra.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 10:01:06
per raki rrushi... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 10:04:08
per raki rrushi... ;)
Aman Skiatori mos vuaj per raki rrushi :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: skiatori ne 09-05-2009, 10:14:14
po he maj naqe ma dergo nje kile rak ti
po te jap dhe adresen dhe ma nis me post :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 19:07:07
m'ka shku mendja per passionate time :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:08:01
... te behem bionde  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:11:10
te kap nje bionde. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:12:49
... per tu lare ne Jon
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 19:18:10
Per udhetim naten diku larg.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:28:37
eme mja. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:35:15
per korrupsion  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:36:21
akoma s'je ngopur mojjjj :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:37:34
ncuq me iku nga dora ajo e rruges se Kukesit  :D LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:44:46
bah sa oreks te madh qe paske mi dreqqqq. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:45:51
po beme tender te 2te ket jave shto uje shto miell me fitu e ca ne te tjeret  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:47:14
qeveri e korruptuar :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-05-2009, 19:48:57
na marrsh te keqen na marsh mos ore shaj se du me bo e ca korrupsion une  :D LOL

ideja e castit ika per darke se me pret goca e shefit Arg...  ;) degjohemi me vone
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-05-2009, 19:50:21
ik mos aty je akomaaaa :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-05-2009, 19:51:03
 LOL LOL LOL

Shih se eshte avokate e rrezikshme... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 09-05-2009, 20:16:17
plasen ...avokatet ketej.hahaha  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 22-05-2009, 22:20:10
Manaferra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2009, 00:18:32
Per zocka te njoma... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:20:44
per te shkuar te mad club te pi te behem tape e te shfrenohem me shume sec jam  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2009, 00:22:36
Me shume? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:23:27
yes me shume  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2009, 00:24:26
Sa me shume? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:26:24
ekstrem i ekstremeve  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-05-2009, 00:27:22
Mka shku mendja me e mbledh kapelen e me hik...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 00:29:32
me ka shku mendja te marr makinen e me ik  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mistrecishqiptar ne 23-05-2009, 11:51:52
per pishina
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 22:28:24
per vodka RB
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-05-2009, 22:49:32
per ate qe lame per neser do e realizojme apo jo shejtane? :D ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-05-2009, 22:50:36
per plazh  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-05-2009, 22:51:25
ehe ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 00:45:33
Nje xhiro me varke ne mes te detit ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2009, 01:55:33
Nje varke me xhiro me Missin ne te... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 18:00:40
Ta hedh Lefton nga varka,e te me kerkoje ndihme LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2009, 18:03:26
Mka shku mendja me pas Missin edhe ne uje.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 18:37:04
Lefton per nje gare noti,ti tregoj si notohet :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2009, 20:54:40
Missin dhe vetem per Missin... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 20:56:21
Per pak uje se me mbyti lemza LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 24-05-2009, 21:21:12
per Birre
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 24-05-2009, 21:22:08
Per pak uje se me mbyti lemza LOL :P
te kam menduar gjith diten :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:25:29
te kam menduar gjith diten :)

Ma mori mendja se me pushoi sa thash Titi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 24-05-2009, 21:29:34
Ma mori mendja se me pushoi sa thash Titi :P
LOL ckemi Miss ishe ne plazh ti :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:31:10
Hi Titi :)
Isha deri nga pasditja e u ktheva.

Ti si kalove? :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 24-05-2009, 21:57:11
une mire vape e madhe :engjell:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 21:58:51
Edhe ketu ashtu,vetem plazhi ben derman :D

Per plazh me ka shkuar prap mendja.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:03:31
per corona me limon.;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:04:36
Per Karramele :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:06:13
per gjuhe. LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:08:03
Per.."shenja" te mira :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2009, 22:09:30
per plazh. ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-05-2009, 22:10:12
Per pishina ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Alondra ne 25-05-2009, 16:10:37
Per fiq deti.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 25-05-2009, 18:49:26
Per njomishte... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nadja ne 25-05-2009, 18:52:43
jo se kan gjakun e rande naqe :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 18:54:02
per ket bukuroshen  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:50:49
Me ka shkuar mendja per... kusherirat e lefterit LOL :puth :lule :love: LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-05-2009, 23:52:17
me fluturu ndonjerin nga makina  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 25-05-2009, 23:56:43
nuk me shko mendja aty ri e nuk leviz  LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-05-2009, 00:00:07
me ka shku mendja per ................  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 26-05-2009, 00:03:40
thuaj se nuk je kalama cka po zgerdhihesh LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-05-2009, 00:06:20
se them dot se jam femer jo mashkull  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 26-05-2009, 00:07:51
e pra pyete mashkullin  :D   ku te kane shkuar  mend LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-05-2009, 00:10:31
ca dmth mashkul .... eshte versioni i ri i peder LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: chorri ne 26-05-2009, 00:26:46
ta shkul  de versioni i ri LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-05-2009, 00:30:19
kjo teme me miratimin tim e vulen e chorrit mbyllet LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2009, 09:59:01
per gorica
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-10-2009, 08:53:07
Manaferra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 13-10-2009, 10:51:32
per gorica

per Gjinon  :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 13-10-2009, 10:53:59
Per buke..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-10-2009, 11:02:16
Seks :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 14-10-2009, 08:28:18
Seks :D
Fill pas bukes.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2009, 08:56:42
Tash me ka shku per pufje..iku ai u bo :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 14-10-2009, 09:06:01
Pse pufjet pas seksit i le ti.. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 14-10-2009, 09:09:21
Sot vec per pufje mu ka tek..seks ncuk ncuk :D :LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 14-10-2009, 16:04:31
te bej not :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 14-10-2009, 16:11:28
per banjo dielli LOl
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 14-10-2009, 16:30:23
  Per ski mbi bari :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:02:45
Me ka shku mennja me u fejue....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2009, 21:04:12
nncncnncncncnncncnc n.....Gruaja po dashka fejese.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:06:06
nncncnncncncnncncncn.....Gruaja po dashka fejese.... :D

ahahah se dija qe je ketu... LOL

Hic sdu me u feju LOL

Me kiss kete burrin nehere... :D  :-*
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2009, 21:07:09
Ta kiss gruajen forte forte... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:10:18
...Per nje kiss te Leftos se e kisha harruar...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2009, 21:13:32
Per nje perqafim te forteeeeeeeeeeeeee. ...Se mka marr malli pe dashnine.... :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:15:17
Per dashnine edhe mua me kish shku mendja... ;)  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2009, 21:18:20
Mka shku mendja ta takoj me nje dite se me beri takkkkkkkkkkk.... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-10-2009, 21:21:06
Mka shku mendja...te mos me mashtroj ky Lefto 100 here se me lodhi... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-10-2009, 21:23:27
Mka shku mendja ta marr krejt... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 14-10-2009, 22:31:36
me ka shkuar mendja tek futbolli...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 14-10-2009, 22:46:00
...nje turne ne Sydney...just the 3 of us...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: fabio 30 ne 14-10-2009, 22:48:30
me ka shkuar mendja tek futbolli...

respekte Kijameti...kush ashte skuadra e zemres tande. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 14-10-2009, 22:50:20
fc.Barcelona  ;)

respect dhe per ty :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: fabio 30 ne 14-10-2009, 22:56:17
.....me bohet qejfi...spektakli ne futboll quhet ''BARCA'' :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 15-10-2009, 01:22:05
s'me 3gove skuadren e zemres tend?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 15:34:52
per gili vili :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 15-10-2009, 15:38:00
se mos te shkon mendja per dicka tjeter ty :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 15:39:56
cfare me sygjeron ti ... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 15-10-2009, 15:40:42
s'e kishe idene e keqe :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-10-2009, 15:42:00
thuaje se ben vaki e ta mbeshtesim. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 17-10-2009, 11:32:53
me shkuar mendja per Prishtine ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 17-10-2009, 22:03:59
Llokuma Turqie
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 17-10-2009, 22:34:58
me ka shkuar mendja per tradheti... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2009, 00:03:38
Per Shejtanen... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-10-2009, 00:05:56
kush me thirri  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2009, 00:07:04
Per mal.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-10-2009, 00:09:27
yesssss  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2009, 00:10:19
Per pak votke... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-10-2009, 00:12:46
edhe pak redbull sdo ishte keq :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2009, 00:14:24
Per pak limon.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-10-2009, 00:14:58
dhe akull :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2009, 00:17:28
dhe muzike.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-10-2009, 00:20:36
dhe idiota LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 18-10-2009, 00:22:13
dhe............ :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-10-2009, 00:35:59
jasha jasha  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: PochoLoca ne 18-10-2009, 01:42:27
... hmmmmm: ate naten crazy ... ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 18-10-2009, 11:03:54
edhe mua pikerisht per ate nate :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:11:49
Per njerin..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 23:13:26
per njeren...e ajo e din se kush ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:14:18
Per fushaa.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 23:16:38
per bela :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:17:23
Per gjume.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 23:18:15
per shtrat :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:19:23
Per cigare..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 23:21:17
per adventure
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 20-11-2009, 23:21:48
per fic  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-11-2009, 23:26:35
per nar :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:28:02
Per Charlin.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2009, 23:31:15
per seks  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-11-2009, 23:32:30
huuuuuuhhhhhhhhh  :D LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 20-11-2009, 23:34:30
per mal   :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 20-11-2009, 23:35:11
te shoh nje film horror
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Melisaa ne 20-11-2009, 23:35:43
Te pi dicka
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Oqeani ne 20-11-2009, 23:37:40
Te degjoj nje kenge turqisht  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 20-11-2009, 23:44:02
Per dete e oqeane..:P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 20-11-2009, 23:45:13
Sheksh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Oqeani ne 20-11-2009, 23:47:36
Per dete e oqeane..:P

 :)

Per skijim... :P

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 21-11-2009, 00:03:55
Per not..:P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 21-11-2009, 00:07:24
Sheksh


I bashkangjitem  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 23-11-2009, 21:20:55
per i kafe turke vallaj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-11-2009, 23:19:37
:)

Per skijim...yyyy sa kam pa bere ski qe femije, kam harru fare :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:06:56
per Karma....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:08:40
per mal  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:11:11
per lume... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:14:20
per ujqer  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:15:37
per ujqer  :D
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:16:31
hahaha...shif si uleron ky ,ujqerit ndryshe e kane,ulkonjat ulerojne....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:19:02
spo flasim per mace po per ujqer.....prandaj mos i ngatro gjerat ahhahahh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:22:50
vullkan ke pare ndonjehere ujqer ti ?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:25:09
vullkan ke pare ndonjehere ujqer ti ?
po kam par dhe i kam shum fiksim biles sidomos te bardhet
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:26:32
wooow e shef Lefto ka pare LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:26:33
Te bardhet sjan gje te zinjet jane te keqinj....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-11-2009, 00:28:29
Te bardhet sjan gje te zinjet jane te keqinj....LOL
te bardhet jan dinak dhe te fuqishem..per te zinjt po ta le ty ne dore meqe paske eksperience
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:31:48
hahahhah.....Jane dinak e te fuqishem por se perdorin dot fare vetem doruntina rrezikohet nga ta....LOL


Tregoji bre ortake.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 24-11-2009, 00:34:42
 ;) vetem sexxxxxxxxxx me kte se e kam si shpirt LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 00:35:42
me ka shku mendja me vene pak rregull ketu ... sikur po behet lemsh muhabeti  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 00:40:12
Mka shku mendja me e pyet se nda do tja fillon.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 14:45:38
per gorica.....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 24-11-2009, 14:47:28
me ka shkuar mendja per nje kamping ne mal...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: skiatori ne 24-11-2009, 14:50:18
per manaferra hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 15:32:24
per mana toke hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 15:34:50
per veren e plazhin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 15:36:50
jo mi, cne. sapo kam dale nga nje lidhje, dhe s'dua te shoh me meshkuj per ca kohe...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 15:38:36
jo mi, cne. sapo kam dale nga nje lidhje, dhe s'dua te shoh me meshkuj per ca kohe...

fillo njehere me femrat o kalipso eksperience e re eshte  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 15:39:39
po e filloj me ty LOL LOL LOL
pastaj do vendos.LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-11-2009, 15:43:14
hahaahaa hajd se po te pres LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 24-11-2009, 15:44:05
LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:03:36
Mka shku menja me i thone ortakut hajde te te jap psitoleten e pastro hesapet...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:04:29
Per sherr :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:05:36
Per dritaren e kesaj... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:07:59
Lart kam dritaret une  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-11-2009, 17:09:41
Lart kam qef edhe une.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 24-11-2009, 17:11:25
Hajde se s'po te prishi qejfin  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: PochoLoca ne 24-11-2009, 17:12:00
Por rrush amerikon LOL :P

meqe ra llafi nuk po kap ritmin ore...po ec si breshkat...Tju them hi te gjithve se nuk ju thashe...:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 24-11-2009, 22:59:23
Ti shoqja siper....dmth poshte meje (sipas stilit te ri te forumit)  :D rri dhe pak e pastaj kujtohu te na prsh LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 25-11-2009, 17:57:15
Ajo i bje te jet posht teje  mua me ke siper.... :D

Mka shku mendja me qene siper... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 26-11-2009, 18:10:33
Siper jam vete...hajde Lefto posto pas meje qe te jesh poshte..meqe te paska shku mendja me qene siper... LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 26-11-2009, 23:29:18
per mish derri
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2009, 22:45:45
byrek me spinaq, meqe mu kujtua kaq vone duhet te duroj deri neser  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 22:51:37
te fejohem LOL LOL :love:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 27-11-2009, 23:11:11
cte pengon titi  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 23:16:08
Shejtanka e ka fajin :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 23:34:37
po une cne ... cte bera  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: titi10 ne 27-11-2009, 23:38:52
se them dot tashi se eshte vone :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-11-2009, 23:39:41
iiiii fryksi   :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-11-2009, 00:13:59
Manaferra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 28-11-2009, 12:26:30
.......te mos jam me
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 28-11-2009, 12:39:51
..ti jap nje  :perqafim kesaj siper.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-11-2009, 15:38:16
per bakllava
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 28-11-2009, 22:49:59
per manafera
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 28-11-2009, 23:50:19
per trimeri edhe pse fundi do jete grope...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 05-12-2009, 19:53:08
Shendetlie
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-12-2009, 22:00:11
akullore :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-12-2009, 22:04:59
kolloqifte me rigon  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kisss ne 05-12-2009, 22:05:55
me u fejue, e me marre nje ulqinake... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-12-2009, 22:07:57
kolloqifte me rigon  :P LOL
me pakice a me shumice LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-12-2009, 22:16:25
sa te shuaja nepsin mi  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-12-2009, 22:21:32
ja po te sjell une ca....sa per neps kuptohet  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-12-2009, 22:31:56
ej me verte e di per ca me ka shku mendja tani... per 1 hurme por jo farezeze nga ato normalet te pjekura shume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-12-2009, 22:32:44
po ta nis me blue tooth..LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-12-2009, 22:36:32
tallu ti tallu ... une jam tu vujt ketu lart  :( LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 05-12-2009, 22:49:19
lesho nje litar poshte e ta nisim hurmen qulle lart....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 06-12-2009, 00:12:11
gjume...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:13:39
Per mushmolla... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 11:40:34
per boze
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 11:54:31
per pjeshke.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 12:36:18
per boze :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 12:40:14
per ate.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 12:40:52
........te mbette ne qafe jarabi :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 12:50:52
per krevat... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 12:52:24
Ta ndali shiun :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 12:54:33
te lagemi ne shi.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 12:57:16
te behem re mbi koken tende :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:40:28
Te te afrohem aty te dritarja... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 15:41:28
Vec mos u afro naten :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:42:38
Te mos ti le asnje rrugedalje  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 15:44:50
Hahahahahhaha, te ti ze rruget :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:47:05
Mka shku mendja per tradhti... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 15:48:06
S'na the asgje te re :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:49:17
Sot nje e re... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 15:50:14
Nje e re, cka?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:51:38
Zocke..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 15:53:03
te pjekur a te papjekur   :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 06-12-2009, 15:53:26
Hahahhahahaha t'rafte pika ty  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:55:19
Mka shku mendje per te papjekur e e pjek une vet  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 15:56:50
ala s'qenke knaq nga gjuetia e mbremshme.. hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 15:58:19
Ncuk ,mbreme me nje gure dy zogj i rrezova... :D

Sot dua tjeter  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 15:59:34
me gure? sikur na thane qe po peshkoje me rrjeta mbreme LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 06-12-2009, 16:01:33
hahh...Me rrjeta e kam lene kur t'me vje ortakja.... :D
Mbreme me gure doja te provoje mjeshtrine  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 06-12-2009, 16:07:30
kujdes me guret, se prishet cilesia e gjahut...LOL LOL

kur te te vije ortakja, po i jap edhe une nje rrjete per mua  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-12-2009, 10:23:34
une per vete do gjuj me cifte  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-12-2009, 20:49:55
pjeshka :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 08-12-2009, 10:16:50
te dalte nje koqe byci mu ne lule te ballit ishalla LOL

mua me ka shkuar mendja per qumeshtor...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 08-12-2009, 19:55:35
Mka shku mendja me u fejue...  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 08-12-2009, 20:19:43
me ka shku mendja me shku atje ke vendi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 08-12-2009, 23:33:08
per buke misri me dhalle  :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:34:24
per  nje pjat makarona me fruta deti
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:35:21
per 1 cigare

mroma vullkan
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:35:59
mroma shejtane
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:36:21
mroma shejtane
me ne fund kishe koh pa me fol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:36:59
pjeshke si gjithmone :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:37:51
me ka shku mendja per 1 vodka redbull e 1 cigare

llavaxhijo nga ke humb
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:38:11
cna kujton pjeshkat ne kte ore se jemi dhe vetem
dhe na leshon goja leng pastaj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:38:51
me ka shku mendja per 1 vodka redbull e 1 cigare

llavaxhijo nga ke humb
verdall mi shejtane ne sherbim te popullit kemi qen shume te zene
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:40:29
lene mos e pyt... ene une ne sherbim te qeverise ... mu ca tra*i ket jave
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:41:34
lene mos e pyt... ene une ne sherbim te qeverise ... mu ca tra*i ket jave
epo kshu e ka puna ske cti besh
un skam pat koh as te futem ne forum
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:42:58
dhe une me pak se zakonisht jam verdallos knej ....

vazhdon me rri mendja te alkoli sot, me pihej ndonje gje
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:43:24
lene mos e pyt... ene une ne sherbim te qeverise ... mu ca tra*i ket jave
paske ble tr.p tek caza italia shejtanke qe ke fillu me e ca. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:44:38
pse sja futa ca gota dhe kishe mbledh mendjen
ose kthe ndonje gje tani apo smban alkol ne shpi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:45:56
e perdora si shprehje mo tipi.... perdor ate te komshinjve skam pse shkoj deri atje... apo seshte bere e 1 trafik keto dite :D

mire e ke po i fus 1 vodka llavaxhijo
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:47:13
me ka shku mendja per nje gje qe kane komshiet. :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 08-12-2009, 23:47:39
Edhe une per alkol qenkam sonte...johny walker psh  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:47:49
ta paska qefi nje vodka redbull e?
vetem kujdes mos pish shum
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:48:20
kurse un xhin shqeto
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:48:27
per leng pjeshke :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:50:01
xhin thone qe eshte raki dellenje ... e vertete kjo

hajde miss pime bashke
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:50:54
pse fton vetem misin ti jemi qe jemi bejme nje 4-ce
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:51:54
une jam per treshe. ;)

Shejatnke merr missin e ec tju deh pak te dyjave. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-12-2009, 23:52:47
eshte dhe vullkani Tipi jemi katershe

hajde miss si me me vogel na mbush gotat nga bari  ;) :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:53:23
ti e di qe une s'dua katershe por treshe ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 08-12-2009, 23:54:06
shiko pra qe duhet 4-ce sme len jashte mua
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 08-12-2009, 23:55:11
pyetei pyeti dhe njehere se ben vaki e nderruan mendje pas mp qe u bera. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 00:00:04
xhin thone qe eshte raki dellenje ... e vertete kjo

hajde miss pime bashke

Hajde pime edhe e gdhime bashke yllo  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:01:01
ferkoni e njera tjetren me ate rast meqe eshte ftohte. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 00:01:56
Tipi do pish ndonje gote ti...apo te nxorem  jashte.. LOL  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 09-12-2009, 00:02:11
me ka shku mnedja me ndryshu nickun

hajd mu thoni ndonji te bukur  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2009, 00:02:42
pse duhet te ferkojne njera tjetreb ato apo ska kush ti ferkoj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:02:58
shaqira i bukur eshte.... me ka shku mendja me e quajt shejtanen Shaqira. :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:03:34
Tipi do pish ndonje gote ti...apo te nxorem  jashte.. LOL  :P
  ndonej gote e ndonje gilivili per meze ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 09-12-2009, 00:03:53
po avdiu kush do e vej nickun pastaj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:04:06
pse duhet te ferkojne njera tjetreb ato apo ska kush ti ferkoj
lere se ashtu eshte muhabeti vullkano... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2009, 00:04:41
MisteriousGirl :D

Mu sme ka shku menja per gjo.. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:05:14
mendohu edhe njehere se ndoshta e nderron opinion. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 09-12-2009, 00:06:05
Naahhh kot per momentin sme nderron...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:07:26
epo ik vishu se ftohesh :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 00:20:30
te pi sonte ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2009, 00:20:55
salep apo kos :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 00:41:42
Qumesht LOL thashe pra nje here johny   ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-12-2009, 14:56:41
trego te verteten..mos ja fut kot :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:23:58
te pi sonte ;)


Ti bashkangjitem deri ne mengjes.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:26:40
Kaloj ajo mendje...tani kam mendje me taku Lefton e ti them ca fjale te veshi LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:27:46
Mka shkuar mendja ti bej magji.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:33:51
Me ka shku mendja te prish magjite LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:35:04
....ti ndali frymen...... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:40:38
Te rraf Lefton.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:42:33
Te shtrihem ne  kolltuk.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:49:26
Kolltukun e Shejtanes LOL


Me ka shku mendja te shoh Lefton te ballkoni perjashte duke thare ftohti... LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 20:50:24
Mka shku mendja kjo te me nxej edhe ne minus 20...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 20:59:55
Pa merak shpirt...minus 30 ka per te qene temperatura perjashte LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 21:02:06
Mka shku mendja ta mat me termometer ate te mbrendshmen....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 21:10:09
Do kete ngrire dhe gjaku... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 09-12-2009, 21:12:12
Mka shku mendja ta shkrij komplet..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-12-2009, 21:19:41
Mka shku mendja me u fejue...e me marr nje Ulqinak LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 09-12-2009, 21:30:42
me ka shku menja per i birr e pasataj mos te kem te ndalur gjer ne mengjes
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 09-12-2009, 21:44:11

  Une te qeras me nje pejone ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 09-12-2009, 21:51:31
  Une te qeras me nje pejone ;)
 
   te bashkohem me kete sepse vetem ky e ditka hallin tim. eja o vlla te pijm birren ma te mir ne bote e ta bejm sabah(mengjes)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-12-2009, 15:10:12
me thene te drejten.. :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 10-12-2009, 16:38:50
pjeshke p a llush e dy pjepra :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 10-12-2009, 21:17:10
akullore me karamel... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 10-12-2009, 21:17:59
per qiqra ne hell  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 10-12-2009, 21:19:50
luleshtrydhe  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 10-12-2009, 21:20:20
shllak  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kalipso ne 10-12-2009, 21:21:24
e dy gota shampanje.... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 10-12-2009, 23:24:49
Mka shku mendja me u martueee me i marr dy a tre gra....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 10-12-2009, 23:34:50
ncncnncncc.......bu rrrrrrriiiiiiii.... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Oqeani ne 10-12-2009, 23:36:33
ahah

Me ik me ja fut gjume.! :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 10-12-2009, 23:40:42
Pse po ik kaq shpejt?


Ps.Harrove veren ore? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Oqeani ne 10-12-2009, 23:46:57
Ahi,, ika se ska atmosfer,, :P

P.s, Jame shume deficit me gjumin,, :),,
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 10-12-2009, 23:57:36
Naten Pjanec  :P :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 00:24:29
per te pir akoma se deri tani i kam fut vetem alkol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 12:20:25
per gjume...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:21:14
futja kot tani.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:22:50
per tu zhduk ca kohe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:24:36
iku kjo hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:30:31
hahahaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 12:33:03
me merr e mua me vete :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:33:46
Per pushime.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:34:36
qenke rehat,lum si ti :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:35:26
Per pushime.

me too  :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:37:53
e kam me leje mendjen edhe 5 dite hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:39:18
me too  :(
 


Hajde merr rrogen dhe shperblimin per festat dhe per ne Dubai Vitin e Ri ne plazh :)  (http://www.dubaicondoproperty.com/images/dubaipix10/DubaiMarina/dubai_marina_park.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 12:40:26
a munem me ardhe e une me ju..... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:41:14
leje Progres mos me tundo :)

gjeta oferte te mire per fundvit ne Dubai por duhet te jem ne TR patjeter ne dt 20
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:41:54
a munem me ardhe e une me ju..... :)Sikur ta dija se kush i reziston parajses DUbai :) Hajde se do kalojme mire relax fizik dhe mendor :P :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 12:42:48
apo se kam te nevojshme........t'emen erdha po me thuaj kur bohet nisja :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:42:59
leje Progres mos me tundo :)

gjeta oferte te mire per fundvit ne Dubai por duhet te jem ne TR patjeter ne dt 20Po he pra qofte dhe 5 dite boll jane edhe pse (do kthehemi me lot ne sy :( ) prape ia vlen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:43:50
apo se kam te nevojshme........t'emen erdha po me thuaj kur bohet nisja :DTek fugonat e Vlores te 21-shi  LOL  ja do na thote Shejtania :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:44:22
per keto siper qe jane siper njera tjetres :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:45:23
ikim, ikim

dakort jam une e llij fare dt 20 LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:45:48Tek fugonat e Vlores te 21-shi  LOL  ja do na thote Shejtania :)

te Skenderbeu me mire LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 12:45:55
edhe progres e fute ne liste o Grens...duket qe te eshte bere syri baker..spo di ke te rreshtosh...

progres po mo lalke ...vetem me thoni oren...pa te 21 apo zocke e zeze vij me vrap une LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:46:53
Shyqyr po marrim domate,qepe, djath ti hame rruges gjith ajo rruge :P LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:47:16
pse moj nuk eshte femer? :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:48:13
edhe progres e fute ne liste o Grens...duket qe te eshte bere syri baker..spo di ke te rreshtosh...

progres po mo lalke ...vetem me thoni oren...pa te 21 apo zocke e zeze vij me vrap une LOL LOLHhahaha te zocka e zeze do marrim ndonje zock mire per mua keq per ju :P por e leme me mire fare te Rinasi ikim si njerez me avion LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:48:21
LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:48:46
pse moj nuk eshte femer? :-[


Grenso te isha femer do e kisha Progresistja :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 12:50:13
po nga rinasi per vlore per sa shkojme ore????? se mos na lodhet mesi aman...LOL LOL

me ka shku mendja me honger mish keci ne llogara....ueeee si ishte
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:50:27
ik mos me dil para..he te keqen :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:51:35
po nga rinasi per vlore per sa shkojme ore????? se mos na lodhet mesi aman...LOL LOL

me ka shku mendja me honger mish keci ne llogara....ueeee si ishte
 


Per 3 or e gjys :) mish keci ne Llogara dhe plazh ne Himare ose Dhermi ide e mire e jotja :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:52:48
KUR DO NISEMI NESER????
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:54:05
Neser e lame ne Llogara te ham cik mish mos te ikim me barkun bosh, pastaj ne RInas per ne Dubai :P :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:54:35
ja sa te mbarojme punen ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 12:57:57
per DUBAIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIII II LOL

llogaraja me ka ardh ne maje te hundes  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 12:58:52
per DUBAIIIIIIIIIIIIIII IIIIIIIIIIIIIIIIIII II LOL

llogaraja me ka ardh ne maje te hundes  :P
 


Mire dhe un kte mendim kisha Mishelin e leme te haj ne Llogara e presim ne aeroport ne :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 12:59:56
po perdor pseudonime Shejtanka e ..ariut? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 13:05:33
grens ca halli ke apo ke ndonje kunje te vjeter me UJKUN   ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 13:08:58
kush eshte ai moj..se une njoh vetem luanin dhe tigrin hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 13:11:04
ne fakt ti njef vetem leprin po ec mo

ika une se kam pune ... kalofshi mire
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-12-2009, 13:13:22
mos bej gabim te ikesh ashtu..vish rrobat se nuk ka lezet :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 13:39:36
Grens ka inat te vjeter me ujkun .....qe nga koha e pizive LOL LOL LOL

mua me ka shku menja me lexu nai pizi nga ujku...meqe ra llafi  :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 13:40:14
me shkoj mendja o Mishel prandaj ene e thashe  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 13:41:08
hahahahaha duhet te jete diku ajo pizi meqense kam frike se u fshi asokohe LOL LOL

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 13:42:33
amon gjeje e ma trego cike se kam pune me e kontrrollu vete nashti LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-12-2009, 13:51:50
gjete kishe te falesh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 11-12-2009, 22:29:23
me ka shku mendja te pyes se kush ma ka ulur karmen ne 5 kush eshte trimi hehehehe le te del ne mejdane
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-12-2009, 22:50:11
Me bo nje telefonate
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 11-12-2009, 22:52:16
Per ;(  :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 23:12:08
Me ka shku mendja per...pub e te arratisesha nga pubi LOL :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-12-2009, 23:13:26
si thu neser arratisemi te dy, marrim shejtanken per mbulese :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 23:14:43
per nja 4 pjeshka
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 11-12-2009, 23:22:19
si thu neser arratisemi te dy, marrim shejtanken per mbulese :P :P

Une do arratisem me Lefton...se ai me ka ftuar    :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-12-2009, 23:22:54
vullkano ca thote kjo mooo :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 23:23:41
leri ere se i bejn qefin leftos
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 11-12-2009, 23:24:07
mir kjo me leftonq e sma ha mendja
po shejtania me ke do aratiset
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 11-12-2009, 23:31:50
une nuk arratisem iki me deshire vete LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 12-12-2009, 11:00:34
te dal te therras shejtanken qe te me qerase. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 12:07:44
te dal te therras shejtanken qe te me qerase. :D

e kisha celin fik ... me thirr tani  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 12-12-2009, 20:11:04

   Ma jep numrin :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: toci ne 12-12-2009, 20:15:34
me ka shku menia me u martueeeeeeeeeeeeee eeeeeee me ndo1 nga kosova
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 12-12-2009, 20:33:22
me ka shku menja per nje shishe vere
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 12-12-2009, 21:44:16
tma rriti bossi pak rrogen  :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 12-12-2009, 21:49:17
Per pushime :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 12-12-2009, 22:53:40
Asigjo per mom..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 12-12-2009, 23:06:26
Per shume gjera........s'po dij nga t'ia filloj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:10:39
per tu bere tap me alkol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:11:35
per 1 gote vere
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:12:50
qenke dhe ti ne nje mendje me mua per te pire
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:13:40
e po; duhej 1 gote per qejf
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:14:24
mir nej gote jo me shume se sdihet si e ke pijen ti :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:17:05
me sherr jo iher  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:18:22
gjysma te keqes
por po se pate me sher sdihet si mund ta kesh
do doja te ishim njer tap te dy
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:19:28
po mo kur te kem per te dal me shoqerine time po te ftoj e ty pa merak  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:20:44
po sme the si ke pijen
cfar te pelqen me shume te besh kur je tap??
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:22:14
te thashe me gallate e kam jo me sherr

ca bej ....  varet ku jam e me ke jam ne fakt  ;)

po ti si e ke te dehuren me sherr apo pa sherr?  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:25:18
kur jam femra e kam me qef dhe dua te bej gallat
kurse kuj jam me shoke dua te ze femra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:26:57
njesoj e une po ndroji vendet  :D  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:28:42
njesoj e une po ndroji vendet  :D  :P
me pelqeke u dashka ndejt me ty kur qenke tap
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:31:15
haahhaaaa nderkohe jam duke pire une LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:32:37
po se mos na ben ndonje ftese
dhe un kam nje got xhoni para meje
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:34:47
ta bera ftesen ketu ne forum... te ftova per darke e bera timen une skam faj lool

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:36:43
leqe tani e pash qe e kishe shkrujt
pastaj ti as ma bere drejt perdrejt por sa kishe thene dikujt qe do ahje dark me mua
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:37:22
qenke pafat se do ishe kenaqur  :P :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2009, 23:38:23
ska gje e leme te shtunen tjeter po nuk isha e zene   :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-12-2009, 23:39:20
jo sma ha mendja se jam i zene te shtunen tjeter
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-12-2009, 15:37:43
me ka shku menja per budalliqet e dikurshme....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-12-2009, 20:32:25
Per zocka.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-12-2009, 22:42:04
per shale zockash :P :D

P.s Lefto zocka mali apo fushe ? :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 16-12-2009, 00:07:41
per i ciki p..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SocialNetwork ne 16-12-2009, 11:25:31
Per te jetuar jashte Shqiperise.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 16-12-2009, 11:27:06
.........te kthehem ne Shqiperi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-12-2009, 14:34:37
hajde mendje hajde hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 16-12-2009, 16:45:49
hajde mendje hajde hmmmmm:

c'pate ti?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2009, 18:19:42
per te paren... hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-01-2010, 23:34:46
Per Ardushen..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 13:23:42
per dicka qe me ben te ndihem mire
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Boreas ne 18-01-2010, 13:26:29
per qetesi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 13:27:28
adrenaline dhe emocione te paharueshme
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Boreas ne 18-01-2010, 13:28:03
te pi te dehem
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 18-01-2010, 13:28:37
te bej cmendurira
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: adamantine ne 18-01-2010, 13:28:47
pacamurr
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-01-2010, 12:15:37
Tiramisu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-01-2010, 12:54:14
per peshk :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 19-01-2010, 15:24:39
per ate dite...?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 12:32:19
...qe hengre ate preshin e ke fjalen ti ?hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 01-02-2010, 13:14:35
japrak
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-02-2010, 13:19:15
 :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:05:49
Per  zocka te njoma  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 01-02-2010, 17:33:23
ashure..booooo sa kam pa ngrene ashure
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 01-02-2010, 17:38:08
Ti them mamase te ben n'vend..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-02-2010, 12:14:41
gjithkund i shkon mendja ketij siper :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-02-2010, 12:45:54
per detin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 05-02-2010, 15:58:57
Per nje shetitje ne pyll... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 05-02-2010, 18:27:41
ahiretin...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 05-02-2010, 18:34:29
  Per xhen-netin me hyrija dhe  :D lumenje me vere :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 05-02-2010, 18:44:48
diten e gjykimit...me qe ate e kam ndermend gjate gjithe jetes
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:22:19
per çaj kinez :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:24:08
per patate kuksi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:27:24
ska me afer? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:28:59
Mka shku menia me u zi me nanji! :@
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:30:34
teb zjefsha trute ty :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:32:44
(S'je te tema vrasjeve ketu!)

...per plazh! :party)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:36:05
per nje ashtu. :-[.si e ka emrin anglisht moj? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 10-02-2010, 14:38:30
piece of s... cake? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-02-2010, 14:39:31
nuk te pyeta per ate ,por per ate..? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 10-02-2010, 15:02:10
pjeshka pa push
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 15:04:09
2 tipa ne forum???????  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 10-02-2010, 15:23:33
per ate dite... :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-02-2010, 15:47:11
per pordh me rigon LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 11-02-2010, 09:58:06
   Per zemren e zeze :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 11-02-2010, 14:46:51
White Russian! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-02-2010, 16:31:35
per dashni LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 11-02-2010, 16:52:29
qysh s'po te vjen marre.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 11-02-2010, 16:59:14
te pij nje birre
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 11-02-2010, 17:01:15
Gjumëëëëëëëëëëëëëëëë
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 12-02-2010, 19:00:00
edhe mua :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 12-02-2010, 19:00:53
as mua :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-02-2010, 19:03:48
buke peshku! :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 12-02-2010, 19:04:16
qenka zgjuar vone sot :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 14-02-2010, 08:19:22
per 2 byrek dhe nje dhall.....se skam ngren mengjes akoma
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 18-02-2010, 12:13:47
Byreku dhe dhalli qe me mengjes Vullkano?  :P


Me ka shkuar mendja....per te pire pafundesisht! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 18-02-2010, 21:27:55
ahhh ne mengjes ato te shijojne miso
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 19-02-2010, 00:03:31
Mka shku mendja per pjeshka te buta e te lengshme.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 21:28:20
per shume gjera
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 21:48:35
per te pire vodka RB
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 21:55:13
mjalt dhe luleshtrydhe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 19-02-2010, 21:57:52
..te harrohem diku..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 21:59:41
..te harrohem diku..
ca ka goca sot qe nuk qenka ne qef
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 19-02-2010, 22:02:29
per buke me gjalpe e recel ... sa po me shijon LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2010, 22:09:39
trilece
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-02-2010, 00:45:49
Forum llupsash, vetem per te ngrene mendjen! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:47:28
kemi
Forum llupsash, vetem per te ngrene mendjen! LOL
sthua shyqyr qe kemi oreks
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-02-2010, 00:49:36
sthua shyqyr qe kemi oreks
O po shyqyr i madh biles! :P Jeni tretur te gjithe, nje grusht jeni bere nga dashuria... LOL

Mua per vete me ka shkuar mendja te fluturoj me avion...  :engjell:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 00:50:46
per 1 xhiro me M5  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:51:50
per te pir nje kafe te dumbo
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 00:52:57
uuuu harrova me kane marre patenten LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:53:53
per te rimare patenten kto 2 dite
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-02-2010, 00:54:46
Ore gara me njeri tjetrin po benit ju, qe jua paskan marre te dyve patenten? LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 00:59:39
Ore gara me njeri tjetrin po benit ju, qe jua paskan marre te dyve patenten? LOL
ishim te dy ne nje makine dhe na i hoqi polici dyshe patenten
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 01:01:12
ishim te dy ne nje makine dhe na i hoqi polici dyshe patenten

ouuu pse nga fshati yt makinat qenkan me 2 timona kshu LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 01:06:01
jo un po mereshe me dicka tjeter spo mbaja timonin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-02-2010, 01:21:08
per gjume ... naten forumista
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2010, 01:22:09
AVASH MOS TE VJEN NDONJE KARKALEC NGA DRITARJA
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 20-02-2010, 01:59:51
O po shyqyr i madh biles! :P Jeni tretur te gjithe, nje grusht jeni bere nga dashuria... LOL

Mua per vete me ka shkuar mendja te fluturoj me avion...  :engjell:

Mka shku mendja ta bej te fluturoj...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-02-2010, 13:39:53
Zejneben...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 19:51:12
per te ik me pushime ne turqi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 03-03-2010, 20:25:03
Mka shku mendja per dashnite... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 21:00:22
per te loz tenis
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mekatari ne 03-03-2010, 21:01:17
te beja nje loj play station me vulin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 21:27:06
per te ber ca gjera por sja u them
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 21:27:45
Mka shku mendja per dashnite... :D

uhhhh bre LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 21:29:38
per nje aventure tjeter
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: pantera gri ne 03-03-2010, 21:30:21
Per trilece....!mmmmmm!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-03-2010, 21:30:39
...haribo! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-03-2010, 21:31:55
kam un pasticeri kush do le te vi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: pantera gri ne 03-03-2010, 21:33:25
Per plazh.....!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 21:39:55
Per trilece....!mmmmmm!

ore ca eshte kjo trilece..se shpesh e kam lexuar neper forum?? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-03-2010, 22:37:11
ore ca eshte kjo trilece..se shpesh e kam lexuar neper forum?? hmmmmm:
Embelsire, qe mos qofte ishalla! :D

(http://farm3.static.flickr.com/2363/2201157948_edbae261ca_m.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-03-2010, 22:38:28
Kaq e shijshme eshte??

si kek me double cream me ngjaka..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 03-03-2010, 22:39:26
per ca dite pushime larg TR
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 03-03-2010, 22:46:12
Kaq e shijshme eshte??
si kek me double cream me ngjaka..:D

Eshte si pandispanje e zhytur ne qumesht, me ate recelin persiper.
Eshte shuuuume e mire, embelsire ne mode ktej nga ne! :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 05-03-2010, 19:30:16
trilece.. :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2010, 19:31:36
Per ate pc qe po e shof ne avatar  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 05-03-2010, 19:34:33
Te mund Leftyn njehere ne shah...  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2010, 19:35:49
..ti leshoj lojen se ndryshe smundet  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 05-03-2010, 19:40:38
....jo jo dua kundershtar te fort, ta fitoj me djerse lojen...  :D ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 05-03-2010, 19:43:32
..da djersit kte keq  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 05-03-2010, 19:44:42
per mal :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: pantera gri ne 05-03-2010, 20:56:42
per te lujt bowling... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 05-03-2010, 22:15:09
..........per te ik ne nje vend te nxehte :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 06-03-2010, 11:05:33
  Te shkoj deri ne Tirane :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-03-2010, 17:36:47
.........party me shkume.......... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 13-03-2010, 17:39:03
..per shtrydhelule :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-03-2010, 00:37:10
Per mushmolla  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 14-03-2010, 00:37:53
pjeshka   
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 20-03-2010, 14:13:17
..te ha dicka te nxehte..:)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: endrrimtare ne 20-03-2010, 14:28:12
...Per fiq... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-03-2010, 15:14:17
per akullore :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 22-03-2010, 20:24:04
per kumblla te tharta :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 22-03-2010, 22:21:30
Per boze.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 22-03-2010, 22:33:57
te ngrene kivi me luge
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-03-2010, 22:36:39
te ngrene kivi me luge

LOL LOL

mua per 1 gote vere me djathe e proshute
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 23-03-2010, 14:31:44
Per boze.... :D

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 15:11:57
petulla me mjalte.....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 15:28:24
petulla me mjalte.....
tessoro me fal qe u vonova
tani as gojen mos e hap vetem me shenja  :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 15:31:15
tessoro me fal qe u vonova
tani as gojen mos e hap vetem me shenja  :puth


 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 15:41:45

 :perqafim
ti puth ato sy :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 16:51:42
uaaaaaaaaaaa...sa me hahen petulla po pertoj te bej.....vdiqa :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 23-03-2010, 16:56:45
tessoro nuk kom voj se po te kisha pas miell do ti kisha bo petllat
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 23-03-2010, 16:59:02
tessoro nuk kom voj se po te kisha pas miell do ti kisha bo petllat


 :D :D :Dkam une vaj........je gati??????
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2010, 18:33:38
per pjeshka..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 23-03-2010, 22:17:17
Limonate me petale trendafili dhe sheqer! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 23-03-2010, 22:36:19
Limonate me petale trendafili dhe sheqer! :D

cfare koincidence...ate po pi ne kete moment..(Honest)done by me..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 23-03-2010, 22:40:58
cfare koincidence...ate po pi ne kete moment..(Honest)done by me..:D

Wooow... Mos ja fut kot! :O
Une kam vite qe s'ja shof bojen, ma bente nena kur isha e vogel per argetim. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 24-03-2010, 15:11:10
petanik  :p
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 15:17:18
geshtenja te pjekura........
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 24-03-2010, 15:38:17
geshtenja te pjekura........
mjaft u torturove tessoro :puth
jo vetem te pjekme por edhe te thekme :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 24-03-2010, 16:41:45
mjaft u torturove tessoro :puth
jo vetem te pjekme por edhe te thekme :puth


shyqyr qe te kam perzotin se ku do e çoja gjithe kete neps..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: LoooLaaa ne 24-03-2010, 16:42:25
picaaaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 24-03-2010, 16:42:39
dredhzaaaaaaaaaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: diddyyyy ne 24-03-2010, 19:02:26
per akulloreee
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 25-03-2010, 07:40:51
... te shkoj vetem ne nje pushim...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 25-03-2010, 15:42:52
çokollate fondente......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: myvela dervishaj ne 26-03-2010, 02:56:35
me ka shkuar mendja te shkoj ne Shqiperi dhe te bej muhabet vence me vajzen,nipin,mbesat,motrat vllain dhe shoqet.ketu i kemi haruar muhabetet ,ketu ka thashetheme nga qe nuk kemi kohe per tu takuar Eshte zhvilluar imagjinata.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 11:40:42
me ka shuar mendja per tu lar ne liqen....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 26-03-2010, 11:44:45
me ka shuar mendja per tu lar ne liqen....


edhe mua keq fare...dua te lahem ne gjol..... :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 11:46:49

edhe mua keq fare...dua te lahem ne gjol..... :(

hajde kete se gjoli i struges eshte shum i mire...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 26-03-2010, 11:47:40
ok po vij qe tani...edhe pse e njoh shume mire gjolin andej..... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 11:52:51
ok po vij qe tani...edhe pse e njoh shume mire gjolin andej..... :)
vertee nese vjen me trego...te takohemi te pijm ni kafee :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-03-2010, 13:08:21
per japrake
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 26-03-2010, 13:12:20
per buk...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 18:08:53
fara luledielli......... .......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2010, 19:42:21
Per tatuazhin e kesaj siper... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 19:43:50
Per tatuazhin e kesaj siper... :D


beje dhe ti....apo i trembesh dhimbjeve..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2010, 19:45:13
Duhet te ti marr masat e pastaj e shikojme... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 19:51:37
Duhet te ti marr masat e pastaj e shikojme... :D

masat e tatuazhit........? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2010, 19:54:12
Per ate e kam qellimin e pastaj e shofim... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 19:57:38
m'ka shku mendja ti jap tatto vetem per nje here  sa ta shohe i shkon apo jo  .............. :P...jam e sigurt se jo aq sa mua.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 30-03-2010, 20:01:09
Mka hsku mendja njihere e pastaj dhe njihere dhe njihere dhe njihere...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 30-03-2010, 23:37:56
per tu larguar per nja nje jave jashte shqiperise......... . hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 31-03-2010, 13:06:35
te arratisem diku
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 31-03-2010, 13:42:08
A po vjen me mua? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 31-03-2010, 13:44:39
ku po ikim :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 31-03-2010, 14:03:39
ne Budapest, do besh tifo per mu gjate basketit atje? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 31-03-2010, 14:21:46
per nje gje po nuk e them dot ketu se ka kalamoja  :p :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 31-03-2010, 21:46:29
...per nje masazh...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 01-04-2010, 22:47:42
Per Schatzin.. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-04-2010, 00:19:24
per ashure  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: fabio 30 ne 02-04-2010, 00:32:40
per ashure  :P
.....hahahhaa ...keq puna.....:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-04-2010, 00:34:10
ate qe kam ne mendje gjithe keto dite .... 1 udhetim ne ndonje vend komshi me Shqiperine :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 02-04-2010, 00:43:38
per dicka qe sapo e kisha me vajti mendja prap
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 02-04-2010, 00:47:16
shetitje ne Budapest  hmmmmm: :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-04-2010, 00:47:57
shetitje neper TR  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: fabio 30 ne 02-04-2010, 00:50:59
shetitje neper TR  :D
.......mos qesh ...por vertete per nje shetitje ne Tirane......:)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 02-04-2010, 00:52:15
te ftoj shejtanen per nje got vere te vendi ku vem gjithmone
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 10:54:34
Per pjeshka.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:01:37
Per pjeshka.... :D


hahhahahhahahhaha.. .edhe mua se me pelqejne shume,po ishte 6mije lek kg.... :D :D :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:02:25
Une i kam qejf ato te lengshme e kane nje aromeeee...mmmmmmmm mmmmmmmmmmm...... :D...Po kush pyet per leke moj... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:03:51
me ka shku mendja keq tani....do dal te blej..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 11:04:21
mua per ANANAS....mmmmm sa me haet tash...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:04:56
Moooo..pirt se te sjell une ti me jep pjeshken une ndonje peme tjeter,nderrojme..LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:06:43
Moooo..pirt se te sjell une ti me jep pjeshken une ndonje peme tjeter,nderrojme..LOL


ca do me sjellesh?............. ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:10:33
Banane.... ..I ke qejf? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:12:56
po,nuk dal nga shtepia ne mengjes pa ngrene nje banane...... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 11:17:46
Eeee mo mire qenkam ti mua pjeshken une ty banane..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 11:19:07
me ka shku mendja te rrah njerin ketu.......... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 02-04-2010, 12:52:16
me ka shku mendja per kolloqifte me rigon.....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-04-2010, 13:42:29
...ne fakt diku qe sduhet te me shkoje..not in the milion years..:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 02-04-2010, 14:06:52
Sexual healing.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 02-04-2010, 19:01:06
ggoo kill yourself... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 02-04-2010, 19:14:49
You too :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 02-04-2010, 19:24:04
per ballokume.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-04-2010, 19:26:06
...nje birre te ftohte shume.......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 15:27:55
kot ja ke futur ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 16:06:12
....per te bere ca aventura te rrezikshme.... hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 16:07:43
....per te bere ca aventura te rrezikshme.... hmmmmm:

edhe une....edhe une........ :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-04-2010, 16:09:18
ehhh mire e keni ju,nuk keni faj joooooooooo :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 06-04-2010, 16:14:12
edhe une....edhe une........ :D :D

Ke ndonje mendje? ;) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 06-04-2010, 17:13:16
Ke ndonje mendje? ;) :D

vetem nje thua....kam shuuuuuuuumeeeeeeee eeee..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 01:25:44
per embelsira  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 20-04-2010, 02:31:16
vetem nje thua....kam shuuuuuuuumeeeeeeee eeee..... :D

He pra ku je? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori ne 20-04-2010, 08:46:28
   Ja ketu jame, bejme cka te thuash LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 11:26:31
per ate qe nuk e kam...!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 20-04-2010, 14:06:39
me ka shkuar mendja per nje gje te embel tani.........
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 15:35:05
kurse mua per piken G! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 20-04-2010, 15:38:30
kurse mua per piken G! LOL
G-ne e kujt? LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 20-04-2010, 15:40:04
per G-n e grensit LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 21-04-2010, 13:27:54
per geshtenja te pjekura.......... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 21-04-2010, 14:16:40
per G-n e grensit LOL LOL
Cilen, se ka shume ai me duket.. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-04-2010, 15:29:31
bobooooo qenka mbushur me homo forumi :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-04-2010, 15:57:01
per plazhhhhh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 21-04-2010, 17:38:10
per ate lise!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 22-04-2010, 08:51:18
....per ta pershendet felicity... :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 22-04-2010, 11:53:21
per fli jarge:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 22-04-2010, 11:54:14
per te ngrene tani....... :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 12:15:34
per te ngrene tani....... :S

idem ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:32:56
pjeshka te fresketa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-04-2010, 21:34:04
per nje nate si kjo e sotmja
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 22-04-2010, 21:36:01
per mish te fresket ne llaven time
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 23-04-2010, 08:41:50
per akullore
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Oqeani ne 23-04-2010, 09:57:51
 Per fresh air,,   :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 23-04-2010, 11:13:26
per ate dite!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 26-04-2010, 18:00:53
Me ka shkuar mendja per speca te mbushur  ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 22:55:33
per te ngrene ndonje dreke ne pogradec
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 22:56:05
per 1 gote vere ne shoqeri te mire sigurisht
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 22:59:04
mbushi gotat se erdha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 23:01:38
ka mbaru vera
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:03:19
epo cna i ngre kot pastaj?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 23:04:40
kujdes kur flet  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:06:00
pse smund te thot njeriu as na ngre mendjen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 23:07:25
per sex on the beach  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:08:45
per sex on the vask
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-04-2010, 23:09:22
LOL LOL

pije e re kjo?  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:10:11
po eshte mix i ri
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 30-04-2010, 23:16:39
po e gjete
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 05-05-2010, 14:16:13

Per dike qe e kam larg ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 05-05-2010, 15:36:32
per te ardhmen!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-05-2010, 15:41:19
per te bere ca pushime te mira
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 12-05-2010, 15:43:47
per ate nate...!

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 12-05-2010, 15:54:15
m'ka shku mendja per çik plazh   :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 12-05-2010, 15:55:05
ato vite kur hanim simite
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-05-2010, 15:56:03
per te bere ndonje masaker e te dal te kronika e zeze te lajmet ne darke :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Enush ne 12-05-2010, 15:58:42
Goce sa paskan shku temperaturat atje?! Nuk po me dukesh mire.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-05-2010, 16:00:44
Goce sa paskan shku temperaturat atje?! Nuk po me dukesh mire.

37 te makina LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 16:00:48
ti bashkohem shejtanes  :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-05-2010, 16:01:15
ti bashkohem shejtanes  :D :D

je trim ti :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 12-05-2010, 16:03:19
shej tregoi njehere per c'masaker behej fjale? :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-05-2010, 16:04:26
snuk e tregoj dot me fjale LOL

ika une tani se do filloj masakren ... me shifni te lajmet ne darke hahahaaa  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: cikito ne 12-05-2010, 16:04:30
je trim ti :D

trim po mi... si partizanet qe fshiheshin ferrave kur kalonte gjermani.... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-05-2010, 23:52:56
opa opa opa LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 31-05-2010, 00:26:32
Buke te lyer me vaj ulliri  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 00:27:33
per hurma farezeza :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 31-05-2010, 00:37:10
Buke me ullinj  :D


Ps. Mos me paska marre gje uria mua??  hmmmmm: LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 31-05-2010, 10:34:58
per 1 kafe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: sandrina ne 31-05-2010, 16:27:20
per recel kumbulle :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 01-06-2010, 14:32:11
per te ber nje gje  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2010, 13:39:11
...nje vizite ne nje vend te fshehte :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 02-06-2010, 18:22:07
....per te bere muhabet me Dreamm  :D :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 02-06-2010, 18:23:49
per ca petulla me mjalte  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 02-06-2010, 23:15:13
pershesh me qumesht LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 03-06-2010, 14:17:46
Sufllaqe LOL  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 03-06-2010, 15:11:49
sultiac :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-06-2010, 19:06:44
per seks. :-[.pse te genjej kot? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-06-2010, 21:39:42
per pjeshke te njoma :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-06-2010, 22:35:35
te pij nje shishe vere te sapo dale nga buti. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 04-06-2010, 15:36:23
te pij nje shishe vere te sapo dale nga buti. :D

te njejten mendje
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-06-2010, 15:37:18
bujrum po ta mbajti. ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sidnej ne 04-06-2010, 18:39:51
.... per recel qershie, me ka shku menja :D :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 07-06-2010, 16:45:35
Smund ta them.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-06-2010, 22:28:57
not
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Syrgjyn ne 07-06-2010, 22:39:28
Per nje kafe me parafolesen :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-06-2010, 23:21:06
yyyyy sa kafe do pime bashke more parafoles sa do te merzitem  :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 08-06-2010, 01:36:58
kill  grushtsyve))
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 08-06-2010, 10:33:30
PUSHIME
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: EpiKada ne 08-06-2010, 10:35:18
PUSHIME

bashkohem me mendimin tend :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 10-06-2010, 00:22:24
per nje udhetim te gjate
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 10-06-2010, 10:48:48
per nje udhetim te gjate

i bashkohem mendimit ......... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sidnej ne 10-06-2010, 15:34:02
.... per recel qershie, me ka shku menja :D :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 10-06-2010, 15:53:28
.....te fle pak....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 10-06-2010, 19:41:44
Seks treshe..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 11-06-2010, 02:30:56
Per Charlin.. :perqafim :perqafim ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: sandrina ne 11-06-2010, 07:35:09
per tu pershendetur te gjitheve  :engjell: :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: PochoLoca ne 11-06-2010, 17:04:09
Gjarper me zile :D  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sidnej ne 11-06-2010, 23:21:32

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sidnej ne 11-06-2010, 23:26:08

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 11-06-2010, 23:40:58
per nje pjeshke te mire :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per... mish me bamje
Postuar nga: Sidnej ne 11-06-2010, 23:46:45
per nje pjeshke te mire :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per... mish me bamje
Postuar nga: vullkani ne 11-06-2010, 23:48:34

ca te hipi nepsi???
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 06-07-2010, 13:51:43
.........per tu lare ne gjol  ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 07-07-2010, 11:29:09
per shtrydhelule  ^o) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 14:59:47
Per nje party vetem me goca... hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 07-07-2010, 15:01:11
Per nje party vetem me goca... hmmmmm:


per kur  e kemi lene pra????????  :D :P :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 07-07-2010, 15:05:09
He pra vendoseni....100 opsione keni dhene e asgje skeni vendosur!  ^o)


 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 16:12:14
lakror me qepe e domate
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:04:44
si shejtania po edhe pak dhalle :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:11:37
per ca paracka  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:13:55
hajde bej nje pune per mua kundrejt pageses. :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:14:24
me dergo termat e references iher  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:14:56
reference jam vete detajet ti them tek e tek :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:15:44
mi thuj kur te shofim si do rrifet Spanja :d
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-07-2010, 18:16:32
hajde te ta them ke veshi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 07-07-2010, 18:17:42
avash mos bertas se me shurdhove :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 08-07-2010, 21:21:50
Per zocka te njoma.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-07-2010, 14:02:31
Per mish peshku!  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 09-07-2010, 14:05:53


me hanger nje pice dhe nje birre hieneken .....me miss x  :engjell:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 09-07-2010, 14:09:53
Aty ku e pime heren e fundit?  :P


Per te ngrene*  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 12-07-2010, 12:22:45
shih kjo..gjoja gjoja ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 12-07-2010, 14:43:21
..per te degjuar ket cd..

The Script- Fall for Anything (http://www.youtube.com/watch?v=jBZ0BuTOx0M&feature=related#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-07-2010, 20:50:29
(http://www.alivenotdead.com/attachments/2009/03/39462_200903222306163.thumb.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 20:55:48

Me ka shku ne mendja me u feju me spring .... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 12-07-2010, 21:29:52
kujt nga ju te dyve, ty apo mister x? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 12-07-2010, 22:38:06
m;ka shku menia me rraf njonin.........po me e shtri barkas keqas  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 22:39:35

Mister x  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 12-07-2010, 22:40:24
m;ka shku menia me rraf njonin.........po me e shtri barkas keqas  :D

Mister x eshte zemergjere mund te te ndihmoje ..... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *ZaNa* ne 12-07-2010, 23:35:37
Per vishnje..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 00:30:44
Mister x eshte zemergjere mund te te ndihmoje ..... :P

meqenese e kerkove vete......s'po pertoj  :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 13-07-2010, 00:37:34
Kumbulla dhe Fiq
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 08:05:51
meqenese e kerkove vete......s'po pertoj  :D :D

Te kesh kujdes se jam delikat te ngelem ne dore :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 08:37:28
Te kesh kujdes se jam delikat te ngelem ne dore :P


jo jo .......te premtoj qe do tregohem e bute  LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-07-2010, 08:38:29
plaaaaaaaaaaazzzhhh hhhhhh :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 08:48:44
plaaaaaaaaaaazzzhhhhhhhhh :D

akoma ne shtepi ti .........?  :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-07-2010, 08:50:56
akoma ne shtepi ti .........?  :P :P

po vonohen me me marr... ^o)
edhe ti nshpi akoma mesa shof! :S :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 08:52:27
akoma ne shtepi ti .........?  :P :P

pse ti ku je .....  :P

je shume e bute ....apo ne cfare menyre do te tregohesh e bute?  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 09:19:20
po vonohen me me marr... ^o)
edhe ti nshpi akoma mesa shof! :S :P

po po sa mire do ishte............ne zyre  :( :( deri ne fund te korrikut
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 09:19:47
pse ti ku je .....  :P

je shume e bute ....apo ne cfare menyre do te tregohesh e bute?  :P

nuk do te te demtoj shume pra..........vetem pjeserisht  :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 09:27:55
nuk do te te demtoj shume pra..........vetem pjeserisht  :

me pelqen kur me demton jam pak sadomast  :D :D :D

bobob kush e degjon mister x tani ka filluar te me bej moral .... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 10:03:48
me pelqen kur me demton jam pak sadomast  :D :D :D

bobob kush e degjon mister x tani ka filluar te me bej moral .... :P

atehere po merrem vetem me mister X........ ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 10:05:08


kishe frike nga une  :P :P

dhe tani don mister x .....  edhe ai te don  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 10:27:08

kishe frike nga une  :P

dhe tani don mister x .....  edhe ai te don  :D

ne pergjithesi nuk me pelqejne arrogantet :) , te shohim njehere mister X ,sepse misteri me terheq  ;) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 10:32:19
ne pergjithesi nuk me pelqejne arrogantet :) , te shohim njehere mister X ,sepse misteri me terheq  ;) :D


Idem/ po ashtu edhe mister x nuk i pelqejne arrogantet  :P..... mister x ka nje vecori, te terheq si magnet ...... :P 
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 13-07-2010, 10:33:54
mohito and beach party :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Brentiani ne 13-07-2010, 11:23:50
mohito and beach party :P
Same.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 13-07-2010, 11:39:04
Mana
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 11:42:47


manaferra
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 13-07-2010, 11:44:07
pjeshka me push
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 13-07-2010, 12:01:53
te bej  1 tattoo  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 13-07-2010, 12:02:20
dhe mua
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 12:05:18


.......me kap menjen  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 13-07-2010, 12:06:18
(http://img164.imageshack.us/img164/7132/swastika4tu4.gif)

dua te bej ket hindu-ne por me 1 germe ne mes ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 13-07-2010, 12:12:19me ja thane nja dy fjale mister x .... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 13-07-2010, 12:18:13
http://www.zeriyt.com/profile.html;u=23506;sa=pictures;view=3880 (http://www.zeriyt.com/profile.html;u=23506;sa=pictures;view=3880)

:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-07-2010, 12:18:42
per tu freskuar tani.........vetem se mungon misss te me jape ide te reja :P  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 13-07-2010, 14:27:28
tunxi tunxi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amy A. ne 24-08-2010, 18:12:54
 :P TORTE ME PETE  , sic behet vetem ne Tirane ! 
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 24-08-2010, 19:11:09
gjethe kubaneze :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Syrgjyn ne 25-08-2010, 18:44:45
Hallvë!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amy A. ne 25-08-2010, 18:57:55
Byrek me mish
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 25-08-2010, 19:01:19
500 lek esht :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 25-08-2010, 19:03:30
sa do maresh :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amy A. ne 25-08-2010, 21:11:47
 :D hahaha ...... te marrte e mira ty

Ta fillojme me nje ...  ;) ..... keshtu me DHL mberrijne shpejt  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: erlehta ne 25-08-2010, 23:02:10
per byrek me kungull :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 26-08-2010, 18:03:12
mos kungull larg :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amy A. ne 26-08-2010, 19:01:17
 :-[  BAKLLAVA  & KATMARE.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 26-08-2010, 19:14:41
 ;) turke apo shqip :P...katmare ca esht :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amy A. ne 26-08-2010, 21:42:47
;) turke apo shqip :P...katmare ca esht :)

  lum nusja qe do t'marr mor Tit  :)

 ;) shqiptare , shqiptare  .....  edhe katmarja - familja e bakllavase eshte , vec behet nje forme tjeter. 
 
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 26-08-2010, 22:49:53
speca turshi te mbushur me gjize...uhh nuk u ngopa dot tere veren  :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:22:45
qenke bere gati per martenitet ti me duket.. :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 15:37:52


Me ka shkuar mendja tek nje person ne forum po e pres dhe nuk po vjen .........
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:39:04
lum si ti..mua me ka shkuar per me shume se 7 cope hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 30-08-2010, 15:40:26


qenke mysliman i devotshem ti ..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-08-2010, 15:41:35
per detin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:43:18
e ke fjalen per komshiun? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Amy A. ne 30-08-2010, 15:44:37
per detin

edhe mua po ashtu .
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BabyGirlⓋⓛⓅ ne 30-08-2010, 15:45:36
Per Bakllave dhe Ashure:)))))))
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 30-08-2010, 15:45:58
 mua jo..per momentin ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 30-08-2010, 15:48:17
shej amy aa te vi une tju mar me roverin x plazh :p
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 07-09-2010, 22:44:54
.....te ec..neper bregdet..ekzaktesis ht tani...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 07-09-2010, 22:48:18
parti ne plazh si dikur  hmmmmm:  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 07-09-2010, 22:51:36
kikirika :P akoma ske flejt ti :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 07-09-2010, 22:53:03
kikirika :P akoma ske flejt ti :P

jo sizakonisht   :) meqe ra fjala ku je o titiiii ahaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2010, 11:17:22
per ashtu. ;).dmth. :-[.kush osht e zgjut e kapit menjehere :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 08-09-2010, 13:56:31
per shege te kuqe  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 08-09-2010, 14:41:19
ma merr mendja ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:43:32
..mushmolla..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 13-09-2010, 23:49:35
hurma arabie....... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:50:33
Pala fiku :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:52:10
..Nuk tregoj se ka minorene verdall...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:53:06
A thu se ta ndjen shume ty... :-[M'ka shku menia per merluc!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:54:54
Nese je shume e interesuar te te tregoj ska problem...LOL


Cfare eshte ajo qe kerkove ti,mos eshte ne lidhje me se dicka?.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:57:19
Mos eshte gje stina e paranojes kjo? ^o)

Merluci eshte peshk, mer peshk!... :-[

(http://www.oceangold.no/pr.2/bk1.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 13-09-2010, 23:58:36
Peshk jam vet....ne horoskop...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 13-09-2010, 23:59:29
Prandaj te thashe peshk, po s'e kisha per ty ate m'ka shku menia... e kisha per ket shokun tat... merlucin. ;) :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2010, 00:01:12
Hajt mo ne gjysem te nates shkon per peshk menja edhe ty....te sjell une nese merlucin me doren tim....po deshe.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:02:09
Boll e kam zemren tende, sme duhet me gje prej teje... :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2010, 00:03:25
Te te gjitha garniture.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:13:02
Per Ranxhat  hmmmmm: nuk e di ka akoma ne shqiperi apo jo, po mbaj mend kur isha i vogel bleja shpesh se me pelqenin shume,
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2010, 00:18:00
...Per nje krevat 3 zocka aty,rrotull me qirinje,muzike e lehte(mundesisht live :D),vere e kuqe,peshk asi qe permendi ajo pak pares  :D,nje drite pak ashtu sa per ti pare hijet,pak lajthia dhe jakuzzin aty afer me uje ....dhe pas gjithe ceremonise nje masazhere tjeter sa per tme zene gjumi..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:19:17
O Lefto mos je gje Sheik ti LOL  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 00:22:18
m'ka shku menia me i tregu ate perrallen qe i lashe pergjysem springut hmmmmm: hmmmmm: vetem se s'kam ku me e gjet ne ket ore ..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:23:43
Hahaha... po eshte Berni prezent... apo ska problem? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 00:25:37
berni mbylli veshte ti..........se ashu eshte i muhabet :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:27:01
100 here te kam then... duhet te mbylle syte, jo veshet! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:28:03
I kam vendos pambuk vesheve nuk degjoj gje LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 00:29:26
I kam vendos pambuk vesheve nuk degjoj gje LOL

ups ketu qenke mo......po tomin si e kam? ku e ke lene per sonte? :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:31:12
Po ti nga e njeh Tomin  hmmmmm: e kam fut ne krevat po luan me qenushen LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-09-2010, 00:31:44
Le mor burre Tomin futu vet ne krevat e luaj me ndonje...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:32:02
Muahahahahaha... Ca spo nigjojm, berni i thoka qenushe... LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 00:34:27
Per nje tiger mka shku mendja...por ktu paska vetem peshk! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:35:27
Kane mbaru tigrat miss, te fundit e mora une... LOL LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:36:15
Muahahahahaha... Ca spo nigjojm, berni i thoka qenushe... LOL LOL LOL

Sdoja ta thoja ate emrin tjeter hahaha LOL

Misss do nje Luan ne vend te Tigrit  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:37:06
Muahahahahahaha... do tjapi Berni Tomin miss, mos u genje... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:37:33
Le mor burre Tomin futu vet ne krevat e luaj me ndonje...LOL

Skam me cin te luaj leftero e kam cuar me pushime  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 00:45:12
Kane mbaru tigrat miss, te fundit e mora une... LOL LOL LOL

iiiiiiiiiiiii sa e keqe qe je.......si nuk na le nje cope tiger dhe neve mi LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 00:47:10
Ate tigrin sma gjetet mua????

Berni mire Tomi? Po miza, iku? :D

Lefto ku e ke milindonen ti? LOL

Ps. Kopsht zeologjik u be! :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:48:01
Ps. Kopsht zeologjik u be! :-[

Ashtu ka qene qe ne fillim, po ti tani e vure re... LOL

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 00:48:55
Mizen e kapi merimanga LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 00:56:27
Berni edhe merimange....bravo, shih sa mire! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 00:57:38
Berni edhe merimange....bravo, shih sa mire! LOL

Shi kur ti dali dhe nai Mamuth tani... LOL

Kalove npc ti mi... apo nmobill je akoma? :-[ :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 01:01:39
Berni edhe merimange....bravo, shih sa mire! LOL

Ska kush tmi pastroje i kane bere cepet e murit si fole dallandyshje, brenda kane mbledh mizat hahahaha  :D

Spring kujt ti thua mamuth ti  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 01:05:34
Hahahah Mamuthi dhe pastaj edhe Sidi LOL

Spring ne automobill jam, them ta bej kete pjese qe me ka mbetur me avjon po skam lek! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 01:06:48
Hahahah Mamuthi dhe pastaj edhe Sidi LOL

Hahahaha... i kisha harru fare... LOL
Po ai qe gjemonte lajthine si e ka mi? hahahaha LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 01:18:37
Hahahahh sa I lezecem eshte ai! :D

Sme vjen emri taniiiiiiiii.....vo ne shume! :D

Mka shku mendja per...kafe me ty goce!  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 01:20:36
Hahah... Gje e realizueshme eshte... :D ;)

Mka shku menia me ik nprz po sbohet... :-[ :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 01:26:50
Pse s'bohet mi?

Ne bejme te mundur gjithcka! :D ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 01:30:28
Ne nuk jemi me te mirat, po me te mira skemi pare... LOL LOL

Mka shku menia per kapucino me kafe dhe shllak! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 01:40:07
Hahahah skam pare jo! :D

Mua vetem per....shllak! :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 01:41:29
Epo dhe celuliti do beje te tijin... :-[ :PDo te doja penergat me karkaleca! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 01:50:23
Ehhhhh....oreksi! :D

Imagjino nje trilece tani!  :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 01:51:42
Jo jo, dua tortelini me pana me proshute... :-[

O ma! :SLOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 02:00:27
,Mamin lere n'pun te ve,t se duhet te jete ne gjume! :engjell:

......Mami im ka ditelindjen sot....  :engjell:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:01:52
Edhe 100 o Zot! :D
E pac e te paste afer sa me gjate e sa me mire...
:engjell:

 :perqafim (<= per mamin, lere ti mos e prek... :-[)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Berni ne 14-09-2010, 02:07:32
Jo jo, dua tortelini me pana me proshute... :-[


Torteloni me spinaq eshte njish fare me pelqen shume, me proshute nuk e di se si eshte se nuk e fus ne goje mishin e derrit.

Misss tu befte edhe 100 vjece Mami  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:09:51
Po Schnitzel ha ti? :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:21:05
per i got ver ska rendesi e dardh apo e zez
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:22:13
Do jene lloje te reja vererash se ska mundesi... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:25:43
ups jam paksa i dehur e kisha fjalen per te bardh per i got Chardonay(te bardh) ose ndonje Cabernet Sauvignon(te zeze)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:29:12
Aha, se ne ketej i themi vere e kuqe asaj te zezes te ju... :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:30:28
e rendesishme eshte te kuptohemi dhe te dijm ta shijojm veren
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:32:21
Opo e rendesishme eshte te kemi vere po ska gje se rrim dhe pa fol... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:35:00
ver kemi mjaft sa per gjith jeten por e them sikur te ishim afer njeritjetrit e te deheshim me te, kam vererat me te mira qe ka Kosova tani
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:36:55
Cne kshu ti? Nga ju buroka gjithe kjo vere... :D

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:37:59
jetoje rreze malit aty ku jane vreshtat me te mira te Kosoves ne veren e bejme vete neper shtepit tona
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:39:02
Po c'i do cikat kur ti paske dashurine e perjetshme aty... veren! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 02:39:31
Berni rrofsh! :)

Rrushe thnx  :perqafim (nga mami perqafimi jo nga une) LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:41:21
Po c'i do cikat kur ti paske dashurine e perjetshme aty... veren! :D

 une jetoje me te me te miren, mirpo e mira e do dhe te bukuren prane
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:42:16
Po punet e shpise? Apo do i besh vete... :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:44:24
pasi i bej tani vet pse mos ti bej edhe ne pjesen e mbetur te jetes sime
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:46:14
Uaaa... s'paskan vdek romantiket! :detari
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:51:29
jo, romantiket por ata qe e duan te bukuren dhe qe duan te jene prane saj dhe ne perjetesi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:52:51
Mire po ma shpjego pak si te isha 5 vjec, cfare eshte e bukur per ty?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 14-09-2010, 02:54:55
....per gjume, se kam takuar u be kohe.... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 02:56:18
Prit icik, se u hap teme filozofike: E bukura! ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 02:59:15
te jem me i kjart me ty,sepse une jam paksa dhe i qmendur, cdo gje qe eshte me te gjitha te mirat e kesaj bote per mua eshte e bukur e bukura i permbledh te gjitha fjalet tjera
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 03:03:15
E mire ok, se mu duk sikur kerkoje nje vajze shume te bukur kshu si pamje po qenkam treguar e ceket... :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 03:05:57
e bukura cdo her fshihet ne brendesin e njeriut ate dua ta zbuloj une se kush e mbane e nuk e shfaq jasht
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 14-09-2010, 03:08:33
Ja u kuptuam me ne fund! :DMe ka shkuar mendja per gjume... :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 14-09-2010, 03:09:58
epo eshte koha tani ndoshta edhe vone paksa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2010, 16:07:50
per seks. :-[.pse ta mbaj fshehte? :engjell:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Hektori111 ne 14-09-2010, 16:18:47
Me ka shku mendja per nje tave me Koran dhe vere... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 14-09-2010, 16:19:38
Me ka shku mendja per nje tave me Koran dhe vere... :D
..qenke rehat ne qafe e siper  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 17:18:14
Me ka shku mendja per nje tave me Koran dhe vere... :D

plas nga inati.......sapo hengra :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: guest32218 ne 14-09-2010, 22:10:18
plas nga inati.......sapo hengra :P :P ua sa e keqe qenke ti moj.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 14-09-2010, 22:13:07


jam po .......akoma sme ke njohur ti mua :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 15-09-2010, 01:05:06
per qka se di ndoshta per gjum apo per pranin e ndonje vajze afer
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 12:44:31
...nai koncert rock! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-09-2010, 12:51:03
...nai koncert rock! :D

me three :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 12:55:10
me three :D

Di gjo, do na vije nanji interesant mrena shtatorit? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-09-2010, 12:56:28
Di gjo, do na vije nanji interesant mrena shtatorit? :D

skam degju gje deri tani ... po erdhi qeras une me bileta e shkojme shofim hallakatemi cike lol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 13:00:01
Shur shur of kors! :d

Mgjs Reamonn nuk besoj se vijne me... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-09-2010, 13:03:11
Shur shur of kors! :d

Mgjs Reamonn nuk besoj se vijne me... :P

ahahaaaa te ka ngel fiksim eee ... mos e merzit se i sjell prap une per ty ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 13:07:15
Yyy, po isha une atje mi! :D
Diten e shtune ne oren 7 ra telefoni, ec urgjent se gjetem bileta! Ne oren 8 nisi koncerti. :D Sa u merzita kot. :-[
Po s'ka gje po i solle ti per mua, iki prape une! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-09-2010, 13:11:40
ashtu e bejme ;)

mua me ka shku mendja per dreke tani bye sky  :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 13:14:06
T'u befte shnet e pare! :d
 perq
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 15-09-2010, 13:14:28
amin LOL

ika ciaoooo
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 15-09-2010, 13:37:15
....per nje cigare tani ,se po vdes  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 13:38:54
...per buke, po s'me pelqen turlia... :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 15-09-2010, 13:42:31
...per buke, po s'me pelqen turlia... :(

po fasulet te pelqejne....?  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 13:50:21
Me mire se turlia jane iher... ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 15-09-2010, 13:54:32
Me mire se turlia jane iher... ^o)

mire pra po te ftoj per dreke........ :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 15-09-2010, 14:26:17
Rrofsh, zere se erdha! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2010, 22:48:04
..............per seks........... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 22:49:07
turp te kesh kopuk. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2010, 22:51:12
Te benim bashke seksin.....ama me nje grup zockash... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 22:52:21
ja do vij andej dhe ;) bej gati zockat :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2010, 22:53:12
Me ttrego per termin se gati i ke.......per seks........... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 22:54:21
javen tjeter jam atje dhe ec se folim i dua dy bionde dhe dy kuqe, brunet mbaji vete. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2010, 22:55:18
Mi sjell ca brune tjera...i nderrojme..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 15-09-2010, 22:56:03
nje ta sjell e sigurte. :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-09-2010, 23:02:16
Ohuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu....... ...... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 16-09-2010, 00:05:00
 :) :)

YANNI-A night to remember (http://www.youtube.com/watch?v=PhGqZNFF2vc#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 16-09-2010, 00:38:43
per Biftek dhe per nje shishe ver te kuqe tani ne ket moment
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sy jeshilja ne 16-09-2010, 01:22:58
nje cigare po kush del e pi ne ballkon tani .
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 16-09-2010, 01:25:53
nje cigare po kush del e pi ne ballkon tani .

 ta sjell une dhe te bej shoqeri he si thua
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 16-09-2010, 13:53:59
...per molle sheqeri  ^o) ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sy jeshilja ne 16-09-2010, 17:00:36

Ishte e vleshme vetem per mbreme  cigarja apo dhe per sot ?
per byrek .
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 17-09-2010, 01:27:34
Ishte e vleshme vetem per mbreme  cigarja apo dhe per sot ?
per byrek .
ben dhe sonte se pari byrekun e pas tij dhe cigarja shkon dhe me mir pas buke
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 18-09-2010, 00:05:32
molle  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 18-09-2010, 01:12:47

Te tronditem tmerresisht nen ndikimin e shkaterrimit perballe Unit tim..... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-09-2010, 10:40:39
LOL

Si ky lart dhe une. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 18-09-2010, 12:02:37
 me shkoj mendja per ket siper:Pr
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Masha ne 18-09-2010, 12:14:59
per torte me cokollate.. mmm  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 18-09-2010, 15:27:52


per qershine mbi torte ..... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 18-09-2010, 21:01:27
Per torten nen qershi... jarge:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 18-09-2010, 21:38:42

per torte me cokollate.. shuuuum cokollate mmmmmmmmm :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Zara ne 18-09-2010, 21:43:00
...rafaelo....  jarge: jarge:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 18-09-2010, 21:52:54

Meqe ndryshe s'kam mundesi  :-[

(http://picture.yatego.com/images/4631eb572a5cb5.2/RaffaelloBild.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Zara ne 18-09-2010, 21:55:26
oh flm e dashur.......edhe keshtu mundet....

Mirepo mua me ka shkuar mendja per rafaello kube,eshte verzion torte i rafaelove...

do te ta dergoj receten...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 19-09-2010, 00:24:56
Per lasagna... :'(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Cami ne 19-09-2010, 00:38:45
per makarona se vdiqa fare
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-09-2010, 17:45:26
Per zocka te njoma :D dhe pjeshka pa llush.:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2010, 17:49:20
Edhe mua edhe mua.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-09-2010, 17:51:02
ti mbaj ato me llush si fillin se akoma se ke mbush moshen per ato pa llush. :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 19-09-2010, 17:55:41
Mka shku menja me iu hjek llushin...LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 20-09-2010, 15:40:31
ca pushime........ :-[ :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 20-09-2010, 15:45:59
per trraf nanji me te pafuqishem se vetja... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2010, 20:36:04
Per zocka te njoma..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lilly ne 20-09-2010, 21:00:43
Per nje shetitje ne park
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-09-2010, 21:01:45
...te qeroj nje molle tash :D doni ju?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lilly ne 20-09-2010, 21:11:50
Anesa, cka te duash ofro, vec te lutem asgje per te ngrene  :-[ :D


S'me shkoi mendja me heret qe mos ta teproj me ushqim  :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-09-2010, 21:17:03
Anesa, cka te duash ofro, vec te lutem asgje per te ngrene  :-[ :D

hehehe po molla te bene mire per tretjen e usqimit...ose shtrydh limon dhe mund te te qetesohet dhimbja e barkut :D

 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lilly ne 20-09-2010, 21:18:37
...........te te falenderoj per idene  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-09-2010, 21:22:29
 ;)

me ka shkuar mendja qe ta puuuuc justA me ka marr malli  :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 20-09-2010, 21:30:46


me ka shkuar mendja qe ta puuuuc justA me ka marr malli  :(


edhe mua  :( :( :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * AηesSa * ne 20-09-2010, 23:50:13

edhe mua  :( :( :perqafim
tu beft anesa kurban tu boft looool  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 20-09-2010, 23:51:23
....per striptiz........... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 20-09-2010, 23:54:28
Per nje cop gjume lol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 00:01:12
....per striptiz........... :D

Ajde se do gjejm ndonje loool
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 21-09-2010, 02:17:23
tu beft anesa kurban tu boft looool  :perqafim


ju bofshim jalla njera tjetres LOL  :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 21-09-2010, 04:57:09
Krevat
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 09:40:38
nje udhetim neper bote
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 21-09-2010, 09:44:22
Per nje kafe tek sheratoni.... :)


Ja po cohem po ik.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lilly ne 21-09-2010, 19:13:08
M'ka shku mendja te rebelohem  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 21-09-2010, 19:23:22
Me ka shku menja per seks :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 21-09-2010, 21:33:24
Bakllav me kikirik..turke...:X
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 21-09-2010, 21:35:07


ti hypi everestit :D :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Enush ne 21-09-2010, 21:40:28
llokume me arra...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 22:00:42
me pa Kathmandune :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 21-09-2010, 22:24:33
per ate qe me vete mua gjithmone ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 22:25:20
Per Boritos :D
Shpresoje neser do marre ato qe duhet :D

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-09-2010, 22:27:22
per moblan :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 21-09-2010, 22:31:54
ku i gjen keto emra? i ben vet dhe u vendon emrin vet?
lol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 22-09-2010, 22:35:49
Nje sallate frutash  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: mister x ne 22-09-2010, 22:44:11

ti bej nje tel nanes per fli  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 22-09-2010, 22:55:05
Per Jufka dibre :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Sy jeshilja ne 23-09-2010, 10:00:24
Kafe turke  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 23-09-2010, 11:34:58
Kafe turke  :)

Edhe mua.. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 26-11-2010, 21:33:12
Per te puthur diellin  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 27-11-2010, 20:28:06
Per nje shishe vere.  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 27-11-2010, 22:32:06
per leng pjeshke :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-11-2010, 22:53:29
...per xhirollogarine e Bill Gates, valle sa zero ka pas njeshit
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-11-2010, 22:54:33
bakllava
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 28-11-2010, 00:25:42
per kadaif  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-11-2010, 14:52:52
per kafen e mengjesit
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 28-11-2010, 14:54:51
per kafen e mengjesit
ku jeton ne usa ?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-11-2010, 14:59:30
te liqeni :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 28-11-2010, 16:24:31
te liqeni :P LOL
Erdha, mos u merzit :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 28-11-2010, 17:46:16
per te ura e Lanes :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ ne 30-11-2010, 11:52:24
Makiato me qumesht te ftohte te Meduza, duke pa Salen qe iken per pune... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 30-11-2010, 23:07:34
Nje pice me vajzat e forumit. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 01-12-2010, 14:56:49
per 1 hurme lluqe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 01-12-2010, 14:57:01
Makiato me qumesht te ftohte te Meduza, duke pa Salen qe iken per pune... :D
:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 01-12-2010, 14:58:03
per nja 2 birra te ftohta  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 01-12-2010, 23:13:40
Per pjeshka te buta..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 01-12-2010, 23:19:21
te bej i kafe, por, ja, i pertoj gjerave te tilla
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 11:45:42
qumesht PANDA e per nje super akullore!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 02-12-2010, 11:47:36
qumesht PANDA e per nje super akullore!
jep adresen pronto  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 11:55:32
siper COLI'S kati 4 dhe spo tallem !
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 12:19:58
:d
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 12:30:06
u zhduke mo blender, sikur sme ka rene dera akoma mua?! :) :P
se mbake fjalen fare! po ne do beheshim shembull ne forum mor djale, se si realizohen deshirat e te tjeret do na merrnin shembull,mgjth varja po dergoj Gimin te mi sjelli :) :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 12:31:35
Ja prit 5 minuta te dera e ke me 4x4 e 1 kuti Panda LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 12:35:48
i preva shpresat fare :( lere qe tani me shkriu deshira per akullore e me iku etja per qumesht panda!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 12:46:44
mos ka shkuar te marre Panden ai mi :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 12:48:05
edhe une ashtu mendova se do e bente vertet dhe i dhashe adresen e sakte dreqit:)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 12:49:45
Rri se ma turperove vllain ... LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 02-12-2010, 12:52:26
mena  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 12:53:27
me fal vellain :) me gjithe mend e ke vella :) ?!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 12:54:25
ta kam fal mi por ma kthe prap .... po mi :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 12:56:37
ue cfare surprize! po pse u turpurua vellai cfare i thashe ?!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 13:10:45
i dolen ca pune kthehet shpejt  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 02-12-2010, 13:12:35
;) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 02-12-2010, 13:14:41
fiq :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 02-12-2010, 13:56:18
ue cfare surprize! po pse u turpurua vellai cfare i thashe ?!
me fal per vonesen po prita sa iku turpi  :perqafim
ne vend akullores po te jap  :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 02-12-2010, 14:11:05
zjarr me oxhak dhe debore  :d
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 02-12-2010, 14:22:48
plazh e harabela te pjek  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 12:15:47
Nje caj, qe po e bej ne cast. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 03-12-2010, 12:18:00
te befte mire o zot :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 12:23:37
te befte mire o zot :perqafim

Fjala jote ne vesh te perendise o zot. :P

Ckemi ore? :D :puth
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 12:24:11
Uppsss harrova... :D Bujrum. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BLENDER ne 03-12-2010, 12:53:16
Nje caj, qe po e bej ne cast. :)

pershendetje firma ''caji'' :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-12-2010, 14:31:52
pershendetje firma ''caji'' :P

 :D :P pershendetje back... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 03-12-2010, 22:53:04
Ballokume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 03-12-2010, 23:16:33
sex por, sinqerisht, jam me se i lodhur
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 09-12-2010, 16:20:56
te dehem por me dy zocka ne krah. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 12-12-2010, 21:19:48
..nje kafe ne Tirane me ca e ca. :D :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 12-12-2010, 21:32:39
 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 12-12-2010, 22:53:08
per pjeshke  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 13-12-2010, 01:35:17
te mos merrem më me ngjarjet ne KS......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-12-2010, 10:39:29
per luleshtrydhe me cokollate dhe pak shampanje...si atehere...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 15-12-2010, 16:26:29
... per nje dark te rahatshme
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: shkodrane ne 15-12-2010, 16:29:22
per................ ............... :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 15-12-2010, 22:34:11
per.....njejte si kjo siper
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: shkodrane ne 16-12-2010, 10:34:25
o vagabond nuk eshte e mundur te na ket shkuar mendja per te njejten gje sepse un jam vajz dhe ti djal :P :P :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 16-12-2010, 10:39:43
...per nje cop tiramusun... ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: shkodrane ne 16-12-2010, 10:44:44
i gjori qenke zgjuar nga ana mbrabsht :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-12-2010, 11:37:17
capiroska alla fragola
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 16-12-2010, 13:51:19
nje adventur te cilin nuk do ta pranoj askush!! :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 06-02-2011, 19:02:50
...nje sallate frutash momentalisht!!! :D :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 06-02-2011, 19:49:31
per nje pice.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 07-02-2011, 08:59:28
per nje gje te vecante e shume te shijshme :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 07-02-2011, 12:13:38
per nje gje te vecante e shume te shijshme :D

Edhe mua :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 13-02-2011, 00:54:44
per seks te fuqishem :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 13-02-2011, 15:08:23
Për TSUNAMI...  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 13-02-2011, 16:37:30
Nje Shqiperiii.  ^o) ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 13-02-2011, 18:24:04
Lek
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 14-02-2011, 10:28:04
Tu ngrohur tek oxhaku i shtepise time :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 10:40:53
...me u fejue........ :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 10:41:57
...me u fejue........ :D

Ngutu pak..e shtuna po vjen. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 10:42:32
...e me marr nje goce tironse...... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 14-02-2011, 10:43:29
T'i fusin kembet ne nje kepuce tiranset ore. :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 14-02-2011, 10:44:10
.....se kjo dashni dashni e shkrete..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 17-02-2011, 22:14:50
...nje kafe turke... :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 17-02-2011, 22:38:51
...per nje tiramisun...  ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 18-02-2011, 16:38:16
Per ate qe me ka shkuar mendja do e bej sot mbas pune.... :D tsunami deri ne mesnate me koktejle. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 19:29:24
pjeshk shqiprie pa lesh nga ato korrobacet  :D  them prej shqiperie se ketej u hyn krimi qe pa pjekur  :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 18-02-2011, 19:30:58
per trahana :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 19:38:12
per pak bare lazarati.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 18-02-2011, 19:38:50
per pak bare lazarati.. :D
hhhmmm eshte mire :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 18-02-2011, 19:53:11
bakllav  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 18-02-2011, 19:58:38
nuk kishe pune tjeter ti se na shtive nepsin per nje cik bakllava... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 19-02-2011, 23:20:12
per ca pjeshka te njoma
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 19-02-2011, 23:23:33
per kumbulla :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 19-02-2011, 23:53:31
per trahana :P
C'me kujtove edhe mua trahanane. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 19-02-2011, 23:57:03
C'me kujtove edhe mua trahanane. :D
hahah  :perqafim :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 20-02-2011, 00:33:33
na shtihve nepsin o nik mua dhe dreamm per çorbe... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 20-02-2011, 00:35:32
na shtihve nepsin o nik mua dhe dreamm per çorbe... :D
:D :D do i themi dreamm te na bej corbe :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 20-02-2011, 00:41:15
thuj po te bej nje tenxhere tmadhe mos te zihemi.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 20-02-2011, 00:44:15
thuj po te bej nje tenxhere tmadhe mos te zihemi.. :D
or me duket se iki sa degjoj aromen e trahanase :D :D na la pa corbe.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 20-02-2011, 00:55:12
jo se ktu esht ndjej aromen une :D po degjo thuj ta bej me qep e me dhjam se bohet me e mir.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-02-2011, 17:14:50
luleshtrydhe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 20-02-2011, 17:17:53
per Gurrabi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 20-02-2011, 17:20:50
per fruta pylli
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 20-02-2011, 17:29:37
pjeshkaaaaaaaaaaaa shum pjeshkaaaaaaaaaaa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 22-02-2011, 14:01:36
kujdes berthamat ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 22-02-2011, 14:06:54
per akullore me luleshtrydhe.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 22-02-2011, 14:40:51
...per te ik ne nje vend te nxehte !!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-02-2011, 14:49:46
Per tave kosi :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 22-02-2011, 15:15:26
...per pjeshka te buta..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 22-02-2011, 17:46:51
T'i bej nje vizite neser, ketij tipit siper. :D :D hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2011, 20:35:45
plazh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: h75 ne 22-02-2011, 20:41:40
muhabet virtual
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 22-02-2011, 20:42:46
qenke pa qejf ti pse sthua :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: h75 ne 22-02-2011, 20:46:23
ashtu ishte, por sjam me
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 26-02-2011, 22:32:11
zoga  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-02-2011, 22:39:42
kolloqifte me rigon :d
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 26-02-2011, 22:47:19
per petulla :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 26-02-2011, 23:51:02
per thellenxa :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 26-02-2011, 23:52:26
Per tiramisu bre.. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 26-02-2011, 23:59:43
beje vete apo sdi te gatuash :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2011, 00:04:09
Di lali di po ne 23 te nates nuk i afrohem guzhines une asnjehere..me pelqen krevati me shume. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 27-02-2011, 00:18:29
te zihem pak me kete siper :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 27-02-2011, 00:19:29
Te ju them naten e mire pa u zier.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 27-02-2011, 00:24:00
Te ju them naten e mire pa u zier.. :P
naten yllo :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-02-2011, 00:43:00
per ta degjuar i kenge te vjeter, ama s'e gjej dot askund -  as ne "youtube".
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 27-02-2011, 00:54:14
per ta degjuar i kenge te vjeter, ama s'e gjej dot askund -  as ne "youtube".
ja thuaja titullin dhe kush e kendon ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 27-02-2011, 17:12:11
llokume me arra :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: the king ne 27-02-2011, 17:22:13
Byrek nga ai 500 lekshi qe haja cdo dit mas pune.(me mish ,gjiz presh) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 27-02-2011, 18:07:31
shege
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 28-02-2011, 12:44:42
pjeshken e komshijes se i ble te mira ajo... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 03-03-2011, 20:47:10
........per fli  jarge:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 03-03-2011, 21:16:05
cme ka shkuar mendja me u fejuarrr :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 04-03-2011, 13:04:53
e me marr nje ulqinak...

aman ulqinakun s'ma don nena...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2011, 13:06:28
hahah...Mka shku menja me dal me banim ne Ulqin.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 04-03-2011, 13:10:02
OU ashtu e? cne keshtu?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 04-03-2011, 13:11:45
Si jam gjysme i Ulqinit une.... ;)


Tash  mshkoj menja per mushmolla.... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: kengaime ne 04-03-2011, 17:20:24
.........per Lefterin :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 04-03-2011, 17:42:32
shege
:D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 04-03-2011, 18:54:58
per pjeshk me ka shku mendja   sme ndahet mendja prej saj :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 04-03-2011, 21:32:23
per Jonin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 05-03-2011, 16:38:55
ishujt karaibe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 05-03-2011, 16:59:45
pak turshi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 07-03-2011, 15:53:32
.........per Lefterin :D
Ohuuuuuuuuuuuu...he ra e pare qe po i shkoj ne mendje dikujt.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 10:18:26
Per pjeshka te buta..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-03-2011, 10:21:01
not nen driten e henes ne pishine :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 10:22:34
Ne kete te ftohte?  :DMka shku mendja me u martueeeeeeeeee.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-03-2011, 10:23:48
:O se di ti qe ka dhe pishina dimerore ?!!!

Lere qe une e kisha per netet e veres ne fakt :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 11-03-2011, 10:26:07
Eee di  moj e di,une nje pishine te tille e kisha ne banese  Rotterdam... ;)


Mka shku menja me dal me shpejte ne vere.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 11-03-2011, 14:28:23
per thana :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 11-03-2011, 15:51:50
...te me servire dikush dreken.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 11-03-2011, 22:28:59
te mbeshtes ndonjeren fort pas murit. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: JustA ne 11-03-2011, 22:32:41

Mka shku mendja me u martueeeeeeeeee....

hajde perhajr lefto   :party) :party)  a do me thirish ne dasem? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 11-03-2011, 22:41:28
do ta kendoje kengen

rrof o lefto qe na thirre lol
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 12-03-2011, 16:46:14
me vra veten me ka shku mendja
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-03-2011, 13:30:35
e per çfare  tjeter thoni ju?...veçse per...ashtu..? :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-03-2011, 13:32:11
...patellaxhane te mbushura LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-03-2011, 13:33:27
...patellaxhane te mbushura LOL
..i do te mbushura shume?..apo ske pretendime :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-03-2011, 13:35:08
ti i do nja dy te mira qe te zene llapen e gjate qe ke :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 15-03-2011, 13:36:50
une mezi perballoj nje..e ti thua dy cope..pika te rente :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 16-03-2011, 21:24:57
per me pi cik drog :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 16-03-2011, 21:29:07
per me pi cik drog :P
;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-03-2011, 21:35:36
Ju qekeni ftof ne tajare mer cuna :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 16-03-2011, 21:40:59
Ju qekeni ftof ne tajare mer cuna :D
kuj i thone tajare :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 16-03-2011, 21:46:53
LOL Sumatriçes :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 16-03-2011, 21:49:31
LOL Sumatriçes :D
hipno)) hipno))
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 17-03-2011, 15:05:15
per pilaf me minje :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 17-03-2011, 16:45:42
Per zocka te njoma........ :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 17-03-2011, 18:24:57
Per kumbulla te njoma :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 21-03-2011, 12:45:43
Per pjeshka :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 21-03-2011, 13:55:34
ehhh i gjori..i paska lene trangujt hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 21-03-2011, 20:45:06
per icik ashtu thekth :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 21-03-2011, 22:21:31
hmm per tulluma  :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 21-03-2011, 22:27:30
per ashure
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 22-03-2011, 18:01:15
per nje dasem shqipetare :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 22-03-2011, 23:12:18
per nje dasem shqipetare :)

Edhe mua. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2011, 12:47:02
Per njeren larg larg.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-03-2011, 12:49:52
per nje zezake ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-03-2011, 12:50:23
Per pjeshka te buta  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 23-03-2011, 12:51:45
merr berthamat se pjeshkat i hengra une :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 23-03-2011, 13:33:14
fiq te thate :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 23-03-2011, 14:24:53
Dardha :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-03-2011, 11:29:55
rrush me ere :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 24-03-2011, 12:54:53
per ftua.  ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 24-03-2011, 13:12:05
rrush me ere :D
si paskem te njejtin mendim :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-03-2011, 13:28:06
per ashtu .. ;).2 gisht gje eshte e uruara :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-03-2011, 13:32:21
per ashtu .. ;).2 gisht gje eshte e uruara :perqafim

te qenka bo syri baker ... apo kohe krize shoku :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-03-2011, 13:37:15
jo moj thashe ashtu kot . :-[.ra fjala si i thone :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 24-03-2011, 13:41:55
si paskem te njejtin mendim :D

si shume gjera te tjera fundja :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-03-2011, 16:26:13
te prish ca lek se shume jane bere. :P :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 24-03-2011, 18:42:56
per nje poezi tani :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-03-2011, 08:55:52
pak vaj palme mbi trup :D  ^o)

mos mendova gje me ze te larte :D ?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 25-03-2011, 09:58:23
Me ka shku menja per seks :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-03-2011, 11:49:52
ooo me rente pika mua... :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 25-03-2011, 19:56:48
per asgje per momentin
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 26-03-2011, 13:12:14
per geshtenja .... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 28-03-2011, 18:48:26
Per qiqra ne HELL. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 28-03-2011, 18:52:14
me ka shku menja me u feju e me marr nje tironse :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 15-04-2011, 11:20:42
Toblerone!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 15-04-2011, 11:21:23
Toblerone!!

edhe mua :D o zot si jane te shkrijne ne goje :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 15-04-2011, 11:24:52
 :D :D

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 15-04-2011, 13:15:46
Me vjedh ndonje bank se eshte bo keq per pare vallai
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 15-04-2011, 21:32:48
teorin e pitagores! LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 16-04-2011, 10:46:37
per nje ndeshje me dy zocka njeheresh. te me mundin e te me bejne telef... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 18-04-2011, 08:54:33
per pak torte por do e ha neser :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 18-04-2011, 10:07:11
nje cop tort dhe nje gote vere.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 19-04-2011, 14:37:54
me fjete
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 20-04-2011, 12:25:36
per. :-[.ato te zgjutat e kuptojne ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 13:20:57
per gjume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-04-2011, 13:27:29
per thana :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2011, 13:28:05
Per te pire nje kafe te kafeneja e lagjes me plakat e pleqt duke bere thashetheme. ....e bej gati cdo pasdite kur jam back home
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-04-2011, 13:29:21
Per te pire nje kafe te kafeneja e lagjes me plakat e pleqt duke bere thashetheme. ....e bej gati cdo pasdite kur jam back home

ia vlen cfare smeson dhe cfare s'degjon nga ata :D edhe mua qekur jam kthyer ne Shqip me ka zene virusi i thashethemeve :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 28-04-2011, 13:38:58
E po grate tjeter llaf nuk bejn vetem thashetheme :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2011, 13:39:52
per thana
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 13:40:52
ti goce....ec i here me shpjego ci ke pas keto insinuime mi ke ajo tema e Cifteve ...pfffff rob koti  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 28-04-2011, 13:41:13
edhe ty mi dreq, sa me ngjan mi sa me ngjan :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 13:41:36
Per te pire nje kafe te kafeneja e lagjes me plakat e pleqt duke bere thashetheme. ....e bej gati cdo pasdite kur jam back home

gjalle qeke ti mi femne?? hahaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 28-04-2011, 13:43:22
Prit ta shof. ....aaaaa gjall qenkam dreqin gjall :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 28-04-2011, 13:43:49
ti goce....ec i here me shpjego ci ke pas keto insinuime mi ke ajo tema e Cifteve ...pfffff rob koti  :D

une thom qe ajo teme duhet mbyll ose update-ur :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 28-04-2011, 14:22:08
i agree
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 28-04-2011, 15:44:11
te lirohem nga burgu :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Raldushi ne 08-05-2011, 22:46:56
mka shku mendja per njenen  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kacurelsja ne 08-05-2011, 22:47:52
Mka shku menja per nje kafe ne Shkoder  :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: DiniL ne 08-05-2011, 22:51:58
Me ka shkuar mendja per zocka :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 09-05-2011, 09:58:31
per tiramisun.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 09-05-2011, 10:45:42
per pi...laf :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 09-05-2011, 17:09:59
x i 2 fletsh :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 10-05-2011, 08:30:14
per ndjesine e kripes mbi lekure,pasi del nga deti :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 10-05-2011, 13:14:16
per ndjesine e kripes mbi lekure,pasi del nga deti :D


Ske faj vallai :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 10-05-2011, 14:04:30
x 1 gr :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-05-2011, 09:32:46

Ske faj vallai :D

e aq me teper kur je e shoqeruar :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 11-05-2011, 09:52:12
per mish qinqi ne prush dhe nje piknik lart ne mal pa ndjesin e stresit.

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-05-2011, 11:56:14
aaaahhhhh mor gjumash gjithmone i ve pikat mbi iiiiiiiiiiiiii ti... 1 te kemi :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 11-05-2011, 12:29:48
Per pjeshka :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 11-05-2011, 12:35:16
se kane tani sezonin e pjekjes :D prit korrikun :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 11-05-2011, 13:26:02
Te njoma me te mira jan  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2011, 12:52:10
per xhinxhi minxhi. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 19-05-2011, 12:52:58
shalqi :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2011, 12:54:09
pjeshka pa llush. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2011, 12:55:19
Une me lesh i dua  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2011, 12:56:31
E mire pastaj i shkembejme. :D :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2011, 13:01:56
hahahahhaa....pasi qe e ha une ty ste jete gje ste jet........ :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 19-05-2011, 13:13:11
cupa- cupa :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2011, 13:52:06
Dashnin e vjeter......but  ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 19-05-2011, 13:52:56
per nje Zocke dhe nje shishe Vodka....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 19-05-2011, 13:54:23
....me u martueee.. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2011, 13:54:47
Per qershia :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2011, 13:57:58
Per pjeshka te njoma :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 19-05-2011, 14:12:40
2 vitet e kaluara ti kthej mrapsht.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 19-05-2011, 14:15:49
Me ka shku menja per seks :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 19-05-2011, 14:27:31
asgje :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 20-05-2011, 09:22:15
per nje alamet bakllavaje qe o zot o zot sa me mungon se keto te blerat sjane si ato te dikurshmet :( qe bente gjyshja ime :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gjumashi ne 20-05-2011, 10:42:29
Ti fus ndonjerit ndonje shpull :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 22-05-2011, 20:59:21
.....per te blere te holla-euro me shume se jeta atje (ne Kosove) duket te jete shtrenjtuar qe nga vizita ime e fundit. 1.30 euro vaj/liter
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 24-05-2011, 12:42:14
Per pjeshka me lesh.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: * ~ Xha Milo ~ * ne 24-05-2011, 12:46:02
Ahahahahahhahahah, tamam si mua
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 24-05-2011, 13:16:47
leshi ju dalte ne balle :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 24-05-2011, 14:16:25
per pjeshka pa lesh. :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 27-05-2011, 15:48:56
shalqin... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 01-07-2011, 08:59:17
...te prish ca leke, po ca si shume ama ....  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 03-07-2011, 12:09:44
Per ca pjeshka te lengshme :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: the king ne 03-07-2011, 12:22:57
Per ca fara luledielli te pjekme me krip .
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 05-07-2011, 15:10:16
Per ca fara luledielli te pjekme me krip .

iiiiiiii te marrte e mira cna kujtove,kohen e miut :D ehhh sa me mungon ajo kohe :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 05-07-2011, 15:18:24
cik seks :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-07-2011, 10:45:48
petulla me mjalt :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 06-07-2011, 11:00:51
pjeshke pa llush. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 06-07-2011, 14:52:36
Per ndonje loje te rrezikshme  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-07-2011, 14:55:27
per nje ananas :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 06-07-2011, 14:57:21
Mos ti kujtova gje frutat???  :P


Me ka shkuar mendja per nje arratisje larg Tiranes!!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 06-07-2011, 14:58:52
jo mi :D :P

vallai ai ananasi me hahet pas nje buke me qofte :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 07-07-2011, 10:43:58
Per pjeshka ne njoma.......... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 17-07-2011, 17:31:17
PER SHUME GJERA DHE NUK DI NGA TIA FILLOJ
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: endrrimtare ne 17-07-2011, 18:54:57
PER SHUME GJERA DHE NUK DI NGA TIA FILLOJ

Ne nje gjendje ndodhemi  :D Ca rastesie  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 18-07-2011, 17:47:17
t'i them jo - s'dua ta takoj me!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 18-07-2011, 23:45:15
Ne nje gjendje ndodhemi  :D Ca rastesie  hmmmmm:

si shume na qellojne kto rastesite ne te dyve :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 19-07-2011, 00:15:49
Te shkoj me pushime vetem diku ku nuk me njeh njeri mundesisht ndonje vend ku as gjuhen nuk e kuptoj...pa fjale :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 19-07-2011, 00:19:08
Pastaj vdes urie ...nuk di me kerku as nje gote uje :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 19-07-2011, 00:23:40
Ahhh nuk bje rrufeja ne hale lol por ka gjithmon nje gjuhe te perbashket ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-07-2011, 11:16:20
Ahhh nuk bje rrufeja ne hale lol por ka gjithmon nje gjuhe te perbashket ;)
..kush vdiq? hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:36:10
me ka shkuar mendja per dike qe te flas dhe te me degjoj.....dhe ne fund te me thote....mos u dorezo!!!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 15:37:05
fol.... :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:40:02
LOL
sa majmun je hahahahahah....po cte te tregoj ty ..a ka gje qe ti se di ne fakt  :P

je bere si hafije o dreq
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 15:40:38
fol prap se jam degjues i mire.... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:41:38
nuk me vjen me ty ... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 15:42:46
ik bej cicin pra... :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:43:59
pse mi vjedh shprehjet or dreq.....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 15:44:57
padashje :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:46:53
o Tipi po thuje o njeri me ka shku mendja per kollopifqe me rigon se na lodhe LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 15:47:10
s'du :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:47:56
e ik mushu pra :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 15:50:07
mbushje per te tere... :D :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 15:53:04
mbushje karte o???
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 22-07-2011, 16:02:42
Mbushje po se ku ate e di une. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-07-2011, 16:06:18
LOL LOL edhe une edhe une...po sta them LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 02:34:30
PER CFARE TE KA VAJT TY MISHEL SE ME DUKET QENKEMI TE DY NE NJE MENDJE
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 23-07-2011, 12:55:58
Per nje dore muhabet me dike  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 23-07-2011, 13:02:28
Pjeshka te buta  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 23-07-2011, 13:04:44
Pjeshka te buta  :D

kujdes se do te mbes berthokla ne fyt   :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreza ne 23-07-2011, 13:47:48
ashtu jalyp fyti  :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-07-2011, 17:55:51
kolloqifte me rigon
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 23-07-2011, 18:17:42
pjeshka
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-07-2011, 11:47:24
PER CFARE TE KA VAJT TY MISHEL SE ME DUKET QENKEMI TE DY NE NJE MENDJE
epo une shok per mendje dua LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 24-07-2011, 11:52:02
BDKK
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-07-2011, 22:37:11
per nje shetitje buze liqenit ......si ath .......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-07-2011, 23:47:45
per nje shetitje buze liqenit ......si ath .......
dhe te ham petulla me mjalt :D :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-07-2011, 23:48:19
per 1 perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-07-2011, 23:52:03
dhe te ham petulla me mjalt :D :P

ne fakt ne ate kohe qe kam pas dale une (se u bene vite qe s'dal me) nuk haheshin petulla mor vullkan.....ehhh ca haheshin ath... Fara luledielli LOL .dukesh qe je brez i vonshem ti.....sa vjec ti shoku
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-07-2011, 23:52:52
35 i bej per 10 min petulla me mjalt ishte dicka tjeter po nejse do e kuptosh em vonese
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 24-07-2011, 23:56:39
po kur i bere 35 mer dak.....ath qeke me i madh
ceshtja eshte se nuk i eshte thene asihere petlla me mjalte
maksimumi i thuheshe .....do i fusim i tegel apo ndonje shprehje te tille....petllat jane brez tjeter LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 24-07-2011, 23:57:45
jan te brezit tim pra ne i themi te hanim ca petulla me mjalte ose ta benim nje te shpejte duket qe jemi braza te ndryshem
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 24-07-2011, 23:57:57
per upsi dupsi... me kercy domethene LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 00:00:17
jan te brezit tim pra ne i themi te hanim ca petulla me mjalte ose ta benim nje te shpejte duket qe jemi braza te ndryshem

epo duhet te jesh brezi 25 se 35 eshte brezi im....hajt se folna
me ka shku menja me bo i xhiro anej nga "gjiri" hhahahahaahhahhaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 25-07-2011, 00:01:58
po ktej verdall jam dhe une ti nga gji8ri kurse un po iki te fus pak makinen ne garazh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 00:06:06
shnosh vete......
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 25-07-2011, 00:18:21
per gjume... naten misha  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 25-07-2011, 06:36:33
mgjes tushe.......me ka shku mendja me thone Hello world
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 25-07-2011, 09:09:46
ehhh lum si mendja juaj...shyqyr qe nuk e dini ku me ka shkuar mendja mua :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 25-07-2011, 09:17:14
per nje perqafim te ngrohte
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: LANDI BR ne 25-07-2011, 09:22:32
t'ju thene MIREMENGJES .,nje jave te mbare !!!!!!!!!!!!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-07-2011, 13:16:31
ravioli shtepie
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 29-07-2011, 13:23:07
byrek me manaferra :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 29-07-2011, 13:33:16
torte me patllixhane :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 29-07-2011, 13:37:18
patllixhane embelsira qe te pelqen me shume besoj :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-07-2011, 14:47:01
gliko patellxhani...mua nuk me pelqen.tek Neranxi ke lloje lloje

me ka shkuar mendja per Gliko shalqiu....yyyy sa kemi pa ngrene...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 31-07-2011, 22:53:58
pjeshka
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 01-08-2011, 23:27:11
......nje udhetim ne nje vend ne fund te botes...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-08-2011, 08:41:23
po çdo nga fundi moj patriote..hajde ketej nga fillimi :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 15-08-2011, 16:38:54
Per pjeshka te buta  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 15-08-2011, 16:39:46
te squllura ore??? hahahahahaha

mua me ka vajtur mendja per byrek me qepe e domate
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Tessa* ne 15-08-2011, 16:57:13
Me ka shkuer mendja per qotek.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 15-08-2011, 17:31:39
per nje pale buze shqiptare..se na jane merzit kto te huajat :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 16-08-2011, 13:51:47
buze nuk kemi per momentin por po deshe kemi vegla tjera mashkullore e kam fjalen :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 22-08-2011, 10:35:54
per tave kosi me mish qingji...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 22-08-2011, 21:26:28
nje super pjeshke
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 31-08-2011, 13:08:44
Nje fundjave ne mal, camping
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 31-08-2011, 13:55:35
nje mbremje tek Folia Marine :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 14:01:45
per nje puthje.... :-*
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-08-2011, 14:11:20
per te puthur :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 31-08-2011, 14:54:37
per .....gjera te mira  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 22:15:55
po me kopjon grens??? puthjen ekisha une e para  :urra:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 31-08-2011, 22:20:56
te pij nje gote boze :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 31-08-2011, 22:27:07
per pasterma jami jami
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 22:37:44
per kukurec
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 31-08-2011, 22:41:05
per kukurec
ec se te jap un :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 22:42:14
hahaha sa i disponuar qenke..po thoja kot se nuk me pelqen.jo... Jojo: Jojo:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 31-08-2011, 22:45:16
hahaha sa i disponuar qenke..po thoja kot se nuk me pelqen.jo... Jojo: Jojo:
hahahaha dhe un kot ja futa :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 22:49:27
uauauau mu kujtua me ka shkuar mendja per tiramisu.. jarge:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: *Niku* ne 31-08-2011, 22:51:42
uauauau mu kujtua me ka shkuar mendja per tiramisu.. jarge:
ca oshte kjo mi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 31-08-2011, 22:53:24
nansy meso ta besh vet mos u bej dembele :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 22:55:34
nje lloj embelsire italiane..por qe une di ta gatuaj vet...
 do ta provosh ti ?? do te sjell nje cop...dhe madje te gjithve juve ne forum...do jua sjell me emayl..hahahah LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 31-08-2011, 22:56:25
po deshet ju bej dhe trilece.... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: +ERELA+ ne 01-09-2011, 08:40:19
per shendetlie shtepie :) ose kompekaj :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2011, 10:27:34
per kadaif ...si ai qe kam bere vete
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-09-2011, 10:34:44
mos e ke llafin per gje tjeter..? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Nore ne 01-09-2011, 11:23:13
po deshet ju bej dhe trilece.... :D
kshu bej ktij siper se nuk ka dhembet :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2011, 11:24:12
mos e ke llafin per gje tjeter..? ;)

qe eshte?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-09-2011, 13:21:53
per seks moj..e per cfare tjeter para kesaj gjeje i shkon mendja robit?? ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BVDGF ne 01-09-2011, 16:07:19
greze paske probleme te medha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-09-2011, 16:22:15
lere te ziun se i ka ardhur mosha e Andropauzes dhe helbete ka ndonje shperthim te tille.....eshte ne periudhen e geshtenjave LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-09-2011, 16:23:03
Per det, do ja leshoj neser dhe te hene do vij. :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-09-2011, 10:02:30
 Nje 10 ditesh ne Shqiperi.. ^o  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 02-09-2011, 13:21:34
lere te ziun se i ka ardhur mosha e Andropauzes dhe helbete ka ndonje shperthim te tille.....eshte ne periudhen e geshtenjave LOL
....megjith mend nuk e di cfar kam..nuk po ngopem  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 02-09-2011, 15:26:16
Nje 10 ditesh ne Shqiperi.. ^o  :)

sa mire....shpresoj te kenaqesh :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: vullkani ne 03-09-2011, 16:13:58
ca pjeshka te mira
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-05-2012, 21:33:23
...per kete...e mezi e gjeta.. :D

GIOVANNI MARRADI - Janet`s Dream (http://www.youtube.com/watch?v=Ep6x-kvcad0#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-05-2012, 14:21:01
Shalqi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 04-05-2012, 14:22:54
edhe mua per shalqire. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BVDGF ne 04-05-2012, 14:23:21
gjize  :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 04-05-2012, 14:23:58
Kush eshte  shtatzane ktu..?
mua zakonisht nuk me shkon mendija per asgje...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BVDGF ne 04-05-2012, 14:24:24
une per vete jo
me diabet po LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 04-05-2012, 14:25:18

aa mu kujtua..
per fli Kosovare...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2012, 15:59:15
aa mu kujtua..
per fli Kosovare...

..po ti nga e di si eshte?? hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 04-05-2012, 15:59:38
.....te ikur diku.. ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 15:59:56
te isha diku me dike.....si dikur
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 04-05-2012, 16:10:11
kolloqifte me rigon
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 16:15:01
kolloqifte me rigon

hajde se i bejne te mira tek qofte tymi.....LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 04-05-2012, 16:16:32
hajde se i bejne te mira tek qofte tymi.....LOL

ke ndry zyrat prap ti mi :P

dhe per qifqi me ka shku mendja ... do me ket dal noj pucerr ne bark me duket LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-05-2012, 16:23:02
uaaaa kush te pickoi rrushi??? shyqyr qe sme pickon njeri mua LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: regrets ne 05-05-2012, 19:06:20
tpi i kafe me kto siper :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 05-05-2012, 22:14:43
....nje udhetim ne trevat shqiptare!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-05-2012, 00:06:03
tpi i kafe me kto siper :D

tashi ti do me te lut???? Hajde pra ca pret :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 06-05-2012, 09:41:28
per cike det mbas llogaraje
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-05-2012, 08:50:45
per cike det mbas llogaraje

eja te ikim te dyja.....edhe mua me ka marre malli shume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: NENSY ne 07-05-2012, 10:50:13
..po ti nga e di si eshte?? hmmmmm: hmmmmm:
e kam provuar,  dhe ja di shijen si e ka...
kam gjyshen me origjine nga Kosova, per ket din ta beje...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2012, 22:46:19
 :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 11-05-2012, 22:46:48
...nje udhetim diku... ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: whitesnake ne 11-05-2012, 22:48:31
... ndonje koncert rocku, ah sikur te vinin kete vit Metallicat  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: endrrimtare ne 17-05-2012, 12:24:41
... ndonje koncert rocku, ah sikur te vinin kete vit Metallicat  :D

Puff ca shkon dhe na kujton ky LOL rri ore rehat :D keta do doja edhe une. I adhuroj!
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-05-2012, 13:16:36
me ka shku mendja per ca pushime alla mishel
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: AngelDeviled ne 22-05-2012, 21:41:09
kimça.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2012, 06:57:18
Hashure............ .. :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 07:47:58
per kafen e mengjesit....me eshte bere si droge
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 23-05-2012, 21:39:36
nje rruge te gjate ne nje vend t e panjohur. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 23-05-2012, 22:53:43
te them dy fjale....dy fjale malli

Luar - Udhetim (http://www.youtube.com/watch?v=-05cxZBRX0k#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Misss ne 23-05-2012, 23:05:18
nje rruge te gjate ne nje vend t e panjohur. :)

Per nje te tille dhe mua  :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 23-05-2012, 23:08:09
Chris de Burgh A Woman s Heart With Lyrics.flv (http://www.youtube.com/watch?v=xjjhdmYyd8w#)


 :) :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 23-05-2012, 23:23:28
H
A
S
H
U
R
E

 :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 23-05-2012, 23:40:53
9 1/2 Weeks - Kim Basinger - musica de Joe Cocker ( You Can Leave Your Hat) (http://www.youtube.com/watch?v=fbAu5-f_1do#)


 :) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: regrets ne 27-05-2012, 11:24:24
 ^o)Ty ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-05-2012, 16:13:23
 hmmmmm: hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 27-05-2012, 23:33:52
...te degjoja kete per momentin!

Sam Brown - Stop (http://www.youtube.com/watch?v=muDZD3wgoHI#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 28-05-2012, 15:55:02
per gjume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2012, 00:23:50
Hashure
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 31-05-2012, 00:28:24
Hashure

(http://farm8.staticflickr.com/7204/6854772013_842bd8eb97_z.jpg)

Mos kerko qejfe ne kete ore :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 31-05-2012, 00:30:31
Ca te bej se me ka shku mendja ka dite tek keto.. :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 31-05-2012, 00:32:40
Te lejohet :) :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 31-05-2012, 07:55:04
Ca te bej se me ka shku mendja ka dite tek keto.. :S

vetem ruaje veten nga deshirat e shumta e sidomos ato qe si ploteson dot se do i besh bebit nai shenje . Dhe kur thu me hahet kjo apo jo mos e prek trupin

mbaj mend me shkoi mendja per luleshtrydhe kot palidhje, se nuk me haheshin por mu fiksun dhe si per tersin tim gjithe ate jave nuk gjindeshin gjekundi luleshtrydhe. Ku nuk pa im shoq e familjare te tjere. Nejse mbas 1 jave me erdhen luleshtrydhet dhe as i futa ne goje por lepurushja ime kur lindi ne faqe kishte nje shenje shume te vockel si forme luleshtrydhe. Tani i eshte zhdukur por une lujta menc ate kohe se mendova mos me ngelte si shenje ne fytyren e lepurushes. Prandaj me kujdes keto deshirat
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 02-06-2012, 13:01:46
Ta bej nje gjume dimeror :( :(

FARE fare s'ngopem me te :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2012, 15:38:40
Pasion, me ngjan me dike qe shkruante dikur hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 02-06-2012, 15:40:30
:O  Paskam harruar fare qe kam ate xhaketen gri  :D

Pranvera e kaluar aty :)
:D :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 02-06-2012, 15:41:00
Pasion, me ngjan me dike qe shkruante dikur hmmmmm:
:( :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2012, 15:44:59
:( :)
hahhaa d.m.th me fjale te tjera :P Cili je ti? :P hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 02-06-2012, 16:03:01
hahhaa d.m.th me fjale te tjera :P Cili je ti? :P hmmmmm:
Akoma s'me njeh? :)


 :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 02-06-2012, 16:05:03
Nope :-[ :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 02-06-2012, 16:21:28
Pije freskuese ne kete cast,por asesi se ka :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 05-07-2012, 12:45:47
...te dikush qe ka koooohe  qe s'e kam pare ^o) ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-07-2012, 13:56:14
ec aty patriote..mbaje veten burrneshe :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2012, 15:09:20
per geshtenja
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: whitesnake ne 05-07-2012, 15:21:31
Per nje pjeshke te fresket ne kete vape perveluese  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2012, 15:48:31
per dicka qe e di une
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gerti1 ne 05-07-2012, 15:49:19
Me ka shku menja me u fejueeee.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 05-07-2012, 15:51:53
Me ka shku menja me u fejueeee.

mos e ha o trim LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kijameti ne 05-07-2012, 20:40:16
mos e ha o trim LOL

LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 10-07-2012, 10:29:44
(http://i49.tinypic.com/2m76srs.gif)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: endrrimtare ne 10-07-2012, 10:35:03
(http://i49.tinypic.com/2m76srs.gif)

Shume e bukur. perq

(shume do doja edhe une)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 10-07-2012, 10:53:16
Per pjeshka te buta  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 10-07-2012, 12:35:24
Per pjeshka te buta  :D
..per momentin jane mbaruar..po deshe trangull bujrum :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-07-2012, 13:08:18
(http://i49.tinypic.com/2m76srs.gif)

edhe une shumeeeee...po dua identik ashtu..e ashtu ska ngordh

neser ju pres ne peme te thate..tung
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BVDGF ne 10-07-2012, 14:40:45
Per mistra te pjekur  :(
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-07-2012, 15:11:25
hajde se do dhihesh tu honger ..do te shplaj barkun , ja duro deri ne fund te muajit
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: BVDGF ne 10-07-2012, 16:42:40
hajde se do dhihesh tu honger ..do te shplaj barkun , ja duro deri ne fund te muajit
deri atehere do kerkoj thana  :P :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 10-07-2012, 16:47:14
thana te bo kaps
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 11-07-2012, 14:17:31
Per mistra te pjekur  :(
..tregohu njehere ne jeten ttende e sinqerte se nuk ka lezet :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-07-2012, 17:55:49
me ka shku menja per pislliqe LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-07-2012, 12:42:00
kjo po..ta thote tull mendimin..ec aty :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 27-07-2012, 16:57:41
me ka shku menja per kolliqifte me rigon...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-07-2012, 15:22:38
Gjume.
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mєlσdy. ne 28-07-2012, 19:51:01
Me bo darken...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 28-07-2012, 19:58:44
Me bo darken...
Ftese? :)

 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 28-07-2012, 22:38:55
...akullore :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 29-07-2012, 14:42:02
.....te ikur diku.. ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-07-2012, 15:35:10
me ka shku menja per kolliqifte me rigon...

me 2 :d
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 30-07-2012, 15:38:05
Per pjeshka te buta  :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 30-07-2012, 16:43:45
me 2 :d

me 3
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 30-07-2012, 16:44:25
per moblan
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pussy Lover ne 30-07-2012, 21:35:08
a per cfare me ka shku mendja? apo nuk eshte edhe orari tani per pak bum bum
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 30-07-2012, 21:45:36
per asgje te vecante

per nje krevat, dy veta dhe shume energji e kalori per te konsumuar
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 31-07-2012, 13:55:33
paske mendje te keqe mesa po shoh..ehhhhhhhh :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 31-07-2012, 14:31:24
pse quhet mendje e keqe ajo??? po me pas ne mendje me ta rras ty me nai plumb bythve ca menje mund te jete? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 08:34:21
gangstere kjo siper
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 08:58:09
Jo inteligjent une jam e embel dhe skam asgje te perbashket me nje gangstere... por ti gabohesh ne paragjykime  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kisss ne 01-08-2012, 08:58:30
Mendja per shume gjera...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 09:00:17
veri fre mendjes se do te marri me qafe :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 09:10:20
nuk gabohem jo por i the asaj me siper per ndonje plumb menderes prandaj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 09:11:11
nuk gabohem jo por i the asaj me siper per ndonje plumb menderes prandaj

i thashe ATIJ....shikjo mire or ti
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pussy Lover ne 01-08-2012, 09:23:20
me paskan len syte ......... Ptu kafe shpifur
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Kisss ne 01-08-2012, 09:25:34
veri fre mendjes se do te marri me qafe :P

Flmd per keshillen. :-) une jam me shume ambicioz e kisha fjalen...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 09:26:43
Me ka shku mendja per disa pasta sic beheshin dikur

ato kokarapi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 01-08-2012, 13:30:43
per nje vrap nga liqeni. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-08-2012, 13:54:00
per nje vrap nga liqeni. :P

gjalle?  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2012, 14:34:22
per nje puthje pasionante :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 06-08-2012, 14:35:53
ehhhhh...plasa...ng a vapa.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2012, 14:36:08
plac ne vend
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 06-08-2012, 14:38:29
Whitney Houston & Enrique Iglesias - Could I Have This Kiss Forever HD (http://www.youtube.com/watch?v=m9EyEW6xPNM#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 11-08-2012, 10:58:46
per nje not bretkoce :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 11-08-2012, 11:07:46
Per nje pjeshke te bute  :D :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 10:54:11
per shala bretkocash.....sa me hahen ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-08-2012, 13:29:38
nuk eshte teme seksi kjo me duket.. :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 13-08-2012, 14:10:37
as kembet e bretkosave sjane teme seksi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 25-08-2012, 23:23:33
..gjume
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2012, 02:43:03
liri
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mєlσdy. ne 26-08-2012, 17:02:01
...me ardhe ktu. :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 28-08-2012, 12:33:28
hajde po me mend ne koke ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 03-09-2012, 00:06:57
...nje ecje perjashta ...do me bente mire
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 03-09-2012, 10:20:09
kolloqifte me rigon
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 03-09-2012, 10:45:30
kollofiqe te gjejme, per rigon a bo keq....:P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 03-09-2012, 10:49:48
Epo ato nuk hahen shqeto :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 23-09-2012, 06:10:54
Sultjash me kanelle  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 23-09-2012, 15:03:47
per strudel me molle
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lisa ne 25-09-2012, 20:30:10
Bera sultjash me doli si llap orizi..... me mbeti mendja te sultjashi  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-09-2012, 07:53:03
haje kur te zej barku lisa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Dalber ne 03-10-2012, 17:45:52
me ba icik mhb ne forum, ja me ket qe kam persiper psh  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 03-10-2012, 18:33:22
hajt pra sumkapuco se edhe mu me ka marre malli. si te kom? ka ke hum? etj etj
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Dalber ne 03-10-2012, 20:04:10
marshalla sa qeka permirsu fjalori (te qeka zgjat llapa do thoshte poplli)  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 03-10-2012, 22:18:51
epo me moshe vjen cdo e mire dhe e keqe..
pastaj une jam shquar per gjuhegjate loool
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pasion ne 04-10-2012, 06:45:53
Per tu dhene urimin qe dita juaj te jete sa me e mire.

Miremengjesi forumiste! :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ßåßy ღ ne 04-10-2012, 11:59:57
Remzie Osmani Kjo dashni eshte kismet (Official Video) (http://www.youtube.com/watch?v=nx7_Re3ndeM#)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-10-2012, 14:57:29
me leje te zakonshme :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lostinmymind ne 11-10-2012, 13:55:33
Bera sultjash me doli si llap orizi..... me mbeti mendja te sultjashi  hmmmmm:
ti qenke si mua,qe bej byrek e nuk piqen petet  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-10-2012, 16:01:11
ama ate embelsiren e qave....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lostinmymind ne 11-10-2012, 16:49:53
ama ate embelsiren e qave....
Per embelsira edhe coc me jepet,ah dhe pilafin kam filluar e bej te mire  :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 11-10-2012, 17:16:27
sidomos tek une e qave..pale kur  laje luanen ne vaske loool
me ka marre malli per ate dite. kam ruajtur nje vere te bardhe te 2004 vetem per ty...qe te flesh gjume prape
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 12-10-2012, 11:44:36
Mushmolla  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 24-10-2012, 13:46:25
Mushmolla  :P
paske heq dore nga trangulli? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Pussy Lover ne 25-10-2012, 15:03:17
me ka shku mendja per P..
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 22-11-2012, 21:50:45
per asgje qe e kam
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 04-12-2012, 15:04:49
....me leje te zakonshme..por nuk e di pse nuk po vjen hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: dreamm ne 09-06-2013, 17:25:49
..kjo kenga se c'mu kujtua ^o)

Leonard Cohen - The Letters (http://www.youtube.com/watch?v=Cx8RXWKynLI#)

...You walk into my room.
You stand there at my desk,
Begin your letter to
The one who’s coming next....


Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 14:58:00
per sufle me akullore
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 14:58:16
ca a kjo.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 14:59:26
aaaa omelsine...si kek i pjek ,dhe ka mrena kacallate te shkrime dhe nja dy luge kallore

po ky keku osht pak krokant

ja i gjo i kshu o

ja re kjo

(http://www.recetakuzhine.net/wp-content/uploads/2010/12/sufle-me-%C3%A7okollate.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 15:00:24
fiq
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:00:43
kur do me sjellesh ca.. ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:02:13
me cin e ke?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:03:37
me ty
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:04:45
kce tash fucking a beach LOL..apo e kishim per suflen??

po hajde me qeras tek lokali me parking .....e qajne suflen aty
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:06:00
mos e thuj dy here se mora shej dhe u nisa. :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:06:44
une them merr edhe kalipson...si thua?  ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:07:45
e kam jashte me sherbim. keshtu qe i qendroj opsionit shej. :) :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:14:02
ja se po e call vete,,e te shoh sa jashte sherbimit e ke :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:15:17
po call-e ... ;)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:16:52
ma vone do ta call patjeter se la nom duke i mbajt premtimet ne leter...do e detyroj ti kaloj ne zbatim LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:17:47
mire mire po se ke mire.. :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:18:58
keshtu thua ti....po c'thone ata
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:19:33
se di ti thua, ja ma preve fare hovin tani. LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:20:01
une them...shperndahuni tani
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:21:14
eheee :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 15:27:24
po cke me mua o gjetc belane gjetc LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:28:21
ku e di une, po ti ca ke. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:30:47
o shej te ka fiksim te lagjes se vjeter ky tipi ty mi....sa ta zevendesoj me nai fiksim te ri te lagja re,,, :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 17-06-2013, 15:31:22
 :perqafim :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:32:09
 :perqafim
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 15:34:02
uuu pse ka ik nga lagjia ime si mua dhe ky mi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:34:41
po mi po.... :P

me ife i transportoi te tera,.....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 15:36:57
me falni per ignorancen ca o IFA LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:39:01
me falni per ignorancen ca o IFA LOL


i makine e modhe qe perdorej para shume kohesh per transport mallrash,robsh

sidomos kur te cojshine ne spac
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 17-06-2013, 15:42:34
me falni po ti ke qene ne spac ndonjehere?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 15:53:40
me falni po ti ke qene ne spac ndonjehere?


jo por nja dy familje te lagjjja ime i cuan....pastaj Ifa te thashe nuk perdorej vetem per spac

shif filma shqiptare se te cahen syte nga ato makinat
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: TATU ne 17-06-2013, 16:32:18
Per ndonje gje te mire ...po nuk di çfare :|
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 22:38:10
kolloqifte me rigon?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 17-06-2013, 22:49:37
Mu per cokollata Hilal
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 23:04:11
mu per cumcakiz Stela...i ma men mi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 17-06-2013, 23:05:52
jo  vetem te ishin cimcakiza pa nuk shikonim emrin..hahaa

sa cudi ..kur ju tregoj kalamajve  se besojne

Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 23:14:02
cumcakizet stela ishin te paret qe dolen mi....para hilalit

o flutre do pijme nai cinare ne dritare si thu?
mu ndez mu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 17-06-2013, 23:18:12
un po e pi ke dhoma ..kam ble rothmans tashi duhet me te majt edhe ty me cigare me tha im shoq  kur ma bleu
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-06-2013, 23:19:41
shko re mushu thuj..
une po te maj.gjithe shpine

mosmirnjohsa...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 17-06-2013, 23:28:32
me ka ble steke mi..jam tu tble helm me durt e mia tha ..e kam si shpirt :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-06-2013, 07:08:46
e mire nese eshte kshu.po
 e mbeshtes  :)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-06-2013, 11:32:16
per

(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601717_332204060215830_703452723_n.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-06-2013, 11:37:45
une si haj ato...
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 18-06-2013, 11:42:45
jane shume te mira mi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Gerti1 ne 18-06-2013, 18:34:10
per

(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/601717_332204060215830_703452723_n.jpg)mmmmm
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 26-06-2013, 23:51:17
(http://pejane.bloggproffs.se/files/2009/06/fli2.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 27-06-2013, 15:24:01
ke harru kosin :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: V@GαβθηD ne 27-06-2013, 16:09:54
ke harru kosin :D

Ah...po...

(http://img3.imageshack.us/img3/4310/sofra.jpg)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 27-06-2013, 16:41:21
Mu me ka shku menja per fli kallamoqi :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: the king ne 28-06-2013, 18:00:27
Bakllava hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 01-07-2013, 16:08:33
Mu me ka shku menja per fli kallamoqi :P
...thashe mos the per maternitet :S
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 01-07-2013, 17:41:55
...thashe mos the per maternitet :S
Pse i bie nga Kina :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 01-07-2013, 18:24:22
ala se ke kuptu qe o kinez ai?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 16-08-2013, 15:48:04
per ato perendimet ne breg te detit....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Charlie ne 16-08-2013, 17:01:44
Mka shku menja per deti :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Invisible Girl ne 18-08-2013, 09:00:25
Per I not bretkocke :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 26-08-2013, 15:19:45
me flihet
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Shej ne 26-08-2013, 18:44:32
per zhaba ne allci
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 05-09-2013, 15:09:06
per zhaba ne allci
..filluan pseudonimet :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 05-09-2013, 15:45:40
Per ngjala liqeni
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 15:17:43
Per ngjala liqeni
..nuk te dalin peshqit ty? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 15:35:49
per buzeqeshjen e syve te munguar
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 13-09-2013, 19:51:34
per buzeqeshjen e syve te munguar
..ehhh jete e poshter thuaj :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 13-09-2013, 22:05:28
me je bo ferre....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 17-09-2013, 20:26:25
vetem ky krahasim nuk shkon per mua besoj..je dakort apo..joooo :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 17-09-2013, 23:18:32
jo sjam dakort hic. te shkon 100%

ti je dakort me mu?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 18-09-2013, 15:06:44
pjoooooo :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 18-09-2013, 19:01:36
fakti qe fillon me P eshte Pozitive
...sepse gjerat e bukra fillojne me P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 19-09-2013, 19:33:08
ika une se u prisha.. :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 19-09-2013, 20:30:03
edhe Prisha me P fillon o grens
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 30-09-2013, 13:38:12
te shtri ndonjeren.  hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Lefter ne 04-10-2013, 14:46:25
ncnnccnncncnc...... ..... :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 04-10-2013, 20:19:43
te shtri ndonjeren.  hmmmmm:

u shtrifsh e mos u ngrifsh hahahaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mєlσdy. ne 06-10-2013, 18:58:17
Geshtenja... ^o)
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:33:56
Ne kete kohe me shi...te isha diku dhe te shihja pikat e shiut qe bien ne xham...e shtrenguar fort me te
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:34:07
u shtrifsh e mos u ngrifsh hahahaha
po do bejme edhe ndonje pauze... apo hic. :P :P

Pa sa te pangopura qe jane femrat. :P :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:35:35
jo jo ska pauza ....bjeri ti bime hahahahaahahha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:39:17
po acideve qe vijne cdo u besh pastaj. ? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:40:10
ha nje orbit dhe zhduken hahahahahahhaha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:40:51
e do nje. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:41:21
jo se nuk pranoj orbit nga te huajt ....hahahahha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:45:15
me quajte edhe te huaj moj e bija e tetes. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:45:48
po Ferdi ..i huaj je..ska me 27 maj bashke hahahahahhahhahha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:50:18
dmth 17 maji eshte ndryshuar me 27 majin tani... Bahhh me ke me ngaterrove moj aguridhe. :P LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:51:04
dmth 17 maji eshte ndryshuar me 27 majin tani... Bahhh me ke me ngaterrove moj aguridhe. :P LOL

upsssss tani u kujtova qe ti je ai qe...nuk je ai qe...bobo cbera :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:51:53
 :P :P ti paske qene kumuniste moj qe ngaterron njerezit ne pune prodhuese. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:53:04
me fal tipi se bej me LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:54:59
Une te fal, po a te fal ai I dt 27 tani. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 07-10-2013, 11:55:51
po po se eshte natyre tolerante hahahahahahha
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: SteriOtipi B ne 07-10-2013, 11:57:57
Me behet qejfi qe paske gjet nje cungoce. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:38:23
vdiqa per seks..kam plot 1 dite qe me mungon :-[
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:42:23
keq e paske....shpejt Grens se do vdesesh
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:43:44
po zgjati edhe 1 dite?...lamtumire :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:48:56
Vdis tani....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:50:04
jo se mbaj shpresa deri ne darke.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 14:52:48
e mire vdis kur te kesh kohe...dhe mos me fto ne ceremoni se skam kohe
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 14:59:30
po te dergova llaf  qe te vish ..dije se po nuk erdhe do vdes.. hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:00:23
prandaj thashe behu gati te vdesesh...po ti hic nuk ha pyka
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:03:49
me rafte pika mua thuaj.. :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:05:01
ore po pilaf dini ku gatuhet ne ket ore? ...se keto p i kam pika te dobeta
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:06:23
ke ngatrru teme me duket..eshte nje teme tjeter per pilafin :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:19:55
Per hallvasi
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:21:25
per i cike trahana....vdiqa
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:22:09
po me duket vetja sikur kam hyre ne mence :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:22:38
di une i vend qe bojn hallvasi po ca hallvasie...ene turhan i gjihti perpara
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:23:09
po me duket vetja sikur kam hyre ne mence :P
hajde te tavolina ime  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:23:31
une du PPPPPPPPPPP....me ndihmon dot njeri?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:23:50
di une i vend qe bojn hallvasi po ca hallvasie...ene turhan i gjihti perpara

ty me ate emer s'ta kam besen  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:25:05
dua terhan thashe.....kush do me sjelli nje tas?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:29:11
ty me ate emer s'ta kam besen  :P
beso kontrollo thot populli
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:29:52
dua terhan thashe.....kush do me sjelli nje tas?
po mi , tjater gjo doni zotnija juej?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:31:29
beso kontrollo thot populli

qyqja nashti * ke shtu K-et...kom fryk  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:32:58
dua terhan thashe.....kush do me sjelli nje tas?
..vetem hap gojen ti..se tak fap do e sjell une..sa te me sherohet kemba e kam fjalen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:47:28
qyqja nashti * ke shtu K-et...kom fryk  :P
mo ki fryk se K ta heqin fryken...ene fjalen fryk psh po ti heqesh K behet fry' ene frymja o gjo e mire shum :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:49:09
po mbiemrin  KARual ku e ke gjetur ? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:49:26
Ti je gjoja but mer cun..se ke me shum A..je ka nahija jeme
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:50:24
po mbiemrin  KARual ku e ke gjetur ? :D
mesiguri ne toke..do i ket rene ndonjerit  :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:50:46
kush ka me shume A mi...grensi????

hahahahahhahahahahh aah
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:51:29
nuk ma merr mendja se jemi afer ...po gjithçka ben vaki hmmmmm:
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:52:17
aman Grens afer tere dynjase rri...vetem mua me rri larg se si duroj dot P...e tua ore e cast LOL LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:52:22
kush ka me shume A mi...grensi????

hahahahahhahahahahh aah
..megjithmend ku jane ato AAAA flutur?
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: ness uno ne 29-10-2013, 15:52:55
mesiguri ne toke..do i ket rene ndonjerit  :P
po te dija ku ta coj ket qe disponoj ene do e marr nji nga toka...tashi per tashi me lusin per me marre si prodhues e posedues unik ;) .....
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:53:34
aman Grens afer tere dynjase rri...vetem mua me rri larg se si duroj dot P...e tua ore e cast LOL LOL
..ja kemi dhene fjalen njeri tjetrit se do rrime prane ne dite te mira e te keqija mishel? :D
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:54:56
po te dija ku ta coj ket qe disponoj ene do e marr nji nga toka...tashi per tashi me lusin per me marre si prodhues e posedues unik ;) .....

ene ti mo..hala sia paske gjet venin.. LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: flutur ne 29-10-2013, 15:55:20
..megjithmend ku jane ato AAAA flutur?

e kom me Laureshen
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:55:53
donte te thote se ti je gjo e bute....ti grenso deshte me thone Flutra....

ke llafe se kshu te .....

e kupto vete ti LOL
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:56:45
fol pra se ma beri zemra ding dang :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Grens(Wiliams) ne 29-10-2013, 15:57:49
donte te thote se ti je gjo e bute....ti grenso deshte me thone Flutra....

ke llafe se kshu te .....

e kupto vete ti LOL
..thashe nga dolen gjthe ato AAAAA...e kupton apo jo mishel? :P
Titulli: Me ka shkuar mendja per...
Postuar nga: Mishel............... ne 29-10-2013, 15:57:54