Me ne fund Capi e hongri!!!!!! - Café Zerion ツ

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Me ne fund Capi e hongri!!!!!!

 Me ne fund Capi e hongri!!!!!!

· 13 · 861

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

ne: 13-08-2012, 14:43:36
Miq te dashur!

Antarja jone e dashur Capkene dje u kurorezua me ne fund, veshi fustanin e bardhe dhe i dha fund beqarise!!!

Le ti urojme gjithe te mirat e kesaj bote.......

Tushe edhe pse nuk isha aty me ty mos harro qe ste kam menduar, ne cdo gllenjke vere te pire dje ishe ti mendimi im,....

Pac nje jete ashtu sic je ....lemsh oara porte LOL

qofsh e lumtur shpirti im...te duaaaaa shume

 • Postime: 12098
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 13-08-2012, 15:34:28
Capkeneee  :engjell: :engjell: perq perq • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 13-08-2012, 19:30:55
me te bukurat urime per ty :perqafim
po c'tu desht ty moj te martohesh? ja pam hajrin ne marteses po shih dhe ti :D
urime capkene, jeto e lumtur pergjithemone

 • Postime: 1245
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 13-08-2012, 19:33:44
U ndjefsh mbretereshe e viteve :)

Jete te gjate e te lumtur :)

Kjo Capi qe thosh Mishel une e dija se eshte mashkull :D :P

 • Postime: 4266
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 13-08-2012, 19:41:49
E hengri kjo mo ? me ne fund edhe kjo :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 13-08-2012, 20:12:29
Capiii, po pse s'pyte ti biri perreth ca eshte  martesa??  :D

E qava napolonin vetem per ty..

Naploni - Artiola Toska
 :perqafim

Edhe me niper e mbesa tani, se ne shqiptaret e kemi tradite.  :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 13-08-2012, 21:43:39
E hengri kjo mo ? me ne fund edhe kjo :D

Epo i paste bere mire.... :d
A ka noj foto te shohim se si e hongri ?

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#7 ne: 13-08-2012, 22:49:03
U ndjefsh mbretereshe e viteve :)

Jete te gjate e te lumtur :)

Kjo Capi qe thosh Mishel une e dija se eshte mashkull :D :P

pasion eshte mikja me e mire qe e njoha ne kete forum dhe krahu im ku u mbeshteta ne ditet me te errta

te dua vogelushja ime!

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 13-08-2012, 22:49:47
capkenia ju puth te gjithve...keshtu sme tha LOL

#9 ne: 15-08-2012, 19:31:32
Urime thuj capit prej meje.

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 15-08-2012, 20:28:00
Urime edhe nga ana ime  :perqafim

 • Postime: 143
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 15-08-2012, 22:16:17
Urime dhe nga une thuaj capit!Te trashegohet per fare

 • Postime: 12723
 • Karma: +31/-8

#12 ne: 16-08-2012, 10:40:52
ja nga dt 30 fut koken ajo se tani ka pune me ate Muajin e M..jaltit

Mezi pres me te pa nuse mi shushke dreqi....

Temat e fundit