Mendoj sikur... - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mendoj sikur...

Mendoj sikur...

· 54 · 3348

  • Postime: 213
  • Karma: +5/-0

#50 ne: 07-04-2010, 12:49:05
sikur te ndodhesha ne nje ishull me nje engjell  :engjell: qe te bisedonim gjere e gjate,muhabet per shtate pale qejfe :perqafim :perqafim :D

  • Postime: 1215
  • Karma: +69/-2

#51 ne: 07-04-2010, 16:57:22
mendoj sikur....te njihja nje njeri me shume se shume....

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#52 ne: 21-02-2020, 06:36:17
Mendoj shume gjeta, por kur jam ketu duke shkruar mendoj gjithmonë...sikur te kthehej koha e forumeve :perqafim

  • Postime: 3239
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

#53 ne: 21-02-2020, 08:54:47
... Telekomit te Maqedonise prej mbrem i ka rene CoronaVirus. LOL

Temat e fundit