Meshkujt pyesin ------- Femrat pergjigjen ? - 17 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Meshkujt pyesin ------- Femrat pergjigjen ?

Meshkujt pyesin ------- Femrat pergjigjen ?

· 697 · 35263

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#400 ne: 11-12-2007, 23:01:42
Nuk me lejohet mua te përgjigjem :D

Mire mo/j je cun apo goc?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 11-12-2007, 23:02:35
varja Milo ...une i kam te gjitha qe ka ai ...mund ti kem ne sirtar por mjafton qe i kam :D LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#402 ne: 11-12-2007, 23:04:10
Qrendesi ka mo MILO une thjeshte bera nje pyetje

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#403 ne: 11-12-2007, 23:05:30
varja Milo ...unë i kam të gjitha qe ka "ai" ...mund ti kem ne sirtar por mjafton qe i kam :D LOL

Qeka cun ky, Lisa, ske pse vihesh ne mendime tesoro.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 11-12-2007, 23:06:01
ka rendesi ...se po te ishe femer nuk do kishe asgje me shume se une nga ana fizike (vetem ndonje rast i rralle po te kishe ndonje gisht me shume )

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#405 ne: 13-12-2007, 20:02:27
Perseri Lisa nuk e gjete ja ta them une,
numrin e kembes pasi une e kam 44 kurse femrat 37 ja kjo ishte pergjigja dhe ndryshimi  :D hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#406 ne: 21-12-2007, 23:03:53
hej ju femrat e forumit te ishit meshkuj per 24ore
qka kishi ber

#407 ne: 23-12-2007, 00:15:01
asgje qe meshkujt se bejne! sepse nese do isha mashkull do kisha mendesite e nje mashkulli qe keshtu per pasoje do veproja si ju!

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#408 ne: 23-12-2007, 09:43:47
asgjë qe meshkujt se bëjnë! sepse nëse do isha mashkull do kisha mendesite e një mashkulli qe kështu për pasoje do veproja si ju!
  po a nuk ka diqka qe nuk ekan ber meshkujt ndoshta ne nuk e dim

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#409 ne: 24-12-2007, 03:39:21
-GoCa...Sa ka rendesi bukuria e mashkullit tek ju ?

#410 ne: 24-12-2007, 11:26:10
personalisht eshte opsionale. nuk ka rendesi teper te madhe.

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 24-12-2007, 18:29:34
as qe nuk e mbaj mend fare

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#412 ne: 25-12-2007, 22:24:04
Qfare ngjyre i ke floket.

#413 ne: 26-12-2007, 02:46:42
momentalisht te verdha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#414 ne: 26-12-2007, 10:35:58
Si ndihesh kur i dashuri ta prishe qefin dhe si reagon.

#415 ne: 26-12-2007, 12:48:29
Varet per cfare ma prish. nese jane vogelsira i kaloj me te qeshur, nese jane gjera me rendesi te madhe merzitem pak nja 5 min dhe prape qesh! jeta eshte e shkurter per te patur hatermbetje me ate qe do!

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#416 ne: 27-12-2007, 10:47:46
A te pelqen motorri.

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#417 ne: 03-01-2008, 14:37:18
cuca, eksitoheni kur ngisni bicikleten??  :D

#418 ne: 09-10-2008, 17:47:06
Qekeni ngaterru ju mi...tema thote se Meshkujt pyesin...dhe Femrat pergjigjen...

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#419 ne: 09-10-2008, 18:01:38
ci tërheq meshkujt tek një femër lakuriq :D

Kërthinza :D

Po juve tek nje mashkull?

#420 ne: 09-10-2008, 18:15:20
Po pyetja?

#421 ne: 09-10-2008, 18:19:04
ca thu re....vetëm aty sme vete mendja ne faci tërheq meshkujt tek një femër lakuriq :D
Une them duart ne xhepa!

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#422 ne: 10-10-2008, 00:39:57
Po te jet lakuriq.....po aman me thone te drejten po ta kem perballe vetem tek miku me shkojne syte me thone te drejten mo tani ....

#423 ne: 10-10-2008, 08:00:24
epo femer me mik ..xhanem ka ka....LOL LOL LOL


Liske eshte pyetja per meshkuj ne fakt po hajt se ti ha buke gjithanej .... :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 10-10-2008, 10:11:09
Sikur nuk po shikoj shume pyetje nga meshkujt une (?)

Temat e fundit