×
Hyrja
Profili

Meshkujt pyesin ------- Femrat pergjigjen ?

Meshkujt pyesin ------- Femrat pergjigjen ?

· 697 · 32486

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#400 ne: 11-12-2007, 23:01:42
Nuk me lejohet mua te përgjigjem :D

Mire mo/j je cun apo goc?

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#401 ne: 11-12-2007, 23:02:35
varja Milo ...une i kam te gjitha qe ka ai ...mund ti kem ne sirtar por mjafton qe i kam :D LOL

 • Postime: 155

#402 ne: 11-12-2007, 23:04:10
Qrendesi ka mo MILO une thjeshte bera nje pyetje

 • Postime: 211
 • Gjinia: Mashkull

#403 ne: 11-12-2007, 23:05:30
varja Milo ...unë i kam të gjitha qe ka "ai" ...mund ti kem ne sirtar por mjafton qe i kam :D LOL

Qeka cun ky, Lisa, ske pse vihesh ne mendime tesoro.

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#404 ne: 11-12-2007, 23:06:01
ka rendesi ...se po te ishe femer nuk do kishe asgje me shume se une nga ana fizike (vetem ndonje rast i rralle po te kishe ndonje gisht me shume )

 • Postime: 155

#405 ne: 13-12-2007, 20:02:27
Perseri Lisa nuk e gjete ja ta them une,
numrin e kembes pasi une e kam 44 kurse femrat 37 ja kjo ishte pergjigja dhe ndryshimi  :D hmmmmm: :perqafim

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#406 ne: 21-12-2007, 23:03:53
hej ju femrat e forumit te ishit meshkuj per 24ore
qka kishi ber

#407 ne: 23-12-2007, 00:15:01
asgje qe meshkujt se bejne! sepse nese do isha mashkull do kisha mendesite e nje mashkulli qe keshtu per pasoje do veproja si ju!

 • Postime: 27
 • Gjinia: Mashkull

#408 ne: 23-12-2007, 09:43:47
asgjë qe meshkujt se bëjnë! sepse nëse do isha mashkull do kisha mendesite e një mashkulli qe kështu për pasoje do veproja si ju!
  po a nuk ka diqka qe nuk ekan ber meshkujt ndoshta ne nuk e dim

 • Postime: 22

#409 ne: 24-12-2007, 03:39:21
-GoCa...Sa ka rendesi bukuria e mashkullit tek ju ?

#410 ne: 24-12-2007, 11:26:10
personalisht eshte opsionale. nuk ka rendesi teper te madhe.

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer

#411 ne: 24-12-2007, 18:29:34
as qe nuk e mbaj mend fare

 • Postime: 155

#412 ne: 25-12-2007, 22:24:04
Qfare ngjyre i ke floket.

#413 ne: 26-12-2007, 02:46:42
momentalisht te verdha

 • Postime: 155

#414 ne: 26-12-2007, 10:35:58
Si ndihesh kur i dashuri ta prishe qefin dhe si reagon.

#415 ne: 26-12-2007, 12:48:29
Varet per cfare ma prish. nese jane vogelsira i kaloj me te qeshur, nese jane gjera me rendesi te madhe merzitem pak nja 5 min dhe prape qesh! jeta eshte e shkurter per te patur hatermbetje me ate qe do!

 • Postime: 155

#416 ne: 27-12-2007, 10:47:46
A te pelqen motorri.

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#417 ne: 03-01-2008, 14:37:18
cuca, eksitoheni kur ngisni bicikleten??  :D

#418 ne: 09-10-2008, 17:47:06
Qekeni ngaterru ju mi...tema thote se Meshkujt pyesin...dhe Femrat pergjigjen...

 • Postime: 851

#419 ne: 09-10-2008, 18:01:38
ci tërheq meshkujt tek një femër lakuriq :D

Kërthinza :D

Po juve tek nje mashkull?

#420 ne: 09-10-2008, 18:15:20
Po pyetja?

#421 ne: 09-10-2008, 18:19:04
ca thu re....vetëm aty sme vete mendja ne faci tërheq meshkujt tek një femër lakuriq :D
Une them duart ne xhepa!

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#422 ne: 10-10-2008, 00:39:57
Po te jet lakuriq.....po aman me thone te drejten po ta kem perballe vetem tek miku me shkojne syte me thone te drejten mo tani ....

#423 ne: 10-10-2008, 08:00:24
epo femer me mik ..xhanem ka ka....LOL LOL LOL


Liske eshte pyetja per meshkuj ne fakt po hajt se ti ha buke gjithanej .... :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#424 ne: 10-10-2008, 10:11:09
Sikur nuk po shikoj shume pyetje nga meshkujt une (?)

Temat e fundit