Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕ - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕

Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕

· 974 · 43305

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

ne: 26-03-2019, 07:45:52
Mgjesi o njerez te mire....

 
 
:perqafim

Me nje kafe dhe do biseda fillohet dita

« Editimi i fundit: 20-06-2019, 08:33:06 nga M A X »

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 26-03-2019, 07:47:57
Miremengjesi mirëmëngjesi..
😍
Turke apo Express me 😁

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 26-03-2019, 07:53:28
Mirmengjesi, nje kafe trimash per mu ju lutem 🤪🤪🤪

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 26-03-2019, 08:14:24
Mirmengjes te gjith ju qe jeni ngritur ne pik te mjezit  :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-03-2019, 08:22:46
Ore 8:20 re, ca pike mjezi?
Miremengjes

 

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 26-03-2019, 08:31:00
Max ce ke ate makjato te shpajfme qe ke vu lol

Hajde bujrum :P


Ps: Max akoma kjo ul madhesine e fotos....ehhh lol

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 26-03-2019, 08:31:43
Mirmengjesi, nje kafe trimash per mu ju lutem 🤪🤪🤪

Hajde se vetrm jam tu e pi or ti..nisu lol

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 26-03-2019, 08:35:06
@Monique ku me dalin mua ato minikafet. Nje qyp si ky me ngop :D

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 26-03-2019, 08:36:37
Ore rregullo rezolucionin e fotove se nuk ve dot foto hhaahah

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 26-03-2019, 08:51:47
Une e vura me PC. haha
ok, se do e shoh tani

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 26-03-2019, 09:15:55
 


Ja te bej prova pasi e bera resize

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 26-03-2019, 09:29:01
Miremengjesni dhe nga ana ime. Kush eshte per nje kafe :)

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 26-03-2019, 09:30:51
+1 Gjumashi

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 26-03-2019, 09:36:24
Ma jep i cigare, se m'bane per duhan.  :D :P

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 26-03-2019, 09:45:47
Hajde Max , dhe mos e kalo ne ves LOL

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 26-03-2019, 15:14:49
Sa kafe keni pire deri tani bre 😄

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 26-03-2019, 16:50:39
Sa kafe keni pire deri tani bre 😄

Unë deri sa jam në punë pi mbi 6

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 26-03-2019, 16:51:32
Une te e treta e sosa per sot....neser ec se folna

Erlehta ke nda mendjen me na pyt per cdo vakt???? LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 26-03-2019, 17:14:43
Kafe ne dreke ofroni ju apo aq ishte buxheti ... :P

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 26-03-2019, 17:18:53
Ske faj Tipi , ti atje e ke mengjes..ne ketej pasdite

Max meqe e nise me dorovitje , plase doren lol

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 26-03-2019, 17:21:28
Ske faj Tipi , ti atje e ke mengjes..ne ketej pasdite

Max meqe e nise me dorovitje , plase doren lol
Moj edhe ketu dreke eshte se mengjesi iku me kohe e me vakt. :D
Bilemi do ha dreken (sallate jeshile me cic pule) lol

p.s keshtu eshte kur hyp ne peshe pa dashje, LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 26-03-2019, 17:22:55
Zeri e ka fajin..tani sprint te ulim dhjamin e 5 viteve lol

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#22 ne: 27-03-2019, 08:00:45
Mirmengjesi to All

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 27-03-2019, 08:03:51
Mirmengjes te dashur forumiste dhe ju te dashura.🤪🤪🤪

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 27-03-2019, 08:11:17
Miremengjesni

Temat e fundit