×
Hyrja
Profili

Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕

Mirmengjesi Zerista! 🐓🌅☕

· 973 · 26563

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#950 ne: 15-09-2020, 14:04:04
Miremngjesi iher e dukuni me dendur:)

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 15-09-2020, 19:13:47
Mirembrema ktej nga juropa :D
 

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#952 ne: 16-09-2020, 21:06:34
Keni humbur fare mor, cfar bonet qeshtuja..:)

Thirri mor pipllat te vijne .:)

 • Postime: 21592

#953 ne: 17-09-2020, 07:46:49
Keni humbur fare mor, cfar bonet qeshtuja..:)

Thirri mor pipllat te vijne .:)

Komuniteti vjeter ka cof, plak.  :(
A do mund te krijohet i ri kjo eshte pyetja.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#954 ne: 17-09-2020, 12:53:18
Nuk ka cof, por kane angazhime...
reklamohuni neper FB se ndryshe ehe... mesa kam vene re pak shume jane qe futen neper forume Te ndryshme por ata jane ne cdo forum... te tjeret nuk e kane idene e forumeve.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#955 ne: 01-10-2020, 14:55:33
Miremngjesi iher, si ngeshem qe jemi dolen iher se sna rrihet pa pare forumin para pune...

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#956 ne: 01-10-2020, 15:37:20
Miremengjes plako. Pune te mbare dhe sa me shume rendiment😅

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 01-10-2020, 15:53:12
Qekur na kane lene te punojme ne shtepi ka ik per lesh rendimenti plako... 😂

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 02-10-2020, 07:07:58
Guten Morgen  :perqafim

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 02-10-2020, 14:15:34
Gjesi....:)

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#960 ne: 03-10-2020, 09:36:57
Miremengjes... :)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#961 ne: 03-10-2020, 16:25:47
Miremngjesi piplla.:)

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 07-10-2020, 08:20:47
Miremengjesi. Duket dite me shi ktej nga un'.🌦️

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#963 ne: 08-10-2020, 23:12:06
Sha bani mire jeni mo..😂✌️✌️😂

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#964 ne: 14-10-2020, 13:05:41
Mirmjesi all,


I thote dot njeri Lali Erit * I ofroj supost ashtu support nga ameriqa duke u then shqiptareve * lali Eri e ka no Tiranen ma t’bukur se Venecia...😂😂😂🤪🤪🤪😝😝

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#965 ne: 14-10-2020, 15:47:30
Kush do i thoje aman! Mediat i ka blere te gjitha gati. Edhe ne Facebook, ku  robt jane me emra real pergjithesisht, nuk shprehen dot se i heqin vete apo te afermit nga puna. Komunizem 2.0  eshte bere.
Ndaj nje vend si ky ketu eshte bere i domosdoshem, se mund te shprehesh anonim e pa frike ;)
Miredita nga EU me qe ra llafi.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 14-10-2020, 15:57:10
Edhe në forume, ka admins qe abuzojne me infot.
Ishte kjo nje nga arsyet Pse Ika nga FV.

Sa per blerjen e cdo gjeje atje ke shume te drejte, por e sa do durojne njerezia se di... para se te gjeje me emer ne fb Te mbysin militantet qe jane per hapur rrjeteve sociale dhe sufllaxhinjte.✌️✌️✊🏿✊🏿😂

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 16-10-2020, 08:34:27
Ke te drejte edhe ajo ndodh, por ne kushtet e anonimitetit shancet jane me te pakta per t'u abuzuar.

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#968 ne: 16-10-2020, 17:57:43
Miredita, akoma jam i taumatizua dje nga Kriministri... 😂

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 17-10-2020, 11:41:43
Guten Tag  :perqafim

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 17-10-2020, 11:58:44
Miredita... u lodhet?

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#971 ne: 17-10-2020, 15:00:45
Mjesi, shi sot kneja.... 😭😭

 • Postime: 26685
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 18-10-2020, 00:32:56
Edhe ktu nga ne kohe e zymte eshte. Vjeshte hesapi hmmmmm:

Temat e fundit