×
Hyrja
Profili

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 26417

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#575 ne: 13-05-2008, 10:23:59
Berni ne i mbajmë shalet te shtrenguara fort e topi nuk kalon dot  LOL dhe goli ju ngelet ne ajër pastaj.

Nje goditje e forte te shalet tju gjuajm i hapni vete LOL LOL Shenojm golin nga penalltia direkt :P

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#576 ne: 13-05-2008, 10:27:24
skuadra kundershtare, paska vazhdu tu perdor shalet....ka maru loja quna :D

#577 ne: 13-05-2008, 10:43:35
o quni hiq gomarin prej gruni se t hongri misrin.  loja fillo kur bi gongu.

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#578 ne: 13-05-2008, 10:47:04
e paskeni me t'futme ju femrat, eeeeee, tani e kuptova.. :D

#579 ne: 13-05-2008, 11:01:37
jo me cne. ne nuk fusim gjo hahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 13-05-2008, 11:04:32
flm Mishel...pranaj thojsha une, si ka munsi qe porta eshte vetem nga ana juaj :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#581 ne: 13-05-2008, 11:08:08
Timos u shqeteso se ka porte edhe nga ana juaj, se perndryshe nuk do kishte loje  :D

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#582 ne: 13-05-2008, 11:12:27
bukuroshe, nga ana ime ta siguroj se nuk ka porte... :D sidoqofte, ka me shume lezet vetem me nje porte, ate nga ana juaj...ne fund te fundit fjala futboll dtth kembe me topa...apo jo? :D

#583 ne: 13-05-2008, 11:14:38
hahahaha e degjenerut lojen hahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#584 ne: 13-05-2008, 11:16:28
Mishelo, je lojtare apo albiter, jo se edhe albitri, kshu pa dashur......... :D

#585 ne: 13-05-2008, 11:19:16
sipas rastit cheke. jam shume fleksi une hahahaha

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#586 ne: 13-05-2008, 11:21:02
aman m'thuj ku i fut kartonat, kur je n'rrolin e albitrit? :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#587 ne: 13-05-2008, 11:22:34
bukuroshe, nga ana ime ta siguroj se nuk ka porte... :D sidoqoftë, ka me shumë lezet vetëm me një porte, atë nga ana juaj...në fund te fundit fjala futboll d.t.th. këmbë me topa...apo jo? :D

Ah tani me fal por keshtu nuk luhet, kjo eshte me te futur dhe une nuk lejoj te na e fusin..... :D
Fusha eshte me dy porta dhe kete nuk e luan as topi, keshtu qe djale i mbare hajde provo po ta mbajti te besh gol, vetem para se te vish duhet te ruani edhe porten tuaj.
Ne kemi futur shejtanin ne shishe e jo nje gol ne porte  :D

#588 ne: 13-05-2008, 11:23:19
i maj ne dore kur duhen pastaj i leshoj kur smd duhen

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#589 ne: 13-05-2008, 11:28:20
Stefi, ate piken "futboll" s'ma shpjegove :D, sidoqofte....kujdes nga topat :D

Mishelo! si moj, e hidhke pertoke kur s'te duhet...edhe ate te kuqin flake? :D

#590 ne: 13-05-2008, 11:49:12
mbasi mbaroj pune po mo hahahaha mua per aq me duhen pse kishe gje zotrote

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#591 ne: 13-05-2008, 11:54:24
E c'te te sqaroj une per fjalen futboll Chekevara ? po nuk e kuptove ti eshte problemi yt ky, nuk te ndihmoj dot une  LOL LOL

#592 ne: 13-05-2008, 11:59:45
po leje mi se bo si futbollar i modh ai hahahaha.   sdi gjo ai qe ne e triblojme me gjithe top

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#593 ne: 13-05-2008, 12:23:58
Po pra, nuk na njohim mire keto jo. :D

#594 ne: 13-05-2008, 12:29:05
na njohin por jo zotesite do thoja une.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#595 ne: 13-05-2008, 12:32:24
E c'na njohin o mishel, nickname dhe avatar, nuk na njohin moj jo, te pakten mua qe jam e re ketu jo njehere  :D

Mishel po ku ka ngelur topi moj se nuk po shoh gje une, a vazhdon kjo loje ? apo fituam ne ?

#596 ne: 13-05-2008, 12:35:15
pahh sa e padurueshme kjo vajze. po duro moj se do rigrupohemi. do bejme ekipet nga e para. pse vetem une e ti do i bim topave ketej. pastaj dale te mblidhen dhe djemte dhe te vendosin ke do hedhin koke turku.dale ka pune puna. me cheken ishte nxehmja a mure vesht mi?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#597 ne: 13-05-2008, 12:46:20
E mi mire dhe ti cfare ti bej une qe jam e padurueshme  :D per te
fituar kuptohet.  :D

#598 ne: 13-05-2008, 12:50:38
e qarte e qarte. po leri keto e fillo bej nje skeme skuadre hajt.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#599 ne: 13-05-2008, 13:11:04
Ta bëj unë thua ? mirë vetëm se dua pak ndihmë për zgjedhjen, unë jap alternativen time, ti modifikoje. Fillojme me vajzat:
1. Mishel
2. Stefi
3. Trendafil
4. Harrakat
ja( kjo na duhet se vetëm nga nicku duket e shkathet  :D )
TE tjerat vendosi ti.
Fillojme me djemtë:
1.Charlie
2.Ujku Epirit
3.Chekevara
4.Hektori

Hajde mishel vendosi te tjerët.

Temat e fundit