Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT ! - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 29989

#600 ne: 13-05-2008, 13:17:45
po ti formove cifte ta mor vesh une i here? apo skeme ekipi. goce mos me lej charlin mu me gjej nai objekt ma te qendrushem. ke harru shume ne fakt. nga femrat ske vu dreamm, erlehten, sorelinen, etj. nga meshkujt ke harru lefterin, tipin, grensin, oqeanin po ke harru ma sherbetin mi stalonin tim hahahaha

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#601 ne: 13-05-2008, 13:32:06
kush eshte ky staloni yt moj aman, pastaj jo mi une nuk kam formuar cifte por nuk me vinin nder mend tani eshte lodhur truri prandaj te kerkova ndihme.
Me rafte pika mua qe kam harruar dreamm me fal moj dreamm, kurse per te tjerat jane turni dyte nje pjese e atyre, ben vaki dhe te harroj une. Ja ku u zgjidh dhe kjo pune i plotesove ti.
Jane ne rregull tani ?

#602 ne: 13-05-2008, 13:36:02
moj ekipe per calceto ke formu? ekipet jane me ka 11 veta. nejse se mirem vete me ate pune. staloni o njoni si nuk ma var mo. hahaha qe kur nderoj nickname u be corrado aha ju ngrit piazza

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#603 ne: 13-05-2008, 13:39:34
Po e di moj qe ekipet kane 11 lojtar, u zgjidh tani ajo pune apo duhet ti percaktojme me sakte, mua me dhemb pak koka, sic e the dhe vete merru ti me kete pune  :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#604 ne: 13-05-2008, 14:40:35
Po portiere kush do jete nga ju gocat :D Do kenaqet portieria duke hanger gola LOL :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#605 ne: 13-05-2008, 14:43:51
tash ke hall ke ti...tuajin apo te gocave.. se spo mirret vesh :D :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#606 ne: 13-05-2008, 15:02:15
Shife ti kush doka te luajka futboll me neve :D po ku di Mishel te luaj futboll oree :D :D nejsee me pelqen ekipi juaj (i gocave) kete trendafilin edhe Stefin i kapi une per keto dy tjerat ia le Leftos :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#607 ne: 13-05-2008, 15:31:43
Si na kap ti ore, se na habise ?  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#608 ne: 13-05-2008, 15:33:10
Nuk ju le te jepni golla :D

#609 ne: 13-05-2008, 15:37:07
e charli e di qe je karte e djegme me mu eee hahaha

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#610 ne: 13-05-2008, 15:40:12
Haha jo per gje po eren e djerses nuk e duroj dot prandaj :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#611 ne: 13-05-2008, 15:41:39
Nuk ju le të jepni golla 


He pra te keqen kështu shprehu me qartë, sa për golat atë do ta shikojme Charlie, qesh mirë kush qesh i fundit i thonë asaj shprehjes  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#612 ne: 13-05-2008, 15:49:40
Ne kete lloj sporti gjithmon kemi qesh ne te fundit ...po deshe pyti ato gocat tjera :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#613 ne: 13-05-2008, 16:05:28
Nuk e di pse kesaj rradhe kam pershtypjen qe do jete ndryshe  :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#614 ne: 13-05-2008, 16:11:08
O Caplin jane te hegra keto gocat, se nje gjuajtje te na bejn me ndonje vend te keq :D se marrim veten ma dhe na bejn golat :P Keto kane dhe taktika te tjera qe ti bejn golat kollaj LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#615 ne: 13-05-2008, 16:36:26
Sa mirë ja din hallin veti Berni.DO FITOJM APO JO PO PO PO.
xx :P :P :P :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#616 ne: 13-05-2008, 17:29:46
Ai eshte halllige prandaj ska gje nga ai kopuk :D ate ne e kemi reverve....dhe nje gje kot e keni se vetem po ju lam neve vet te fitoni perndryshe skeni shanca :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#617 ne: 13-05-2008, 17:49:35
Vetem nje gje duhet te kemi kujdes nga gocat,se me gjestet e tyre ekorruptojne arbitrin,e vetmja menyr me na mund neve,ndoshta edhe jo me na mund veq me na be rezistenc,se per ndryshe vaj halli per to.. :D
mos u dorezo Charli,, :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#618 ne: 13-05-2008, 22:58:19
Nuk duhet te jepni dorheqje kaq shpejt ju cuna.
Keni frike mesa duket (nuk keni faj ju jo)
 :P :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#619 ne: 13-05-2008, 23:04:49
Kush ka frik ore ? po pyeti keto gocat ketu sa here kemi dashur te luajm nuk kan dashur te luajn sepse kan patur frike keto :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#620 ne: 13-05-2008, 23:06:35
Nuk di gja une dikush ka frike dhe nuk jemi ne. :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#621 ne: 13-05-2008, 23:09:24
Ndoshta dikush ka po une joo :D :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#622 ne: 13-05-2008, 23:11:38
Jan largu te gjith nga frika :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#623 ne: 13-05-2008, 23:14:43
Veq vet luaj une kunder te gjithava juve gocave nuk ka dert le te largohen te gjithe po deshen :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#624 ne: 13-05-2008, 23:16:27
Kam frike se te mbytim fare kur te versulemi te gjitha. :D

Temat e fundit