Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT ! - 27 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 26499

 • Postime: 4261

#650 ne: 14-05-2008, 12:16:20
Jo joo ...duhet te pysesh perndryshe ska gola :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 14-05-2008, 12:28:14
Nuk kam pse te te pyes kur e morem parasysh.
Thuaj c'te duash tani, iku ai muhabet  :D

 • Postime: 4261

#652 ne: 14-05-2008, 12:32:00
Nuk ik joo ...:D po deshet ashtu bejm marveshje po nuk deshet e humbni ndeshjen :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 14-05-2008, 12:41:39
aha kot e keni charlie po leri nazet tani, ndeshja do jete ne favorin tone me marreveshje ose jo  :D hajt tani mos u merzit  :D

Mua me duket sikur vetem ne te dy qenkemi ne fushe sot ë ?

 • Postime: 4261

#654 ne: 14-05-2008, 12:45:01
Ska dert ....deshiron te luajm ...1vs1 :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 14-05-2008, 12:52:25
Tani jemi 1vs2. Ke frike?

 • Postime: 4261

#656 ne: 14-05-2008, 12:53:35
Me goca kam qejf edhe 1vs10 te jete ska dert :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-05-2008, 12:56:15
e di je tip i pangopur ti. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 14-05-2008, 12:57:41
Uuuuu po a e di te charlie se c'te bejme ne po te mblidhemi 10 pernjehere ? do ikesh me vrap me degjo mua.  :D

 • Postime: 4261

#659 ne: 14-05-2008, 12:58:30
Ta provojm dhe ta shofim di do te del :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 14-05-2008, 13:00:13
Femrat mbajn celsin

 • Postime: 4261

#661 ne: 14-05-2008, 13:02:01
Qelsin e mbaj une ketu :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 14-05-2008, 13:03:11
E di e provova :D

 • Postime: 4261

#663 ne: 14-05-2008, 13:04:46
E pra thuaja edhe te tjerave qe kot e kan :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 14-05-2008, 13:12:35
C'ben keshtu moj trendafil, pse u dorezove ?
Jo ore jo se jam une ketu qe nuk dorezohem, cfare celesi ke ti a mund ta dime ?

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 14-05-2008, 13:16:30
Ku pyes per celesa une, shoh porten aty dhe bum.

Jo si ju femrat qe dredhoni e beni bishta ne fushe :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 14-05-2008, 13:20:33
Pse dredhohemi ne? :P. Nuk jam derzuar moj Stefi. E dine kta qe nuk kane asnje shans te fitojn.

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 14-05-2008, 13:21:40
Ne nuk i kemi qejf fitoret e lehta, pra femrat qe dorezohen shpejt ;)

Na pelqen ta fitojme ndeshjen me djerse! :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 14-05-2008, 13:24:05
Do te thuash te humbim me djerse me mire. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 14-05-2008, 13:25:22
 hahahaha trendafil, Ok syrgjyn dhe ne jemi gati, mos ki frike, derdhni djerse ju se fitojme ne si perfundim  LOL LOL

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 14-05-2008, 13:26:50
Juve noc rrokun fitoni... do t'jua fusim keq fare, naaaaaaa, sa krahu :P

P.S. Kjo teme, nga natyra qe ka, eshte ca me spec... Jo po qe ta dini dhe te mos ankoheni pastaj se ju dridhen leqet :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 14-05-2008, 13:30:57
Jemi me eksperience dhe nuk dridhemi aq kollaj neve mos na qaj hallin. Qajani veti juve. :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 14-05-2008, 13:31:47
Pa hajt ta shikojme njehere. :P
Ato qe do ta hajne sa krahu jeni juve, se ne do ta fitojme ndeshjen me zgjuarsi jo me force.  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 14-05-2008, 13:33:48
Stefi DO FITOJM APO JO PO PO PO. :perqafim

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 14-05-2008, 13:34:10
S'ka nevojë te ngulni këmbë si mushka. Gjithsesi, vazhdoni t'i bëni qejfin vetes dhe e shihni rezultatin në fund. ;) :P

Me qe ra fjala, sapo jua cava rrjeten :P

Temat e fundit