Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT ! - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 29991

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#650 ne: 14-05-2008, 12:16:20
Jo joo ...duhet te pysesh perndryshe ska gola :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 14-05-2008, 12:28:14
Nuk kam pse te te pyes kur e morem parasysh.
Thuaj c'te duash tani, iku ai muhabet  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#652 ne: 14-05-2008, 12:32:00
Nuk ik joo ...:D po deshet ashtu bejm marveshje po nuk deshet e humbni ndeshjen :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 14-05-2008, 12:41:39
aha kot e keni charlie po leri nazet tani, ndeshja do jete ne favorin tone me marreveshje ose jo  :D hajt tani mos u merzit  :D

Mua me duket sikur vetem ne te dy qenkemi ne fushe sot ë ?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#654 ne: 14-05-2008, 12:45:01
Ska dert ....deshiron te luajm ...1vs1 :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 14-05-2008, 12:52:25
Tani jemi 1vs2. Ke frike?

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#656 ne: 14-05-2008, 12:53:35
Me goca kam qejf edhe 1vs10 te jete ska dert :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-05-2008, 12:56:15
e di je tip i pangopur ti. :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 14-05-2008, 12:57:41
Uuuuu po a e di te charlie se c'te bejme ne po te mblidhemi 10 pernjehere ? do ikesh me vrap me degjo mua.  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#659 ne: 14-05-2008, 12:58:30
Ta provojm dhe ta shofim di do te del :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 14-05-2008, 13:00:13
Femrat mbajn celsin

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#661 ne: 14-05-2008, 13:02:01
Qelsin e mbaj une ketu :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 14-05-2008, 13:03:11
E di e provova :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#663 ne: 14-05-2008, 13:04:46
E pra thuaja edhe te tjerave qe kot e kan :D :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 14-05-2008, 13:12:35
C'ben keshtu moj trendafil, pse u dorezove ?
Jo ore jo se jam une ketu qe nuk dorezohem, cfare celesi ke ti a mund ta dime ?

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#665 ne: 14-05-2008, 13:16:30
Ku pyes per celesa une, shoh porten aty dhe bum.

Jo si ju femrat qe dredhoni e beni bishta ne fushe :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 14-05-2008, 13:20:33
Pse dredhohemi ne? :P. Nuk jam derzuar moj Stefi. E dine kta qe nuk kane asnje shans te fitojn.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 14-05-2008, 13:21:40
Ne nuk i kemi qejf fitoret e lehta, pra femrat qe dorezohen shpejt ;)

Na pelqen ta fitojme ndeshjen me djerse! :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 14-05-2008, 13:24:05
Do te thuash te humbim me djerse me mire. :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 14-05-2008, 13:25:22
 hahahaha trendafil, Ok syrgjyn dhe ne jemi gati, mos ki frike, derdhni djerse ju se fitojme ne si perfundim  LOL LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 14-05-2008, 13:26:50
Juve noc rrokun fitoni... do t'jua fusim keq fare, naaaaaaa, sa krahu :P

P.S. Kjo teme, nga natyra qe ka, eshte ca me spec... Jo po qe ta dini dhe te mos ankoheni pastaj se ju dridhen leqet :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 14-05-2008, 13:30:57
Jemi me eksperience dhe nuk dridhemi aq kollaj neve mos na qaj hallin. Qajani veti juve. :P

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 14-05-2008, 13:31:47
Pa hajt ta shikojme njehere. :P
Ato qe do ta hajne sa krahu jeni juve, se ne do ta fitojme ndeshjen me zgjuarsi jo me force.  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 14-05-2008, 13:33:48
Stefi DO FITOJM APO JO PO PO PO. :perqafim

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 14-05-2008, 13:34:10
S'ka nevojë te ngulni këmbë si mushka. Gjithsesi, vazhdoni t'i bëni qejfin vetes dhe e shihni rezultatin në fund. ;) :P

Me qe ra fjala, sapo jua cava rrjeten :P

Temat e fundit