Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT ! - 29 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 26498

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 15-05-2008, 08:55:51
I BEJ THIRRJE VAJZAVE TE FORUMIT TE VIJNE NE FUSHE.
ARSYEJA :
KETO KUNDERSHTARET E SEKSIT TE KUNDERT PASKAN BERE SHUME TANGERLLIQE DJE PER MOS PARAQITJEN E VAJZAVE.
PERFUNDIMI
HAJDENI TI JAPIM FUND KESAJ NDESHJE NJE HERE E MIRE DHE TIA MBYLLIM GOJEN KETYRE.

PO JU PRES.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 15-05-2008, 09:12:23
Ketu jam dhe nuk dorezohem. Te tjerat i ka kap frika me duket. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 15-05-2008, 09:14:53
Keshtu po me duket dhe mua, hajde se do tia gjejme anen ketyre ti korruptojme nga pak, dhe..... tak i fusim golin pastaj  LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 15-05-2008, 09:17:20
Qe do tua fusim kjo nuk do mend moj Stefi. Nuk di a mund ti dalin mbane keta. :P :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 15-05-2008, 09:28:50
Hahahahaha tia dalin mbame keta ??? harroje, pse cfare bejme ne ketu  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#705 ne: 15-05-2008, 09:30:29
Kan mare frike te gjithe keta gjumashe. :P

 • Postime: 4261

#706 ne: 15-05-2008, 11:24:47
Hahahahaha tia dalin mbame këta ??? harroje, pse çfarë bëjmë ne këtu  :D


I kemi edhe ne mjetet tona strategjike qe ju bëjn juve te cmendeni pas tyre ..do ti shfrytezojm edhe ato mjete deri ne maksimum :D :D


p.S. Mbreme patet frike apo pse nuk u paraqitet ne fushe :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 15-05-2008, 11:52:39
Charlie ju mund te perdorni c'te doni, prape jeni me te dobet se ne  :D
Ps: persa i perket dites se djeshme ne darke, une nuk jam on-line, qe te ta tregoja friken une ty  :D
Tani leri llafet po luani se e keni lene topin ne ajer LOL

 • Postime: 4261

#708 ne: 15-05-2008, 12:25:15
Jo joo topin e kam une eja merre :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#709 ne: 15-05-2008, 12:26:47
Ta kam marre po nuk e ke kuptuar se e kishe mendjen tek trupi im  LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#710 ne: 15-05-2008, 12:27:09
E mora nje here. Ne fitojm dhe ska me fjale. :P

 • Postime: 4261

#711 ne: 15-05-2008, 12:30:50
Ta kam marrë po nuk e ke kuptuar se e kishe mendjen tek trupi im  LOL

Ncuk ...une ende e mbaj ...mos ndoshta eshte edhe nje top apo cfar :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 15-05-2008, 12:36:37
O tani charlie, topin e kam une, zgjohu nga gjumi ti e mos shiko endrra. :D
Ja tani do tia pasoj trendafilit dhe ajo te shkoje drejt e ne porte  LOL Hajde trendafil kurajo beje golin se ky charlie ngordh per ty LOL, keshtu qe jepi vajze shko direkt e ne porte dhe bej nje gol qe ta mbajne mend keto  :D

 • Postime: 4261

#713 ne: 15-05-2008, 12:40:42
Hahaha...kush ta jep gol ore ..po kjo eshte tape ende nga mbreme ...do i dalin dy porta :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#714 ne: 15-05-2008, 12:42:58
Hahahah ke te drejte, sapo e lexova kete te fundit  LOL mbase bera gabim qe ia pasova asaj topin  LOL

Trendafil do na e besh ate gol te uruar apo jo ? kam besim ne ty  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#715 ne: 15-05-2008, 12:44:29
E bera moj une. Ka hy per mrekulli te zotit? :P

 • Postime: 4261

#716 ne: 15-05-2008, 12:45:31
Gabimet nuk i fal une ...dhe e di ti ate rregullin ne futboll si eshte ..." Kur nuk shenon , peson" :D tashi do pesoni ju keq

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#717 ne: 15-05-2008, 12:47:17
Shenova sec ke me te ti. Ka hy dhe sdo dali per nje kohe. :P

 • Postime: 4261

#718 ne: 15-05-2008, 12:48:24
Hajt mo se e ke qelluar ate rrjeten mbara portes qe eshte per ti ndal topat :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#719 ne: 15-05-2008, 12:50:58
Urrrrrrrrrrrrraaaaa aaaaaaaaaa te lumte trendafil te lumte, e shikon edhe pse ai tha qe te merren kembet ti e bere golin, ashtu te keqen  LOL
Ej rezultati 1 me o ne favor te femrave
Charlie qetesohu ti, qe e hengret nje e hengret  LOLna vjen keq por do kete dhe te tjere me pas  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#720 ne: 15-05-2008, 12:52:47
Tani tjetri prite po qe i zoti :P

 • Postime: 4261

#721 ne: 15-05-2008, 12:55:09
Jo jo ne semafor rezultati eshte ne favor tone ...ky goli u anulua se ishte zene ne pozite jasht loje :D :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#722 ne: 15-05-2008, 12:57:30
U fut ai kjo ka rendesi. :P

 • Postime: 4261

#723 ne: 15-05-2008, 12:59:46
Futet e c'futet ajo po goli nuk pranohet :D :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#724 ne: 15-05-2008, 13:01:47
Pranohet pranohet pse jo more? Ke ngelur vetem ti prandaj lufton shum. :P

Temat e fundit