×
Hyrja
Profili

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 26418

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 15-05-2008, 13:02:43
C'thua ti ore si nuk u pranoka goli, ajo e futi qe c'ke me te e pashe vete une.
Ku eshte arbitri ketu se po mundohen te bejne hile keta.
Pranohet trendafil pranohet lere ti se c'thote ai.

 • Postime: 4261

#726 ne: 15-05-2008, 13:03:50
Ne semafor eshte ende rezultati ne favor tone :D :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 15-05-2008, 13:05:30
Pse perdor semafor ti ore? U be dhe ske cte besh. Me mire gjej disa lojtar per ndryshe mbarove ti. :P

 • Postime: 4261

#728 ne: 15-05-2008, 13:07:16
Une nuk kam po kemi...gjate nje ndeshje duhet te kete semafor qe te tregoj rezultatin ...:D

Me qe ra fjala une e bera nje gol :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 15-05-2008, 13:13:06
Kue e bërë golin ti mo ? hajde charlie hajde, tani po ia fut kot.
Deri sa ta pranosh qe goli jone është bërë ndeshja pezullohet.
Kur e bërë golin ti ne minutat e pushimit ? LOL me fushën bosh e ? LOL LOL
Hajde mos ia fut kot tani

 • Postime: 4261

#730 ne: 15-05-2008, 13:14:59
E shoh qe keni dëshirë te bëni hile ...po kot e keni goli im ishte i rregullt ...dhe nuk ja futa kot po brenda kornizes se portes :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 15-05-2008, 13:28:21
Nuk pava gje une.E kisha ndjere kur u fut. :P

 • Postime: 4261

#732 ne: 15-05-2008, 13:29:12
Me rendesi eshte ta ndjesh ...:D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 15-05-2008, 13:30:48
kete po them ;) ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 15-05-2008, 14:22:54
As une nuk ndjeva gje  :D kjo do te thote se nuk eshte futur gje  LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 15-05-2008, 14:33:46
Nese nuk e ke ndejr ju eshte pune e juaja,,por ne kanqesin e golit e kemi shiju :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 15-05-2008, 14:39:57
1.Qe një gol te jetë i vlefshem duhet ta shikojne dhe te tjerët.
2.Duhet patjetër ta ndjeje portieri qe e hengri.
3.Charlie e bëri golin pa lojtare ne fushe ne 5-min te pushimit.

Vazhdon akoma të mendosh qe goli është bërë nga ju ?

Kurse ai i joni u be me lojtar ne fushe dhe ishte shumi i rregullt.

Pra si përfundim edhe semafori tregon rezultatin :

            Femrat       Meshkujt
              1              0

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 15-05-2008, 14:45:41
ahahhahaha

Golin e shenuat,,edhe ne e ndjeme mire,,por ka nje problem,,
keni harruar qe pas pushimit e keni nderruar golin dhe kani dal ne anen tjet,,keshtu qe si rrejedhoj ja keni bere gol vetes,,se ne nuk marrim gola, :D,  pra  ne  semafor  ;


          Djemte             Gocat
            1                   0

 • Postime: 4261

#738 ne: 15-05-2008, 15:13:01
Stefi ...ne futboll nuk ka 5 min pushim ...:D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 15-05-2008, 15:24:36
5-min pushim u be per te sqaruar situaten e golit qe beme ne apo nuk e mban mend charlie.

Oqean goli jone u be para atij pushimit te vogel prej 5-min, i juaji u be mbrapa, keshtu qe shiko se e ke per skuadren tende ate qe sapo the  :D

 • Postime: 4261

#740 ne: 15-05-2008, 15:41:06
Hahah ishte goditje e lire per ne ...dhe ne e filluam me shpejtesi dhe e bem golin :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 16-05-2008, 00:11:12
Hajde Hektor mos bëj kot tani e lere charlien e shkrete se vetëm një te puthur kerkoi ai i ziu.
Mos ki merak se edhe ty do të korruptojme se shumë shpejt  LOL
  Nuk do korruptohem me pak une.

 • Postime: 4261

#742 ne: 16-05-2008, 00:50:28
Hajde goca ku jeni ...paraqituni ne fushe :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 16-05-2008, 00:52:32
Ne fushe jemi ne. Keni frike? :P

 • Postime: 4261

#744 ne: 16-05-2008, 00:53:16
Tani sa mbarova nje ndeshje qe kisha ...nuk dua te ftohem ...filloni shpejt :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 16-05-2008, 00:54:49
Si perfundove? Ja fute apo ta futen? :P

 • Postime: 4261

#746 ne: 16-05-2008, 00:55:22
I kam djeg fare :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 16-05-2008, 00:57:16
Mire ja ke bere. Jemi vetem sic duket te gjith jane ne gjume. :D

 • Postime: 4261

#748 ne: 16-05-2008, 00:58:01
Pse ke do tjeter ...nuk kam deshire te kete deshimitare te tjere sonte :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 16-05-2008, 01:03:04
aha te shkon mendja tjeter ku ty hihihihi :P

Temat e fundit