Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT ! - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

Ndeshje futbolli Gocat & Cunat e Zeri YT !

· 1267 · 29926

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 15-05-2008, 13:02:43
C'thua ti ore si nuk u pranoka goli, ajo e futi qe c'ke me te e pashe vete une.
Ku eshte arbitri ketu se po mundohen te bejne hile keta.
Pranohet trendafil pranohet lere ti se c'thote ai.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#726 ne: 15-05-2008, 13:03:50
Ne semafor eshte ende rezultati ne favor tone :D :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 15-05-2008, 13:05:30
Pse perdor semafor ti ore? U be dhe ske cte besh. Me mire gjej disa lojtar per ndryshe mbarove ti. :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#728 ne: 15-05-2008, 13:07:16
Une nuk kam po kemi...gjate nje ndeshje duhet te kete semafor qe te tregoj rezultatin ...:D

Me qe ra fjala une e bera nje gol :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#729 ne: 15-05-2008, 13:13:06
Kue e bërë golin ti mo ? hajde charlie hajde, tani po ia fut kot.
Deri sa ta pranosh qe goli jone është bërë ndeshja pezullohet.
Kur e bërë golin ti ne minutat e pushimit ? LOL me fushën bosh e ? LOL LOL
Hajde mos ia fut kot tani

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#730 ne: 15-05-2008, 13:14:59
E shoh qe keni dëshirë te bëni hile ...po kot e keni goli im ishte i rregullt ...dhe nuk ja futa kot po brenda kornizes se portes :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 15-05-2008, 13:28:21
Nuk pava gje une.E kisha ndjere kur u fut. :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#732 ne: 15-05-2008, 13:29:12
Me rendesi eshte ta ndjesh ...:D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 15-05-2008, 13:30:48
kete po them ;) ;)

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#734 ne: 15-05-2008, 14:22:54
As une nuk ndjeva gje  :D kjo do te thote se nuk eshte futur gje  LOL

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 15-05-2008, 14:33:46
Nese nuk e ke ndejr ju eshte pune e juaja,,por ne kanqesin e golit e kemi shiju :D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 15-05-2008, 14:39:57
1.Qe një gol te jetë i vlefshem duhet ta shikojne dhe te tjerët.
2.Duhet patjetër ta ndjeje portieri qe e hengri.
3.Charlie e bëri golin pa lojtare ne fushe ne 5-min te pushimit.

Vazhdon akoma të mendosh qe goli është bërë nga ju ?

Kurse ai i joni u be me lojtar ne fushe dhe ishte shumi i rregullt.

Pra si përfundim edhe semafori tregon rezultatin :

            Femrat       Meshkujt
              1              0

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 15-05-2008, 14:45:41
ahahhahaha

Golin e shenuat,,edhe ne e ndjeme mire,,por ka nje problem,,
keni harruar qe pas pushimit e keni nderruar golin dhe kani dal ne anen tjet,,keshtu qe si rrejedhoj ja keni bere gol vetes,,se ne nuk marrim gola, :D,  pra  ne  semafor  ;


          Djemte             Gocat
            1                   0

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#738 ne: 15-05-2008, 15:13:01
Stefi ...ne futboll nuk ka 5 min pushim ...:D

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 15-05-2008, 15:24:36
5-min pushim u be per te sqaruar situaten e golit qe beme ne apo nuk e mban mend charlie.

Oqean goli jone u be para atij pushimit te vogel prej 5-min, i juaji u be mbrapa, keshtu qe shiko se e ke per skuadren tende ate qe sapo the  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#740 ne: 15-05-2008, 15:41:06
Hahah ishte goditje e lire per ne ...dhe ne e filluam me shpejtesi dhe e bem golin :D

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#741 ne: 16-05-2008, 00:11:12
Hajde Hektor mos bëj kot tani e lere charlien e shkrete se vetëm një te puthur kerkoi ai i ziu.
Mos ki merak se edhe ty do të korruptojme se shumë shpejt  LOL
  Nuk do korruptohem me pak une.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#742 ne: 16-05-2008, 00:50:28
Hajde goca ku jeni ...paraqituni ne fushe :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 16-05-2008, 00:52:32
Ne fushe jemi ne. Keni frike? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#744 ne: 16-05-2008, 00:53:16
Tani sa mbarova nje ndeshje qe kisha ...nuk dua te ftohem ...filloni shpejt :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 16-05-2008, 00:54:49
Si perfundove? Ja fute apo ta futen? :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#746 ne: 16-05-2008, 00:55:22
I kam djeg fare :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 16-05-2008, 00:57:16
Mire ja ke bere. Jemi vetem sic duket te gjith jane ne gjume. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#748 ne: 16-05-2008, 00:58:01
Pse ke do tjeter ...nuk kam deshire te kete deshimitare te tjere sonte :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 16-05-2008, 01:03:04
aha te shkon mendja tjeter ku ty hihihihi :P

Temat e fundit