Netflix & Chill - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Netflix & Chill

Netflix & Chill

· 27 · 2320

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-06-2019, 23:06:08
📺

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 12-06-2019, 12:03:22
Une nuk kam Netflix :D por perdore sherbime te ngjashme ne netflix lol

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-06-2019, 22:18:32
Duke pare Jinn. Arabt qenkan shume te emancipum. 🤣
Te pjesa e Chill skemi arrit ende. Lol
 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-06-2019, 08:05:57
E pash Chernobyl , mire ishte, nuk ishte dhe aq keq. Ja vlen te shikohet.


 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-06-2019, 14:00:21
Kte Chernobyl u dashka nis me e pa, se gjithandej po e lavderojne👍

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 19-06-2019, 19:38:17
Jinn nuk e shoh dot vetem 😁
Chernobyl ketu e jep Sky 🤔

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 21-06-2019, 10:45:31
Une kam Hulu, cila eshte alternative? 😁

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 22-08-2019, 11:57:36
Gjirafa Video.. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 24-08-2019, 22:41:02
13 reason why....episodi 3 doli dje, e finisha sot lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-08-2019, 09:52:36
Ka dal Avengers Endgame ne Amazon prime. Kam dy dite qe e shoh 😁
Me kish mare malli 😁😁😁

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-08-2019, 12:57:16
Do e risjellin dhe një herë ne Kino me disa ndryshime të vogla. Sikur kishte një njoftim.

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-08-2019, 15:07:52
Do e risjellin dhe një herë ne Kino me disa ndryshime të vogla. Sikur kishte një njoftim.
Eshte ribere per t'ja kaluar Avatarit 😁

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 07-10-2019, 23:26:58
Lone Survivor ....👍

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 30-10-2019, 20:29:25
Dolemite is my Name, sapo paska dale ne Netflix me Eddie Murphy

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 31-10-2019, 10:48:46
Charmed , seriet e reja, ishin dhe nuk ishin te mira :D

Sikur mungonte magjia aty per ti lidhur serite.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#15 ne: 31-10-2019, 11:02:06
Vetem une skam nerva per seriale? dmth e perdor netflix por per te pare filma ....kto serialet me acarojne lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 09-12-2019, 01:51:32
Taken 3.
Me kish shpetuar pa e pare😊. Mendoja se e kisha pare, ngaqe
Neeson i ka pothuajse te gjithë filmat njesoj.

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 09-12-2019, 09:07:51
Netflix & Chill me sa di une nuk ka te beje dhe aq me shikim filmash, por me dicka tjeter me te lezetshme qe behet ne cift 🤣🍆💦

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 09-12-2019, 09:18:33
HBO Nordic erdhi  Vikings sezoni final.
Netfix serial i ri V WARS me Ian Somerhalder. I mirë duket  :D

 • Postime: 718
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 24-12-2019, 22:46:28
Silicon valley season 6

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 25-12-2019, 10:18:07
Mr. Robot, Sesioni i 4 :D

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 27-12-2019, 21:43:11
Lost in Space

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 29-12-2019, 03:06:37
Lost in Space

Gjumash, sezonin e 2-te po shikon?
Sezoni i pare na ka pëlqyer 😊

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 29-12-2019, 14:08:29
Tani e fillova, se mbarova Silicon Valley

Po do e shikoje dhe sesionin e dyte :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 29-12-2019, 14:10:42
Silicon Valley eshte nga te preferuarit e mi. Sezonin e ri nuk e kam pare akoma. Ne qe kemi qejf teknologjine na pershatet shume.😅

Temat e fundit