Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1555 · 27743

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 05-04-2013, 23:56:15
Pata ndermend te harroj, si thua? :D

perpos nxjerrjes jashte nga forumi (per te 8 here) ?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 05-04-2013, 23:57:47
Une nuk kam nxjerr kend jashte, jam munue me pru milet :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1027 ne: 05-04-2013, 23:58:00
Anashkaloj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1028 ne: 05-04-2013, 23:58:24
Une nuk kam nxjerr kend jashte, jam munue me pru milet :D

Puc

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 05-04-2013, 23:58:52
Hajde te puc dhe une :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1030 ne: 05-04-2013, 23:59:23
Pak ballin :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1031 ne: 06-04-2013, 00:00:43

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1032 ne: 06-04-2013, 00:01:45
naaaaaaaaawwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwww

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1033 ne: 06-04-2013, 00:03:43
Perze

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1034 ne: 06-04-2013, 00:07:04
 :(

 • Postime: 323
 • Karma: +27/-2

#1035 ne: 06-04-2013, 00:08:49
Jashzakonisht tem palidhje

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1036 ne: 06-04-2013, 00:12:47

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1037 ne: 06-04-2013, 00:13:24

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1038 ne: 06-04-2013, 00:13:47
Peace then

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1039 ne: 06-04-2013, 00:22:59
cool baby

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1040 ne: 06-04-2013, 00:24:13
Cool pa ate baby...ok

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1041 ne: 06-04-2013, 00:24:46
mire. Cool pa ate baby...ok

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1042 ne: 06-04-2013, 00:24:50
Mishel

Te te  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1043 ne: 06-04-2013, 00:25:24
Po  :perqafim

#1044 ne: 06-04-2013, 14:28:25
.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1045 ne: 06-04-2013, 14:46:21
 :perqafim

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1046 ne: 06-04-2013, 14:46:59
......perqafoj

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1047 ne: 06-04-2013, 14:47:22
 :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1048 ne: 06-04-2013, 14:51:46

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1049 ne: 06-04-2013, 14:54:53
 ;)

Temat e fundit