Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1556 · 28643

#1075 ne: 08-04-2013, 08:48:32
te martoj me nji te zi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1076 ne: 08-04-2013, 08:50:19
iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiii  ^o)

#1077 ne: 08-04-2013, 08:58:40
Cokollate (shoqeruar me pak brendy)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 08-04-2013, 09:30:06
e ngacmoj  :P

#1079 ne: 08-04-2013, 09:30:37
E puth

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1080 ne: 08-04-2013, 09:32:07
Pllaq :d

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1081 ne: 08-04-2013, 10:06:30
plluq

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1082 ne: 08-04-2013, 12:29:48
 :perqafim

#1083 ne: 08-04-2013, 12:30:29
Te martoj me nji kinez

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 08-04-2013, 12:31:09
ke qene nojher ne kine ti? :d

#1085 ne: 08-04-2013, 12:33:07
Po kam qen ;) edhe atje lopa rrinte shtrire :P

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#1086 ne: 08-04-2013, 13:37:45
po lej shtri  me lopen  :P

#1087 ne: 08-04-2013, 13:43:30
Ju une isha ne kembe lol :P

me aq sa duket nga postimet do te thoja i edukuar ne perendim ose ne lagje rreth qendres ...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1088 ne: 08-04-2013, 14:54:05
provokator  indecent LOL

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1089 ne: 13-04-2013, 07:08:39
Tak tak tak :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1090 ne: 13-04-2013, 07:22:09
mgjes

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1091 ne: 13-04-2013, 08:42:26
 :)
Miremengjes :)

Jashte teme Pasion :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1092 ne: 13-04-2013, 09:19:29
Ja e ngacmova me majen e thorit

#1093 ne: 13-04-2013, 11:04:23
Te  :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1094 ne: 13-04-2013, 11:35:21
 :perqafim me 3

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 13-04-2013, 12:04:30
Kiss :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1096 ne: 13-04-2013, 12:05:45
Ngacmoj

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1097 ne: 13-04-2013, 12:50:10
I martova,edhe u thash jete te lumtur

kishin e beb :D

Foto i nxora une :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1098 ne: 13-04-2013, 12:52:26
Kiss dhe klb

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1099 ne: 13-04-2013, 19:26:34
perqafoj

Temat e fundit