Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?! - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

Ngacmoje, puthe, harroje ose martoje anetarin siper?!

· 1554 · 24752

 • Postime: 1281

#1100 ne: 13-04-2013, 19:50:13
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1101 ne: 13-04-2013, 19:55:21
 ;)

 • Postime: 1281

#1102 ne: 13-04-2013, 20:39:14
 :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1103 ne: 13-04-2013, 20:52:34
 :P

 • Postime: 322

#1104 ne: 13-04-2013, 22:44:02
vetem seks asgje me shume

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1105 ne: 13-04-2013, 23:05:02
do i jepja i edukate te forte

 • Postime: 322

#1106 ne: 13-04-2013, 23:27:15
ti tme japesh mua edukat  pa nje pa 2 t kalli    palo dh ...

 • Postime: 12743

#1107 ne: 14-04-2013, 01:03:38
Bhooo

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 14-04-2013, 07:30:22
vetem seks asgje me shume

flej ne dafina  hahaaaa :P

 • Postime: 322

#1109 ne: 14-04-2013, 14:57:34
qka thua s'kuptoj

 • Postime: 12743

#1110 ne: 14-04-2013, 15:00:00
Lemsh

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1111 ne: 14-04-2013, 17:00:29
ti tme japesh mua edukat  pa nje pa 2 t kalli    palo dh ...

te gjithe jemi njesoj - pas monitorit. Vepruake me gjaknxehtesi - ne kete bote ka uje se te duash.

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1112 ne: 14-04-2013, 17:10:01
qka thua s'kuptoj

flej me Dafinen :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1113 ne: 14-04-2013, 17:12:44
qka thua s'kuptoj

injorant, ajo te shkroi ne shqip... meso shqipen, mos u bej me i dobet sesa serbi ne gjuhe shqipe

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 14-04-2013, 17:22:47
mesa duket s'i kupton shprehjet frazologjike :D

 • Postime: 322

#1115 ne: 14-04-2013, 21:11:15
robt n gjak  vagabond dhe flutur

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 14-04-2013, 21:12:11
po me mua cpate? :(

 • Postime: 12743

#1117 ne: 14-04-2013, 22:32:12
Nje puthje

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1118 ne: 14-04-2013, 22:33:26
 :perqafim :) :) :)

 • Postime: 1281

#1119 ne: 14-04-2013, 22:36:45
Tak tak tak. :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 14-04-2013, 22:37:43
kush eshte?

 • Postime: 1281

#1121 ne: 14-04-2013, 22:40:18


Rrugen kish humbur,edhe me kerkoi ndihme :)

Mundesh ta strehosh,sepse jam per udhe? :D

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 14-04-2013, 23:39:57
krijese e brishte ..do kujdesem une per Ty :perqafim

 • Postime: 12743

#1123 ne: 15-04-2013, 07:23:14
 :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#1124 ne: 15-04-2013, 08:36:52
 :perqafim

Temat e fundit